صفحه 381 از 1061 نخست ... 281331371378379380381382383384391431481881 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,801 به 3,810 از 10606

موضوع: تحليل هاي تکنيکي - بنیادی بابک پناهی و محسن نظری

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 27,034 بار در 4,774 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط محسن نظري نمایش پست ها
    دوست عزيزم اگر از ديد بنيادي و پارامترهاي بنيادي بخواهيد بازار ما در شرايط فعلي بايد كاملا صعودي و رو به جلو باشد اما ماشاالله همه چي رو بازار تاثير ميگذارد به جز پارامترهاي اقتصادي....
    محسن جان خسته نباشی استاد

استاد خیلی دوس دارم تحلیلتونو در مورد شرایط کلی بازار بدونم ... راستش نمیخوام فاز منفی بدم اما یه جورایی به شرایط کلی بازار خوش بین نیستم احساس میکنم بازار سکته کرده ... هر چی خبر خوب میاد تو گروه ها و سهم های مختلف عکس العملی مثبت از سهم نمیبینم ... نظر من اینه که بازار برای رشد بیشتر باید دو برابر قبلی انرژی مثبت داشته باشه یه انرژی برای رد کردن سطوح قیمتی قبلی که خیلی ها فروشنده هستن و خروج از بازار رو در دستو کار خود قرار دادن .... و انرژی دوم انرژی برای دیدن سطوح قیمتی جدید که با توجه به شرایط فعلی سیاسی این انرژی رو نمیبینم ....محسن جان نتیجه گیری من اینه که بازار منتظر یه ضربه نهاییه این ضربه یا سیستماتیک و سیاسیه یا اقتصادی اولیش که معلومه چی میتونه باشه اما دومی رو من افت قیمت نفت میدونم ..
    به هر حال بی صبرانه منتظر تحلیل شما هستم فارغ از برسی سهام خاص شاید نتیجه گیری از شرایط کلی بازار و بررسی تهدید ها و فرصت هاش بشه مسیر رو تشخیص داد
    پیشاپش از پاسخت ممنونم ...مرسی
    ریسک از آنجایی ناشی می‌شود که ندانید در حال انجام چه کاری هستید.

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال Ehsan Am آواتار ها
    تشکر شده 1,188 بار در 177 ارسال
    با سلام و عرض خسته نباشید خدمت آقای نظری :
    من هم امروز دقیقا قصد داشتم وصنعت را با پست عوض کنم ولی چون میانگین پستم بالاست ولی اعتقاد راسخ به این سهم دارم یک منفی هم یک منفیه .
    به نظر شما شنبه تو یه ذره منفی تر خرید پست امکانپذیره با وجود مشاهده روند امروز یا حداقل با همین قیمت امروز؟
    با تشکر

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Ehsan Am از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 32 بار در 10 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط محسن نظري نمایش پست ها
    1-سهام حاصل از سود انباشته به حساب شما به صورت اتوماتيك اعمال ميشود در برخي مواقع اين اعمال كمي زمانبر ميباشد و در نهيات شما ميتوانيد با خريد چند سهم سهام افزايش سرمايه را بر روي سهام جديد خود اعمال نماييد
    2- حق تقدم باز بشود در سيستم شما ميتوانيد به فروش برسانيد اما در معاملات انلاين را خبر ندارم بتوان يا خير معمولا برخي كارگزاريها كه با مشتريهاي جديد كار ميكنند تا حق تقدم به دستشان نرسد فروشي انجام نميدهند!!!!
    با اجازه آقای نظری مطلبی را هم من اضافه کنم

دوست عزیز جناب آیکیو سان... بهتر است یک روز بروید شرکت سپرده گذاری مرکزی و درخواست یوزر نیم و پسورد نمائید که همان موقع برایتان صادر میکنند .... بردن شناسنامه و کارت ملی فراموش نشود ..... اگر شهرستان هستید هم از طریق نماینده ها میشود که معمولا چند هفته ای ظول میکشد که به ایمیلتان بفرستند ..... مزایای بی شماری دارد
    وقتی وارد سیستم میشوید .... تمام سهام و حق تقدم های تعلق گرفته و کارگزار ناظرتان را بر روی هر سهمی میتوانید ببینید .... تمام خرید و فروش ها با یک روز تاخیر در سیستم ثبت میگردد و ....

مثلا برای هر صد هزار سهم مپنا .... 15094 سهم از انباشته و 10691 حق تقدم سهم از آورده ثبت شده است ... یعنی 25.785 درصد
    در همین مورد و موارد مشابه .... دانستن دقیق تعداد حقها ،کمک زیادی به سهامدار مینماید

حق تقدم ها هر وقت آزاد شد قابل معامله با آنلاین هست

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید پوریا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال behnam آواتار ها
    تشکر شده 98,027 بار در 10,087 ارسال
    با سلام خدمت جناب پناهی اگر امکان داره لطف کنید و یک موج شماری از صدرا ارایه بدهید
    در ضمن به نظر شما تارگت صدرا تا پایان تیر ماه چقدره ؟

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید behnam از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 132 بار در 40 ارسال
    سلام
    ببخشید شما از مجمع وامید خبر دارین؟

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید takbourse از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال محسن نظري آواتار ها
    تشکر شده 29,250 بار در 3,409 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط aliasadiham نمایش پست ها
    اقای نظری و اقای پناهی عزیز نظرتون در مورد حتاید چیه؟
    و با ورود کشتیرانی فجر به بورس حکشتی رشد میکنه و برای خرید خوبه؟
    بنده با توجه به تحريمها و شاخص فعلي بالتيك به هيچ وجه نظرم بر حكشتي مثبت نميباشد
    حتايد را چندان بررسي نكردم اما ظاهرا وضعيت سوداوري سهم رو به رشد ميباشد
    به سان رود كه در نشيب دره سر به سنگ ميزند رونده باش
    اميد هيچ معجزي ز مرده نيست زنده باش

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط اقلیدس نمایش پست ها
    اقای نظری میشه دلیل عدم نگه داری کربن را بگویید؟
    اخه من بر عکس شما فکر میکنم و عقیده دارم کربن تو این قیمتها میتونه بازدهی فوق العاده ای نصیب سهامداراش کنه.
    افزايش شديد قيمت مواد اوليه و احداث واحد هاي جديد توليد كربن در كشور و مشكلات صادراتي در اين صنعت و اشباع بازار داخلي از جمله دلايل بنده براي فروش اين سهم ميباشد

14. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط آریو نمایش پست ها
    محسن جان خسته نباشی استاد

استاد خیلی دوس دارم تحلیلتونو در مورد شرایط کلی بازار بدونم ... راستش نمیخوام فاز منفی بدم اما یه جورایی به شرایط کلی بازار خوش بین نیستم احساس میکنم بازار سکته کرده ... هر چی خبر خوب میاد تو گروه ها و سهم های مختلف عکس العملی مثبت از سهم نمیبینم ... نظر من اینه که بازار برای رشد بیشتر باید دو برابر قبلی انرژی مثبت داشته باشه یه انرژی برای رد کردن سطوح قیمتی قبلی که خیلی ها فروشنده هستن و خروج از بازار رو در دستو کار خود قرار دادن .... و انرژی دوم انرژی برای دیدن سطوح قیمتی جدید که با توجه به شرایط فعلی سیاسی این انرژی رو نمیبینم ....محسن جان نتیجه گیری من اینه که بازار منتظر یه ضربه نهاییه این ضربه یا سیستماتیک و سیاسیه یا اقتصادی اولیش که معلومه چی میتونه باشه اما دومی رو من افت قیمت نفت میدونم ..
    به هر حال بی صبرانه منتظر تحلیل شما هستم فارغ از برسی سهام خاص شاید نتیجه گیری از شرایط کلی بازار و بررسی تهدید ها و فرصت هاش بشه مسیر رو تشخیص داد
    پیشاپش از پاسخت ممنونم ...مرسی
    دوست عزيزم وضعيت بنيادي بازار بسيار مناسب ميباشد فعلا از هر جهت به بازار بنگريم بازار پتانسيل رشد خوبي را دارد اما تنها مشكل بازار فارق از هر علتي تنها و تنها شرايط سياسي و عدم اعتماد و كاهش شديد حجم معاملات و خروج نقدينگي از بازار ميباشد فعلا نقدينگي سرگردان است و به دنبال بازاري جديد كه پيدا نكرده و نخواهد كرد به نظر بنده ان ضربه اي كه شما از ان ياد ميكنيد به زودي و نهايتا تا انتشار گزارشات 3 ماهه به بازار وارد ميشود و بنده انتظار يك موج صعودي ديگر را از بازار دارم

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,699 بار در 26,713 ارسال
    قیمتهای جهانی که امروز بعد از رشد خوب دیروز کمی منفی بودند در حال برگشت هستند.
    سرب کمی مثبت شد و به 2450 دلار رسید
    یه زمانی بود که قیمت سرب و روی تقریبا برابر بودن و حتی روی بالاتر هم بود ولی الان سرب فاصله حدود 300 دلاری با روی داره که قابل توجه هست.
    به نظرم با توجه به اینکه امسال قیمت سرب حتی به حدود 2800 و بالاتر هم رسید میانگین قیمت سرب امسال تا اینجا خیلی خوب بوده و به نظرم امسال فسرب بتونه تعدیل های بیشتری رو نسبت به همگروهاش داشته باشه.
    البته من بیشتر فاسمین دارم ولی از فسرب هم نباید به سادگی گذشت. پی بر ای بالای اون هم نشون دهنده انتطار بالای بازار از این سهمه.
    هرچند زیان انباشته داره ولی بعد از افزایش سرمایه و خبرهایی که در مجمع اعلام شد شرکت در استانه تحوله.
    ساویر جان متخصص فسربه و اگر سوالی داشتید ازش بپرسید!

در ضمن پیشبینی سود سال 90 بر اساس هر تن 2 هزار دلار با دلار هزار تومان در نظر گرفته شده که بر طبق گزارش حسابرس که بعد از افزایش سرمایه منتشر شده و در کدال هم هست متوسط نرخ فروش در فروردین امسال 2400دلار بوده است! با این حساب تعدیل خیلی خوبی در انتطارشه. البته تمام سهم های این گروه تعدیل مثبت دارند.
    توصیه به خرید نیست.

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan Am نمایش پست ها
    با سلام و عرض خسته نباشید خدمت آقای نظری :
    من هم امروز دقیقا قصد داشتم وصنعت را با پست عوض کنم ولی چون میانگین پستم بالاست ولی اعتقاد راسخ به این سهم دارم یک منفی هم یک منفیه .
    به نظر شما شنبه تو یه ذره منفی تر خرید پست امکانپذیره با وجود مشاهده روند امروز یا حداقل با همین قیمت امروز؟
    با تشکر
    احسان جان امكانش 50-50 ميباشد به نظرم هر كس روز يكشنبه پست منفي بخرد بهترين خريد بازار را انجام داده است به خصوص اينكه صبا تامين هم در حال خريد است و فكر ميكنم به زودي باز بالاي 1 درصد بيايد

20. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 21 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 21 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع