صفحه 592 از 1061 نخست ... 92492542582589590591592593594595602642692 ... آخرین
نمایش نتایج: از 5,911 به 5,920 از 10606

موضوع: تحليل هاي تکنيکي - بنیادی بابک پناهی و محسن نظری

عضو فعال
    تشکر شده 2,861 بار در 569 ارسال
    محسن جان
    فکر کنم عرضه مپنا باشد تا حمایت از ان
    باید خروج کنم یا نه ؟

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید rojan از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محسن نظري آواتار ها
    تشکر شده 29,250 بار در 3,409 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط محسن نظري نمایش پست ها
    نه بابك جان اين مثل قمار ميمونه من و شما ميايم مثلا رو نتيجه فوتبال شرط بندي ميكنيم فاركس هم همينه عملا نه كالايي رد و بدل ميشود نه عرضه و تقاضايي در بازار واقعي به وجود ميايد يه مثال بزنم همين بورس مجازي كه افتتاح شده اين بورس مجازي همه چيزش شبيه بورس است اما تنها شبيه است عملا نه خريد و فروشي در دنياي واقعي ايجاد ميشود نه عرضه و تقاضايي به وجود ميايد در فاركس نيز به مانند قمار چون اكثرا ضرر ميكنند پس پول هميشه براي صاحبان سيستم ميماند يك همچنين سيستمي را به انواع مختلفش طراحي كردند اگر يادتان باشد يك سيستم پيشبيني نتايج فوتبال نيز امد سيستم اقتصادي نبود ماهيتش شرط بندي و قمار بود و مهمتر از همه مصنوعي فاركس هم تمام اجزايش مصنوعي است مثل قمار فقط پول است كه جابه جا و جيب به جيب ميشود ان هم باز نيز مثل قمار عمده پول در جيب يك عده خاص و واسطه ها ميرود و اكثرا متضرر ميشوند
    بابك جان اين هم اضافه كنم فاركس وجود دارد اما اين سيستم مصنوعي كه فاركس نام گرفته فاركس نيست براي مثال شما ميتوانيد در بورس فلزات لندن يا دبي به معامله كالا بپردازيد انجا هم براي مثال يك لات مس ميخريد پول پرداخت ميكنيد كالا تحويل ميگيريد اهرم داريد مثل بورس سكه خودمان يا همين قرار دادهاي اتي سهام بازار دبي بازار جهانيه سيستم اقتصادي داره كالا مشخصه عرضه و تقاضا مشخصه دنيا مجاي نيست واقعيه معاملات واقعيه مثل فاركس اهرم نيز دارند از نوسانت كوچك نيز استفاده ميكنند اما در نهايت براي مثال اگر مس ميخرند قيمتش مشخص است و در نهايت ميتوانند كالا را تحويل بگيرند...
    به سان رود كه در نشيب دره سر به سنگ ميزند رونده باش
    اميد هيچ معجزي ز مرده نيست زنده باش

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال بابک پناهی آواتار ها
    تشکر شده 27,010 بار در 3,216 ارسال
    نه بابك جان اين مثل قمار ميمونه من و شما ميايم مثلا رو نتيجه فوتبال شرط بندي ميكنيم فاركس هم همينه عملا نه كالايي رد و بدل ميشود نه عرضه و تقاضايي در بازار واقعي به وجود ميايد يه مثال بزنم همين بورس مجازي كه افتتاح شده اين بورس مجازي همه چيزش شبيه بورس است اما تنها شبيه است عملا نه خريد و فروشي در دنياي واقعي ايجاد ميشود نه عرضه و تقاضايي به وجود ميايد در فاركس نيز به مانند قمار چون اكثرا ضرر ميكنند پس پول هميشه براي صاحبان سيستم ميماند يك همچنين سيستمي را به انواع مختلفش طراحي كردند اگر يادتان باشد يك سيستم پيشبيني نتايج فوتبال نيز امد سيستم اقتصادي نبود ماهيتش شرط بندي و قمار بود و مهمتر از همه مصنوعي فاركس هم تمام اجزايش مصنوعي است مثل قمار فقط پول است كه جابه جا و جيب به جيب ميشود ان هم باز نيز مثل قمار عمده پول در جيب يك عده خاص و واسطه ها ميرود و اكثرا متضرر ميشوند
    من با علم و دانش خودم میام یک جفت ارزو انتخاب میکنم این قمار میشه مگه؟؟؟اصلا گیرم کالایی هم ردوبدل نمیشه من حرام و حلال بودنشم میزارم کنار من وقتی یک جفت ارزی رو با دانش خودم میخرم و سود میکنم این با قمار فرق میکنه.شما رو بازی فوتبال شرط ببندی خودت بیکاره ای چون باز رو اون 11 نفر بازی میکنند ولی اینجا نه تو میشی تحلیلگر!!!

حالا چرا اکثرا ضرر میکنند؟؟؟/چون فکر میکنند همینجوری پولو ریختن و تا میخوان برن پولو رودارند ورشکسته میشن؟چون به چشم قمار بهش نگاه میکنند؟؟؟تو بازار خودمونم اینجوریه کسی بدون تجلیل سهم بخره با اونی که با تحلیل خریده خیلی فرق میکنه.

فارکس 80% اش تکنیکاله و کسی تکنیکالش در حد تیم ملی نباشه مطمئنا متضرر خواهد شد ولی اگر شما تکنیالش علم ندونید که خوب اون دیگه بحثش جدا میشه

شما با دانش خودتون برید یک جفت ارز بخرید و سود کنید یک کار اقتصادی کردین و درآمد کسب کردین.بماند اینکه در ایران چند ماهیه فقط حرامش کردند اونم عرض کردم تنها به این دلیله که به قول شما تو ایران خیلی ضرر کردند و شاهد میلیونها دلار خروج ارز از کشور بودیم!

آقا 3-2 ساعت دیگه در خدمتتونم

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط rojan نمایش پست ها
    محسن جان

حجم معاملات مپنا خیلی زیادست
    ای یعنی چههههههههههههههههه
    احتمالا به زودي نيروگاه عسلويه مياد فرابورس كاركنانش هم شديدا دارن ميخرن فكر ميكنم خبراي مثبتي در راه باشه...

8. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط بابک پناهی نمایش پست ها
    من با علم و دانش خودم میام یک جفت ارزو انتخاب میکنم این قمار میشه مگه؟؟؟اصلا گیرم کالایی هم ردوبدل نمیشه من حرام و حلال بودنشم میزارم کنار من وقتی یک جفت ارزی رو با دانش خودم میخرم و سود میکنم این با قمار فرق میکنه.شما رو بازی فوتبال شرط ببندی خودت بیکاره ای چون باز رو اون 11 نفر بازی میکنند ولی اینجا نه تو میشی تحلیلگر!!!

حالا چرا اکثرا ضرر میکنند؟؟؟/چون فکر میکنند همینجوری پولو ریختن و تا میخوان برن پولو رودارند ورشکسته میشن؟چون به چشم قمار بهش نگاه میکنند؟؟؟تو بازار خودمونم اینجوریه کسی بدون تجلیل سهم بخره با اونی که با تحلیل خریده خیلی فرق میکنه.

فارکس 80% اش تکنیکاله و کسی تکنیکالش در حد تیم ملی نباشه مطمئنا متضرر خواهد شد ولی اگر شما تکنیالش علم ندونید که خوب اون دیگه بحثش جدا میشه

شما با دانش خودتون برید یک جفت ارز بخرید و سود کنید یک کار اقتصادی کردین و درآمد کسب کردین.بماند اینکه در ایران چند ماهیه فقط حرامش کردند اونم عرض کردم تنها به این دلیله که به قول شما تو ایران خیلی ضرر کردند و شاهد میلیونها دلار خروج ارز از کشور بودیم!

آقا 3-2 ساعت دیگه در خدمتتونم
    بابك عزيزم با علم و دانش خودت يك جفت ارز ميخري كه اصلا ماهيت نداره واقعي نيست وجود خارجي نداره اصلا تو دنيا نيست مجازيه فقط يك اسمه من ميام مثلا با دانش فوتبالي خودم رو برد يك تيم شرط ميبندم اين كه نشد بازار و فعاليت اقتصادي اصلا تو بورس خودمون من و شما هم ميتونيم فاركس ايجاد كنيم من ميگم اقا فلان سهم رو سل ميزنم چون به افتش اعتقاد دارم شما ميگي نه باي ميزني چون به رشدش اعتقاد داري اين وسط عملا فقط شرط بستيم چون نه سهمي خريديم نه فروختيم نه چيزي...
    به هر حال بابك جان نظرات متفاوته و همه نظرات هم قابل احترام ديدگاه من با شما در اين باره فرق ميكنه و هيچكدام هم از دلايل همديگر قانع نميشويم پس اين بحث در اينباره به جايي نخواهد رسيد

10. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال حامد24 آواتار ها
    تشکر شده 9,893 بار در 2,391 ارسال
    بحث خیلی خوب ومفیدی بود محسن عزیز و بابک جان ممنون خودتونم ندونستین که دارین چی کار میکنین مشاوره ی رایگان دادین باعث شدین اطلاعاتمون مفت و مجانی بالا بره به شخصه از این فرصت بخوبی استفاده کردم
    یل یاتار ، طوفان یاتار
    یاتماز آذربـــــــایجـــــــان بایراقی .

12. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید حامد24 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط حمایت نمایش پست ها
    محسن جان چرا این بازار اینجوری من از 87 تو بورسم ولی تاحالا اینجوریشو ندیده بودم شما ک قدیمی بورس هستید بنظرت این وضعیت فعلی بی رمق آبگوشتی تا کی ادامه داره؟
    دوست عزيزم بنده هم نديده بودم مگر در زمان ركود اقتصادي كه ان هم دليل داشت ان زماني كه افراطيون اومدن سر كار وعده چنين روزهايي را تو سايت بوركس داده بوديم ولي اون موقع خيليها چون منافعشون اقتضا ميكرد چشماشون رو بسته بودن الان هم ان چيزي كه به ان يقين داشتيم اتفاق افتاده وضعيت فعلي بايد اتفاق ميفتاد كه افتاد و اين وضعيت تا دو سال ديگر كم و بيش ادامه خواهد داشت....

14. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال
    تشکر شده 1,131 بار در 303 ارسال
    سلام جناب نظری شرمنده که باز هم مزاحم می شوم لطفا نظرتان را در باره پست بانک بفرمایید که چرا این طور معامله می شود آیا در باره افزایش سرمایه که قرار بود اتفاق بیفتد خبر خاصی شده است؟این سهم به نظر شما بالاخره سود تپلی به ما می دهد یا مجبور می شویم با ضرر از این سهم خارج شویم
    لطفا اگر می شود کامل توضیح دهید تا ببینم با این سهم چکار کنم
    با تشکر

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید arashvet از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط الوند نمایش پست ها
    وقت بخیر اقای نظری
    38درصد از سبدم مپناست میانگین 4271حدود یکسال راهنمایی بفرمایید
    ممنون
    دوست عزيزم در قيمتهاي كنوني به نظر بنده ارزش فروش ندارد بهتر است نگه داري نماييد

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال بابک پناهی آواتار ها
    تشکر شده 27,010 بار در 3,216 ارسال
    بابك عزيزم با علم و دانش خودت يك جفت ارز ميخري كه اصلا ماهيت نداره واقعي نيست وجود خارجي نداره اصلا تو دنيا نيست مجازيه فقط يك اسمه من ميام مثلا با دانش فوتبالي خودم رو برد يك تيم شرط ميبندم اين كه نشد بازار و فعاليت اقتصادي اصلا تو بورس خودمون من و شما هم ميتونيم فاركس ايجاد كنيم من ميگم اقا فلان سهم رو سل ميزنم چون به افتش اعتقاد دارم شما ميگي نه باي ميزني چون به رشدش اعتقاد داري اين وسط عملا فقط شرط بستيم چون نه سهمي خريديم نه فروختيم نه چيزي...
    به هر حال بابك جان نظرات متفاوته و همه نظرات هم قابل احترام ديدگاه من با شما در اين باره فرق ميكنه و هيچكدام هم از دلايل همديگر قانع نميشويم پس اين بحث در اينباره به جايي نخواهد رسيد
    آخه محسن جان پس قیمت یورو دلار و دیگر جفت ارزها فکر میکنی از کجا قیمت میخورند و بالا پائین میشن؟؟؟میگی مجازیه پس این پولی که از سود کردنش بدست میاد مجازیه؟؟؟معامله مجازی باشه پس سودم مجازی میشه ولی شما این پولو لمس میکنی چطور میتونی بگی مجازیه!!!

بازم ممنون از شرکت در بحث

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 20 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 20 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع