صفحه 308 از 1061 نخست ... 208258298305306307308309310311318358408808 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,071 به 3,080 از 10606

موضوع: تحليل هاي تکنيکي - بنیادی بابک پناهی و محسن نظری

کاربر فعال arak_bourse آواتار ها
    تشکر شده 10,635 بار در 3,281 ارسال
    يه خبر يا جا نوشته بودن كه محمود بي سرو صدا امروز رفته سركارش.
    با اين خبر شايد جاي اميدي به بازار باشه
    بابا محمود يه لبخند بزن به اين بازار
    تحلیلگر بازار tahlilgar0@

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید arak_bourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 426 بار در 132 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط arak_bourse نمایش پست ها
    يه خبر يا جا نوشته بودن كه محمود بي سرو صدا امروز رفته سركارش.
    با اين خبر شايد جاي اميدي به بازار باشه
    بابا محمود يه لبخند بزن به اين بازار
    من حاظرم تمام سرمایه ام که نصفیشم قرض هست خدا شاهده بدم ولی اینها بروند از سر کار!
    بخندید با دل گریون دوستان

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید vahid_lok از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 426 بار در 132 ارسال
    اساتید محترم پناهی و نظری نظرتون در مورد نقد کردن سهام و وارد شدن دوباره در رشد بازار چیست؟
    من الان توضرر سنگین هستم!بفروشم یا نگه دارم(نظر خودم روی نگه داشتن هست)

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید vahid_lok از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محسن نظري آواتار ها
    تشکر شده 29,250 بار در 3,409 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط كارآمد نمایش پست ها
    با سلام
    جناب نظري عزيز نظرتون راجع به سيمان هگمتان با توجه به پ به اي پايينش چيه؟با تشكر
    دوست عزيزم گول پي بر اي سهم را نخوريد پي بر اي كه در سايت زده بر مبناي سود سال قبل ميباشد الان پي بر اي سهم بالاي5 ميباشد
    به سان رود كه در نشيب دره سر به سنگ ميزند رونده باش
    اميد هيچ معجزي ز مرده نيست زنده باش

8. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 55 بار در 23 ارسال
    شرایط بدیه جو سیاسی نشون از بهتر شدن نمیده و بزرگترین ریسک بازار داره رو بازار تاثیر میذاره امیدوارم دکی شرایط درک کنه و به فکر مردم باشه تا خودخواهی

10. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید راجی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال بابک پناهی آواتار ها
    تشکر شده 27,010 بار در 3,216 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_lok نمایش پست ها
    اساتید محترم پناهی و نظری نظرتون در مورد نقد کردن سهام و وارد شدن دوباره در رشد بازار چیست؟
    من الان توضرر سنگین هستم!بفروشم یا نگه دارم(نظر خودم روی نگه داشتن هست)
    مپنا از 416 پائینتر نخواهد اومد - وصنعت 121 حمایت مهم داره ( صورت وضعیت پرتفویشم دیدن که غوغا کرده ) - حفاری 247 فکر نمیکنم پائینتر بیاد فاراک و صدرا اون 2 تا خبر بالا که زدم فکر نمیکنم از این دو خبر خبر بهتری برای این دو سهم باشه فاراک تکنیکالشم 217 و 206 مهمترین و اصلی ترین حمایتهای سهمه.

آخه من به همه ی این چیزائی که گفتم اعتقاد راسخ دارم.وصنعت 200 تومن رو شاخشه و بقیه سهام مثل حفاری مثل مپنا و حفاری و ................ حالا با این صفهای فروشی که میبینم دم خروسو باور کنم یا قسم حضرت عباسو؟؟؟!!!!!!!!!( البته رابطه خروس و حضرت عباس نمیدونم از کجا پیدا شده! )

به عقیده من بازار بزودی برمیگرده و نگه داری سهام و خرید سهامی مثل مپنا در قیمت 416 شاید گزینه خوبی برا خرید باشه

#

12. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی حاج جواد آواتار ها
    تشکر شده 40 بار در 12 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک پناهی نمایش پست ها
    +

مصوبه جنجالی مجلس/بخشودگی جرایم دیرکرد پرداخت وامهای بانکی

سیاست > مجلس - در ادامه بررسی لایحه بودجه 90، نمایندگان مصوبهای را گذراندند که شامل بخشودگی جرایم دیرکرد پرداخت وامهای بانکی میشد.
    به گزارش خبرآنلاین، این مصوبه حدود نیم ساعت از وقت مجلس را به خود اختصاص داد که مملو از نگرانی نمایندگان نسبت به سوء استفاده گیرندگان کلانی بود که اصل وام و اقساطش را پس نمیدهند. مذاکرات نمایندگان در این مورد با فریادهای دو-دو و چهار-چهار همراه بود که طی آن برخی، دیگران را متهم به حمایت از وام گیرندگان بدحساب میکردند!

حسن کامران نماینده اصفهان در مورد یکی از بندهای الحاقی کمیسیون تلفیق به لایحه بودجه 90، که به بخشودگی جرایم دیرکرد وامهای بانکی اشاره داشت، به شدت مخالفت کرد و گفت: با این ماده راه نفوذ صاحبان قدرت وثروت را بیشتر می کنید. کسانی که با لابی وامهای کلان گرفته و جریمه دیرکرد آن را نپرداختهاند، حالا با این قانون باز هم از زیر بار آن فرار خواهند کرد.

وی افزود: با این قانون به بهانه تولید و اشتغال به این بدهکاران کلان بخشودگی می دهید! چرا سقفی برای این دیرکردها و بدهیها تعیین نشده استۀ

کامران با بیان اینکه برخی در کمیسیون تلفیق به شدت این مساله را دنبال می کردند، افزود: این بند سبب می شود که برخی وامهای کلانی که گرفتهاند را بدون پرداخت جریمه پس بدهند. در حالیکه برخی 500 میلیارد تومان وام میگیرند و اقساطش و دیرکردش را نمیدهند و بانکها باید بدوند دنبال این افراد!

غلامرضا مصباحیمقدم به عنوان یکی از اعضای ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی با اشاره به گزارشی که از معوقات بانکی به این ستاد رسیده است، گفت: جریمههای دیرکرد پرداخت وامها خیلی زیاد است. البته مربوط به دو دسته از افراد است. یکی آنها که نمیتوانند پرداخت کنند و دیگر کسانی که گردن کلفتی میکنند و معوقاتشان را پرداخت نمیکنند.

وی با بیان اینکه این بند از لایحه بودجه مربوط به کسانی که گردن کلفتی میکنند، نیست، با فریاد به کامران گفت: آقای کامران خوب گوش کن و بعد راه برو و رای جمع کن! در سال جهاد اقتصادی نمیتوان زمینه تعطیلی کارخانجات را فراهم کرد.

به گفته این نماینده تهران، این بند از لایحه بودجه به درخواست بانک مرکزی در لایحه بودجه گنجانده شده تا از قوز بالای قوز نشود! از یک طرف برخی تولید کنندگان نتوانند وامهایشان پرداخت کنند و از سوی دیگر کارخانجات ورشکسته شده و کارگران بیکار میشود.

نادر قاضی پور در موافقت با پیشنهاد کامران با بیان اینکه میلیاردها دلار از پول بانکها دست برخی افراد مفت خور است، گفت: ما نمایندهها که آمار بانک مرکزی را قبول نداریم که حال به استناد درخواستش چیزی را در بودجه بگنجانیم که ضررش به کارگران وارد میَود.

بانکها به توصیه رحیم مشایی وامهای کلان را به برخی افراد مفت خور میدهند! چرا نباید این پول را از آنها پس بگیریم؟

محمدمهدی مفتح سخنگوی کمیسیون تلفیق نیز این بند از لایحه بودجه را در راستای حمایت از تولید و پرهیز از سوء استفاده خواند و گفت: باید برای حمایت از واحدهای تولیدی در شرایط اجرای قانون هدفمند کردن یارانهها دست به چنین اقدامی بزنیم.

الیاس نادران نماینده تهران هم در تذکری با بیان اینکه این بند منجر به کاهش درآمد دولت به سبب عدم دریافت این جریمهها میشود، گفت: مجلس نمیتواند چنین بندی رادر لایحه بودجه بیاورد. چون افراد را متوقع کرده و دولت را متضرر میکند. اما لاریجانی این تذکر را وارد ندانست. با این حال نادارن افزود: به این ترتیب این بند یک عاملی برای اعمال فشار سیاسی وام گیرندگان کلان به دولت میشود.

اما این مخالفتها و تذکرات راه به جایی نبرد و این ماده نهایتا به تصویب رسید.

گفتنی است در بند الحاقی 90 لایحه بودجه 90 آمده بود: به منظور حمایت از تولید و اشتغال، بانکها با تایید هیات مدیره خود، اصل و سود تسهیلات سررسید شده و معوقه واحدهای تولیدی و صنعتی را که در پرداخت بدهیهای خود دچار مشکل شدهاند، برای یکبار تا پنج سال تقسیط و از سر فصل مطالبات سررسید گذشته و معوق خارج نمایند. همچنین اجازه داده میشود کلیه جرایم ناشی از دیرکرد بازپرداخت اصل و سود تسهیلات بخشیده شوند.
    کد خبر: 30363506 (1758300) تاريخ انتشار : 10/02/1390 - 14:06

سردار قاسمي در گفت و گو با ايرنا:
    تحريمها تاثيري بر فعاليت قرارگاه سازندگي خاتم الانبيا (ص) نداشته است
    تهران- فرمانده قرارگاه سازندگي خاتم الانبيا (ص) گفت: تحريمهاي كشورهاي غربي تاثيري بر فعاليت هاي قرارگاه سازندگي خاتم الانبيا نداشته است.

سردار سرتيپ پاسدار رستم قاسمي روز شنبه در حاشيه امضاي تفاهمنامه همكاري مشترك ميان اين قرارگاه و معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري و بنياد ملي نخبگان در گفت و گو با خبرنگار حوزه دفاعي ايرنا، بر بي اثر بودن اين تحريمها تاكيد كرد و افزود: اين قرارگاه هم اينك توانسته است با بهره گيري از نيروهاي با استعداد و نخبه كشور ، پروژه هاي حساس و مهم ملي را با سرعت به پيش ببرد.
    سردار قاسمي در مورد علت تحريم اين قرار گاه از سوي كشورهاي غربي و در راس آنها آمريكا خاطرنشان كرد كه يكي از مهمترين دلايل اين تحريمها آن است كه غرب نمي تواند پيشرفتها و توانمنديهاي گسترده جمهوري اسلامي ايران را ببيند.
    وي اظهارداشت: غربيها بر اين اساس تمامي تلاش خود را براي ايجاد وقفه در اين زمينه بكار گرفتند هرچند كه تاكنون در اين مسير ناموفق بوده اند و نيروهاي متخصص و متعهد ايراني پله هاي ترقي را يكي پس از ديگري با موفقيت طي مي كنند.
    بر اساس تفاهمنامه اي كه امروز ميان قرارگاه سازندگي خاتم الانبيا (ص) و معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري و بنياد ملي نخبگان به امضا رسيد، اين قرارگاه وظيفه شناسايي، بكارگيري و آموزش نيروهاي مستعد و نخبه كشور را بر عهده مي گيرد.
    درطول سال هاي دفاع مقدس يگان هاي مهندسي با توجه به روحيه اعتقادي و مردمي با بكارگيري امكانات محدود موجود و استفاده از ابتكار وخلاقيت ها در امور مهندسي اقدام به احداث خاكريز‏، راه ، پل، سنگر كردند كه ' ايجاد جاده هور العظيم به طول ده ها كيلومتر'، ' احداث پل شناور خيبر به طول 14 كيلومتر' و ' احداث دو پل عظيم بر روي رودخانه اروند رود به طول 900 متر 'سه نمونه از آن ابتكارها كه در عمليات ها تاثير تعيين كننده اي داشت.
    پس از پايان دوران دفاع مقدس به لحاظ ضرورتهاي بازسازي و تكنولوژي، شرايط ويژه اي جهت فعاليتهاي مهندسي در مجموعه سپاه ايجاد گرديد.
    براساس اصل 147 قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران كه نيروهاي مسلح رادر زمان صلح موظف به مشاركت در بازسازي و سازندگي مي نمايد و بر مبناي ابلاغ فرماندهي كل قوا در سال 1368 مبني بر مشاركت مهندسي سپاه در بازسازي و سازندگي كشور، پس از جنگ با استفاده از تجارب گذشته بخشي از امكانات و منابع انساني در سازمان مستقلي تحت عنوان قرارگاه سازندگي خاتم الانبياء (ص) سازماندهي شده و وارد عرصه سازندگي گرديدند.
    قرارگاه سازندگي خاتم الانبيا (ص) از آن سال تاكنون با رشد شاخص هاي كمي ( تعداد كاركنان، حجم بالاي پروژه ها، ميزان سرمايه ) و كيفي (توان فني و مديريتي) با ورود به عرصه هاي جديد و پروژه هاي پيچيده اي كه قبلا توسط پيمانكاران خارجي انجام مي شد و همچنين با حضور در مناطق محروم، نا امن و دور افتاده خدمات چشمگيري را در سراسر كشور انجام داده است.
    قرارگاه سازندگي خاتم الانبيا(ص) با بهره گيري از ده ها گروه اجرايي و شركت هاي تابعه و همكار تاكنون يك هزار و 836 پروژه در رشته هاي تخصصي نظير سد و بند، شبكه آبياري و زهكشي، ابنيه مسكوني و اداري، راه و ابنيه، تونل و سازه هاي زير زميني، بندر و سازه هاي دريايي، خدمات مهندسي، تاسيسات نفت-گاز و پتروشيمي، مخازن و تصفيه خانه، سازه هاي فلزي، خدمات صنعتي، حمل و نقل، خطوط انتقال (نفت، گاز، آب و فاضلاب )،سازها و شناورها ، معدن و كشاورزي را به اتمام رسانده است و صدها پروژه ديگر نيز در دست اجرا دارد كه بخشي از اين فعاليت ها در مناطق محروم انجام مي شود.
    سيام **1478

14. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید حاج جواد از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال سپه آواتار ها
    تشکر شده 2,171 بار در 670 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط jahan نمایش پست ها
    با سلام چه باید کرد مسعله این است .دراین شرایط شما چه خواهیدکرد
    فعلا نگهداری با ان شرایط اگه بخواهی بفروشی 2-3 روز تو صف فروشی که ماشالا با این وضع بازار3 تا 4% می شه 12% بعدم با این شتابی که داره می ره پایین وفنررو جمع می کنه موقعی که می خوای سوارسهم شی اونم 3-4 روز باید بر ی توصف خرید. فعلا نگهداری رجوع به کتب دینی و...
    هرچه مطابق میل وارزوهای باطنی ماست ، به نظر ما حقیقت محض میرسد

16. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید سپه از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مهرداد آواتار ها
    تشکر شده 1,181 بار در 183 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_lok نمایش پست ها
    من حاظرم تمام سرمایه ام که نصفیشم قرض هست خدا شاهده بدم ولی اینها بروند از سر کار!
    بخندید با دل گریون دوستان
    جوونیمونو که دادیم رفت من حاضر م جونمو بدم ولی اینا برن !
    از انزار
    خنده بدمستیست در ایام ما هوشیار باش / محتسب بو میکند اینجا دهان بسته را

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید مهرداد از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار*
    تشکر شده 100 بار در 34 ارسال
    سلام جناب نظری

مجمع افزایش سرمایه مپنا چه تاریخی است و سهم کی بسته میشه واسه افزایش سرمایه؟ شما شرکت در افزایش سرمایه را مناسب میدانید؟

با تشکر

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید zagros از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 21 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 21 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع