صفحه 325 از 1061 نخست ... 225275315322323324325326327328335375425825 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,241 به 3,250 از 10606

موضوع: تحليل هاي تکنيکي - بنیادی بابک پناهی و محسن نظری

عضو فعال
    تشکر شده 6,500 بار در 922 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali1763 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    والا من هم این چند روزه خبرهایی شنیدم که امیدوارم درست نباشه. مثلا اینکه لابی مسکن داره تاثیر بدی روی روند صعودی بورس می گذاره و خیلی از کله گندها که یک مدتی دارایشون در خواب هست میخواهند یک تکونی به اون بدهند. البته این درست که تو بوقو کرنا زدند که مسکن را اجازه نمیدیم تکون بخوره و ... ولی واقعیت چیز دیگری است. جالب اینجایست که خیلی تکنیکالیست ها هم که رانت اطلاعاتی بالایی دارند صحبت از موج c اصلاحی می کنند. من که خودم موندم دوستان اگه رانتی اطلاعاتی دارند مطرح کنند ممنون میشم.
    تکنیکالیست بر اساس رانت تحلیل نمی کند شاید این عده زوری رانت را با تکنیکال تطبیق می دهند و به موج c می رسند!

2. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید راشین از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محسن نظري آواتار ها
    تشکر شده 29,250 بار در 3,409 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط punisher نمایش پست ها
    محسن و بابک جان آیا کسی نیست از ایم وصنا حکایت کنه لااقل توی این بازار حجمش بخوره ؟؟
    آیا خرید این سهم منطقی است؟
    و آیا خرید شتولی خوب است؟
    ممنون
    متاسفانه حقوقي خوبي بر روي سهم فعال نميباشد و مشكل اصلي سهم نيز همين علت است
    شتولي معامله بلوكي مديريتي را در پيش دارد تنها بنده كمي نگران افزايش قيمت مواد اوليه شركت هستم اما در كل به نظرم تا 240 تومان رشد نمايد
    به سان رود كه در نشيب دره سر به سنگ ميزند رونده باش
    اميد هيچ معجزي ز مرده نيست زنده باش

4. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مصطفی مصری پور آواتار ها
    تشکر شده 37,784 بار در 6,672 ارسال
    محسن جان وبانک رو چطور میبینی؟
    از تاریخ عرضه شفا دارو خبری نداری؟
    ممنون.........
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید مصطفی مصری پور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 38 بار در 8 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط راشین نمایش پست ها
    تکنیکالیست بر اساس رانت تحلیل نمی کند شاید این عده زوری رانت را با تکنیکال تطبیق می دهند و به موج c می رسند!
    کاملا موافقم.

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید ali1763 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    ولی من یک جا دیدم گفت هدف 540 تومنه! به هوای اون خریدم که بدطوری ضرر کرد........یعنی به 540 نمیرسه؟
    540 تومان اخر بر چه اساسي!!!!

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط sanko نمایش پست ها
    آقای نظری ولی به نظر بنده حتی تو همین کش و قوس های چند روز اخیر هم خیلی ها موج سواری کردن و بردن ، شاید نظرات شما مبتنی بر روحیات بلند مدت نگریتون باشه وگرنه یه سفته باز یا بورس باز براش این جور افت و خیز ها یه فرصت قلمداد میشه ... ضمناً اگه خاطرتون باشه من یه چند هفته پیش از حضرتعالی در مورد فروش های مشکوک حقوقی ها پرسیدم و گفتم باید دید علت خالی کردن و نقد شدن اینها چیه .. بعد از چند روز صداش در اومد و معلوم شد بــــــــــله خبر چیه ... و دوباره تو همین جو منفی این حقوقی ها بودن که روز یکشنبه خوب جمع کردن بنده خودم خوب اطلاع دارم که از کدوم استیشن کارگزاری همین صبا تامین چی ها خرید ...وقتی بنده گفتم دلیل فروش سهام توسط دانایان چیه ؟؟؟ شما فرمودین دانایان عددی نیست که بخواهد رفتارش قابل بررسی باشه و موثر واقع بشه، یادتونه ؟
    از نظر بنده حقیر، در چنین مواقعی تحلیل بنیادی به هیچ وجه نمی تونه کمکی بکنه، چون اصلا اساس بر تحلیل نیست .. اساس بر رفتار حقوقی هاست الان فقط باید دید حقوقی ها چه رفتاری از خودشون نشون می دن .جون بازار دست اونهاست .بخواهیم نخواهیم اونها هستن که دارند صف می چینن و می ریزن . همین صف امروز غدیر !!!...حالا بمـــــــــــــاند
    از این راه سود کردن تو بازار هر چند ممکنه به مذاق خوش نیاد و علمی نباشه ولی یه حقیقته، اینکه بازار ما بیشتر از اونی که باید از رفتار حقوقی ها و اونم به خاطر رانت اطلاعاتی که اونها ازش مطلعند تاثیر می گیره ،و اینکه تو بازار ما حقوقی ها دارن جولان می دن ...همه اینها یه فرصت اطلاعاتیه .

ضمناً استاد نظری ما تو ساعات شیرین معاملاتی بیشتر از بقیه اوقات نیازمند نظرات و عقایدتون هستیم لطفاً لطفاً خواهشمندیم تو این ساعات از بازار قهر نکنید ... هوا هم خواستین بنده میارم خدمتتون(هواخوری چند روز پیشتون خیلی منو تو کف گذاشته آخه به شدت برام حیاتی بود وجودتون )
    واما تا یادم نرفته ... استاد راجع به اون بساز بفروشی و بازار مسکن و ... حداقل شما دیگه لطفاً نفرمایید این مطلبو ...
    ارادتمند شما
    دوست عزيزم درباره حقوقي ها بنده به جز چند حقوقي انگشت شمار عملكرد بقيه را اصلا قبول ندارم شما بيلان همين شركتهاي سرمايه گذاري بورسي و بازده داراييهايشان را ببينيد....
    درباره حضورم بنده قهر نميكنم خدا شاهده اگه برسم دريغ ندارم و مخلص تمامي عزيزان نيز هستم اما روزمرگي و كار بعضي مواقع وقتي براي حضور بيشتر نميگذارد كه همينجا از دوستان عزيزم عذرخواهي ميكنم
    درباره مسكن نيز اگر چه خودم فعال اين بازار سرمايه هستم ولي تا وقتي بازار بخواد فساد در ان موج بزند و سرمايه هزاران نفر بشود بازيچه دست يك عده تازه به دوران رسيده كشته و مرده قدرت به نظر بنده خاك بازار مسكن شرف دارد به اين بازار سر تا سر فساد ما

12. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,522 بار در 26,655 ارسال
    فردا
    نیرو ترانس/داروسازی اسوه/بیمه البرز/ جهت مجمع عمومی فوق العاده به منظور تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه متوقف خواهند شد.

همچنین بانک پارسیان جهت برگزاری مجامع عمومی عادی سالیانه و نیز عمومی فوق العاده به منظور تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه متوقف خواهند شد.
    -------------------
    گره های فردا
    قند شیرین خراسان/ کاغذ سازی کاوه/لوله و ماشین سازی ایران/
    http://www.irbourse.com/newsFiles/FI...13900213_n.pdf

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط سپه نمایش پست ها
    پست که خوب خبرای خوبی شنیده می شه ولی
    میشه راجه به وضع بنیادی خفناور یه توضیحی بدین. مقدار زیادی از این سهم مان نصیره که خود نصیرم حجم مبناش کمه
    خفناور با افتتاح طرح توسعه خود ميتواند شاهد رشد سوداوري بسيار بالايي باشد و به راحتي با توجه به قيمتهاي فعلي بازدهي 50-60 درصدي را بدهد به نظر بنده اين سهم كوچك پتانسيل رشد خوبي را دربازه ميان مدت خواهد داشت
    ویرایش توسط محسن نظري : 2011/05/03 در ساعت 21:52

16. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال LEON آواتار ها
    تشکر شده 722 بار در 194 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط rojan نمایش پست ها
    با سلام

آخه این مملکته داریم
    دانشجوی موسیقیام؛ شش ترم باید معارف بخونم که توش نوشته موسیقی حرامه
    ایران تنها کشوریه که پرچم کشورش را به زبان کشور دیگری نوشته ان
    سیدی آموزش معافيت از سربازی رو بیرون میفروشند
    پارک ملی گلستان داره تو آتیش می سوزه دو تا چرخبال فرستادن، بعد ( ا.ن. ) داره میآد زنجان از پریروز ده تا چرخبال دارن هی اون بالا واسه خودشون بیخودی می چرخن.
    پل میسازن با اونهمه عظمت که مثلا میشه سومین نماد تهران، بعد اسمش رو میذارن جوادیه!
    زندان اوین با این هیاتعلمیای که داره از سال دیگه مستقیم دانشجو بگیره دیگه!
    دوستم رفته کلانتری برای دزدی از مغازهاش شکایت کنه، بهش گفتن اول برو این قبض تلفن صد و بیست هزار تومنی پاسگاه رو پرداخت کن تا تلفن قطع نشه، بعد بیا شکایت کن!
    سياست که پدر و مادر نداره، ديانت ما هم که عين سياست ماست!
    سیدحسن نصرالله هم دیگه برمیگرده بهمون میگه مملکته دارین؟!
    یه میلیون وام میخوایم بگیریم، میگن ده میلیون پول باید تو حسابت باشه!
    مگه داریم ایکسباکس بازی میکنیم که پول یارانه میآد تو حساب ولی نمیتونیم برداشت کنیم؟!
    اوایل هروقت تجمع می‏شد، سپاه می‏ریخت تو خیابون، بعد هروقت واسه تجمع قرار گذاشته می‏شد،‏ سپاه می‏ریخت تو خیابون، حالا هروقت یه کاری می‏کنن که خودشون می‏‏دونن کار درستی نیست و باید تجمع بشه، سپاه می‏ریزه تو خیابون!
    با هر کی دوست میشیم، همون هفته تولدشه
    این کارمندای ادارات دولتی، اگه یه وقت اعتصاب کنن، هیچ کس متوجه اعتصابشون نمی‏شه!
    یه بار نشد وقتی تو خیابون با یکی رو بوسی می کنی، کسی سرش رو از پنجره ماشینش نیاره بیرون بگه منم می خوام،
    می‏گه سرزده به دیدار خانواده‏ی سه شهید رفت، بعد وقتی داره از در می‏آد تو، دوربین تو خونه ست!
    رفتیم نمایشگاه بینالمللی رسانههای دیجیتال، بیشتر نمایشگاه دفاع مقدس بودش!
    جلسه پخش و نقد فیلم آواتار (جیمز کامرون) با حضور حجت الاسلام عاشوری
    هر بلای طبیعی که سر خارجیها بیاد عذاب الهیه، ولی هر بلای طبیعی که سر ایرانیها بیاد امتحان الهی!
    ترم دیگه فارغ التحصیل میشم، هنوز کارت دانشجوییم صادر نشده!
    واسه هفته‏ی‏ نیرو انتظامی پلیسا دارن رژه می‏رن، روش آهنگ دزدان دریایی کارائیب‏ پخش می‏شه!
    !مشهد خط مترو ساختن٬ بعدِ چند سال از چین واگن خریدن از تونل بزرگتر! توش نمیره!
    طرف با کلی ادعا رفته سوئد درس بخونه. بعد مقالههاش رو از همدانشگاهیهای سابقش توی ایران میگیره.
    دوازده سال مدرسه غیرانتفاعی، واسه چهار سال دانشگاه دولتی!
    وقتی رییسجمهور مملکت در سازمان ملل سخنرانی میکنه، بهترین موقع برای نظافت کف سالن و صندلیهاست!
    صدا و سیما تا شش ماه بعد از ماه رمضان، پشت صحنه سریال پخش میکنه،
    عتیقه و اشیای باستانی رو عوض اینکه سازمان میراث فرهنگی کشف کنه، نیروی انتظامی کشف میکنه!
    اول میگن تاریخ هخامنشی باید از کتابا حذف شه، بعد میگن «کوروش» بسیجی بوده!

آخه این مملکته داریم؟

--
    روژان جان,شما چرا خودتو ناراحت میکنی خواهر من.شما که جات گرم و آب سرد و دموکراسی به راهو و چراغ دیسکوت روشنه چرا!؟
    البته شاید واسه ماها دلت میسوزه.یه جوری باهاش میسازیم.شما هم جای ما یه نفس آزاد بکش.

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید LEON از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال arak_bourse آواتار ها
    تشکر شده 10,635 بار در 3,281 ارسال
    جناب نظري در مورد ثامان نظر شما چيست؟
    به ديد شما اين سهم حركت ميكنه يا نه.
    تحلیلگر بازار tahlilgar0@

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید arak_bourse از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 38 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 38 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع