صفحه 606 از 1061 نخست ... 106506556596603604605606607608609616656706 ... آخرین
نمایش نتایج: از 6,051 به 6,060 از 10606

موضوع: تحليل هاي تکنيکي - بنیادی بابک پناهی و محسن نظری

عضو فعال
    تشکر شده 1,528 بار در 430 ارسال
    جناب پناهی در شرایط فعلی خرید کدام سهم راپیشنهاد میکنید

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ناظم از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال بابک پناهی آواتار ها
    تشکر شده 27,006 بار در 3,216 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ناظم نمایش پست ها
    جناب پناهی در شرایط فعلی خرید کدام سهم راپیشنهاد میکنید
    فعلا هیچی

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۵۶) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 104,063 بار در 23,312 ارسال
    بقایی بر سرکار خود حاضر شد ، بازداشت تکذیب می شود
    عصرایران - پاسخ غیر شفاف دستار ارشد رئیس جمهور به سوالی درباره دستگیری حمید بقایی ، معاون اجرایی رئیس جمهور ، شائبه بازداشت او را تقویت کرد.

روز گذشته ، ثمره هاشمی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه رسانههای خارجی ادعا کردهاند که بقایی معاون اجرایی رییسجمهوری دستگیر شده است، شما این را تایید میکنید یا نه؟ گفت: چرا شما به خبرگزاریهای خارجی استناد میکنید؟

این پاسخ مبهم ، کافی بود تا شایعه بازداشت بقایی تقویت شود زیرا شنونده این پاسخ چنین دریافت می کرد که اگر بقایی بازداشت نشده ، باید صریحاً اعلام می شد.

با این حال پیگیری خبرنگار عصرایران حکایت از آن دارد که بقایی نه تنها بازداشت نشده ، بلکه امروز نیز بر سر کارش حاضر شده است.

پیشتر با دستگیری ملک زاده ، اردکانی و چند نفر از نزدیکان دیگر بقایی و مشایی ، فضای روانی و سیاسی جامعه معطوف به بازداشت رؤسای افراد بازداشتی ، شده است.

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال
    تشکر شده 1,131 بار در 303 ارسال
    آیت الله مصباح: هنوز هم به احمدی نژاد اعتقاد دارم و از وی حمایت می کنم

عضو مجلس خبرگان رهبری تأکید کرد: مردم نمی گذارند که جریان انحرافی به انقلاب اسلامی ضربه بزند.

آیت الله محمدتقی مصباح یزدی اظهار داشت: اینکه جریان انحرافی از نظام سیاسی طرد شوند کار من نیست، با مردم است و البته این جامعه است که نباید اجازه دهد عده ای هنجار شکن ابراز وجود کنند.

وی در خصوص انعکاس اظهاراتش در برخی از رسانه ها مبنی بر فراماسون خواندن جریان انحرافی تصریح کرد: من چه زمانی این حرف را زدم؛ اگر چنین موضوعی بوده مدرکش را به من نشان بدهید، من می گویم آنچه جریان انحرافی انجام می دهد قابل قبول جامعه و مصلحت انقلاب نیست.

این مدرس برجسته حوزه علمیه قم افزود: به اعتقاد من، کارهای آنها در نهایت به تضعیف اسلام و نظام اسلامی می انجامد و این خواسته فراماسونها و دشمنان اسلام است.

آیت الله مصباح در پاسخ به اینکه "شما در گذشته از مدافعان احمدی نژاد بودید، موضع امروزتان چیست" به مهر گفت: در آن زمان احمدی نژاد باید در برابر رقبایش حمایت می شد و حمایت من از احمدی نژاد تأیید شعارها و اصول انقلاب اسلامی بوده است.

عضو مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: من هنوز هم به احمدی نژاد اعتقاد دارم و از وی حمایت می کنم.

عضو فعال بابک پناهی آواتار ها
    تشکر شده 27,006 بار در 3,216 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط arashvet نمایش پست ها
    آیت الله مصباح: هنوز هم به احمدی نژاد اعتقاد دارم و از وی حمایت می کنم

عضو مجلس خبرگان رهبری تأکید کرد: مردم نمی گذارند که جریان انحرافی به انقلاب اسلامی ضربه بزند.

آیت الله محمدتقی مصباح یزدی اظهار داشت: اینکه جریان انحرافی از نظام سیاسی طرد شوند کار من نیست، با مردم است و البته این جامعه است که نباید اجازه دهد عده ای هنجار شکن ابراز وجود کنند.

وی در خصوص انعکاس اظهاراتش در برخی از رسانه ها مبنی بر فراماسون خواندن جریان انحرافی تصریح کرد: من چه زمانی این حرف را زدم؛ اگر چنین موضوعی بوده مدرکش را به من نشان بدهید، من می گویم آنچه جریان انحرافی انجام می دهد قابل قبول جامعه و مصلحت انقلاب نیست.

این مدرس برجسته حوزه علمیه قم افزود: به اعتقاد من، کارهای آنها در نهایت به تضعیف اسلام و نظام اسلامی می انجامد و این خواسته فراماسونها و دشمنان اسلام است.

آیت الله مصباح در پاسخ به اینکه "شما در گذشته از مدافعان احمدی نژاد بودید، موضع امروزتان چیست" به مهر گفت: در آن زمان احمدی نژاد باید در برابر رقبایش حمایت می شد و حمایت من از احمدی نژاد تأیید شعارها و اصول انقلاب اسلامی بوده است.

عضو مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: من هنوز هم به احمدی نژاد اعتقاد دارم و از وی حمایت می کنم.
    داره تظاهر میکنه فقط اینا فکر نمیکردن روزی برسه که ا.ن از یقه خودشون آویزون بشه

9. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,855 بار در 569 ارسال
    با سلام

من آمدمممممممممممممممممممممم مممممم
    وای انگار همه خوابن دوباره دیر رسیدم
    مجمع صدرا که می گویند خیلی حرف و سخن داشت خدا وکیلی بگین امیدی هست یا نه ؟
    تصمیمات مجمع روی آذراب هم تاثیر مثبت دارد ؟
    این چراغ سبزهای همه که خاموشه کاشکی ان قلبها بود که نمی توانست خاموش باشد چون همیشه باید طپش داشته باشد .
    آرزوهایت را بر آورده می کند آنکه ابر را می گریاند تا گل را بخنداند

11. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید rojan از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 24,510 بار در 4,363 ارسال
    اخبار مهم مالی و اقتصادی

· امروز رشد اقتصادی چین در سه ماه دوم سال جاری 9.5 درصد اعلام شد. این مقدار بیشتر از پیش بینی تحلیلگران بود. تولید ناخالص داخلی چین در سه ماهه دوم سال به 9.5 درصد رسیده که نسبت به همین دوره در سال 2010 افزایش داشت. این نرخ در سه ماهه اول سال جاری برابر 9.7 درصد بود ولی بیش از نیمی از تحلیلگران برای سه ماهه دوم سال رقم 9.4 درصد را تخمین زده بودند. تولیدات صنعتی چین در ماه ژوئن 15.1 درصد افزایش یافته که بیشترین افزایش از ماه می سال 2010 است. حتی پس از اینکه بانک مرکزی چین نرخ بهره وام ها را پنج مرتبه از اواسط ماه اکتبر افزایش داد. با انتشار آمار اقتصادی چین شاخص کامپوزیت شانگهای 1.3 درصد افزایش یافت. با افزایش ارزش سهام آسیایی ارزش یوان نیز افزایش یافت و با 0.07 درصد رشد به 6.467 دلار رسید.

· در حالیکه وزیران دارایی کشورهای اروپایی به دنبال یافتن راه حلی برای بحران بدهی در این منطقه هستند، موسسه رتبه بندی مودیز، رتبه اعتباری ایرلند را کاهش داد تا ایرلند سومین کشور بعد از پرتغال و یونان باشد که رتبه آن به زیر استانداردهای سرمایه گذاری سقوط می کند. طبق پیش بینی اتحادیه اروپا میزان بدهی های ایرلند تا سال 2012، به 118 درصد تولید ناخالص داخلی آن خواهد رسید.

· به گزارش بلومبرگ نرخ بیکاری در انگلیس در ماه گذشته با بیشترین سرعت نسبت به ماه می سال 2009 افزایش یافت. این نشان می دهد اقدامات دولت برای بهبود وضعیت اقتصادی در زمینه اشتغال زایی برای جبران کسری بودجه دولت که بیشترین مقدار از جنگ جهانی دوم است، موفقیت چندانی نداشته است. تعداد متقاضیان بیمه بیکاری در ماه گذشته با 24500 رشد نسبت به ماه قبل از آن به 1.52 میلیون رسید.

· امروز قیمت نفت به دلیل انتشار اخبار مثبت از رشد اقتصاد چین، دومین اقتصاد بزرگ جهان، افزایش یافت. قیمت نفت برنت و نفت آمریکا به ترتیب به 118 و 97.6 دلار در هر بشکه افزایش یافته است. پیشتر هنگامیکه اعلام شد تولید صنعتی در چین و اروپا کاهش یافته و وضعیت اقتصاد آمریکا خوب نیست، قیمت نفت کاهش یافت اما اکنون در مورد کاهش شدید رشد اقتصاد چین به دلیل سیاست های انقباضی بانک مرکزی این کشور نگرانی خاصی وجود ندارد زیرا امروز اعلام شد در سه ماهه دوم سال جاری اقتصاد چین 9.5 درصد یعنی تنها 0.2 درصد کمتر از سه ماه نخست سال جاری رشد کرده است. اما این رقم 0.1 درصد بیشتر از پیش بینی اقتصاددان هاست. قبلا این نگرانی وجود داشت که نرخ رشد اقتصاد چین به شدت کاهش یابد.

میزان تقاضای چین برای نفت نیز در ماه زوئن 1.1 درصد افزایش یافته است. این رقم پایین ترین میزان رشد تقاضا برای نفت در این کشور از آوریل سال 2009 بوده است.

وخیم شدن بحران مالی در بلوک یورو و احتمال کاهش رشد اقتصاد چین در نیمه دوم سال جاری سبب شده عده ای از تحلیلگران پیش بینی خود از تقاضای جهانی برای نفت در سال جاری و سال آینده را کاهش دهند. به باور آنها کند شدن سرعت رشد اقتصاد جهان، رشد مصرف جهانی نفت را کم می کند. آزانس بین المللی انرزی و اوپک پیش بینی خود از افزایش تقاضا برای نفت را در سال جاری و آینده کاهش داده اند.

اخبار فلزات و کالاها

· قیمت طلا به مرز تاریخی خود نزدیک می شود. امروز قیمت هر اونس ظلا به 1572 دلار رسید که تنها 5 دلار تا رکورد پیشین قیمت این فلز گرانبها فاصله دارد. ساعتی پیش اعلام شد موسسه اعتباری مودیز رتبه اعتباری ایرلند را کاهش داده است. طی روزهای اخیر نیز وضعیت بحران بدهی های دولتی در اروپا وخیم تر شده است زیرا احتمال ناتوانی ایتالیا در بازپرداخت بدهی های خود طی ماه های آینده وجود دارد. از سوی دیگر گفته می شود بانک مرکزی آمریکا در حال آماده کردن خود برای اجرای طرح جدید رونق اقتصادی و تزریق نقدینگی جدید به اقتصاد این کشور است. این دو عامل به رشد شدید قیمت طلا منجر شده است.

اگرچه تحلیلگران معتقدند قیمت طلا در این حد بالا باقی نخواهد ماند اما پیش بینی می شود متوسط قیمت این فلز در نیمه دوم سال جاری به 1550 دلار برسد. اجرای طرح جدید تحرک اقتصادی در ایالات متحده، به رشد بیکاری و کاهش نرخ تورم در این کشور وابسته است. در طرح پیشین تحرک اقتصادی بانک مرکزی آمریکا که در ماه ژوئن به پایان رسید 600 میلیارد دلار نقدینگی به اقتصاد این کشور تزریق شد.

· قیمت مس برای دومین روز پیاپی در بورس فلزات لندن افزایش یافت. به دنبال انتشار آمار اقتصادی مثبت از چین و مثبت شدن چشم انداز اقتصاد بزرگترین مصرف کننده فلزات اساسی امید به افزایش تقاضا در آینده ای نزدیک افزایش یافته است. قیمت آلومینیوم و روی نیز افزایش یافته است.

· به گزارش بلومبرگ چین قصد دارد برای کاهش نرخ تورم، میزان واردات ذرت خود را تا سه سال آینده به دو برابر افزایش دهد. قیمت مواد غذایی در چین در ماه ژوئن 14.4 درصد افزایش داشته است. به گزارش وزارت کشاورزی آمریکا، افزایش تقاضا از طرف چین، به عنوان دومین مصرف کننده ذرت، ممکن است تا قبل از برداشت سال 2012 ، ذخایر جهانی را تا 4.3 درصد کاهش داده و به 115.66 میلیون تن برساند که این کمترین میزان در پنچ سال اخیر خواهد بود.

http://www.donya-e-eqtesad.com/Defau...w.asp?@=261425

http://www.donya-e-eqtesad.com/Defau...w.asp?@=261426

http://www.donya-e-eqtesad.com/Defau...w.asp?@=261430
    ریسک از آنجایی ناشی می‌شود که ندانید در حال انجام چه کاری هستید.

13. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محسن نظري آواتار ها
    تشکر شده 29,239 بار در 3,409 ارسال
    با سلام اين پست هم بنا به درخواست دوستان تجيهزاتي.....
    از نظر بنده مجمع صدرا بسيار مثبت و پر بار بود از ديد بنده نكات زير بسيار حائز اهميت و مثبت ارزيابي شد:
    1-دريافت تسهيلات 500 ميليون دلاري كه به قول اعتصام سالي 33 تومان بر سود صدرا ميفزايد
    2- قرار دادهايي به ارزش 2500 ميليارد توماني شامل خط لوله دنا و پالايشگاه ستاره خليج فارس و خط لوله نكا- جاسك ميباشد
    3-قول و تاكيد نماينده قرارگاه خاتم مبني بر حمايت از سهم كه به نظر بنده به دليل حفظ ابروي سپاه اينها مستقيما و به صورت جدي در بازار سرمايه و در نماد صدرا فعال خواهند شد
    4- مستهلك شدن زيان انباشته از طريق تجديد ارزيابي داراييها اين امر بدين صورت است كه با تجديد ارزيابي داراييها و افزايش دارايي هاي شركت در نتيجه افزايش سرفصل حقوق صاحبان سهام شاهد از بين رفتن زيان انباشته خواهيم بود
    5- احتمال افزايش سرمايه
    6-دريافت سند هتل مرواريد نكا و كشتي 4800 تني نكا
    7-تبديل شدن جزيه صدرا به منطقه ويژه اقتصادي
    و موارد مثبت ديگر....
    نظر كلي بنده چنين ميباشد با تزيرق 500 ميليون دلار منابع مالي در كنار كاهش شديد هزينه هاي مالي و افزايش قراردادها و خدمات و احتمال افزايش حاشيه سود در صدرا شاهد تحولي شگرف در سوداوري صدرا خواهيم بود بنده اعتقاد دارد در همين سال 90 و به خصوص در سال 91 سود تجهيزاتيها با رشد خيره كننده اي مواجه خواهند شد بنده خودم سهام تجهيزاتيم را دو دستي چسبيده و به هيچ وجه بفروش نميرسانم به نظرم تجهيزاتيها باز پتانسيل برگشت به سطوح قيمتي قبلي و يا حتي بالاتر را دارند
    حالا يك سري دارند تو اين سايتها منفي بافي ميكنند به دو علت است اول يا از اين سهمها جا خواهند ماند يا عقده اي نسبت به تجهيزاتيها دارند من محسن نظري اين را نگاه ميكنم كه سود سال 88 فاراك 156 ريال سود سال 89 فاراك 240 ريال و سود سال 90 فاراك حداقل 350 ريال خواهد بود خودتان تخمين بزنيد سود سال 91 چه ميزان خواهد بود اين رشد نرخ عايدات اگر زيان انباشته نيز مستهلك بشود با يك پي بر اي 6 يا 7 قيمت تجهيزاتيها حداقل 2-3 برابر قيمتهاي كنوني خواهد شد
    به سان رود كه در نشيب دره سر به سنگ ميزند رونده باش
    اميد هيچ معجزي ز مرده نيست زنده باش

15. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال frouzan آواتار ها
    تشکر شده 343 بار در 117 ارسال
    استاد بناهي اگرممكنه در مورد تكنيكال بانك كارآفرين هم يك تحليلي داشته باشيد.؟ ممنون =d>

عضو فعال
    تشکر شده 2,855 بار در 569 ارسال
    با سلام

من اینجا بس دلم تنگ است
    و هر سازی که میبینم بد آهنگ است
    بیا ای خسته خاطر دوست
    ای مانند من دلکنده و غمگین
    بیا ره توشه برداریم قدم د ر راه بی فرجام بگذاریم
    ببیننم آسمان هر کجا آیا همین رنگ است

چه شب دلگیرو غمناکی است امید است هر چه زودتر به صبح برسد
    حالا که همه دوستا ن محسن جان بابک و آقای باربد و ووووووووووو مجمع صدرا را خیلی خوب ارزیابی کردند پس میتوان به مارکتی سبز سبز به سبزی رویاهای دست یافتنی مان امید بست
    آرزوهایت را بر آورده می کند آنکه ابر را می گریاند تا گل را بخنداند

18. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید rojan از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 9 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 9 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

بوک مارک ها