صفحه 594 از 1061 نخست ... 94494544584591592593594595596597604644694 ... آخرین
نمایش نتایج: از 5,931 به 5,940 از 10606

موضوع: تحليل هاي تکنيکي - بنیادی بابک پناهی و محسن نظری

عضو عادی
    تشکر شده 307 بار در 67 ارسال
    محسن جان صورتهای مالی ثباغ هم اومده. اگر زحمتی نیست یه نگاهی بنداز ببین مثبته یا منفی.

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید orion از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,273 بار در 539 ارسال
    نقل از تحلیل بورس

پست بانك ايران ( وپست )

شنيده شد كه شركت پست بانك ايران با تعديل 20 درصدي مثبت عايدي در سال مالي 90 همراه شده است . همچنين قرار است عايدي اين شركت پس از اعمال افزايش سرمايه 400 درصدي اين شركت كه در مورخه 28 تير اعمال خواهد شد ، اعلام گردد . شنيده ها حاكي از جمع آوري سهام اين شركت توسط شركت دانايان پارس ميباشد .

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید arash از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محسن نظري آواتار ها
    تشکر شده 29,250 بار در 3,409 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط arashvet نمایش پست ها
    سلام جناب نظری شرمنده که باز هم مزاحم می شوم لطفا نظرتان را در باره پست بانک بفرمایید که چرا این طور معامله می شود آیا در باره افزایش سرمایه که قرار بود اتفاق بیفتد خبر خاصی شده است؟این سهم به نظر شما بالاخره سود تپلی به ما می دهد یا مجبور می شویم با ضرر از این سهم خارج شویم
    لطفا اگر می شود کامل توضیح دهید تا ببینم با این سهم چکار کنم
    با تشکر
    نظر بنده تغيير نكرده دوست عزيزم نگه داري پست بانك با ديد بلند مدت در ضمن در اين بازار منفي كه 30-40 درصد اكثر سهمها افت كردند از پست چه توقعي داريد بنده خودم اين سهم را با تحليل خودم و به بازدهي ان ايمان دارم حال بخواهد هر چقدر هم زمان ببرد من صبر ميكنم
    به سان رود كه در نشيب دره سر به سنگ ميزند رونده باش
    اميد هيچ معجزي ز مرده نيست زنده باش

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,696 بار در 26,711 ارسال
    وساپا در 12ماهه 796ریال محقق کرده که با سرمایه قبلی 1365ریال میشود.

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال بابک پناهی آواتار ها
    تشکر شده 27,010 بار در 3,216 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط محسن نظري نمایش پست ها
    بابك جان فقط يك چيزي بگويم اين بحث فايده نداره در ضمن اگر اين بازار 1900 ميليارد دلاري شما وجود خارجي داشت و اين تعاريف درست بود و سرمايه گذاران و بانكها و موسسات و سفته بازان و همه تو اين بازار بودن شركتهاي ايراني مشكلي در تبادل وجه نداشتند و پدرشان زير بار تحريم در نميامد و خيلي راحت در اين بازار عريض و طويل كه مكان خاصي و نهاد نظارتي خاصي هم ندارد به مبادلات وجوه مالي خود ميپرداختند
    در اخر بنده اعتقاد دارم كشورهاي خارجي بر روي چيزهاي مجازي تبادل نميكنند ان هم با حجم سالانه 1900 ميليارد دلار اگر تبادل ميكردند و معامله الان حداقل سرشناسان اقتصاد دنيا و ميليونرها و ميلياردرها هم در اين بازار سرمايه گذاري ميكردند يا حداقل در ركود اقتصادي اسمي از بازار فاركس به ميان ميامد
    1900 میلیاردو من نمیگم محسن جان آمارو بانکهای جهانی میگه ولی در مقابل تحریم اشخاص حقیقی و حقوقی ایرانی بله کاملا درسته چون ما توی تحریم هستیم بالطبع وضعمون بدین شکله.در ضمن شما از کجا میدونید که میلیونرهای جهان در این بازار معامله نمیکنند؟؟؟
    نمیدونم کجای حرفم مشکل داره؟من میگم شما در این بازار سود کنی پول بدست میاری و وقتی بری بانک پولتو میتونی کامل لمس کنی!!!!!! کسی دیدی که سود کنه ولی پولشو بهش ندن؟؟؟( ایرانو نمیگم چون تحریمه )

غیر ممکنه کسی سود کنه و پول دستش نرسه این یه چیز واضحه

بحث خیلی کشدار شد امیدوارم دوستان از این همه بحثی که کردیم خسته نشن

خوب پول شیرینه و حرف زدن راجع بهش از خودشم شیرینتره

این یک واقعیته باید قبول کرد

شاد باشید و دیگرانم شاد کنید

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط orion نمایش پست ها
    محسن جان صورتهای مالی ثباغ هم اومده. اگر زحمتی نیست یه نگاهی بنداز ببین مثبته یا منفی.
    گزارش خوبي بود سود خالصش را پوشش خوبي داده اگر بتواند كل بودجه را پوشش دهد حتي ميتواند تا قيمتهاي 900 تومان هم برود

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط مسلم نمایش پست ها
    من فکر میکنم هم جناب پناهی و هم جناب نظری دارند درست میگند اما از دو دید متفاوت
    حرف بابک جان این هست که از این بازار میشه پول درآورد یعنی سودی که میشه از این بازار گرفت واقعی هست و مجازی نیست.
    اما محسن جان میگند این پول چون از هیچ بدست میاد و در واقع بازاری وجود نداره پس ارزشی نداره.

و بازاری هم وجود نداره و طرف مقابل ما خود بروکر هست که بازارو برای ما شبیه سازی میکنه. در واقع سود ما ضرر بروکر هست و ضرر ما سود بروکر که یکجور حالت قمار گونه داره.
    ولی خوب کسی که مهارت داشته باشه و فن کار رو بدونه میتونه طرف برنده باشه همونطور که در قمار هم کسی که مهارت بیشتری داشته باشه شانس برد بیشتری داره

اما همان طور که بابک جان گفتند میشه از این بازار سود فوق العاده ای بدست آورد
    برای مثال خودم روی شکر در قیمت 21 دو لات پوزیشن بای باز کردم و الان قیمت هست 29! فکر میکنید در عرض یک ماه چند هزار دلار سود کردم؟!
    (البته در حساب دمو سود کردم )
    آفرین دقیقا همینه...کاش تو real سود میکردی و یه مهمونی میدادیو منم دعوت میکردی که با کله میومدم

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط بابک پناهی نمایش پست ها
    1900 میلیاردو من نمیگم محسن جان آمارو بانکهای جهانی میگه ولی در مقابل تحریم اشخاص حقیقی و حقوقی ایرانی بله کاملا درسته چون ما توی تحریم هستیم بالطبع وضعمون بدین شکله.در ضمن شما از کجا میدونید که میلیونرهای جهان در این بازار معامله نمیکنند؟؟؟
    نمیدونم کجای حرفم مشکل داره؟من میگم شما در این بازار سود کنی پول بدست میاری و وقتی بری بانک پولتو میتونی کامل لمس کنی!!!!!! کسی دیدی که سود کنه ولی پولشو بهش ندن؟؟؟( ایرانو نمیگم چون تحریمه )

غیر ممکنه کسی سود کنه و پول دستش نرسه این یه چیز واضحه

بحث خیلی کشدار شد امیدوارم دوستان از این همه بحثی که کردیم خسته نشن

خوب پول شیرینه و حرف زدن راجع بهش از خودشم شیرینتره

این یک واقعیته باید قبول کرد

شاد باشید و دیگرانم شاد کنید
    بابك جان پس بدون بي دليل بحثي رو مطرح نميكنم برو ببين وزارت اطلاعات ريخت تو كارامد چه بلايي سرشون اومد علي كارامد موند و كلي بدهي چرا به نظرت بزرگترين شركت واسطه فاركس در ايران نتوانست پول مشتريان را از حسابهايشان خارج سازد؟
    در ضمن بابك جان اگر فاركس انقدر جذابه دليل سرمايه گذاري شما در بورس چيه؟

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط محسن نظري نمایش پست ها
    بابك جان پس بدون بي دليل بحثي رو مطرح نميكنم برو ببين وزارت اطلاعات ريخت تو كارامد چه بلايي سرشون اومد علي كارامد موند و كلي بدهي چرا به نظرت بزرگترين شركت واسطه فاركس در ايران نتوانست پول مشتريان را از حسابهايشان خارج سازد؟
    در ضمن بابك جان اگر فاركس انقدر جذابه دليل سرمايه گذاري شما در بورس چيه؟
    اولا در مورد کارآمد و ایران بارها عرض کردم چون تو ایران 99% از معامله گران تو فارکس ضرر میکنند خروج نرخ ارز از مملکت خیلی افزایش پیدا کرد بهد دیدن نمیشه اومد حکم شرعی آوردن براش و حرامش کردن.حالا چرا ضرر میکردند؟؟؟جون ایرانی جماعت طماع تشریف دارن و میخوان یکشبه پولدار بشن میومدند از leverage بالای 100 و بعضا 500 استفاده میکردند و در عرض شاید 1 هفته کل پولشون میرفت

و اما چرا من فعلا وارد فارکس نشدم 2 دلیل داره که با صداقت بیان میکنم

دلیل اولشم اینه که خودمو فعلا در حد یک معامله گر حرفه ای فارکس نمیبینم فارکس کاملا دنیای متفاوتی از بورس ایرانه.استراتژی که در معاملات فارکس باید هر شخص برای خودش تعیین کنه هم خیلی پیچیده و هم متفاوت از بورس ایرانه.من نزدیک 3 ساله دارم از آزمون و خطا برای تعیین استراتژی ام کار میکنم و تقریبا دارم تمومش میکنم
    دومین دلیلم بحثه تحریمه.یهوئی دیدی پولت تو کشوری که بروکرت مال اونجاست بلوکه شد!!!چیکار میخوای بکنی؟؟؟هیچی برا این مشکلم راهی پیدا کردم
    یه جوری دور زدن تحریم

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 66 بار در 23 ارسال
    گزارش فعاليت هيئت مديره دوره 12 ماهه منتهي به

شبریز1389/12/29

http://www.codal.ir/Reports/Download...U8fXFOqg%3d%3d
    ویرایش توسط manu : 2011/07/10 در ساعت 20:48

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید manu از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 21 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 21 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع