صفحه 851 از 1061 نخست ... 351751801841848849850851852853854861901951 ... آخرین
نمایش نتایج: از 8,501 به 8,510 از 10606

موضوع: تحليل هاي تکنيکي - بنیادی بابک پناهی و محسن نظری

عضو فعال محسن نظري آواتار ها
    تشکر شده 29,250 بار در 3,409 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهراز نمایش پست ها
    سلام و تبریک به نیت خیرتون.
    اگه قضیه فقط کمک به همون شخص باشه که فکر کنم درست کردن حساب یارانه هاشون نصف راه باشه. ولی اگه قضیه خیلی بزرگتر ودامنه دارتره که یکبار تو تایپک برای انان که دوستشون دارید عنوان شد اگه اساتید هم همکاری کنند یه صندوق درست بشه و توسط اساتید سبد گردانی بشه و سود حاصل ماهیانه صرف خیر بشه دوستان هم اصل پولشون رو بتونند بگیرند بعد از یکسال تا صندوق سالیانه بتونه برنامه ریزی کنه. ...
    دوست عزيز قصد كلي ما اينكه كه همه دوستان جمع شوند هر كسي در حد وسع خودش يكي 5 تومن يكي 10 تومن يكي 20 تومن هر كسي هر چي ميتونه به صورت ماهيانه بده تو يه جساب جمع بشه اينطور موقعيتها پيش مياد و يا كسي در اطرافش اينطور موقعيتها رو ميبينه سريعا وارد عمل بشيم اون موقع 5 تومن 10 تومانهاي ناقابل ما ميتونه مسير يه زندگي رو مهمتر از اون دل 4 تا بچه معصوم بي گناه رو شاد كنه و زندگيشون رو عوض كنه شادي تو اين عمله خيره كه خدا شاهده تو 100 بار حج رفتن نيست تو هزار بار سود كردن تو اين بازار نيست....
    به سان رود كه در نشيب دره سر به سنگ ميزند رونده باش
    اميد هيچ معجزي ز مرده نيست زنده باش

2. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(22) عبدالله محمدی آواتار ها
    تشکر شده 6,153 بار در 1,024 ارسال
    سلام و تبریک به نیت خیرتون.
    اگه قضیه فقط کمک به همون شخص باشه که فکر کنم درست کردن حساب یارانه هاشون نصف راه باشه. ولی اگه قضیه خیلی بزرگتر ودامنه دارتره که یکبار تو تایپک برای انان که دوستشون دارید عنوان شد اگه اساتید هم همکاری کنند یه صندوق درست بشه و توسط اساتید سبد گردانی بشه و سود حاصل ماهیانه صرف خیر بشه دوستان هم اصل پولشون رو بتونند بگیرند بعد از یکسال تا صندوق سالیانه بتونه برنامه ریزی کنه. ...
    سلام ما نیز در خدمتیم
    هم کمک ماهانه هم کمک مالی برای ایجادصندوق
    محسن جان ومهراز عزیز پیشنهادهای بسیار خوبی هست امیدوارم به یک فرهنگ عمومی درجامعه تبدیل بشه

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید عبدالله محمدی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مهراز آواتار ها
    تشکر شده 579 بار در 168 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط محسن نظري نمایش پست ها
    دوست عزيز قصد كلي ما اينكه كه همه دوستان جمع شوند هر كسي در حد وسع خودش يكي 5 تومن يكي 10 تومن يكي 20 تومن هر كسي هر چي ميتونه به صورت ماهيانه بده تو يه جساب جمع بشه اينطور موقعيتها پيش مياد و يا كسي در اطرافش اينطور موقعيتها رو ميبينه سريعا وارد عمل بشيم اون موقع 5 تومن 10 تومانهاي ناقابل ما ميتونه مسير يه زندگي رو مهمتر از اون دل 4 تا بچه معصوم بي گناه رو شاد كنه و زندگيشون رو عوض كنه شادي تو اين عمله خيره كه خدا شاهده تو 100 بار حج رفتن نيست تو هزار بار سود كردن تو اين بازار نيست....
    این صندوقی که من در نظرمه یه چیزی مشه شبیه وقف که اصل سرمایه هزینه نمیشه بلکه در امدهاش هزینه میشه و هر روز میشه قویتر بشه. در کنارش اون 10 -20 تومن ماهانه هم میتونه کمک حال هزینه های ماهانه بشه. تجربه جمع اوری ماهانه که خود من داشتم اینه که نمیتونید برنامه ریزی بکنید چون در امد هر ماه متغیره و افرادی که احساسی تعهدی دادند بعد از مدتی سرد میشن.
    کشتی در ساحل امنتر است ولی برای این کار ساخته نشده است. پائولو کوئلیو

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید مهراز از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محسن نظري آواتار ها
    تشکر شده 29,250 بار در 3,409 ارسال
    این صندوقی که من در نظرمه یه چیزی مشه شبیه وقف که اصل سرمایه هزینه نمیشه بلکه در امدهاش هزینه میشه و هر روز میشه قویتر بشه. در کنارش اون 10 -20 تومن ماهانه هم میتونه کمک حال هزینه های ماهانه بشه. تجربه جمع اوری ماهانه که خود من داشتم اینه که نمیتونید برنامه ریزی بکنید چون در امد هر ماه متغیره و افرادی که احساسی تعهدی دادند بعد از مدتی سرد میشن.
    دوست عزيز در حالتي كه شما ميگوييد به حداقل سرمايه چند ميليوني احتياج است و اين مستلزم اين است كه دوستان رقم قابل توجهي بگذارند ما اول نميخواهيم به كسي فشار بيايد دوم ميخواهيم همه شركت داشته باشند
    درباره هزينه ها با توجه به موجودي صندوق هزينه و كمك خواهد شد و بنده فكر نميكنم چند هزار تومان براي دوستاني كه در بورس فعال هستند تعهدي ايجاد نمايد
    براي مثال در مواردي كه مطرح شده ميتوان حداقل با موجودي صندوق نيازهاي اوليه يك خانواده را برطرف ساخت حتي صندوق به جايي برسد كه با خريد يك اتومبيل براي يك فرد نيازمند شغلي دست و پا كرد و موارد بسياري كه خود دوستان در اطرافشان مشاهده ميكنند كه شايد زندگي يك نفر يا يك خانواده با همين مبلغهاي ناچيز ما كه جمع شده و مبلغ قابل توجهي ميشود 180 درجه تغيير كند
    به سان رود كه در نشيب دره سر به سنگ ميزند رونده باش
    اميد هيچ معجزي ز مرده نيست زنده باش

8. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مهراز آواتار ها
    تشکر شده 579 بار در 168 ارسال
    دوست عزيز در حالتي كه شما ميگوييد به حداقل سرمايه چند ميليوني احتياج است و اين مستلزم اين است كه دوستان رقم قابل توجهي بگذارند ما اول نميخواهيم به كسي فشار بيايد دوم ميخواهيم همه شركت داشته باشند
    درباره هزينه ها با توجه به موجودي صندوق هزينه و كمك خواهد شد و بنده فكر نميكنم چند هزار تومان براي دوستاني كه در بورس فعال هستند تعهدي ايجاد نمايد
    براي مثال در مواردي كه مطرح شده ميتوان حداقل با موجودي صندوق نيازهاي اوليه يك خانواده را برطرف ساخت حتي صندوق به جايي برسد كه با خريد يك اتومبيل براي يك فرد نيازمند شغلي دست و پا كرد و موارد بسياري كه خود دوستان در اطرافشان مشاهده ميكنند كه شايد زندگي يك نفر يا يك خانواده با همين مبلغهاي ناچيز ما كه جمع شده و مبلغ قابل توجهي ميشود 180 درجه تغيير كند
    محسن جان بنده پیشنهادی که دادم بر اساس اینه که یکبار موضوع رو تجربه کرم . یکی از اقوام نزدیک در اطراف مشهد به کسانی کمک میکرد فقط برای گرفتن هزینه خرید نان خالی ماهی 5000 تومان مشکل داشتند. بنده سعی کردم علاوه بر اینکه خودم کمک می کنم از طریق دوستان حرکت رو دائمی و منسجم کنم.ماهی 10000 تومان برای دوستانم و همکاران عددی نبود ولی فقط ماههای اول ذوق و شوق کمک بود نشون به اون نشون که نیمه شعبان 15 زوج رو کمک کردند به خانه بخت برند با کمترین هزینه ولی من یک 10000 تومن هم از کسانی که داغ داغ بودند در اوایل کار . ندیدم. باز هم هر جور که صلاح می دانید بنده هم کنار شما هستم.
    کشتی در ساحل امنتر است ولی برای این کار ساخته نشده است. پائولو کوئلیو

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید مهراز از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار* (حجت) آواتار ها
    تشکر شده 5,064 بار در 1,263 ارسال
    دوستان، تاپیکی با موضوع همیاری ایجاد شده، نظرات رو اونجا درج بفرمایید تا تاپیک از موضوع خودش خارج نشه، از آقا محسن هم خواهش میکنم، پاسخها رو در صورت امکان اونجا جواب بدن. ممنون.
    لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید (حجت) از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 71 بار در 23 ارسال
    بنده هنوز هم ميگويم وساخت و ثنوسا و حتي ونوين تنها و تنها به دليل حركتهاي خاص با روند صعودي مواجه شدند و علت بنيادي نداشته است
    خيز بنده فعالان بر روي اين سهمها را نميشناسم
    ممنون از لطف شما استاد عزیز.دقیقا با شما موافقم.سهمی که بنیادی ضعیف دارد این گونه عمل میکند.حالا باید منتظر سقوط آزاد این دو سهم باشیم.در ونوین سوءاستفاده های میلیاردی شده که در آینده صدایش در می آید.برادرم معاون یکی از شعب این بانک است تعریف میکرد که وامهای میلیاردی به اطرافیان بدون وثیقه دارند پرداخت میکنند.و می گفت به زودی ثنوسا و وساخت منحل میشوند.مرحبا به پیشبینی شما محسن خان عزیز.وساخت بد است ثنوسا ازون بدتر و ونوین از هردوی آنها بدتر است.ممنون از راهنمایی شما استاد برجسته تکنیکال ایران

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید golden leopard از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    بله دوست عزيز بنده احتمال ميدهم در بازه كوتاه مدت با نوسانات و رشد معکوسی مواجه شود اما وضعيت بنيادي شركت هم به هيچ وجه مناسب نميباشد وتوس برج اي تي كه پروژه اي بزرگ و چشمگيري برايش بود را در قالب شركت سومي دراورد و سهام شركت سوم را تيكه تيكه واگذار كرد براي همين هم با افت قيمتي شديدي مواجه شد فعلا وضعيت بنيادي شركت چندان مناسب نميباشد
    با سلام به آقا محسن عزیز.استاد ارجمند با این اوصاف باید منتظر افول وتوس هم باشیم .میگویند زمین های زکریا رو دولت دست روش گذاشته و در شرف بازپس گیری آن از وتوس است.به زودی گزارش شرکت میاد که در آن تعدیل منفی قابل تاملی را در نظر گرفته.مطابق پیشبینی محسن خان نظری استاد برجسته فاندامنتال ایران این سهم هم محکوم به افول است پس فعلا از این گروه ساختمان باید خروج کنیم و دنبال سهام با فاندای قوی باشیم منجمله بکام سهم گروه محسن خان نظری انشاله به زودی وارد این سهم با تمام قوا میشوم.
    ویرایش توسط golden leopard : 2011/10/06 در ساعت 00:07

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید golden leopard از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 46 بار در 14 ارسال
    درود بر شما.

مایلم که از نظر کارشناسی شما در ارتباط با شرکت فن آوا برای خرید سهم این شرکت مطلع شوم.
    شرکت به لحاظ بینادی چگونه است؟ آیا با دید میان مدت پیشنهاد به خرید می کنید؟

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید knight از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    دوستان در مورد نوسانات وساخت و ثنوسا جویا شده اند باید بگویم دوستان عزیز كدام نوسان؟؟؟
    كدام پتانسيل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ امروز که این پست را میزنم قیمت وساخت 1320ریال است سال آینده در شهریور ماه کمتر نباشد بیشتر نیست .بنده حداقل خودم را گول نميزنم خودشما هم ميدانید و تو مجمع هم ديديد مديران وساخت چه كلاش هايي هستند درست است مالك ونوين هستند ولي يك نيم نگاه كوچك به روند هزينه هاي مالي در ثنوسا داشته باشد يك نيم نگاه كوچك هم به روند سودسازي اين شركتها داشته باشد كه چطور همه ساله سودشان در حال كاهش ميباشد قانع میشوید
    محسن خان شما خودتان را ناراحت نفرمایید.این سهم نوسان که نمی دهد اعصاب را هم بهم میریزد.سهم اصلا روند نداره یک روز صفه یک روز نیست.این سهم را باید از گردونه معاملات بیرون کنند تا مشتی سهامدار مظلوم و مستاصل طمعشان بریده شوند و بروند دنبال کارشان.به زودی گزارش 12 ماهه ثنوسا و وساخت می آید و همگان به تحلیل های بدون نقص شما احسن می گویند.

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید golden leopard از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع