صفحه 272 از 1061 نخست ... 172222262269270271272273274275282322372772 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,711 به 2,720 از 10606

موضوع: تحليل هاي تکنيکي - بنیادی بابک پناهی و محسن نظری

عضو فعال بابک پناهی آواتار ها
    تشکر شده 27,010 بار در 3,216 ارسال
    سلام بر تمامي دوستان بورسي و بورکسي و ...

سهم نگر عزيزم خيلي خيلي سپاسگذارم که به فکرمان بودين

ما واقعا همتونو دوست داريم و بهتون احتياج داريم

ولي ميدوني اينجا کجاست؟؟؟

شما اين فروم تمام تاپيکاشو بگرد 1 پست غيراخلاقي ديدي يا پستي ديدي که کسي به کسي توهين کرده قول ميدم برا هميشه بورسو ببوسمو بزارم کنار

اينجا آرامش برقراره.آرامشم لازمه سودآوريه.اينجا مديران سايت عضو هيچ حزبي نيستند تنها دوستان صميميه ماها هستند.اينجا فروم اقتصاديه نه سياسي.بورکسو اونا به گند کشيدن.بورکس غير بورکس فرقي نداره مهم اينه که اونجائيکه ما قراره توش باشيم بايد آروم و بي حاشيه باشه که بورکس يه زماني اينجوري بود ولي الان نيست.مديران بورکس الان واقعا ترسو شدن شايدم سهامدار اصليشون دولتيها شده که تمامي کاربرهارو از آزادي بيان سلب کردن.

دوس دارم تنها 1 روز اينجا بنوسيد و جو اخلاقي و علمي رو با بقيه فرومها مقايسه کنيد.بعدش انتخاب با خود شماست!!!

منتظر حضور گرمتان هستيم

عضو عادی hamed cici 2 آواتار ها
    تشکر شده 225 بار در 52 ارسال
    OOOPS!!
    تازه ديدم اسم كاربري رو اشتباه زدم!!
    اونم بعد از 20 بار! امتحان كردن واسه ثبت نام!

اسم درست hamed cici 2 ميباشد!
    كه به اشتباه hameed! تايپ شده!

الان هركي ندونه فكر ميكنم اسمم حميد هست!

كسي ميتونه بگه كه چجوري درستش كنم؟
    و با كي تماس بگيرم؟

پ.ن: محسن ميبخشي كه نيومده تاپيكت رو منحرف كردم!

3. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید hamed cici 2 از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال امپراتور7 آواتار ها
    تشکر شده 4,290 بار در 913 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hameed cici 2 نمایش پست ها
    OOOPS!!
    تازه ديدم اسم كاربري رو اشتباه زدم!!
    اونم بعد از 20 بار! امتحان كردن واسه ثبت نام!

اسم درست hamed cici 2 ميباشد!
    كه به اشتباه hameed! تايپ شده!

الان هركي ندونه فكر ميكنم اسمم حميد هست!

كسي ميتونه بگه كه چجوري درستش كنم؟
    و با كي تماس بگيرم؟

پ.ن: محسن ميبخشي كه نيومده تاپيكت رو منحرف كردم!
    با (حجت) جان از طریق پیام خصوصی مکاتبه کنید
    به جان خودت بیفت!
    خودت خودت را بساز!
    وگرنه «دیگران» به تو «شکل» میدهند...!

5. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید امپراتور7 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 125 بار در 50 ارسال
    محسن جان ممنونم

7. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید abolfazlkalhor از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 27,035 بار در 4,774 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط محسن نظري نمایش پست ها
    نه دوست من رفتار ديروز تجهيزات به نظر بنده فرصت بود براي خريد تجهيزات در سال 90 با تعديل هاي پشت سر هم و روند رو به رشد سوداوري مواجه خواهند شد براي مثال همين فاذر اين تعديل 50 درصدي اش تنها اولين تعديلش ميباشد بنده شنيده ام تعديل ديگري نيز در راه دارد و تعديلهاي ديگري كه در طول سال 90 اتفاق خواهد افتاد اين بازگشايي ديروز فاذر بدون تعديل عايدي و عمدي و با قصد و غرض بود و احتمالا نماد دوباره متوقف خواهد شد پس كمي صبور باشيم كه بنده پشت اين صبر مزد خوبي ميبينم
    ديروز دو نشانه دربازار بود اول مقاومت فاراك در قيمتهاي مثبت و دوم حجم معاملات سنگين در اين گروه خود گوياي خيلي چيزهاست......
    دقت كنيد از روز بازگشايي صدرا چه حجمي معامله شده؟ كسي كه اين حجم صدرا ميخره كسي كه اين حجم فاذر ميخره كسي كه نميذاره فاراك منفي بشه بي دليل اين كار رو نميكنه...
    با سلام و درود خدمت محسن عزیز
    محسن جان راستشو بگم من سال گذشته یعنی اواخر سال گذشته 70 درصد سبد من تجهیزاتی بود شامل حفاری 235.... خصدرا 275 با کلی تو 217 اضافه کردن و مپنا..... ولی بیشتر سرمایه گذاریم تو خصدرا بود خودتون که میدونین چرا ..... آخه حرکتاش پروازیه یعنی پرواز میکنه .. یعنی پول دار میکنه .... چون سال 90 رو سال تجهیزاتیا میدونستم .....حفاری خوب بود بالای 300 هم رفت خیلی قشنگ بود وقتی صبا تامین تو 240 چندتا بلوک خرید خیالم راحت شد چقدر قشنگ سهمو هدایت میکرد بالا... چقدر قشنگ زیر سهمو میگرفت و سهم اومد بالای 320 .خوب بود یه جورایی به هدفم رسیدم و فروختم ....مپنا هم بد نبود ولی زود فروختم البته یادمون باشه مپنا رو حقوقی ها اوردن بالا وگر نه هنوز 400 تومن بود الان هم خریدار حقوقی عقب نشینی کنه میاد هموجا اونم این روزا قشنگ معامله میشه ... چقدر قشنگ زیرشو میگیرن حمایت میکنن نمیدونم کیه ولی بچه های بانک ملت یکیشن.... یا اصلا معاملات بانک ملت که چطور دیواندری سطوح قیمتی جدیدی رو برای سهم درست میکنه که بچه های تکنیکالیست اسمشو میذارن سطوح حمایتی ///// اما خصدرا و برادراش فاراک و فاذر .....این روزا پشت سیستم معاملاتی حمایت های خوبی رو از فاذر میبینم به همون خاطره توجه ام بهش جلب شده ..... اما تو چند هفته اخیر از صدرا و فاراک چنین چیزی نمیبینم بجز فاراک در روز اخر ........ همون طور که گفتم صدرا این روزا تعدیل میده ولی خبری از حمایت نیست محسن جان من دارم میبینم اصلا فشار رو بیشتر میکنن .... نمیدونم این نامردا می خوان چی کار کنن .... چندبار خواستم بفروشم ولی این کار رو نکردم و ضرر هم کردم ..... صدرا این روزها برای رشد نیاز به حمایت کننده داره که من با ذره بین پشت سیستم نمیبینم و دائم فشار بیشتر میشه ....با منفی شدن صدرا راهی جز منفی شدن فاذر و فاراک نمیمونه .به همون خاطره که میگم پیش بینی رفتار صدرا یعنی پیش بینی رفتار فاذر و فاراک .........صدرا برای رشد نیاز به حمایت کننده داره ،حتی زمانی که تعدیل مثبت میده که من نمیبینم به همون خاطره که فروختم و روش نوسان گیری رو انتخاب کردم و بین فاذر و فاراک و صدرا ضریب همبستگی یک برقراره
    ریسک از آنجایی ناشی می‌شود که ندانید در حال انجام چه کاری هستید.

9. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال سپه آواتار ها
    تشکر شده 2,171 بار در 670 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط sahmnegar نمایش پست ها
    محسن جان دوستان قدیم بورکس منتظر مطالب پرمغز و حضور گرم شما 3 بزرگوار هستند.شما را به نزدیکانتان قسم میدهیم تو این گرگ بازار و وانفسا دوستان بورکسیتان را +تنها نگذارید و به خانه برگردید بنده از طرف دوستان به وکالت عاجزانه از شما 3 بزرگوار درخواست برگشت را برای دفاع از مظلوم دارم.....
    برای چی عاجزانه این بنده خدا ها که تو این سایت تحلیل هاشون را می ذارن . مگه فرقی داره کجا تحلیل بنوسن فقط لازمه اطلاع رسانی بشه
    هرچه مطابق میل وارزوهای باطنی ماست ، به نظر ما حقیقت محض میرسد

11. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید سپه از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 156 بار در 42 ارسال
    با سلام
    اساتید لطف می کنند یه تحلیل از شاخص داشته باشند با سپاس فراوان.

13. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید یزدی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 27,035 بار در 4,774 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط sahmnegar نمایش پست ها
    محسن جان دوستان قدیم بورکس منتظر مطالب پرمغز و حضور گرم شما 3 بزرگوار هستند.شما را به نزدیکانتان قسم میدهیم تو این گرگ بازار و وانفسا دوستان بورکسیتان را +تنها نگذارید و به خانه برگردید بنده از طرف دوستان به وکالت عاجزانه از شما 3 بزرگوار درخواست برگشت را برای دفاع از مظلوم دارم.....
    سلام و درود به سهم نگر عزیز
    سهم نگر عزیز اگه اساتید محسن ، بابک، زهره، پانی ،holy ،مصطفی، طه عزیز و همه اساتیدی که واقعا نمیشه اسم تک تک شونو برد از پیش ما برن و تو بورکس بنویسن اونوقت ما چیکار کنیم .... اونوقت چطوری میتونیم یه همچین ترکیب خوبی از بنیادی و تکنیکال رو که تو هیچ سایت تحلیلی نتونستم پیدا کنم رو تشکیل بدیم این سایت هم مثل خونه اساتید هست. ما هم خیلی دوس داریم از تحلیل هاتون استفاده کنیم و هم سوالاتتون رو از اساتید بپرسید... با اومدن شما دوست من سایت بورسی میتونه روز به روز بزرگتر و تاثیر گذار تر بشه .... روز به روز میتونه جهت دهنده باشه اما در مسیر درست
    ریسک از آنجایی ناشی می‌شود که ندانید در حال انجام چه کاری هستید.

15. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال iq_son آواتار ها
    تشکر شده 3,711 بار در 691 ارسال
    جناب آریو دست می فرمایند
    شما هم گوشه ای از این سایت زیبا رو بگیرید و کار رو جلو ببریم جناب سهم نگر
    سروران گرامی اگر اظهار نظری می شود صرفا انعکاس نظرات شخصی اینجانب بوده و هیچ توصیه ای به خرید و فروش نیست!

17. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید iq_son از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,705 بار در 26,716 ارسال
    بار دیگر دروغ بودن شایعه تعدیل منفی کمرجان اثبات شد
    البته پوشش کم نسبت به سودش هم دلیلش افتتاح 2 طرحش در مهر ماه میباشد که بخشی از پیشبینی سود امسالش با محاسبه ان میباشد و بنابراین پوشش اصلی و بیشتر را در سه ماهه چهارم سال مالی خواهد داد.
    سود سال 91 شرکت هم حداقل 2 برابر فعلی خواهد بود که اگر در حالت بدبینانه سودش را 250 تومان و پی بر ای 7 بدهیم قیمتش به 1750 تومان میرسد.
    یعنی جای رشد حداقل 200 درصدی را خواهد داشت.
    پی بر ای فعلی کمرجان 4.8 میباشد که مسخره است و بازار به زودی به اشتباه خود پی خواهد برد.
    سهمی که احتمال افزایش سرمایه بیش از 200 درصدی دارد و سود سال اینده اش هم به صورت جهشی بیشتر از امسال خواهد بود و نیز یک طرح توسعه دیگر هم در دست بررسی دارد باید پی بر ای ان بالاتر از میانگین بازار باشد و نه کمتر از ان.

19. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع