صفحه 960 از 1061 نخست ... 46086091095095795895996096196296397010101060 ... آخرین
نمایش نتایج: از 9,591 به 9,600 از 10606

موضوع: تحليل هاي تکنيکي - بنیادی بابک پناهی و محسن نظری

عضو عادی
    تشکر شده 123 بار در 42 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط محسن نظري نمایش پست ها
    لذت زندگی
    یك تاجر آمریكایى نزدیك یك روستاى مكزیكى ایستاده بود كه یك قایق كوچك ماهیگیرى از بغلش رد شد كه توش چند تا ماهى بود!
    از مكزیكى پرسید: چقدر طول كشید كه این چند تارو بگیرى؟
    مكزیكى: مدت خیلى كمى !
    آمریكایى: پس چرا بیشتر صبر نكردى تا بیشتر ماهى گیرت بیاد؟
    مكزیكى: چون همین تعداد هم براى سیر كردن خانوادهام كافیه !
    آمریكایى: اما بقیه وقتت رو چیكار میكنى؟
    مكزیكى: تا دیروقت میخوابم! یك كم ماهیگیرى میكنم!با بچههام بازى میكنم! با زنم خوش میگذرونم! بعد میرم تو دهكده میچرخم! با دوستام شروع میكنیم به گیتار زدن و خوشگذرونى! خلاصه مشغولم با این نوع زندگى !
    آمریكایى: من توی هاروارد درس خوندم و میتونم كمكت كنم! تو باید بیشتر ماهیگیرى بكنى! اونوقت میتونى با پولش یك قایق بزرگتر بخرى! و با درآمد اون چند تا قایق دیگه هم بعدا اضافه میكنى! اونوقت یك عالمه قایق براى ماهیگیرى دارى !
    مكزیكى: خب! بعدش چى؟
    آمریكایى: بجاى اینكه ماهىهارو به واسطه بفروشى اونارو مستقیما به مشتریها میدى و براى
    خودت كار و بار درست میكنى... بعدش كارخونه راه میندازى و به تولیداتش نظارت میكنى... این دهكده كوچیك رو هم ترك میكنى و میرى مكزیكو سیتى! بعدش لوس آنجلس! و از اونجا هم نیویورك... اونجاس كه دست به كارهاى مهمتر هم میزنى ..
    مكزیكى: اما آقا! اینكار چقدر طول میكشه؟
    آمریكایى: پانزده تا بیست سال !
    مكزیكى: اما بعدش چى آقا؟
    آمریكایى: بهترین قسمت همینه! موقع مناسب كه گیر اومد، میرى و سهام شركتت رو به قیمت خیلى بالا میفروشى! اینكار میلیونها دلار برات عایدى داره !
    مكزیكى: میلیونها دلار؟؟؟ خب بعدش چى؟
    آمریكایى: اونوقت بازنشسته میشى! میرى به یك دهكده ساحلى كوچیك! جایى كه میتونى تا دیروقت بخوابى! یك كم ماهیگیرى كنى! با بچه هات بازى كنى !
    با زنت خوش باشى! برى دهكده و تا دیروقت با دوستات گیتار بزنى و خوش بگذرونى!!!
    خوب الان هم دارم همین کار را میکنم آقا
    محسن جون عالی بود/دست گلت درد نکنه

2. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید RASTG00 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 288 بار در 58 ارسال
    سلام محسن جان. روز مرد رو بهتون و به همه ی مردا و پدرای بورسی تبریک میگم. همچنین پیشاپیش تولدتونم مبارک. ایشالله 100 سال به این سالها همیشه موفقو پرسود باشید...
    درصورت امکان صندوق پیام خصوصیتون رو چک کنید...
    ممنون

4. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید علی محمدی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال punisher آواتار ها
    تشکر شده 804 بار در 241 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط حامد22 نمایش پست ها
    سلام محسن جان . روز مرد و پدر بر شما و همه کاربران سایت مبارک . محسن جان دیگه واقعا حالم از فاراک بهم خورده . نمیدونم خاطرتون هست یا نه ولی از پارسال با قیمت 260 دارمش و همیشه صحبت از ارزندگی این سهم بوده . چه نمودارها که ندیدم . 240 کفشه و بعد امکان نداره برسه به زیر 200 و و و و .. تا امروز .شنبه هم اب پاکی را ریخت روی دست همه . فکر کنم به سمت 120 داره میره هر چند باز هم صحبت از اینه که امکان نداره بره زیر 130 و .... واقعا موندم با این سهم مزخرف چیکار کنم ؟ سرمایه ام نصف شده . حالم بدجوری گرفته شده . کاش فروخته بودمش و همشو بشهاب 300 برداشته بودم . خدا لعنت کنه سهامداره عمده سهمو که اصلا سهامداران جزء براشون مهم نیست و فقط در مواقع حساس نه تنها کمکی به رشد سهم نمیکنن بلکه در تخریب روند پیشگام میشن .
    دردی مشترک و هیچ علاجی در کار نیست

6. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید punisher از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محسن نظري آواتار ها
    تشکر شده 29,250 بار در 3,409 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhkz44 نمایش پست ها
    سلام محسن جان خسته نباشی روز پدر رو هم به شما وبابک خان وهمه هم تالاریای عزیز تبریک میگم
    یه راهنمایی بکنید ممنون میشم وساپا رو برای شرکت درافزایش سرمایه چطور میبینید چه مدت به نظر شما نیاز به صبر دارد تا به سود دهی رسید خرید من با کارمزد کارگزاری 210 میباشد
    ممنونم دوست عزيز اين روز فرخنده بر شما هم مبارك باد
    درباره وساپا بنده زياد ديدگاهخوبي به سهم ندام فكر ميكنم تا قبل از افزايش سرمايه بتواند به سطوح210-220 تومان برسد اگر رسيد رد كنيد بهتر است
    به سان رود كه در نشيب دره سر به سنگ ميزند رونده باش
    اميد هيچ معجزي ز مرده نيست زنده باش

8. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط حامد22 نمایش پست ها
    سلام محسن جان . روز مرد و پدر بر شما و همه کاربران سایت مبارک . محسن جان دیگه واقعا حالم از فاراک بهم خورده . نمیدونم خاطرتون هست یا نه ولی از پارسال با قیمت 260 دارمش و همیشه صحبت از ارزندگی این سهم بوده . چه نمودارها که ندیدم . 240 کفشه و بعد امکان نداره برسه به زیر 200 و و و و .. تا امروز .شنبه هم اب پاکی را ریخت روی دست همه . فکر کنم به سمت 120 داره میره هر چند باز هم صحبت از اینه که امکان نداره بره زیر 130 و .... واقعا موندم با این سهم مزخرف چیکار کنم ؟ سرمایه ام نصف شده . حالم بدجوری گرفته شده . کاش فروخته بودمش و همشو بشهاب 300 برداشته بودم . خدا لعنت کنه سهامداره عمده سهمو که اصلا سهامداران جزء براشون مهم نیست و فقط در مواقع حساس نه تنها کمکی به رشد سهم نمیکنن بلکه در تخریب روند پیشگام میشن .
    بنده هم حامد جان اين روز مبارك را بر شما شاد باش عرض ميكنم
    درباره فاراك همانطور كه قبلا هم گفتم به نظر بنده در اين گروه موقعيت اذراب از همه بهتر باشد و لااقل ريسك كمتري دارد تعويض فاراك به فاذر مناسبتر است
    البته كل بازار فعلا شرايط خوبي ندارد و اين هم مختص فاراك نيست به هر حال بنده انتظار يك موج صعودي را به شرطي كه گفته هاي اعتصام به ما تحقق يابد را دارم....

10. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط علی محمدی نمایش پست ها
    سلام محسن جان. روز مرد رو بهتون و به همه ی مردا و پدرای بورسی تبریک میگم. همچنین پیشاپیش تولدتونم مبارک. ایشالله 100 سال به این سالها همیشه موفقو پرسود باشید...
    درصورت امکان صندوق پیام خصوصیتون رو چک کنید...
    ممنون
    جناب محمدي عزيز بنده هم اين روز را خدمت شما دوست عزيزم تبريك ميگم
    درباره سوال در پيام خصوصي به ساير دوستان هم عرض كردم اگر امكانش هست سوالهاي بورسي خود را در تاپيك مطرح كنيد كه ساير دوستان هم همفكري و مشاركت كنند هم مابقي عزيزان هم استفاده كنند
    با تشكر

12. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی حامد22 آواتار ها
    تشکر شده 451 بار در 107 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط محسن نظري نمایش پست ها
    بنده هم حامد جان اين روز مبارك را بر شما شاد باش عرض ميكنم
    درباره فاراك همانطور كه قبلا هم گفتم به نظر بنده در اين گروه موقعيت اذراب از همه بهتر باشد و لااقل ريسك كمتري دارد تعويض فاراك به فاذر مناسبتر است
    البته كل بازار فعلا شرايط خوبي ندارد و اين هم مختص فاراك نيست به هر حال بنده انتظار يك موج صعودي را به شرطي كه گفته هاي اعتصام به ما تحقق يابد را دارم....
    ممنون محسن جان . کاملا صحیح میفرمایید . کاش از ابتدا فاذر برداشته بودم . از 180 برگشت و روند نزولیشو شکست اما فاراک همچنان در روند نزولی به سر میبره .زمانیکه فاراک رسید به 140 فاذر 180 بود و حالا ؟؟؟؟خداکنه فردا حمایت بشه وگرنه میره برای .... که از اعلامش واهمه دارم . خدا به همه فاراک دارها صبر بده یادم شد ببخشید . تولدتون را تبریک میگم امیدوارم صدوبیست ساله شوید و همیشه سلامت باشید .

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید حامد22 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 27,005 بار در 4,769 ارسال
    گزارش مشاغل آمریکا قیمت نفت را کاهش داد
    گروه بینالملل دنیای اقتصاد- دیروز، دوشنبه، قیمت نفت کاهش جدیدی را طی هشت ماه گذشته تجربه کرد و به کمتر از بشکهای 82 دلار رسید، زیرا گزارش ناخوشایند مشاغل آمریکا بر بازارهای سهام و کالا تاثیر منفی گذاشت. در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک بهای نفت خام برای تحویل در ماه جولای 25/1 دلار سقوط کرد و به 98/81 دلار در هر بشکه؛ یعنی کمترین میزان از ماه اکتبر تاکنون رسید.

در پایان معاملات روز جمعه ارزش قراردادها با سقوط 30/3 دلاری در رقم 23/83 دلار ثابت شد. دیروز در لندن نيز نفت خام برنت برای تحویل در ماه جولای 26/1 دلار کاهش یافت و بشکهای 17/97 دلار معامله شد.
    روز جمعه وزارت کار آمریکا گزارش داد کارفرمایان در ماه مه تنها 69 هزار شغل ایجاد کردهاند که کمترین میزان طی یک سال گذشته و کمتر از پیشبینی اقتصاددانان بود. نرخ بیکاری نیز برای نخستینبار از ژوئن گذشته رشد کرد و از 1/8 درصد به 2/8 درصد رسید. این برای سومین ماه متوالی است که گزارش مشاغل آمریکا ناامیدکننده است و این مساله از کندی رشد اقتصادی این کشور حکایت دارد و نشان میدهد تقاضا برای نفت در سال جاری کمتر از پیشبینیها رشد خواهد کرد.
    به دلیل نشانههای کندی رشد اقتصادی جهان، قیمت نفت ظرف ماه گذشته 23 درصد سقوط کرده است. در شرایطی که اروپا با بحران بدهیها دست و پنجه نرم میکند، کندی رشد اقتصادی چین به همراه احیای متزلزل اقتصادی در آمریکا اعتماد سرمایهگذاران را تضعیف کرده است.
    معاملهگران نفت به بازار سهام به عنوان معیاری از اعتماد سرمایهگذاران به شرایط اقتصادی مینگرند و در پی سقوط 2/2 درصدی شاخص میانگین صنعتی داوجونز در روز جمعه، دیروز بورسهای آسیا به شدت دچار کاهش شدند.
    با این وجود، تداوم کاهش قیمت نفت در نهایت به افت بهای فرآوردههای نفتی همچون بنزین منجر میشود و در نتیجه مصرفکنندگان میتوانند پول بیشتری خرج کنند. کاهش قیمت نفت همچنین میتواند از فشارهای تورمی در سراسر جهان بکاهد و امکان اتخاذ اقدامات محرک مالی و اقتصادی را برای سیاستگذاران فراهم کند.
    در دیگر معاملات بورس نیویورک بنزین گالنی 63/2 دلار معامله شد و قیمت گاز طبیعی به 34/2 دلار در هر 1000 فوت مکعب رسید.
    ریسک از آنجایی ناشی می‌شود که ندانید در حال انجام چه کاری هستید.

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال نادری آواتار ها
    تشکر شده 1,590 بار در 450 ارسال
    با عرض سلام به دوستان و آرزوی موفقیت و عرض تبریک به مناسبت تولد محسن دوست داشتنی .می خواستم از بابک خان درخواست کنتم یک نگاهی به نمودارهای ولصنم بیندازد و تحلیل شیوایش را بیان نمناید.
    باتشکر

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید نادری از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 37 بار در 9 ارسال
    سلام
    اقای نظری ورود به کروی در قیمتهای بعد از بازگشایی به نظرتون مناسبه ؟ امروز 225 تا 30 معامله شد.

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid77 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 10 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 10 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع