صفحه 855 از 1061 نخست ... 355755805845852853854855856857858865905955 ... آخرین
نمایش نتایج: از 8,541 به 8,550 از 10606

موضوع: تحليل هاي تکنيکي - بنیادی بابک پناهی و محسن نظری

عضو فعال بابک پناهی آواتار ها
    تشکر شده 27,006 بار در 3,216 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط (حجت) نمایش پست ها
    آیدی دوم رو حذف میکنیم.
    خوب

مجازات اون شخص چیه اونموقع؟

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال بابي چارلتون آواتار ها
    تشکر شده 5,663 بار در 986 ارسال

با توجه به عکس فوق فکر کنم اين آي پي متعلق به آي اس پي موبين نت هست

4. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید بابي چارلتون از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 31 بار در 6 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط محسن نظري نمایش پست ها
    پستي اينها رو ببينيد تا كجا پيش رفتند يه عده هم جالبه افتادن دنبال اينها و شدن سنج زن اينها....
    بماند بابك جان گفتم ديگه اينها از هر راهي سعي در تخريب ما دارند برايشان مهم نيست چهارتا بچه بي گناه بدبختر بشوند يا چهارتا كاربر بدبخت شوند و هستيشان بر باد برود اينها دارند ميتركند....
    اين پست رو بنده هر روز ميارم بالا تا دوستان به ماهيت كثيف اينها پي ببرند
    كابران بورسي بدانند تمامي اين حركتهاي هماهنگ شده است به اقاي جمالي گفتم بورسي شده سفته باز پرور سهم چاق كن اينها جاهاي ديگه موفق نبودند هجوم اوردن به بورسي اين هم مدرك ذلالت و پستيشان هر كس هم جلويشان بايستد با هر روشي كه شده تخريبش ميكنند تازه چي خودشان را با مظلوم بازي پسر پيغمبر هم جا ميزنند...
    واقعا که شرم آوره برای رسیدن به هدفشون دست به هر کاری میزنن
    ویرایش توسط s14 : 2011/10/07 در ساعت 23:24

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید s14 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مهراز آواتار ها
    تشکر شده 579 بار در 168 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط محسن نظري نمایش پست ها
    پستي اينها رو ببينيد تا كجا پيش رفتند يه عده هم جالبه افتادن دنبال اينها و شدن سنج زن اينها....
    بماند بابك جان گفتم ديگه اينها از هر راهي سعي در تخريب ما دارند برايشان مهم نيست چهارتا بچه بي گناه بدبختر بشوند يا چهارتا كاربر بدبخت شوند و هستيشان بر باد برود اينها دارند ميتركند....
    اين پست رو بنده هر روز ميارم بالا تا دوستان به ماهيت كثيف اينها پي ببرند
    كابران بورسي بدانند تمامي اين حركتهاي هماهنگ شده است به اقاي جمالي گفتم بورسي شده سفته باز پرور سهم چاق كن اينها جاهاي ديگه موفق نبودند هجوم اوردن به بورسي اين هم مدرك ذلالت و پستيشان هر كس هم جلويشان بايستد با هر روشي كه شده تخريبش ميكنند تازه چي خودشان را با مظلوم بازي پسر پيغمبر هم جا ميزنند...

امان از دست این ادم دوپا
    بابک جان با این شاهکاری که شما کردی بذار ایدیشون حذف نشه ... دیگه میتونند بازم مطلب بزنند ... اصلا روشون میشه....
    هر چند زمانی که به این حرکت خیر هم رحم نکردند صحبت از رو و روداری مسخره اس.....
    کشتی در ساحل امنتر است ولی برای این کار ساخته نشده است. پائولو کوئلیو

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مهراز از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال farhad61 آواتار ها
    تشکر شده 2,056 بار در 521 ارسال
    نمیخاستم پستی خارج از بحث بزنم اما
    وقتی داشتم اون صحبتهای آی دی ماهور رو میخوندم شک کردم که خانم باشن . از کجا؟ از اونجایی که هیچ خانمی نمیاد اخر جملش بنویسه یا حق . این نوع جملات کاملا مختص آقایون هست اون هم از نوع سیبیل دارش
    خدایش یه نگاه به آواتارش بندارین بعد ببینید یا حق گفتن به این قیافه میاد
    مثلا فکر کنید پانی خانم ،بوف کور یا .. بیان بگن .....

ببخشید خارج از موضوع اصلی تاپیک صحبتی کردم
    فکر میکنی کاشی و سرامیک مورد نیازت رو چقدر گرونتر میخری ؟
    قیمت های ارائه شده ما غیر قابل رقابت هستند

10. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید farhad61 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار* (حجت) آواتار ها
    تشکر شده 5,062 بار در 1,263 ارسال
    سلام بابک جان

کاربرانی که از و . ی . پ . ی . ا . ن استفاده میکنن، احتمال داره آی پی پست ارسالی مشترک با دیگر کاربران هم داشته باشن، که قبلا هم بنده به این مورد برخوردم. اما از روشهایی دیگه ای هم میشه فهمید که یک کاربر از چند آی دی استفاده میکنه، من نظرم این هست که این مورد خاص به مدیر کل محول بشه. ایشون تصمیم خواهد گرفت. بهتره تلاش کنیم، تاپیک آرامش خودش رو حفظ کنه و به جایگاه واقعیش برگرده، ما هم دوست داریم از تحلیلهای شما و اساتید دیگه استفاده کنیم. اما متاسفانه با منحرف شدن بحث، محروم شدیم.
    لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید (حجت) از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 8 بار در 4 ارسال
    با سلام خدمت مدیریت تاپیک در صورت امکان صفحات قدیمی سایت را حذف کنید تا کمی تاپیک سبکتر شود . با تشکر

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید اصیل از ایشان تشکر کرده است:

کاربر فعال
    تشکر شده 1,131 بار در 303 ارسال
    بابک خان پناهی واقعا دمت گرم که این طور رسوایشان کردی همیشه این طور بوده که بعضی افراد مغرض در برابر هر حرکتی موضع می گیرند و همه تلاش خود را می کنند تا اتحادی بین دیگران به وجود نیاید چون منافعشان حالا چه در بورس و چه در اجتماع به خطر می افتد و تمام تلاش خود را صرف ایجاد اختلاف بین دیگران می کنند مثل همان مثال معروف که تفرقه بیانداز و حکومت کن.
    حالا هم خواهش می کنم هر چه زودتر این گروه همیاری را با کمک دوستان تشکیل دهیم و به امید خدا با عملکرد درست روز به روز اعضای آن بیشتر خواهد شد و قویتر می توانیم کارهای بزرگی در جهت کمک به هموطنانمان انجام دهیم.من بازهم برای شروع کار و مدیریت آن 3 عزیز بزرگوار آقایان نظری،پناهی و باربد را پیشنهاد می دهم و امیدوارم این دوستان قبول زحمت کنند تا هر چه زودتر این کار خیر را شروع کنیم.

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید arashvet از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محسن نظري آواتار ها
    تشکر شده 29,239 بار در 3,409 ارسال
    سلام بابک جان

کاربرانی که از و . ی . پ . ی . ا . ن استفاده میکنن، احتمال داره آی پی پست ارسالی مشترک با دیگر کاربران هم داشته باشن، که قبلا هم بنده به این مورد برخوردم. اما از روشهایی دیگه ای هم میشه فهمید که یک کاربر از چند آی دی استفاده میکنه، من نظرم این هست که این مورد خاص به مدیر کل محول بشه. ایشون تصمیم خواهد گرفت. بهتره تلاش کنیم، تاپیک آرامش خودش رو حفظ کنه و به جایگاه واقعیش برگرده، ما هم دوست داریم از تحلیلهای شما و اساتید دیگه استفاده کنیم. اما متاسفانه با منحرف شدن بحث، محروم شدیم.
    نه ديگه حجت خان به هيچ وجه از بابك هم دوستانه و برادرانه ميخوام يه پست اين تاپيك حذف نشه تا كاربران به ماهيت پليد اين گروه پي ببرند كم كم يكي يكشان را رسوا خواهم كرد....
    زماني كه يك پست حتي يك پست اين تاپيك حذف شود محسن نظري ديگه به بورسي برنخواهد گشت...
    به سان رود كه در نشيب دره سر به سنگ ميزند رونده باش
    اميد هيچ معجزي ز مرده نيست زنده باش

18. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر (6) مجيد رادمنش آواتار ها
    تشکر شده 24,867 بار در 4,794 ارسال
    سلام بابک جان

سلام جناب حجت عزیز

بنظرم شفاف سازی و دقت نظر جناب آقای پناهی نسبت به موضوع جای تقدیر و تشکر دارد همچنین انتظار کاربران سایت از شما و مدیریت محترم برخورد قاطع با اینگونه افراد است تا منبعد شاهد چنین عوام فریبی هایی در این سایت وزین نباشبم

امیدوارم که نسبت به شناسایی دیگر کاربران چند آیدی بر اساس روشهایی که می شناسید اقدام فرمایید تا بساط سفته بازان هر چه سریعتر برچیده شود.

یـــــــــــــــاحـــــــ ــــــــق
    یـــــاد خــــــدا آرامش بخش دلهــــــاست ..... کجایند مردان بی ادعـــــــا

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

بوک مارک ها