صفحه 94 از 1061 نخست ... 448491929394959697104144194594 ... آخرین
نمایش نتایج: از 931 به 940 از 10606

موضوع: تحليل هاي تکنيکي - بنیادی بابک پناهی و محسن نظری

عضو عادی
    تشکر شده 764 بار در 235 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک پناهی نمایش پست ها
    سلام
    اولین هدف قیمتیش 4700 بود که رسید اگر از هدف مذکور دوباره عبور کنه هدف دومش 5050 هست که به نظرم دیگه بسشه!
    به نظر شما ممکنه چه زمانی وتا چه قیمتی ریزش کنه...در چه قیمتی خرید را صلاح می دانید

با تشکر

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید aminaran از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,363 بار در 334 ارسال
    جناب منظور شما نحوه اعمال باشه فکر کنم یا که من اشتباه فکر میکنم؟
    با سلام ، نه رئیس جان ، با عرض معذرت از اینکه ناقص بیان کردم.

کاملش این میشود که بعد از تعدیل کردن ، با بروز کردن دیتای قیمتها ، نمودار به صورت خام تبدیل میشود و باید دوباره اعمال تعدیل را اجرا کرد ؟

یعنی راهی هست که بتوان ضرایب تعدیل را در برنامه حفظ کرد تا با بروز کردن دیتای قیمتها این ضرایب محفوظ بماند.

با تشکر

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Moradad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال بابک پناهی آواتار ها
    تشکر شده 27,010 بار در 3,216 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Moradad نمایش پست ها
    با سلام ، نه رئیس جان ، با عرض معذرت از اینکه ناقص بیان کردم.

کاملش این میشود که بعد از تعدیل کردن ، با بروز کردن دیتای قیمتها ، نمودار به صورت خام تبدیل میشود و باید دوباره اعمال تعدیل را اجرا کرد ؟

یعنی راهی هست که بتوان ضرایب تعدیل را در برنامه حفظ کرد تا با بروز کردن دیتای قیمتها این ضرایب محفوظ بماند.

با تشکر
    میشه..اونم اینطوریکه باید تو اکسل اعمال کنید و اونو سیو کنید تا موقع آپدیت کردن مشکلی پیش نیاد که متاسفانه اونو بلد نیستم

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط iq_son نمایش پست ها
    ممنون از لطفت بابک جان
    یه نگاهی هم به تراکتور سازی ایران بنداز به نظرم خوب اومده پایین حوالی 200 قرار داره!
    باز هم تشکر
    یه سیگنالهایی میبینم ولی چند روز دیگه صبر کن تا مطمئن شم ولی اگه اونچیزی که مد نظرمه بشه گین خوبی میده

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط aminaran نمایش پست ها
    به نظر شما ممکنه چه زمانی وتا چه قیمتی ریزش کنه...در چه قیمتی خرید را صلاح می دانید

با تشکر
    اینو باس الیوتی بررسی کنم که دیتاشو ندارم خوب این رشدشو کرده به نظرم دنبال یه سهم دیگه باشید تا این اصلاح بشه خوب که اصلاح شد اونموقع دیتاشو تعدیل میکنم.تفاوت 5000 و 4600 هم تنها 8.5% بدون کارمزده!

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال iq_son آواتار ها
    تشکر شده 3,711 بار در 691 ارسال
    یه سیگنالهایی میبینم ولی چند روز دیگه صبر کن تا مطمئن شم ولی اگه اونچیزی که مد نظرمه بشه گین خوبی میده
    سپاس بابک جان سپاس
    پس منتظر اشارت مینشینیم عزیز
    سروران گرامی اگر اظهار نظری می شود صرفا انعکاس نظرات شخصی اینجانب بوده و هیچ توصیه ای به خرید و فروش نیست!

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید iq_son از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی malavan آواتار ها
    تشکر شده 1,629 بار در 297 ارسال
    دوستان عزیز
    اگر دقت کرده باشید این اواخر هر کس از ننش قهر می کنه میره سایت پولی راه می اندازه و چند تا تحلیل من درآوردی اونجا می ذاره و با بت اونا کلی پول هم درخواست می کنه
    البته اینو اول بگم حساب اساتیدی مثل اقای نادر علی و عده ای انگشت شمار جدا است
    حالا که این عزیزان به خصوص جناب آقای پناهی و جناب آقای نظری لطف کرده و منت بر سر نوآموزانی مثل بنده گذاشتند و با با کمال حوصله پاسخ گوی سوالات هستند
    به نظر شما بهتر نیست ما به جای در خواست کردن ماهی از ایشان راه و رسم ماهیگری را بیاموزیم
    مثلا همین آموزش تحلیل بنیادی واقعا کار بسار مشکلی است و ادم گیج فنگ میشه از کجا شروع کنه ....
    به نظر من هی بگیم این سهمو برام چک کن..اون سهم را برام چک کن هم برای این عزیزان وقت گیر خواهد بود و هم خودمان تنبل بار خواهیم آورد لذا به عنوان یک برادر کوچیک چند تا پیشنهاد دارم
    1-سوالات بیشتر جنبه کلی و آموزش اصول باشد
    2-سوالات در زمینه سهم ها بیشتر نظر خواهی باشد مثلا خودمان تحلیل بکنیم سپس عکسی از آن را اینجا آپلود کرده و از این عزیزان نظر خواهی بکنیم
    و سایر موارد شبیه و به اینها

از اینکه خدمت عزیزان جسارت کردم عذر می خام
    ویرایش توسط malavan : 2011/03/25 در ساعت 13:51
    بی چیز باش***ناچیز نباش[/COLOR]

14. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید malavan از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط malavan نمایش پست ها
    دوستان عزیز
    اگر دقت کرده باشید این اواخر هر کس از ننش قهر می کنه میره سایت پولی راه می اندازه و چند تا تحلیل من درآوردی اونجا می ذاره و با بت اونا کلی پول هم درخواست می کنه
    البته اینو اول بگم حساب اساتیدی مثل اقای نادر علی و عده ای انگشت شمار جدا است
    حالا که این عزیزان به خصوص جناب آقای پناهی و جناب آقای نظری لطف کرده و منت بر سر نوآموزانی مثل بنده گذاشتند و با با کمال حوصله پاسخ گوی سوالات هستند
    به نظر شما بهتر نیست ما به جای در خواست کردن ماهی از ایشان راه و رسم ماهیگری را بیاموزیم
    مثلا همین آموزش تحلیل بنیادی واقعا کار بسار مشکلی است و ادم گیج فنگ میشه از کجا شروع کنه ....
    به نظر من هی بگیم این سهمو برام چک کن..اون سهم را برام چک کن هم برای این عزیزان وقت گیر خواهد بود و هم خودمان تنبل بار خواهیم آورد لذا به عنوان یک برادر کوچیک چند تا پیشنهاد دارم
    1-سوالات بیشتر جنبه کلی و آموزش اصول باشد
    2-سوالات در زمینه سهم ها بیشتر نظر خواهی باشد مثلا خودمان تحلیل بکنیم سپس عکسی از آن را اینجا آپلود کرده و از این عزیزان نظر خواهی بکنیم
    و سایر موارد شبیه و به اینها

از اینکه خدمت عزیزان جسارت کردم عذر می خام
    البته برای ما زحمتی نیست ولی پیشنهادتون عالیه.هرچقدر معلومات بورسی سهامدارا افزایش پیدا کنه برای بورسمونم عالیه

ولی به نظر من 80% موفقیت در بورس انتخاب استراتژی مناسبه که برای هر فردی شاید متفاوت باشه.من هیچوقت برای کسب سود معامله نمیکنم من برای لذت بردن معامله میکنم وقتی تحلیلی میکنم که درست از اب درمیاد باور کنید هیچوقت نمیشینم حساب کنم تا ببینم چقدر سود کردم و وقتی اشتباه معامله میکنم 100% برمیگرده به عدم رعایت قوانینم و میام اونو تو معامله بعدیم تکرار نمیکنم
    تو این چند ساله بزرگترین اشتباهه من برمیگشت به فروش و خرید دوباره صدرا.دوستان میدونن من صدرامو 306 تا 310 فروختم چوم میدونستم بسشه ولی اون خبر بورس نیوز باعث شد جوگیر بشم که سعی میکنم دیگه از اینجور اشتباها نکنم
    در ضمن بعضی سایتا حتی پولیا قبل از اینکه سایتاشون راه بیفته خبر از سودهای 500 درصدی در سال برای خودشون میکردم حرف اینارو باور نکنید و فقط زوم کنید به معاملات خودتون.اینا برای بدست آوردن مشتری برنامه 3-2 ساله داشتن یه سهم برای حرکت 3 تا حالت داره صعود نزول و خنثی اینا هر 3 حالتو تو خیلی از تحلیلاشون غیر مستقیم بیان میکنن هرکدومم آخرسر درست در بیاد میگن دیدییییییین شد... و الی آخر

امیدوارم همگی سود مناسبو از بورس ببرن و سودو خودشون وردارنو ضررم بدن شرکتهای سرمایه گذاری
    ویرایش توسط بابک پناهی : 2011/03/25 در ساعت 20:52

16. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی malavan آواتار ها
    تشکر شده 1,629 بار در 297 ارسال
    البته برای ما زحمتی نیست ولی پیشنهادتون عالیه.هرچقدر معلومات بورسی سهامدارا افزایش پیدا کنه برای بورسمونم عالیه

ولی به نظر من 80% موفقیت در بورس انتخاب استراتژی مناسبه که برای هر فردی شاید متفاوت باشه.من هیچوقت برای کسب سود معامله نمیکنم من برای لذت بردن معامله میکنم وقتی تحلیلی میکنم که درست از اب درمیاد باور کنید هیچوقت نمیشینم حساب کنم تا ببینم چقدر سود کردم و وقتی اشتباه معامله میکنم 100% برمیگرده به عدم رعایت قوانینم و میام اونو تو معامله بعدیم تکرار نمیکنم
    تو این چند ساله بزرگترین اشتباهه من برمیگشت به فروش و خرید دوباره صدرا.دوستان میدونن من صدرامو 306 تا 310 فروختم چوم میدونستم بسشه ولی اون خبر بورس نیوز باعث شد جوگیر بشم که سعی میکنم دیگه از اینجور اشتباها نکنم
    در ضمن بعضی سایتا حتی پولیا قبل از اینکه سایتاشون راه بیفته خبر از سودهای 500 درصدی در سال برای خودشون میکردم حرف اینارو باور نکنید و فقط زوم کنید به معاملات خودتون.اینا برای بدست آوردن مشتری برنامه 3-2 ساله داشتن یه سهم برای حرکت 3 تا حالت داره صعود نزول و خنثی اینا هر 3 حالتو تو خیلی از تحلیلاشون غیر مستقیم بیان میکنن هرکدومم آخرسر درست در بیاد میگن دیدییییییین شد... و الی آخر

امیدوارم همگی سود مناسبو از بورس ببرن و سودو خودشون وردارنو ضررم بدن شرکتهای سرمایه گذاری

واقعا با این مطلب شما موافقم
    من یه مدت کوتاهی عضو ویژه سایت معروف "ه - م - ف ...." بودم
    نمیدونم حتما دوستانی هستند که عضو همچین سایتهایی باشند
    سایتی که خودش صدرا را با ضرر وحشتناک رد کرد
    آقا اینا سبد معرفی می کردند بیا و ببین
    اولا که از کلیت سبد و درصد های تعیین شده هیچ سر در نمیآوردم
    به قول شما یک جور می گفتند که همه موراد را شامل می شد
    خلاصه فهمیدن اینکه چی شد بلاخره این سبدو بخرم یا نخرم خودش معمای بود که آدمو فیتیله پیچ می کرد
    جالبتر اینکه قیمتهایی هم که برای خرید معرفی می کردند خیلی جالبتر بود
    مثلا اگر خبهمن در 270 صف خرید است اینا پیشنهاد می داند که سبد امروز
    خرید خبهمن در قیمت 250 x-(
    خلاصه دوستان این گوی و میدان
    هنر آن است که از فرصتها به بهترین روش استفاده کرد
    موفق و موید باشید
    بی چیز باش***ناچیز نباش[/COLOR]

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید malavan از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط malavan نمایش پست ها

واقعا با این مطلب شما موافقم
    من یه مدت کوتاهی عضو ویژه سایت معروف "ه - م - ف ...." بودم
    نمیدونم حتما دوستانی هستند که عضو همچین سایتهایی باشند
    سایتی که خودش صدرا را با ضرر وحشتناک رد کرد
    آقا اینا سبد معرفی می کردند بیا و ببین
    اولا که از کلیت سبد و درصد های تعیین شده هیچ سر در نمیآوردم
    به قول شما یک جور می گفتند که همه موراد را شامل می شد
    خلاصه فهمیدن اینکه چی شد بلاخره این سبدو بخرم یا نخرم خودش معمای بود که آدمو فیتیله پیچ می کرد
    جالبتر اینکه قیمتهایی هم که برای خرید معرفی می کردند خیلی جالبتر بود
    مثلا اگر خبهمن در 270 صف خرید است اینا پیشنهاد می داند که سبد امروز
    خرید خبهمن در قیمت 250 x-(
    خلاصه دوستان این گوی و میدان
    هنر آن است که از فرصتها به بهترین روش استفاده کرد
    موفق و موید باشید
    شما تو سایتهای خیلی معتبر از اینم عضو بشین قول میدم همین مشکلو خواهید داشت.طرف میاد 3 حالت واسه حفاری میگه حفاریو میکنه 150 تومن!!! 150 تومنو نمیبینه که هیچ صودم میکنه ...میاد خاور 110 تومنی بهش هدف 300 میده!!!!300 که نمیشه هیچ میاد 89 تومنم میبینه...به چه حسابی؟؟؟؟به حساب خیالش...میاد روند 3 سال آتی سهمو میکشه!!!!!!! میاد با اطمینان تو روند نزولی از بین 11 حالت یا شاید بیشتر برای نزول صحبت از 1 حالت اونم با اطمینان 100% میکنه...آخرش چی؟؟؟؟!!!هیچی کشک! اینجور آدما همیشه از پرادعاترین آدمان

20. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 16 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 16 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع