صفحه 857 از 1061 نخست ... 357757807847854855856857858859860867907957 ... آخرین
نمایش نتایج: از 8,561 به 8,570 از 10606

موضوع: تحليل هاي تکنيکي - بنیادی بابک پناهی و محسن نظری

عضو فعال ماهور آواتار ها
    تشکر شده 10,491 بار در 1,256 ارسال
    سلام
    اين موضوع كه بنده دو تا اي دي دارم،مي تونه كاملا بررسي بشه و اگر اين قضيه درست باشه من تسليم مديريت محترم سايت هستم و هر مجازاتي برام در نظر گرفته بشه...حتما مي پذيرم
    اما برام جالبه در تاپيكي كه عنوان"همياري" داره و هدف خيرخواهانه داره،يك نفر يا دو نفر مخالفت مي كنند،ايا نياز به اين هست كه كاربران عزيز بيان و بهش توهين كنند؟آيا نيازه بهش بگن،عقده گشا و كينه توز ...؟
    من حتي در خودم نمي بينم به كساني كه اين توهين رو بهم كردند،چيزي بگم؛يعني در شان من نيست.
    دوستان كلمه سفته باز و ... به كار برده اند،براي عزيزان بگم كه من مستقل كار مي كنم و در هيچ باند و گروهي نبوده و نيستم و نخواهم بود؛در واقع مثل بيدي نيستم كه هر طرف باد بياد،بلرزم ؛چون نيازي ندارم(دوستاني كه منو مي شناسند،مي دونند من هيچ هيچ نياز مالي نداشته و ندارم )
    خوشبختانه تقريبا از شروع راه اندازي اين سايت كوتاه و اما هميشه در اين سايت مي نويسيم و تاكنون به هيچ يك از كاربران توهين نكرده ام،اگر كسي حتي يك مورد هم سراغ دارد،بفرمايد؟اما نظر مخالفم را در تاپيك نوشتم و هنوز هم مخالفم.
    بسياري از اطرافيان من سرپرستي يك بچه را تا زمان دانشگاه قبول كردند و حتي وقتي هم از اين كشور مهاجرت كردند،از اين كار دست نكشيدند.مدل كمك كردن ها مي تونه متفاوت باشه؟
    باز هم تاكيد مي كنم اگر كسي بخواد كمك كنه،نياز به جار و جنجال نيست.مطمئن باشيد همه ماها انسان هاي نيازمند دور و برمون رو مي شناسيم..
    شاد باشيد
    ویرایش توسط ماهور : 2011/10/08 در ساعت 11:26
    چو قسمت ازلی بی حضور ما کردند
    گر اندکی نه به وفق رضاست خرده مگیر...

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ماهور از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 8,428 بار در 1,179 ارسال
    من تاپیک همیاری را نخوانده ام ببینم موضوع چیه؟
    ولی با این قضیه که ایشان مخالف همیاریه و دیگران بهش توهین کردند. یمقدار حالم گرفته شد.
    بهر حال نظر مخالف را هم باید شنید. و دلیل و منطقش را جویا شد.
    جا دارد عذر خواهی کنم که فضولی کردم.

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید تصمیم کبری از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Hamid-safapour آواتار ها
    تشکر شده 1,058 بار در 215 ارسال
    چند نفر بودن که رو حرفشون میشد معامله کرد اقا مهران بود که دیگه 1 سال 1 بار مطلب میزنه . حجت خان هم که اصلا مطلب نمیزنه
    اقا محسن و بابک خان مونده بودن که فعال بودن که با این ماجرا مثل این که دیگه اونا هم مطلب نمیزنن

عضو فعال MASOUD آواتار ها
    تشکر شده 389 بار در 131 ارسال
    سلام به همه دوستان
    ضمن تشکر از شکیبایی مدیران سایت ، با حذف به هر شکل و تحت هر عنوان مخالفم ، باید قائل به شعور و قدرت تشخیص درست از غلط برای اعضا بود ، تمام مصیبت ما از حذف ایده و نظر مخالف در جامعه است ، این مسئله همواره سکو و مقدمه استبداد و تکصدایی است.

7. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید MASOUD از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال MASOUD آواتار ها
    تشکر شده 389 بار در 131 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط (حجت) نمایش پست ها
    سلام
    آقا محسن، پستی حذف نخواهد شد، اما به نظرم در این مورد اشتباهی صورت گرفته، بگذارید بررسی بشه.
    کاش میشد از این پست تشکر بیشتری کرد به تعداد بینهایت ...

9. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید MASOUD از ایشان تشکر کرده است:

Banned
    تشکر شده 1,770 بار در 533 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ماهور نمایش پست ها
    سلام
    اين موضوع كه بنده دو تا اي دي دارم،مي تونه كاملا بررسي بشه و اگر اين قضيه درست باشه من تسليم مديريت محترم سايت هستم و هر مجازاتي برام در نظر گرفته بشه...حتما مي پذيرم
    اما برام جالبه در تاپيكي كه عنوان"همياري" داره و هدف خيرخواهانه داره،يك نفر يا دو نفر مخالفت مي كنند،ايا نياز به اين هست كه كاربران عزيز بيان و بهش توهين كنند؟آيا نيازه بهش بگن،عقده گشا و كينه توز ...؟
    من حتي در خودم نمي بينم به كساني كه اين توهين رو بهم كردند،چيزي بگم؛يعني در شان من نيست.
    دوستان كلمه سفته باز و ... به كار برده اند،براي عزيزان بگم كه من مستقل كار مي كنم و در هيچ باند و گروهي نبوده و نيستم و نخواهم بود؛در واقع مثل بيدي نيستم كه هر طرف باد بياد،بلرزم ؛چون نيازي ندارم(دوستاني كه منو مي شناسند،مي دونند من هيچ هيچ نياز مالي نداشته و ندارم )
    خوشبختانه تقريبا از شروع راه اندازي اين سايت كوتاه و اما هميشه در اين سايت مي نويسيم و تاكنون به هيچ يك از كاربران توهين نكرده ام،اگر كسي حتي يك مورد هم سراغ دارد،بفرمايد؟اما نظر مخالفم را در تاپيك نوشتم و هنوز هم مخالفم.
    بسياري از اطرافيان من سرپرستي يك بچه را تا زمان دانشگاه قبول كردند و حتي وقتي هم از اين كشور مهاجرت كردند،از اين كار دست نكشيدند.مدل كمك كردن ها مي تونه متفاوت باشه؟
    باز هم تاكيد مي كنم اگر كسي بخواد كمك كنه،نياز به جار و جنجال نيست.مطمئن باشيد همه ماها انسان هاي نيازمند دور و برمون رو مي شناسيم..
    شاد باشيد
    سلام خانم ماهور
    من رای مخالف شما رو قبول دارم هر کس ازادانه میتونه مخالف و موافق باشه
    ولی شما در اخر تاپیک در برابر حرکتی که خیلی از دوستان موافق بودند نوشته بودید.: اصلا چرا باید همچین چیزی تو سایت بورسی باشه؟ اصلا کی اجازه داده این تاپیک زده بشه؟

این عبارات شما توهین به اعتقادات اقای نظری سازنده تاپیک (با هماهنگی اقای حجت ) و درخواست و علاقه ما کاربران سایت بورسی برای این حرکت بود
    زود فراموش کار نشیم.

11. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید hamed89 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ماهور آواتار ها
    تشکر شده 10,491 بار در 1,256 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed89 نمایش پست ها
    سلام خانم ماهور
    من رای مخالف شما رو قبول دارم هر کس ازادانه میتونه مخالف و موافق باشه
    ولی شما در اخر تاپیک در برابر حرکتی که خیلی از دوستان موافق بودند نوشته بودید.: اصلا چرا باید همچین چیزی تو سایت بورسی باشه؟ اصلا کی اجازه داده این تاپیک زده بشه؟

این عبارات شما توهین به اعتقادات اقای نظری سازنده تاپیک (با هماهنگی اقای حجت ) و درخواست و علاقه ما کاربران سایت بورسی برای این حرکت بود
    زود فراموش کار نشیم.
    سلام

من به كسي توهين نكردم و اصلا ننوشتم كه كي اجازه داده اين تاپيك در سايت بورسي باشه؛چون اين سايت صاحب داره و تيم مديريتي داره.حالا اگر چنين محيطي براي من نوعي فراهم شده كه بيام نقطه نظرات شخصي و يا احيانا سهم هايي كه مي خوام ديگران بخرن رو معرفي كنم كه نبايد قدرنشناس باشم و از حد خودم فراتر برم و از سعه صدر تيم مديريت سوء استفاده كنم.
    اگر هم دوستان از نوشته من در تاپيك همياري برداشت بد كرده اند،عذرخواهي مي كنم .ولي هميشه آنچه از بزرگترهامون ياد گرفتم اين بوده كه كار خير رو هيچ كس نبايد بفهمه.اين ميمونه بين خودت و كسي كه بهش اعتقاد داري.

شاد باشيد
    چو قسمت ازلی بی حضور ما کردند
    گر اندکی نه به وفق رضاست خرده مگیر...

13. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید ماهور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 27,005 بار در 4,769 ارسال
    سلام

من به كسي توهين نكردم و اصلا ننوشتم كه كي اجازه داده اين تاپيك در سايت بورسي باشه؛چون اين سايت صاحب داره و تيم مديريتي داره.حالا اگر چنين محيطي براي من نوعي فراهم شده كه بيام نقطه نظرات شخصي و يا احيانا سهم هايي كه مي خوام ديگران بخرن رو معرفي كنم كه نبايد قدرنشناس باشم و از حد خودم فراتر برم و از سعه صدر تيم مديريت سوء استفاده كنم.
    اگر هم دوستان از نوشته من در تاپيك همياري برداشت بد كرده اند،عذرخواهي مي كنم .ولي هميشه آنچه از بزرگترهامون ياد گرفتم اين بوده كه كار خير رو هيچ كس نبايد بفهمه.اين ميمونه بين خودت و كسي كه بهش اعتقاد داري.

شاد باشيد
    ما همیشه از مدیریت سایت تشکر کردیم و میکنیم!!
    ریسک از آنجایی ناشی می‌شود که ندانید در حال انجام چه کاری هستید.

15. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محمود شریعت آواتار ها
    تشکر شده 5,029 بار در 1,203 ارسال

زهد با نيّت پاك است نه با جامه پاك ***اي بس آلوده، كه پاكيزه ردائي دارد - پروين اعتصامي

«يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ لاَ تُبْطِلُواْ صَدَقَاتِكُم بِالْمَنِّ وَ الأذَى كَالَّذِي يُنفِقُ مَالَهُ رِئَاء النَّاسِ وَ لاَ يُؤْمِنُ بِاللّهِ وَ الْيَوْمِ الآخِرِ »(بقره/264)

«اي كساني كه ايمان آوردهايد! بخششهاي خود را با منّت و آزار باطل نسازيد همانند كسي كه مال خود را براي نشان دادن به مردم، انفاق ميكند و به خدا و روز رستاخيز ايمان نميآورد.»

ویرایش توسط محمود شریعت : 2011/10/08 در ساعت 17:06
    . . . . . . . . . . Sava Trading Group . . . . . . . . به زودی . . . .
    [/RIGHT]
    [/B][/SIZE]

17. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید محمود شریعت از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال بابک پناهی آواتار ها
    تشکر شده 27,010 بار در 3,216 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط MASOUD نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    ضمن تشکر از شکیبایی مدیران سایت ، با حذف به هر شکل و تحت هر عنوان مخالفم ، باید قائل به شعور و قدرت تشخیص درست از غلط برای اعضا بود ، تمام مصیبت ما از حذف ایده و نظر مخالف در جامعه است ، این مسئله همواره سکو و مقدمه استبداد و تکصدایی است.
    داداش من اصلا شما میدونید جریان چیه؟؟؟!!!
    بفرمائید خوب تحقیق و تفحص کنید اگر متوجه شدین جریان از چه قراره که هیچ وگرنه میتونم کمکتون کنم

19. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 24 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 24 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع