صفحه 632 از 1061 نخست ... 132532582622629630631632633634635642682732 ... آخرین
نمایش نتایج: از 6,311 به 6,320 از 10606

موضوع: تحليل هاي تکنيکي - بنیادی بابک پناهی و محسن نظری

عضو فعال جعفرزاده آواتار ها
    تشکر شده 11,930 بار در 4,539 ارسال
    توافق کنگره با کاخ سفید چه تاثیری بر روند قیمتی طلا - دلار - مس و روی دارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ با کمال تشکر

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید جعفرزاده از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال بابک پناهی آواتار ها
    تشکر شده 27,010 بار در 3,216 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط 6500400 نمایش پست ها
    توافق کنگره با کاخ سفید چه تاثیری بر روند قیمتی طلا - دلار - مس و روی دارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ با کمال تشکر
    معمولا در این شرایط ارزش دلار بالا میره و نفت و طلا و برخی فلزات اساسی ارزششون میاد پائین ولی من زیاد به این مسئله خوشبین نیستم و اثرات این اقدام را کاملا موقتی میبینم البته این نظر شخصیه من و نظر من در مقابل نظرات بزرگان اقتصاد 0 هست چون که بنده اقتصاددان نیستم!

و اما در مورد روی خیالتون راحت باشه تا 2500 رو به بالا رد نکنه منتظر رشدش نباشید اصلا و ابدا ( البته این قیمت دائما در نوسان هست و الان تبدیل به 2550 شده )

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 1,770 بار در 533 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط soroush نمایش پست ها
    سلام به حضور دوستان
    استادان محترم با واتی کاذر و وصنا چه کنم؟
    همشو در ضرر هستم همه رو بدم بره وساپا بگیرم؟
    واتی 22 درصد منم ضررم!!!کسی حمایت نمیکنه از سهم

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید hamed89 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 27,005 بار در 4,769 ارسال
    با سلام خدمت بابک عزیز

بابک جان ضمن خسته نباشی و تشکر از تحلیل های خوبتون میخواستم یه نگاه کوچک به نمودار غشان داشته باشین ... می خواستم بدونم از لحاظ نمودار های تکنیکال جا برای افت بیشتر برای سهم وجود داره یا نه ؟؟؟؟... نقطه حمایت قوی سهم کجاست ... سهم از لحاظ بنیادی به منطقه ارزندگی رسیده با خبرای مناسب..
    پیشاپیش از پاسخگو یی تون سپاس گزارم
    ریسک از آنجایی ناشی می‌شود که ندانید در حال انجام چه کاری هستید.

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده است:

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed89 نمایش پست ها
    واتی 22 درصد منم ضررم!!!کسی حمایت نمیکنه از سهم
    من 3-2 ماه پیش روند وآتی رو با اعمال تعدیل بررسی میکردم که در بلند مدت انتظار رشد اساسی داشتم ازش ولی مایل باشید یه دفعه دیگه بررسیش میکنمو نمودارشو میزارم

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط آریو نمایش پست ها
    با سلام خدمت بابک عزیز

بابک جان ضمن خسته نباشی و تشکر از تحلیل های خوبتون میخواستم یه نگاه کوچک به نمودار غشان داشته باشین ... می خواستم بدونم از لحاظ نمودار های تکنیکال جا برای افت بیشتر برای سهم وجود داره یا نه ؟؟؟؟... نقطه حمایت قوی سهم کجاست ... سهم از لحاظ بنیادی به منطقه ارزندگی رسیده با خبرای مناسب..
    پیشاپیش از پاسخگو یی تون سپاس گزارم
    سلام بر دوست دانشمندم

دقیقا از لحاظ تکنیکال هم محدوده 250 تا 255 تومن حمایت خیلی قوی داره

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 27,005 بار در 4,769 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط محسن نظري نمایش پست ها
    خريد فاذر
    محسن جان ... تبریک
    منم راستش فاذر خریدم توصیه میکنم بفروشی دوست عزیز چون من خریدم سهمی که من بخرم اگه 100 میلیون صف خرید داشته باشه صفش میریزه
    البته امروز فاذر من بیشتر اضافه کردن بود برای کم کردن میانگین قیمتی ..خرید اولم 290 و دومی 271 ... امیدوارم فردا از ضرر خارج شم البته بعید میدونم بااین فروشنده سمج کار به جایی برسونم ...
    از این سه تا صدرا و فاراک و فاذر خیری به ما نمیرسه اما تا دلت بخواد حفاری رو دوس دارم

امیدوارم من از ضرر خارج بشم و محسن عزیز سود تپل
    ریسک از آنجایی ناشی می‌شود که ندانید در حال انجام چه کاری هستید.

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی نازنین آریان فر آواتار ها
    تشکر شده 178 بار در 35 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط 6500400 نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک پناهی نمایش پست ها
    معمولا در این شرایط ارزش دلار بالا میره و نفت و طلا و برخی فلزات اساسی ارزششون میاد پائین ولی من زیاد به این مسئله خوشبین نیستم و اثرات این اقدام را کاملا موقتی میبینم البته این نظر شخصیه من و نظر من در مقابل نظرات بزرگان اقتصاد 0 هست چون که بنده اقتصاددان نیستم!

و اما در مورد روی خیالتون راحت باشه تا 2500 رو به بالا رد نکنه منتظر رشدش نباشید اصلا و ابدا ( البته این قیمت دائما در نوسان هست و الان تبدیل به 2550 شده )
    خیلی عذر می خوام که بدون مقدمه وارد بحث تون میشم! یه توضیح کوچولو هست که بد ندیدم اینجا عرض کنم
    تو ذهن خیلی از دوستان این سوال مطرح هست که تصویب این قانون به نفع امریکا هست یا نه؟؟؟
    در جواب باید عرض شود هم اره همه نه...اره از این جهت که اگرسقف بدهی بالاتر نره و خزانه داری مجبور به عدم بازپرداخت بشه اونوفت مشکل کمبود نقدینگی بازارهای مالی امریکا و همچنین پشت سرش بازارهای مالی سراسر دنیا رو فرا می گیره....اگم سقف بدهی بالاتر بره ولی طرح درست و حسابی برای کاهش کسری بودجه نداشته باشند؛ این افزایش بدهی های امریکا در دراز مدت غیر قابل حل و بازپرداخت خواهد بود.
    اگر می خواهی خوشبخت باشی برای خوشبختی دیگران بکوش، زیرا آن شادی که ما به دیگران می دهیم به دل خود ما برمی گردد.

16. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید نازنین آریان فر از ایشان تشکر کرده اند:

نسخه قابل چاپ
    منبع خبر : (خبرگزاری فارس)

1390/05/10
    چهلو ششمین جلسه هیئت پذیرش بورس کالا شنبه هفته جاری برگزار و سنگ آهن سیرجان و سیمان سفید پذیرش شده و پذیرش اتیلن اکساید نیز به عنوان یک کالای جدید بنا به دلایلی منتفی شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی فارس، شنبه هفته جاری چهلو ششمین جلسه هیئت پذیرش بورس کالا برگزار شد و قرار بود ورود سنگ آهن سیرجان و سیمان سفید را بررسی کنند که پس از بررسی اعضاء این دو کالا در بورس کالا پذیرش شدند.
    همچنین، پذیرش اتیلین اکساید پتروشیمی امیر کبیر نیز به دلیل انحصار در تولید و تقاضا و خطرناک و سمی بودن این کالا و محدودیت در حمل و نقل منتفی شد.
    بر اساس این گزارش، سیمان سفید ارومیه نیز تقاضای خود را برای ورود کالای مشابه ارائه کرده که مدارک آن پس از بررسی به سازمان بورس برای تایید ارسال میشود، همچنین، سیمان اردبیل نیز مدارک خود را ارسال کرده است.
    به گزارش فارس، در 23 خرداد سنگ آهن دانهبندی صادراتی شرکتهای گلگهر 2 و 4، جلال آباد و میشدوان برای نخستین بار بررسی و پذیرش شد، اما در این جلسه اعلام شد که هر زمان شرکت دیگری قصد عرضه سنگ آهن داشته باشد این کالا به عنوان کالای مشابه محسوب نشده و باید مجدد در هیئت پذیرش مطرح و بررسی شود، بنابراین سیرجان نیز پس از ارسال مدارک شنبه در هیئت پذیرش برای عرضه سنگ آهن مورد بررسی قرار گرفت.
    همچنین، سنگ آهن دانهبندی صادراتی که پذیرش میشود مازاد مصرف داخلی بوده و مورد مصرف فولادسازان داخلی نیست و مبادلات صادراتی این کالا هیچ گونه تاثیری بر تامین مواد اولیه شرکت های فولادی نخواهد داشت.

18. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال vet آواتار ها
    تشکر شده 3,084 بار در 1,149 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط محسن نظري نمایش پست ها
    خريد فاذر

جناب نظری به نظر شما فاذر تا کجا رشد میکنه؟هر چند گفتید نوسان 10 درصدی می خواید بگیرید.
    ممنون

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید vet از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 15 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 15 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع