صفحه 324 از 1061 نخست ... 224274314321322323324325326327334374424824 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,231 به 3,240 از 10606

موضوع: تحليل هاي تکنيکي - بنیادی بابک پناهی و محسن نظری

كاربر فعال سپه آواتار ها
    تشکر شده 2,171 بار در 670 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط محسن نظري نمایش پست ها
    قضيه خيلي سادست از خودتان بپرسيد چرا تا يك روز بازار مثبت ميشود حقوقي ها فروشنده و عرضه كننده ميشوند ان هم ميليوني و سنگين؟؟؟
    وقتي حقوقي جماعت به فرداي خودش و مملكتش اعتقاد نداره و فروشندست حتي در منفي رنج ميزند بايد فاتحه ان بازار را خواند....
    دقیقا همین طوره اقا محسن ما حقیقیا که اونقد سرمایه نداریم خندم می گیره به حقوقیا که اون بیچاره ها هم با یه قهر واشتی چه بلایی سرشون م اد البت فک می کنم از جای دیگه جبرانش کنن
    هرچه مطابق میل وارزوهای باطنی ماست ، به نظر ما حقیقت محض میرسد

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید سپه از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال سپه آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط frouzan نمایش پست ها
    استاد به نظر شما رانفور روي چه قيمتي باز ميكند.
    ویه سئوال دیگه کی بازش می کنن/ببخیشنا

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید سپه از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 219 بار در 88 ارسال
    آقای نظری ولی به نظر بنده حتی تو همین کش و قوس های چند روز اخیر هم خیلی ها موج سواری کردن و بردن ، شاید نظرات شما مبتنی بر روحیات بلند مدت نگریتون باشه وگرنه یه سفته باز یا بورس باز براش این جور افت و خیز ها یه فرصت قلمداد میشه ... ضمناً اگه خاطرتون باشه من یه چند هفته پیش از حضرتعالی در مورد فروش های مشکوک حقوقی ها پرسیدم و گفتم باید دید علت خالی کردن و نقد شدن اینها چیه .. بعد از چند روز صداش در اومد و معلوم شد بــــــــــله خبر چیه ... و دوباره تو همین جو منفی این حقوقی ها بودن که روز یکشنبه خوب جمع کردن بنده خودم خوب اطلاع دارم که از کدوم استیشن کارگزاری همین صبا تامین چی ها خرید ...وقتی بنده گفتم دلیل فروش سهام توسط دانایان چیه ؟؟؟ شما فرمودین دانایان عددی نیست که بخواهد رفتارش قابل بررسی باشه و موثر واقع بشه، یادتونه ؟
    از نظر بنده حقیر، در چنین مواقعی تحلیل بنیادی به هیچ وجه نمی تونه کمکی بکنه، چون اصلا اساس بر تحلیل نیست .. اساس بر رفتار حقوقی هاست الان فقط باید دید حقوقی ها چه رفتاری از خودشون نشون می دن .جون بازار دست اونهاست .بخواهیم نخواهیم اونها هستن که دارند صف می چینن و می ریزن . همین صف امروز غدیر !!!...حالا بمـــــــــــــاند
    از این راه سود کردن تو بازار هر چند ممکنه به مذاق خوش نیاد و علمی نباشه ولی یه حقیقته، اینکه بازار ما بیشتر از اونی که باید از رفتار حقوقی ها و اونم به خاطر رانت اطلاعاتی که اونها ازش مطلعند تاثیر می گیره ،و اینکه تو بازار ما حقوقی ها دارن جولان می دن ...همه اینها یه فرصت اطلاعاتیه .

ضمناً استاد نظری ما تو ساعات شیرین معاملاتی بیشتر از بقیه اوقات نیازمند نظرات و عقایدتون هستیم لطفاً لطفاً خواهشمندیم تو این ساعات از بازار قهر نکنید ... هوا هم خواستین بنده میارم خدمتتون(هواخوری چند روز پیشتون خیلی منو تو کف گذاشته آخه به شدت برام حیاتی بود وجودتون )
    واما تا یادم نرفته ... استاد راجع به اون بساز بفروشی و بازار مسکن و ... حداقل شما دیگه لطفاً نفرمایید این مطلبو ...
    ارادتمند شما
    ویرایش توسط sanko : 2011/05/03 در ساعت 16:50

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید sanko از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 38 بار در 8 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط sanko نمایش پست ها
    آقای نظری ولی به نظر بنده حتی تو همین کش و قوس های چند روز اخیر هم خیلی ها موج سواری کردن و بردن ، شاید نظرات شما مبتنی بر روحیات بلند مدت نگریتون باشه وگرنه یه سفته باز یا بورس باز براش این جور افت و خیز ها یه فرصت قلمداد میشه ... ضمناً اگه خاطرتون باشه من یه چند هفته پیش از حضرتعالی در مورد فروش های مشکوک حقوقی ها پرسیدم و گفتم باید دید علت خالی کردن و نقد شدن اینها چیه .. بعد از چند روز صداش در اومد و معلوم شد بــــــــــله خبر چیه ... و دوباره تو همین جو منفی این حقوقی ها بودن که روز یکشنبه خوب جمع کردن بنده خودم خوب اطلاع دارم که از کدوم استیشن کارگزاری همین صبا تامین چی ها خرید ...وقتی بنده گفتم دلیل فروش سهام توسط دانایان چیه ؟؟؟ شما فرمودین دانایان عددی نیست که بخواهد رفتارش قابل بررسی باشه و موثر واقع بشه، یادتونه ؟
    از نظر بنده حقیر، در چنین مواقعی تحلیل بنیادی به هیچ وجه نمی تونه کمکی بکنه، چون اصلا اساس بر تحلیل نیست .. اساس بر رفتار حقوقی هاست الان فقط باید دید حقوقی ها چه رفتاری از خودشون نشون می دن .جون بازار دست اونهاست .بخواهیم نخواهیم اونها هستن که دارند صف می چینن و می ریزن . همین صف امروز غدیر !!!...حالا بمـــــــــــــاند
    از این راه سود کردن تو بازار هر چند ممکنه به مذاق خوش نیاد و علمی نباشه ولی یه حقیقته، اینکه بازار ما بیشتر از اونی که باید از رفتار حقوقی ها و اونم به خاطر رانت اطلاعاتی که اونها ازش مطلعند تاثیر می گیره ،و اینکه تو بازار ما حقوقی ها دارن جولان می دن ...همه اینها یه فرصت اطلاعاتیه .

ضمناً استاد نظری ما تو ساعات شیرین معاملاتی بیشتر از بقیه اوقات نیازمند نظرات و عقایدتون هستیم لطفاً لطفاً خواهشمندیم تو این ساعات از بازار قهر نکنید ... هوا هم خواستین بنده میارم خدمتتون(هواخوری چند روز پیشتون خیلی منو تو کف گذاشته آخه به شدت برام حیاتی بود وجودتون )
    واما تا یادم نرفته ... استاد راجع به اون بساز بفروشی و بازار مسکن و ... حداقل شما دیگه لطفاً نفرمایید این مطلبو ...
    ارادتمند شما
    با سلام خدمت دوستان
    والا من هم این چند روزه خبرهایی شنیدم که امیدوارم درست نباشه. مثلا اینکه لابی مسکن داره تاثیر بدی روی روند صعودی بورس می گذاره و خیلی از کله گندها که یک مدتی دارایشون در خواب هست میخواهند یک تکونی به اون بدهند. البته این درست که تو بوقو کرنا زدند که مسکن را اجازه نمیدیم تکون بخوره و ... ولی واقعیت چیز دیگری است. جالب اینجایست که خیلی تکنیکالیست ها هم که رانت اطلاعاتی بالایی دارند صحبت از موج c اصلاحی می کنند. من که خودم موندم دوستان اگه رانتی اطلاعاتی دارند مطرح کنند ممنون میشم.
    ویرایش توسط ali1763 : 2011/05/03 در ساعت 17:22

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید ali1763 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال حامد24 آواتار ها
    تشکر شده 9,892 بار در 2,391 ارسال
    با بسته شدن نماد معاملاتی مخابرات
    برای بالا بردن شاخص به سهمهای گروه خودرویی متوسل خواهند شد
    به احتمال زیاد اکثر سهمای پرپتانسیل و نامی این گروه مثل (خساپا وساپا خیهمن خزامیاد و...) فردا مثبت خواهند بود.
    یل یاتار ، طوفان یاتار
    یاتماز آذربـــــــایجـــــــان بایراقی .

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید حامد24 از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال سپه آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط محسن نظري نمایش پست ها
    اگر روندي كه اين دو روز شاهد بودم فردا هم ادامه پيدا كند و حقوقي ها به عمد قصد عرضه هاي سنگين داشته باشند بازار خوبي را پيشبيني نميكنم خيلي خيلي مراقب باشيد
    بنده اگر سهامم به قيمتهاي خريدم برسد نقد ميشوم و ميرم رو يك سهم زير خاكي و بنيادي قوي مثل همين خفناور يا پست ديگر به نوسانات بازار هم كاري نخواهم داشت....
    پست که خوب خبرای خوبی شنیده می شه ولی
    میشه راجه به وضع بنیادی خفناور یه توضیحی بدین. مقدار زیادی از این سهم مان نصیره که خود نصیرم حجم مبناش کمه

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید سپه از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محسن نظري آواتار ها
    تشکر شده 29,239 بار در 3,409 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط frouzan نمایش پست ها
    استاد به نظر شما ماهم سهمهامون را بفروشيم يانه.من تعداد زيادي شاراك دارم.؟؟؟؟
    شاراك سهم بسيار قوي از ديد بنيادي ميباشد با ديد ميان مدت شاراك را توصيه به نگه داري ميشود
    به سان رود كه در نشيب دره سر به سنگ ميزند رونده باش
    اميد هيچ معجزي ز مرده نيست زنده باش

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط bijan askari نمایش پست ها
    آقای نظری خسته نباشید. چه قیمتی برای خرید رپارس مناسبه؟
    رپارس هم اكنون با پي بر اي بالاي 14 معامله ميشود و اين پي بر اي را براي اين سهم در بازار فعلي بسيار بالا ميدانم حداقل پي بر اي اين سهم به نظر بنده بايد تا سطوح 8-9 اصلاح نمايد در اين قيمتها از نظر بنده حباب است

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط bijan askari نمایش پست ها
    جناب نظری عزیز نظرتون را در مورد خرید حق تقدم وساپا میفرمایید.
    وساپا به نظرم بايد فردا يا نهايتا يكشنبه متعادل شود به همين دليل حق تقدمش نيز به زويد به تعادل خواهد رسيد بنده با وضعيت كنوني بازار توصيه نميكنم

18. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 114 بار در 45 ارسال
    با سلام به آقای نظری و سایر دوستان لطفا تحلیلتونو در مورد فملی بفرمایید .یکی از دوستان امروز تو تالار میگفت تعدیل داده افزایش سرمایه میخواد بده و اعلام شده ولی من چیزی تو کدال ندیدم .با تشکر

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید eleyot از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 9 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 9 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

بوک مارک ها