صفحه 770 از 1061 نخست ... 270670720760767768769770771772773780820870 ... آخرین
نمایش نتایج: از 7,691 به 7,700 از 10606

موضوع: تحليل هاي تکنيکي - بنیادی بابک پناهی و محسن نظری

عضو عادی
    تشکر شده 339 بار در 75 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط محسن نظري نمایش پست ها
    با توجه به اينكه افزايش سرمايه از محل سود انباشته ميباشد و با توجه به ساير پتانسيل ها به نظر بنده خودرو جاي رشد قيمتي را تا سطوح 400 تومان در بازه ميان مدت را داراست
    /www.persiantahlil.com/Site/Pages/CMSDetail.aspx?content=3763

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید فرزاد از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 14 بار در 5 ارسال
    دوست عزيز در سايتهاي ديگه هم كه بنده مطالعه ميكردم شما همين عنوان اول خود را براي ساير تحليلگران ديگر هم استفاده كرده بوديد به نظرم بهتر است بگوييد بيشتر خواننده نظرات همه هستيد
    اما درباره سبدتان سبد بسيار مناسبي داريد اما اگر وبهمن را با سهم پر پتانسيلتري تعويض نماييد به نظر بنده بهتر است
    پينوشت: دوستان عزيز به خدا لازم نيست براي يك سوال براي ما به به و چه چه راه بياندازيد اين اولا وظيفه ماست دوما وقتي به تضادهاي اينچنيني برخورد ميكنيم كمي ناراحت ميشويم
    شاد و سلامت باشيد
    جناب نظری از پاسخ سریع و صریحتان ممنونم. جسارتا فکر میکنم سوء برداشت از سوال بنده شده. منظور من این بود که بیشتر خواننده هستم و از نظرات شما و سایر دوستان استفاده میکنم و این اولین سوال و اظهارنظر بنده در این سایت بوده. اگرچه بنده بغیر از بورکس که قبل از آشنایی با بورسی بنده خواننده آن بودم سایت دیگری را مطالعه نمی کنم گرچه بنظرم مطالعه در حد توان اشکالی ندارد. در بورکس هم من بیشتر خواننده بودم و بیشتر ازیکی دو نظر نداده ام. سوال فوق را هم فقط در سایت آقای درخشانی که تازه با بورکس آََشتی کرده اند آورده بودم تا مثلا فروم اقا سعید رو که دوستش دارم بالا بیاره و یه کم تکون بده که آن را هم وقتی نظر جنابعالی را خواندم پاک کردم. یا حق

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید سيدبرقي از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 371 بار در 56 ارسال
    دوست عزيز در سايتهاي ديگه هم كه بنده مطالعه ميكردم شما همين عنوان اول خود را براي ساير تحليلگران ديگر هم استفاده كرده بوديد به نظرم بهتر است بگوييد بيشتر خواننده نظرات همه هستيد
    اما درباره سبدتان سبد بسيار مناسبي داريد اما اگر وبهمن را با سهم پر پتانسيلتري تعويض نماييد به نظر بنده بهتر است
    پينوشت: دوستان عزيز به خدا لازم نيست براي يك سوال براي ما به به و چه چه راه بياندازيد اين اولا وظيفه ماست دوما وقتي به تضادهاي اينچنيني برخورد ميكنيم كمي ناراحت ميشويم
    شاد و سلامت باشيد
    استاد یک طوری میفرمایید وظیفه شما هست که انگار بدهکاری بما دارید اول که اخلاق ایرانی با تعارف از همون اول بسته میشه بعد ما هم سپاسگزار این خدمت بدون منت شما هستیم آرزوی سلامتی و سرافرازی برای شما استادان گرامی
    جماعتی که نظر را حرام میگویند نظر حرام بکردند و خون خلق حَلال
    سعدی

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید oldlover از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محسن نظري آواتار ها
    تشکر شده 29,250 بار در 3,409 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سيدبرقي نمایش پست ها
    جناب نظری از پاسخ سریع و صریحتان ممنونم. جسارتا فکر میکنم سوء برداشت از سوال بنده شده. منظور من این بود که بیشتر خواننده هستم و از نظرات شما و سایر دوستان استفاده میکنم و این اولین سوال و اظهارنظر بنده در این سایت بوده. اگرچه بنده بغیر از بورکس که قبل از آشنایی با بورسی بنده خواننده آن بودم سایت دیگری را مطالعه نمی کنم گرچه بنظرم مطالعه در حد توان اشکالی ندارد. در بورکس هم من بیشتر خواننده بودم و بیشتر ازیکی دو نظر نداده ام. سوال فوق را هم فقط در سایت آقای درخشانی که تازه با بورکس آََشتی کرده اند آورده بودم تا مثلا فروم اقا سعید رو که دوستش دارم بالا بیاره و یه کم تکون بده که آن را هم وقتی نظر جنابعالی را خواندم پاک کردم. یا حق
    دوست عزيزم سوتفاهم نشود چون عبارتها عينا مثل هم بود كمي تناقض در بنده به وجود امد مشكل از بنده بود شرمنده
    به سان رود كه در نشيب دره سر به سنگ ميزند رونده باش
    اميد هيچ معجزي ز مرده نيست زنده باش

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط oldlover نمایش پست ها
    استاد یک طوری میفرمایید وظیفه شما هست که انگار بدهکاری بما دارید اول که اخلاق ایرانی با تعارف از همون اول بسته میشه بعد ما هم سپاسگزار این خدمت بدون منت شما هستیم آرزوی سلامتی و سرافرازی برای شما استادان گرامی
    بله دوست عزيزم دقيقا بنده بدهكار دوستان و سهامداران حقيقي هستم خود من اگر چيزي بدست اوردم از همين بازار بوده و 7 سال پيش كه وارد بازار شدم از همين فرومها داشته هايم را بدست اوردم پس بنده بدهكار هستم و خواهم ماند....

عضو فعال behnam آواتار ها
    تشکر شده 98,027 بار در 10,087 ارسال
    اين امر بستگي به وضعيت اقتصاد جهاني به خصوص اروپا دارد فعلا در اين زمينه ترديد دارم و بيشتر نظرم بر يك اصلاح قيمتي در بازارهاي جهاني ميباشد
    اتفاقا نظر بنده هم اصلاح قیمتهای جهانی تا اواخر پاییز است
    ولی فکر میکنم از اواخر ژانویه قیمتها با افزایش مواجه بشن

11. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید behnam از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی برديا آواتار ها
    تشکر شده 182 بار در 56 ارسال
    بله دوست عزيزم دقيقا بنده بدهكار دوستان و سهامداران حقيقي هستم خود من اگر چيزي بدست اوردم از همين بازار بوده و 7 سال پيش كه وارد بازار شدم از همين فرومها داشته هايم را بدست اوردم پس بنده بدهكار هستم و خواهم ماند....
    استاد عزيز چه در بوركس و چه در بورسي هميشه از نظرات شما بهره فراواني نصيبمان شد بدون هيچ چشم داشتي و با غيرت تمام هر چه را كه مي دانستيد و هر كمكي كه مي توانستيد كم نگذاشتيد سپاسگذارم و بنده به نوبه خود دست شما را مي بوسم و از خداوند متعال ارزوي خوشبختي و موفقيتتان را آرزومندم .

13. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید برديا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 85 بار در 38 ارسال
    گرامیان
    سوالی در مورد روند حرکتی شبریز مطرح کردم
    اساتید نظری در مورد کنده شدن قیمتی این سهم از 180 و افتادن تو 190 ندارند؟

15. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید vaita از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال iq_son آواتار ها
    تشکر شده 3,711 بار در 691 ارسال
    سلام دوستان سکه و طلا بازهم یکه تازی میکنند
    کسی واقعا فکرشو میکرد سکه 300 هزار تومنی در بازار آتی امروز 700 هزارتومن معامله بشه!!!!!
    وای که اگه 6 ماه پیش همه دارو ندارمون رو سکه می خریدیم چی می شد!
    من با حساب طلای صادرات تو 41 حساب باز کردم 57 هم خارج شدم و بخشی از ضرر های امسال بورسیمو جبران کردم ولی ای کاش میشد .....................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    سروران گرامی اگر اظهار نظری می شود صرفا انعکاس نظرات شخصی اینجانب بوده و هیچ توصیه ای به خرید و فروش نیست!

17. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید iq_son از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط vaita نمایش پست ها
    گرامیان
    سوالی در مورد روند حرکتی شبریز مطرح کردم
    اساتید نظری در مورد کنده شدن قیمتی این سهم از 180 و افتادن تو 190 ندارند؟
    پالايشگاهي ها هم وضعيت بنيادي خوبي دارند هم وضعيت تكنيكالي مناسبي دوست عزيزم تنها مشكل اين سهام عدم داشتن حامي و بازيگر مناسب ميباشد با ديد كوتاه مدت انتظار چنداني از سهام اين گروه ندارم اما ميان مدت هدف شبريز زا سطوح 220 تومان ميدانم

19. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 14 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 14 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع