صفحه 642 از 1061 نخست ... 142542592632639640641642643644645652692742 ... آخرین
نمایش نتایج: از 6,411 به 6,420 از 10606

موضوع: تحليل هاي تکنيکي - بنیادی بابک پناهی و محسن نظری

عضو فعال محسن نظري آواتار ها
    تشکر شده 29,239 بار در 3,409 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط frouzan نمایش پست ها
    استاد بناهي و نظري لطفآ" يك تحليل تكنيكال و بنيادي از سرمايه گذاري البرز بدهيد .؟؟ ممنون.
    سرمايه گذاري البرز با تعديل عايدي خوبي مواجه ميباشد ظاهرا قرار است دو شركت ديگر خود را نيز بفروش برساند اما به نظر بنده قيمتهاي فعلي يك جورايي سقف قيمتي سهم ميباشد وانتظار رشد قيمتي چنداني براي اين سهم متصور نيستم
    به سان رود كه در نشيب دره سر به سنگ ميزند رونده باش
    اميد هيچ معجزي ز مرده نيست زنده باش

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 36 بار در 10 ارسال
    آقايان نظري و پناهي لطفا نظرتون رو راجع به حتايد بفرمايين.

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ehsan453 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی bijan askari آواتار ها
    تشکر شده 96 بار در 39 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed89 نمایش پست ها
    مخلصم اقا
    نوتبوک هم خواستید بخرید بگید شاید بتونم کمک کنم
    سلام در مورد تبلت راهنمایی میفرمیین.

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید bijan askari از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 385 بار در 105 ارسال
    سلام
    درموردشبریزیادمه استادپناهی عزیز گفته بودن اگرزیر186بیادریزش میکنه میخواستم بدونم
    به نظرتون میشه به این قضیه اینطوری هم نگاه کرد؟

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Zambrotta از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال بابک پناهی آواتار ها
    تشکر شده 27,006 بار در 3,216 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan453 نمایش پست ها
    آقايان نظري و پناهي لطفا نظرتون رو راجع به حتايد بفرمايين.
    با توجه به تحریمی بودمن حتاید ریسک سرمایه گذاری در این سهم خیلی زیاده

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال
    تشکر شده 1,131 بار در 303 ارسال
    ارزیابی مثبت صندوق بینالمللی پول درباره اقتصاد ایران

صندوق بین المللی پول در تازه ترین گزارش خود درباره وضعیت اقتصادی ایران، ضمن تحسین ایران برای اجرای طرح هدفمند کردن یارانهها، نرخ رشد اقتصاد این کشور در سال ۲۰۱۱ میلادی را سه و دو دهم درصد اعلام کرده است. در گزارش جدید صندوق بینالمللی پول چشمانداز اقتصاد ایران مثبت ارزیابی شده است.
    این گزارش در پی سفر نمایندگان صندوق بینالمللی پول به ایران در ماه ژوئن منتشر شده است و نتایج آن در تضاد با آماری است که این موسسه در بهار امسال درباره اقتصاد ایران منتشر کرده بود.
    صندوق بین المللی پول در گزارشی که در فروردین ۱۳۹۰ با عنوان "چشم انداز اقتصاد جهان" منتشر کرد، پیش بینی کرده بود که اقتصاد ایران در سال ۲۰۱۱ میلادی رشد صفر درصدی داشته باشد.
    این آمار با مخالفت شدید ایران روبرو شد. سید شمس الدین حسینی وزیر اقتصاد و سخنگوی اقتصادی دولت در پنجم اردیبهشت گفت که این آمار ها با هیچ منطقی سازگار نیست و گزارش صندوق بین المللی پول را قبول ندارد.

بعد از آن گروهی از صندوق بین المللی پول برای بررسی این گزارش در ماه ژوئن به ایران سفر کرد و سپس با انتشار بیانیهای آماری متفاوت از گزارش اولیه ارائه داد.
    اکنون صندوق بین المللی پول با انتشار جزییات بیشتر از این گزارش تازه، وضعیت بهتری از اقتصاد ایران ترسیم میکند. علاوه بر نرخ رشد اقتصادی سه و دو دهم درصدی در سال ۲۰۱۱، این گزارش نرخ تورم را دوازده و چهار دهم درصد و میزان اندوخته ناخالص ارزی ایران را هفتاد و هشت میلیارد و نهصد میلیون دلار اعلام کرده است.

