صفحه 269 از 1061 نخست ... 169219259266267268269270271272279319369769 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,681 به 2,690 از 10606

موضوع: تحليل هاي تکنيکي - بنیادی بابک پناهی و محسن نظری

عضو فعال محسن نظري آواتار ها
    تشکر شده 29,250 بار در 3,409 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط PASHA نمایش پست ها
    آقا محسن دیروز تویکی سایتها خوندم که صندوق بین المملی پول نرخ رشد اقتصادی امسال 2011ایران را صفر پیش بینی کرده و نرخ رشد 2010 را منفی اعلام کرده وحالا جالب اینجاست
    کشوری چون قطر 20 امارات 7 وعراق 10 وعربستان 6
    واقعا این می تونه توبورس وشرکتهای بورسی تاثیر بگذاره
    راستی کارگزاری به من می گه که به از صندوق کارگزاری خریدوفروش کن بازدهی اش بهتره
    تازه سهامداران جز دنباله رو همین صندوقها هستند
    نتظر شما چیه
    خير دوست عزيزم بنده مخالفم درسته كسب و كارهاي كوچك و غير استاندار ضربه خورده اند و در حال حذف شدن ميباشند اما كسب و كارهاي بزرگ و اصولي در حال رشد خوبي ميباشند اين عامل تاثيري در بازار سرمايه ندارد
    درباره صندوق ها با صندوق هايي كه كه مدير خوبي دارند و سابقه درخشاين دارند موافقم ميتوانيد از معاملاتشان استفاده كنيد
    به سان رود كه در نشيب دره سر به سنگ ميزند رونده باش
    اميد هيچ معجزي ز مرده نيست زنده باش

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط hitm@n نمایش پست ها
    یه توجه کوچیک به اردر های خرید و فروش بکنید،کاملا تابلو در حال کنترل بازار هستند،حالا قصدشون از این کار چیه الله اعلم
    امروز يك سري بايد سوار تجهيزات ميشدند كه شدند به نظرم اخرش است ديگر چيزي نمانده روند مثبت تجهيزاتي ها شايد خيلي زود شروع شود....

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali487 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان .
    آقا محسن نظرتون راجب به شبریز توی این قیمت باز هم خریده ؟؟
    لطفا هدف قیمتی سهم را هم ذکر کنید .
    من نیز از اینکه در این تاپیک از نظرات دوستان بهره مند می شم خوشحالم .
    از دوستان خوبی که پیدا کردم تشکر می کنم .
    پر سود باشید .
    بله دوست من اهداف سهم را نيز گفته ام سطوح 300 و 350 تومان

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی برديا آواتار ها
    تشکر شده 182 بار در 56 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط آریو نمایش پست ها
    دوستان عزیز بنده شاید نظرم مقداری با شما متفاوت باشه
    به نظر من تنها عاملی که باعث میشه سهم ونیکی در بازار منفی و سراسر صف فروش متعادل معامله بشه پوتفوی خوب دارویی ونیکی باشه... به شخصه دارم رو ونیکی خیلی کار میکنم
    خیلی از دارویی ها پتانسل بالایی دارن مثل ددام که از 830 تومن باهاش هستم و تا 1500 باهاش میمون و همینطور وپخش که واقعا حرف نداره
    سبحان دارو داره رو ارزش ذاتی خودش معامله میشه دوستان به چه دلیلی میگویید نصف این ارزش دارند
    همه این دارویی ها سودهای انباشته ای دارن که افزایش سرمایه های خوبی میتونن بدن که می خوان بدن
    دابور
    دلر
    وپخش
    ددام
    دپارس درازک
    دلقمان با طرح های عظیمی که داره گزینه عالییه
    و مهمتر از همه دتماد با تولیدات انحصاری خودش ...............گروه نیمه دومی و دارای بتای منفی شاید نباید انتظار زیادی در نیمه اول و در روزهای مثبت بازار ازشون داشته باشیم
    شرمنده شايد نوع نوشتن ما يه جوري بود كه شما فكر كرديد داريم جدي مي گيم . شرمنده به خدا

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید برديا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی موج 5 آواتار ها
    تشکر شده 514 بار در 120 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط آریو نمایش پست ها
    دوستان عزیز بنده شاید نظرم مقداری با شما متفاوت باشه
    به نظر من تنها عاملی که باعث میشه سهم ونیکی در بازار منفی و سراسر صف فروش متعادل معامله بشه پوتفوی خوب دارویی ونیکی باشه... به شخصه دارم رو ونیکی خیلی کار میکنم
    خیلی از دارویی ها پتانسل بالایی دارن مثل ددام که از 830 تومن باهاش هستم و تا 1500 باهاش میمون و همینطور وپخش که واقعا حرف نداره
    سبحان دارو داره رو ارزش ذاتی خودش معامله میشه دوستان به چه دلیلی میگویید نصف این ارزش دارند
    همه این دارویی ها سودهای انباشته ای دارن که افزایش سرمایه های خوبی میتونن بدن که می خوان بدن
    دابور
    دلر
    وپخش
    ددام
    دپارس درازک
    دلقمان با طرح های عظیمی که داره گزینه عالییه
    و مهمتر از همه دتماد با تولیدات انحصاری خودش ...............گروه نیمه دومی و دارای بتای منفی شاید نباید انتظار زیادی در نیمه اول و در روزهای مثبت بازار ازشون داشته باشیم
    جناب آریو، استاد بزرگوار نظری گفنتد که سمت دارویی ها نریم، استاد خودشون الان منو تایید می کنند، این دارویی ها همشون حبابی هستند. من شخصا پارسیان و ثشاهد خریدیم که پی بر ای شون پایینه و اصلاح کردند، حرکت اینها بزودی شروع خواهد شد.

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید موج 5 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال بابک پناهی آواتار ها
    تشکر شده 27,010 بار در 3,216 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی64 نمایش پست ها
    دوستان p/eصدرا دیروز16ریال بود امروز شده 15ریال جریان چیه؟
    مگر واحد p/e رياله؟!

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی برديا آواتار ها
    تشکر شده 182 بار در 56 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط موج 5 نمایش پست ها
    جناب آریو، استاد بزرگوار نظری گفنتد که سمت دارویی ها نریم، استاد خودشون الان منو تایید می کنند، این دارویی ها همشون حبابی هستند. من شخصا پارسیان و ثشاهد خریدیم که پی بر ای شون پایینه و اصلاح کردند، حرکت اینها بزودی شروع خواهد شد.
    اينكه مي فرماييد سمت داروييها نرويم يك قانونه . !!! چون حق تقدم با بيمه پارسيان و ثشاهد مي باشد كه وضعيت مطلوبي دارند .
    اما اينكه مي فرماييد حركت اينها بزودي شروع خواهد شد بياييد كمي از داروهاي اين دارو هاي حبابي خدمتتان تقديم نمايم شايد حركتشان به زودي شروع شود . !!!

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید برديا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 27,035 بار در 4,774 ارسال
    جناب آریو، استاد بزرگوار نظری گفنتد که سمت دارویی ها نریم، استاد خودشون الان منو تایید می کنند، این دارویی ها همشون حبابی هستند. من شخصا پارسیان و ثشاهد خردیم که پی بر ای شون پایینه و اصلاح کردند، حرکت اینها بزودی شروع خواهد شد.
    دوست عزیزم بعید میدونم جناب نظری اعتقادی به حبابی بودن دارویی ها داشته باشن شاید انتظار رشد گروه در زمان فعلی بازار رو نداشته باشن چرا که همونجوری که گفتم دارویی ها سهام نیمه دومی هستن و شاید هم گزارش های پیش روی خوبی داشته باشن.......برای سرمایه گذاری کم ریسک با بازدهی معقول این گروه حرف نداره.....برای انتخاب سهم بهترین فاکتورها .... پوشش های 9 ماهه...سود انباشه ...روند سود آوری سال های گذشته ... طرح های توسعه ... نوع محصولات و... میتونه مورد توجه قرار بگیره
    ریسک از آنجایی ناشی می‌شود که ندانید در حال انجام چه کاری هستید.

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی موج 5 آواتار ها
    تشکر شده 514 بار در 120 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط برديا نمایش پست ها
    بله شديدا حبابي هستند دسبحان و حتي خود سبحان دارو نصف قيمت فعلي هم ارزش ندارند ، هر چه زودتر بفروشيد ، دسبحا هيچي در پرتفوي اش نداره تمامي شركت هاي درونش ورشكسته هستند خود سبحان دارو هم بايد پايين تر از 700 معامله مي شد ، يا همين دسينا الان بايد با پي ايي 2 معامله بشن چون ريسك بالايي دارند اصلا دارويي ها بيشتر از پي ايي دو ارزش ندارند اين نظر من من خودم از هر كدوم دارويي ها داشتم الان بودم مي فروختم دارويي هيچ وقت سهام هاي خوبي نبوده اند به خصوص همين سهم هايي كه نام برديد .
    این دارویی هایی که گفته اید همه می تونن بخرند، همه اینارو می شناسند، خریدن اینها هنر نیست و دارویی ها با سفته بازی بالا رفته اند ددام با 100 تومان سود 1100 تومان است ولی ثشاهد با همان سود 300 تومان!!!

مهم اینه که سهم زیر خاکی بخری مثل ثشاهد و سفارود که استاد عزیز اون رو معرفی کردند.

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید موج 5 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 27,035 بار در 4,774 ارسال
    این دارویی هایی که گفته اید همه می تونن بخرند، همه اینارو می شناسند، خریدن اینها هنر نیست و دارویی ها با سفته بازی بالا رفته اند ددام با 100 تومان سود 1100 تومان است ولی ثشاهد با همان سود 300 تومان!!!

مهم اینه که سهم زیر خاکی بخری مثل ثشاهد و سفارود که استاد عزیز اون رو معرفی کردند.
    دوست عزیز ددام سهمیه که امسال 155 تومن اعلام کرده که تا 170 امکان تعدیل داره .... برای سال بعد 190 تومن اعلام کرده که تا 250 میتونه تعدیل بده .... دابور سهمیه که اشک منو که هر روز پشت استیشن هستمو در اورد یدونه نتونستم بگیرم تا به ارزش ذاتیش رسید و همینطور سهمای ارزنده دیگه این گروه ....
    دوست عزیز اینطور نیست به روند سود اوری ثشاهد دقت کن بخشیش غیر عملیاتیه و به سهامدارش توجه کن به ارزش ذاتیش هم توجه کن ...و همینطور سفارود
    استاد نظری در شرایط خاص و نقطه قیمتی خاصی برخی سهمارو پیشنهاد میکنن و نقطه خروج رو هم مشخص میکنن
    آرزوی من سود آوری فراوان شماست بخصوص امسال
    ریسک از آنجایی ناشی می‌شود که ندانید در حال انجام چه کاری هستید.

20. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع