صفحه 310 از 1061 نخست ... 210260300307308309310311312313320360410810 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,091 به 3,100 از 10606

موضوع: تحليل هاي تکنيکي - بنیادی بابک پناهی و محسن نظری

عضو فعال امیر2309 آواتار ها
    تشکر شده 5,893 بار در 1,749 ارسال
    این هم برای صاحب تاپیک
    شرمند دو تا پست زدم چون جاش اینجا نبود فقط به خاطر کم کردن اضطراب بعضی از کاربران بود
    با زهم عذر خواهی می کنم

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید امیر2309 از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال arak_bourse آواتار ها
    تشکر شده 10,514 بار در 3,253 ارسال
    فروش سهام ديگه از فردا توجيهي نداره.خيلي از سهم ها به كف و حمايت هاشون نزديك شدند. سهم هاي خوبتون رو ديگه بايد نگهداريد.
    تحلیلگر بازار tahlilgar0@

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید arak_bourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال soroush آواتار ها
    تشکر شده 1,286 بار در 468 ارسال
    سلام مجدد به دوستان داشتم مطالب این تاپیک رو می خوندم وقتی به اخرش رسیدم می خواستم یه مطلبی بنویسم اما یه لحظه اشک تو چشام جمع شد و پشیمون شدم.
    چه قشنگ که با اینکه همه یه درد دارن اما همه به هم دل داری میدن چه مردم خوب و قدر شناسی داریم اما حیف که کسی چشاشو باز نمی کنه تا ببینشون همه تو دلاشون درد دارن ولی بازم بهم کمک میکنن یه روز همین دغدغه ها همین دردا خاطر میشه همین تاپیک میشه خاطره میشه یه درد که دردای مشابه اش رو به یاد این روزا تحمل کرد
    این مشکلم مثل مشکلای دیگه کلید داره و میگذره و حل میشه اما این ثانیه و دقایق از عمرم که پشت این کامپیوترم و دارم غصه می خورم واسه کسایی که فکر مردم نیستن چی....؟
    اما وقتی به خوبی شما به بزرگی دل مردممون که با درداشون بازم واسه نشون ندادن غصه هاشون سعی میکنن خنده مصنوعی بروی صورت داشته باشن میبینم حتی سال های عمرم رو اگر بدم کمه واسشون.
    کاش یه روز اون جور که قلبمون می خواد زندگی کنیم.همین لحظه ها که داره میره دیگه تکرار نمیشه

6. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید soroush از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مصطفی مصری پور آواتار ها
    تشکر شده 37,740 بار در 6,666 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط soroush نمایش پست ها
    سلام مجدد به دوستان داشتم مطالب این تاپیک رو می خوندم وقتی به اخرش رسیدم می خواستم یه مطلبی بنویسم اما یه لحظه اشک تو چشام جمع شد و پشیمون شدم.
    چه قشنگ که با اینکه همه یه درد دارن اما همه به هم دل داری میدن چه مردم خوب و قدر شناسی داریم اما حیف که کسی چشاشو باز نمی کنه تا ببینشون همه تو دلاشون درد دارن ولی بازم بهم کمک میکنن یه روز همین دغدغه ها همین دردا خاطر میشه همین تاپیک میشه خاطره میشه یه درد که دردای مشابه اش رو به یاد این روزا تحمل کرد
    این مشکلم مثل مشکلای دیگه کلید داره و میگذره و حل میشه اما این ثانیه و دقایق از عمرم که پشت این کامپیوترم و دارم غصه می خورم واسه کسایی که فکر مردم نیستن چی....؟
    اما وقتی به خوبی شما به بزرگی دل مردممون که با درداشون بازم واسه نشون ندادن غصه هاشون سعی میکنن خنده مصنوعی بروی صورت داشته باشن میبینم حتی سال های عمرم رو اگر بدم کمه واسشون.
    کاش یه روز اون جور که قلبمون می خواد زندگی کنیم.همین لحظه ها که داره میره دیگه تکرار نمیشه
    سروش عزیز سلام
    داداش نگرانی نداره...چیزی که تو این بازار زیاده،بالا پایینه...اینا همه گذراس
    باید ازین خوشحال باشیم ازینکه سرپناهی مثل این سایت داریم و درزمان ناراحتی میتونیم ساعتی بهش پناه بیاریم و بادوستامون خوش باشیم و همه چیزو فراموش کنیم....
    شاد باشی
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید مصطفی مصری پور از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۵۶) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 104,156 بار در 23,330 ارسال
    حضور رئیس جمهور در جلسه هیئت دولت؛ پایانی بر شایعات
    رئیس جمهور پس از جلسه دولت در میان خبرنگاران حاضر خواهد شد . محمود احمدی نژاد در هفته پر حاشیه ای که گذشت ، به شدت در سکوت خبری به سر برده بود . رئیس جمهور فردا با شرکت در جلسه هیئت دولت ضمن پایان دادن بر تمامی شایعات ، توطئه دشمنان را خنثی کرده و مانند گذشته به تلاش و آبادانی ایران اسلامی خواهد پرداخت .
    "صراط" - بنا بر آخرین اخبار رسیده دکتر احمدی نژاد فردا در جلسه هیئت دولت شرکت خواهد کرد .
    بر اساس اخبار موثق، پس از غیبت رئیس جمهور در جلسه روزهای یکشنبه و چهارشنبه هیئت دولت در هفته گذشته و برگزاری جلسه مذکور به ریاست معاون اول رئیس جمهور، قرار است تا فردا جلسه بعداز ظهر هیئت دولت به ریاست احمدی نژاد برگزار شود .
    به گزارش صراط نیوز ، رئیس جمهور پس از جلسه دولت در میان خبرنگاران حاضر خواهد شد .
    محمود احمدی نژاد در هفته پر حاشیه ای که گذشت ، به شدت در سکوت خبری به سر برده بود .
    پیش بینی می شود وی در بخشی از اظهارات خود در بین خبرنگاران مردم را به همدلی و حرکت در خط ولایت دعوت کند .

10. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 49 بار در 15 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط iq_son نمایش پست ها
    دوستان چه خبر از سیاست؟
    خبر خوبی نیست هنوز
    "صراط" - بنا بر آخرین اخبار رسیده دکتر احمدی نژاد فردا در جلسه هیئت دولت شرکت خواهد کرد .
    بر اساس اخبار موثق، پس از غیبت رئیس جمهور در جلسه روزهای یکشنبه و چهارشنبه هیئت دولت در هفته گذشته و برگزاری جلسه مذکور به ریاست معاون اول رئیس جمهور، قرار است تا فردا جلسه بعداز ظهر هیئت دولت به ریاست احمدی نژاد برگزار شود .

12. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید olia از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال LEON آواتار ها
    تشکر شده 722 بار در 194 ارسال
    آی یکی منو بگیره.آی نفس کش. این چه وضعشه ها!؟تمام سهم هایی که توصیه به خرید داشتید و ما رو گول زدید که بخریم و مدام تبلیغ میکردی منفی هستند,ای گول زننده ها
    آخه شما که علم غیب ندارید واسه چی تحلیل میکنید
    شما موضوع به این پیش پا فتاده ای مثل اینکه رئیس جمهور مملکت قهر کنه و بره تو خونش بست بشینه رو نمیتونید پیش بینی کنید واسه چی تحلبل میکنید,ها؟
    این تو همه جای دنیا معموله.اصلا دعوا نمک زندگیه
    واقعا نمیدونم چی بگم.از اساتید تحلیل گر خواهش میکنم به جای این تحلیل های علمی کمی به علم ستارگان و کواکب هم آشنایی پیدا کنین که به این شکل
    با سرمایه های مردم بازی نکین.
    اگر فردا زلزله ای که دکی گفته بود میاد, بیاد.من خودم به شخصه از شما برای عدم پیش بینی به موقع شکایت میکنم
    اصلا میرم پیش مالمیر با هم بریم.بار آخرتون باشه علم غیب نداریدا,گفته باشم
    از این تحلیل گرای صبا تامین حد اقل بپرسید این کلاسش کجاست خودتون نخواستید برید من برم,جزوشو کپی میکنم بدا بهتون میدم

14. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید LEON از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال LEON آواتار ها
    اراک جان خودت پست آحرتو حذف کردی!؟

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید LEON از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مهدی64 آواتار ها
    تشکر شده 425 بار در 151 ارسال
    دوستان سلامممممممممممممممممممممم مممممممم

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید مهدی64 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال LEON آواتار ها
    یه سوالی برام ایجاد شده
    احتمال قهر رئیس جمهور,در کدوم بخش تحلیل بنیادی قرار میگیره!!؟
    تاثیر مسائل سیاسی رو در روند قیمت ها شنیده و دیده بودم,مثل انتخابات یا تحریم.تاثیر خاله بازی نشنیده بودم.
    این و نه شنیدم نه دیدم.
    یه مقام بلند پایه یا در پستش هست و کار میکنه یا نیستو استعفا میده
    در پستش باشه و کار نکنه و بره خونه باباش اینا و مهریشو بزاره اجرا به ابوالفضل در تاریخ مسائل پلتیکی استثناست.

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید LEON از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

بوک مارک ها