صفحه 309 از 1061 نخست ... 209259299306307308309310311312319359409809 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,081 به 3,090 از 10606

موضوع: تحليل هاي تکنيکي - بنیادی بابک پناهی و محسن نظری

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 24,510 بار در 4,363 ارسال
    شنیده ها از احتمال حمایت حقوقی هاست ........................................ البته در حد جمع کردن صف ها در چند مرحله#

تو فکر خپارسم
    ریسک از آنجایی ناشی می‌شود که ندانید در حال انجام چه کاری هستید.

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال iq_son آواتار ها
    تشکر شده 3,710 بار در 691 ارسال
    دوستان چه خبر از سیاست؟
    خبر خوبی نیست هنوز
    سروران گرامی اگر اظهار نظری می شود صرفا انعکاس نظرات شخصی اینجانب بوده و هیچ توصیه ای به خرید و فروش نیست!

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید iq_son از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال محسن نظري آواتار ها
    تشکر شده 29,239 بار در 3,409 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط zagros نمایش پست ها
    سلام جناب نظری

مجمع افزایش سرمایه مپنا چه تاریخی است و سهم کی بسته میشه واسه افزایش سرمایه؟ شما شرکت در افزایش سرمایه را مناسب میدانید؟

با تشکر
    تاريخ دقيقيشو نميدونم دوست عزيزم اما نهايتا تا يك ماه اينده خواهد بود با ديد ميان مدت بله حتما در افزايش سرمايه شركت كنيد
    به سان رود كه در نشيب دره سر به سنگ ميزند رونده باش
    اميد هيچ معجزي ز مرده نيست زنده باش

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط iq_son نمایش پست ها
    دوستان چه خبر از سیاست؟
    خبر خوبی نیست هنوز
    من فکر میکنم خبر بد بیاد بهتر باشه تا این ابهام هیچکی نمیدونه چه خبره!!!!

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    محسن جان سلام
    خسته نباشی
    میخواستم نظرتونو در مورد شرکت در مجمع سالانه زود هنگام بانک کارآفرین بدونم .... سهمی که صبا تامین در حال جمع آوریشه
    مجمع 14 اردیبهشت برگذار میشه و سود هم 17 خرداد واریز میشه
    سود تقسمی 50 تومن
    سود سال 89 با سرمایه 300 میلیارد تومان 60 تومن
    سود سال 90 با سرمایه 450 میلیارد تومان 44 تومن
    نسبت پی به ای کمتر نسبت به هم گروهی ها
    افزایش سرمایه جدید که میتونه نوید بخشه رشد سودآوری در آینده نزدیک باشه
    پیشیاپیش ممنون از پاسخت

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 114 بار در 45 ارسال
    درود بر آقایان نظری و پناهی من تا حالا تو این تاپیک چیزی ننوشته بودم ولی رفتاریو که امروز از این دو بزرگوار دیدم باعث شد که تشکر ویژه خودم را از این دو اعلام دارم .امروز آقایان مثلا اساتید تو بورکس و تالار بورسو هر چی گشتم پیدا نکردم حتی یک نظر از اون آقایونی که روزی حداقل بالای15تا مطلب تو تاپیک میزدند.آقا بورس همینه چرا آخه قایم میشی میترسی تو تاپیک بهت حمله کنن آخه آدم نادانی که تو این روزا از کسی ایراد بگیره که چرا این سهمت داره منفی میخوره اصلا نباید جوابشو داد خیلی از این آقایون تا حالا چند ده درصد سود به من رسوندن و من ممنون دار آنان . ولی این کار درست نیست شما که یک تاپیک به اسم خودت میزنی مرد باش و تو روزای منفی و مثبت کنار بقیه باش .این بورسم اینطوری نمونه دیر یا زود متعادل میشه ولی رو سیاهیش به این آقایون میمونه.
    ولی اساتید این تاپیک این روزا هم به همه جواب میدن واقعا که خسته نباشید امیدوارم سلامت باشید وبورسم روند صعودیشو دنبال کنه

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید eleyot از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محسن نظري آواتار ها
    تشکر شده 29,239 بار در 3,409 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط آریو نمایش پست ها
    محسن جان سلام
    خسته نباشی
    میخواستم نظرتونو در مورد شرکت در مجمع سالانه زود هنگام بانک کارآفرین بدونم .... سهمی که صبا تامین در حال جمع آوریشه
    مجمع 14 اردیبهشت برگذار میشه و سود هم 17 خرداد واریز میشه
    سود تقسمی 50 تومن
    سود سال 89 با سرمایه 300 میلیارد تومان 60 تومن
    سود سال 90 با سرمایه 450 میلیارد تومان 44 تومن
    نسبت پی به ای کمتر نسبت به هم گروهی ها
    افزایش سرمایه جدید که میتونه نوید بخشه رشد سودآوری در آینده نزدیک باشه
    پیشیاپیش ممنون از پاسخت
    اريو جان داغ دل من رو در وكار تازه كردي يادش بخير چند سال پيش وكار سرمايش 70 ميليارد بود اون سال بحث كاهش نرخ سود بانكي مطرح بود وكار رو 200 تومان صف فروش بود همان وكار الان سرمايش رسيده به 400 ميليارد و قيمت سهامشم 300تومان و 2-3 تا سود مجمع هم تقسيم كرده با ديد ميان مدت بر روي سهام بانكي به خصوص سهامي كه سرمايه پايين دارند شك نكن فقط بايد ديدگاه سهامداري داشته باشيد تا به سود خوبي برسيد
    به سان رود كه در نشيب دره سر به سنگ ميزند رونده باش
    اميد هيچ معجزي ز مرده نيست زنده باش

14. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال امیر2309 آواتار ها
    تشکر شده 5,893 بار در 1,749 ارسال
    كدخبر: ۳۶۸۲۸
    تاريخ انتشار: ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۰ - ۲۲:۲۰
    نسخه چاپي
    ارسال به دوستان

رییس جمهور با تكذیب شایعه استعفا، بر ضرورت توجه به رهنمودهای رهبری تاکیدکرد
    به گزارش خبرنگار سیاسی برنا،محمد كریم شهرزاد نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی طی یادداشتی از تاكید رئیس جمهور بر توجه به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در حفظ آرامش و مقابله با شایعات خبر داد.

در این یادداشت كوتاه آمده است:

"در ملاقاتی كه غروب روز چهارشنبه هفته گذشته مورخ 1390/2/7 اینجانب به اتفاق خانم آلیا با آقای رئیس جمهور داشتیم، ایشان یادآور شد كه در جریان امور قوه مجریه هستند و جلسات هیأت وزیران با حضور آقای مصلحی وزیر محترم اطلاعات طبق معمول تشكیل میشود. آقای احمدی نژاد ضمن تكذیب شایعه استعفا، بر ضرورت توجه به رهنمودهای رهبر عزیز انقلاب در حفظ آرامش و مقابله با شایعات تاكید کرد.

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید امیر2309 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال امیر2309 آواتار ها
    تشکر شده 5,893 بار در 1,749 ارسال
    اظهارات احمدی نژاد در نشست 2 ساعته با فاطمه آلیا
    عضو هیأت رییسه فراکسیون اصولگرایان گفت: رییس جمهور به اندازه یک میلی متر از موضع تبعیت از ولایت فقیه خارج نشده است و توضیحاتی دارد که به زودی آنها را ارایه می دهد.

فاطمه آلیا، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و عضو هیأت رییسه فراکسیون اصولگرایان مجلس در گفتوگو با برنا با اعلام این خبر که رهبر انقلاب از رییس مجلس خواسته اند از اظهارات اختلاف انگیز در صحن علنی جلوگیری شود، اظهار داشت: علی رغم این تاکید، متاسفانه برخی نمایندگان با اعلام اینکه می خواهند در مورد بودجه صحبت کنند، و در این زمینه وقت می گیرند، اما در نهایت مباحث اختلاف انگیز را مطرح می کنند.

وی تاکید کرد: رییس جمهور به اندازه یک میلی متر از موضع تبعیت از ولایت فقیه خارج نشده است و توضیحاتی دارد که به زودی آنها را ارایه می دهد.

این نماینده مجلس با بیان اینکه بنده گفت وگوی 2 ساعته با رییس جمهور داشته ام، تصریح کرد: رییس جمهور کار خود را ادامه می دهد و شایعاتی مانند استعفا، شرط گزاری و صحبت هایی که ضد دولت انجام می شود، در زمانی که وی و طرفدارانشان سکوت کرده اند، همه در جهت اهداف ضد انقلاب است.

وی ادامه داد: رهبر فرزانه انقلاب فرمودند باید آرامش حفظ شود بنابراین کسانی که در این فضا جلوتر از رهبر معظم انقلاب می روند، باید بعدها به جامعه پاسخگو باشند که به نام تبعیت از رهبری خلاف فرمایشات ایشان رفتار می کنند.

آلیا اظهار داشت: رهبر حکیم انقلاب فرمودند اگر صحبتی از من نقل شد، قبول نکنید، زیرا من فاصله ای با مردم ندارم و حرف هایم را در ملاقات های عمومی و یا از طریق تلویزیون می زنم اما متاسفانه برخی به نام رهبری خلاف فرمایشات ایشان کار می کنند.

عضو هیأت رییسه فراکسیون اصولگرایان مجلس تاکید کرد: کسانی که با اسم دفاع از ولایت، جامعه را خط کشی می کنند، باید در ولایتمداری آنها شک کرد. آن چیزی که ما باید تکلیفمان را به عنوان تبعیت محض از ولایت مطلقه فقیه انجام دهیم، این است که فقط به فرمایشاتی که رهبر معظم انقلاب از طریق تلویزیون و یا ملاقات هایشان می فرمایند تبعیت کنیم .

وی خاطرنشان کرد: در این باره هم قطعا ملت خواهد دید که رهبر حکیم انقلاب همانند گذشته چه مواضعی خواهند داشت. لذا تکلیف ما در زمانی که رییس جمهور مصاحبه ای نمی کند، این است که به شایعات توجهی نکنیم.

آلیا گفت: نباید با توطئه ها و شایعاتی که ضد انقلاب سفارش می دهد و منافق می سازد و پخش می کند، جامعه را ملتهب کرد. باید به این توطئه ها توجه داشت.

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید امیر2309 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال LEON آواتار ها
    تشکر شده 722 بار در 194 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک پناهی نمایش پست ها
    مپنا از 416 پائینتر نخواهد اومد - وصنعت 121 حمایت مهم داره ( صورت وضعیت پرتفویشم دیدن که غوغا کرده ) - حفاری 247 فکر نمیکنم پائینتر بیاد فاراک و صدرا اون 2 تا خبر بالا که زدم فکر نمیکنم از این دو خبر خبر بهتری برای این دو سهم باشه فاراک تکنیکالشم 217 و 206 مهمترین و اصلی ترین حمایتهای سهمه.

آخه من به همه ی این چیزائی که گفتم اعتقاد راسخ دارم.وصنعت 200 تومن رو شاخشه و بقیه سهام مثل حفاری مثل مپنا و حفاری و ................ حالا با این صفهای فروشی که میبینم دم خروسو باور کنم یا قسم حضرت عباسو؟؟؟!!!!!!!!!( البته رابطه خروس و حضرت عباس نمیدونم از کجا پیدا شده! )

به عقیده من بازار بزودی برمیگرده و نگه داری سهام و خرید سهامی مثل مپنا در قیمت 416 شاید گزینه خوبی برا خرید باشه

#
    یه روز یه بابایی که خروسشو و دزدیده بودن دنبال خروسش میگرده و از همه همسایه ها سراغ میگیره.یهو میرسه به مش ممود همسایه دیوار به دیوارش که مشتی این خروس من,که دار و ندارمه گم شده تو ندیدیش؟
    یهو دم خروسه از زیر عبای مش ممود میزنه بیرون ولی مشتیه حواسش به حرف زدنش بوده و میگه؛به ابوالفضل اگه دیده باشم.من ولایت مدارم.ولایت مدارا دروغ نمیگن.
    مرد خروس دزدیده یه نگاهی به مش ممود میندازه و میگه...
    (خنده من از غم تو تلخ تر است)

20. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید LEON از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 10 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 10 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

بوک مارک ها