در این گزارش آمده است که اقتصاد ایران در سال ۲۰۰۸-۲۰۰۹ یک دوره رکود را پشت سر گذاشته و به لطف افزایش قیمت نفت و رونق بخش کشاروزی، رشد اقتصادی به سه و دو دهم درصد رسیده است.

در ادامه این گزارش آمده است که ایران توانسته با کاهش نرخ تورم از بیست و پنج و چهار دهم درصد در سال ۲۰۰۸ – ۲۰۰۹ به دوازده و چهار دهم درصد در سال ۲۰۱۰-۲۰۱۱، تبعات تورمی طرح هدفمند کردن یارانه ها را کنترل کند.

این گزارش نرخ رشد اقتصادی در سال ۲۰۱۰ را سه و پنج دهم درصد اعلام کرده است.

این هم یک خبر مثبت برای بورس و اقتصاد ایران

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید arashvet از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محسن نظري آواتار ها
    تشکر شده 29,239 بار در 3,409 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط حامد24 نمایش پست ها
    من با این پیشننهاد موافقم
    در ضمن جدای از خودم میتوانم عده ای از دوستانم را هم که در سایتهای دیگر مشغول هستند را هم وارد گروه کنم تا درصد سرمایه وبه عبارت دیگر درصد توان برای حرکت دسته جمعی بالا برود
    اصلا هرکس اسم محسن جانو بشنوه با کله میاد تو گروه ماشالله آوازه ی برای خودشون دارن
    قربانت حامد عزيزلطف داريد شرمنده ميكنيد انشالله اگر هم شده پس از هماهنگي حركتي را شروع ميكنيم البته همانطور كه به دوست عزيزمان ارش نيز گفتم سعي بر ان داريم كه تنها وارد سهام بزرگ و با گردش بالاي بازار شويم تا ورود و خروج براي همه دوستان اسان باشد زير خاكي ها هم باشد براي كساني كه ريسكشان بالاتر است....
    به سان رود كه در نشيب دره سر به سنگ ميزند رونده باش
    اميد هيچ معجزي ز مرده نيست زنده باش

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال LEON آواتار ها
    تشکر شده 722 بار در 194 ارسال
    استاد عزیزم 2-3 ماه پیش این سبد و بستم و رفتم پی زندگیم.طولانی روش حساب کردم.تا پایان سال.اون موقع فرمودید عالیه,الانو نمیدونم.با توجه به اومدن فصل های کم رونق بازار نمیدونم چه انتظاری ازش داشته باشم.سبدو نگهدارم یا تغییر روش بدم.کلا صبورم ولی مشکل اینه تا پایان سال هم باید سبدو نقد کنم.الان 12% روی ضررم.سردرگم شدم.منتظر لطفتونم.مرسی

---------------درصد پرتفوی----------- سود و زیان(فعلا که همش زیان )----قیمت خرید

1.وصنعت-------- 34% ----------- ( 2%-)-------------------------------------120

2.فاراک--------- 29% ----------- ( 19%-)------------------------------------254

3-وامید ---------- 19% ---------- ( 1%-)--------------------------------------697

4-وپست ----------18% ----------- (29%-)------------------------------------782
    ویرایش توسط LEON : 2011/08/06 در ساعت 06:03

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید LEON از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط محسن نظري نمایش پست ها
    قربانت حامد عزيزلطف داريد شرمنده ميكنيد انشالله اگر هم شده پس از هماهنگي حركتي را شروع ميكنيم البته همانطور كه به دوست عزيزمان ارش نيز گفتم سعي بر ان داريم كه تنها وارد سهام بزرگ و با گردش بالاي بازار شويم تا ورود و خروج براي همه دوستان اسان باشد زير خاكي ها هم باشد براي كساني كه ريسكشان بالاتر است....
    انشالله به زودی این حرکت دسته جمعی با مدیریت جناب نظری و همراهی همه دوستان شروع شود و سهام ارزنده و بزرگ برای جلوگیری از هر حرف و حدیثی در مورد سفته بازی برای خرید به دوستان معرفی شده و به امید خدا سود خوبی هم نصیب اعضای گروه شود

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید arashvet از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال
    جناب نظری خرید حق بترانس را در بازار امروز چطور می بینید ریسک این حق به نظرتان چقدر است؟
    با تشکر

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید arashvet از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

بوک مارک ها