صفحه 280 از 1061 نخست ... 180230270277278279280281282283290330380780 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,791 به 2,800 از 10606

موضوع: تحليل هاي تکنيکي - بنیادی بابک پناهی و محسن نظری

عضو فعال محسن نظري آواتار ها
    تشکر شده 29,250 بار در 3,409 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سپه نمایش پست ها
    می بخشین تا چند قیمت عالی هستن هدفاشونو ازلحاظ بنیادی می شه مشخص کرد یا نه ؟
    دوست عزيزم قيمت گذاري سهمها بيشتر با روش تكنيكال و جو رواني صورت ميگيرد اهداف را در پست بالا از ديد خودم گفتم
    به سان رود كه در نشيب دره سر به سنگ ميزند رونده باش
    اميد هيچ معجزي ز مرده نيست زنده باش

2. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط aminaran نمایش پست ها
    لطفا نظرتون را در مورد بترانس و ولساپا بفرمائید .....با تشکر
    بترانس را بنده باشم با ديد ميان مدت در افزايش سرمايه شركت ميكنم به نظرم تا قبل از افزايش سرمايه نيز تا سطوح قيمتي 2200 تومان رشد گند
    ولساپا را نيز تنها با ديد 7-8 ماه توصيه به خريد با بازدهي 70-80 درصدي دارم

4. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط فرزند ري نمایش پست ها
    عرض سلام و ادب خدمت تمامي عزيزان
    ضمن سپاس از مديريت محترم سايت جهت ايجاد امكان حضور در جمع عزيزان
    باعث بسي افتخار براي حقير است كه اولين پست خود را در اين تالار در تاپيك سروران گرامي جناب آقايان پناهي و نظري مي نويسم
    بعنوان اولين مزاحمت از جناب نظري خواهشمندم در خصوص وضعيت آتي و روند آينده سرمايه گذاري غدير با توجه به افزايش سرمايه صورت گرفته ، قيمت گذاري صورت گرفته بر روي پتروشيمي پرديس كه براي غدير ظاهرا" هر سهم كمتر از 1500 ريال تمام شده است ، سود نقدي تقسمي و همچنين پيش بيني 983 ريالي سود 90 ( كه البته ظاهرا" با سرمايه قبلي است ) و همچنين عرضه هاي ديگر زير مجموعه ها ، پيش بيني خود را اعلام فرمايند ؟
    آيا به نظر شما بزرگوار امكان روند رو به رشدي كه قبل از مجمع شاهد بوديم پس از بازگشائي نيز مورد انتظار هست و قيمت بازگشائي را در چه محدوده اي تصور مي كنيد .
    پيشاپيش از اطاله كلام عذر تقصير و سپاسگزار از پاسخي كه عنايت خواهيد فرمود .
    دوست عزيزم ضمن خوشامدگويي درباره غدير بنده شنيده ام طي بازه زماني 3-4 سال اينده قرار است سود خالصش به دو برابر ميزان فعلي برسد تعديل عايدي سهم نيز قطعي است و بازگشايي خوبي احتمالا با صف خريد در انتظار سهم ميباشد درباره پرديس هدفش را بنده خيلي بالاتر از اينها ميدانم جاي دو تا تعديل ديگر براي پرديس وجود دارد اول افزايش قيمت محصولات شركت كه در بورس كالا كاملا مشهود ميباشد دوم از جهت افزايش نرخ دلار به نظرم پرديس اهداف قيمتي 2500 و 2800 توماني را هم ميتواند در پيش رو داشته باشد

6. 23 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط bijan askari نمایش پست ها
    جناب نظری سلام و خسته نباشید

لطفا نظرتون را در مورد بكام بفرمائید
    دوست عزيزم بكام يك قرارداد سنگين بريا تامين كابلهاي فيبر نوري در داخل منعقد كرده است طرح توسعه كابلهاي فشار ضعيف و پنلهاي خورشيدي نيز افتتاح شده و طرح توسعه كابلهاي فشار قوي نيز در سال 90 افتتاح خواهد شد ازطرفي پتانسيل زمينهاي شركت نيز وجود دارد تعديل عايدي قطعي و قيمتهاي 400 تومان به نظر بنده دستي يافتني ميباشد

8. 20 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 39 بار در 13 ارسال
    آقا محسن سلام
    میشه نظرتون رو در مورد فولاد بفرمایید؟ از نظر تکنیکی در وضعیت خوبی قرار داره. می شه یک نوسان ازش گرفت؟

10. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید hassan از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط یزدی نمایش پست ها
    سلام
    نظر جناب نظری در باره تعویض فولاد با رپارس یا مرقام چیست؟
    با سپاس از زحمات ...
    بنده نظرم بر خريد مرقام در قيمتهاي پايين 550 تومان ميباشد نظري نيز بر خريد رپارس ندارم
    فولاد به نظرم تا 300 و سپس 320 تومان خواهد رفت

12. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی موج 5 آواتار ها
    تشکر شده 514 بار در 120 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط محسن نظري نمایش پست ها
    دوست عزيزم بكام يك قرارداد سنگين بريا تامين كابلهاي فيبر نوري در داخل منعقد كرده است طرح توسعه كابلهاي فشار ضعيف و پنلهاي خورشيدي نيز افتتاح شده و طرح توسعه كابلهاي فشار قوي نيز در سال 90 افتتاح خواهد شد ازطرفي پتانسيل زمينهاي شركت نيز وجود دارد تعديل عايدي قطعي و قيمتهاي 400 تومان به نظر بنده دستي يافتني ميباشد

استاد واقعا دستتون درد نکنه، هر چقدر از شما تشکر کنیم بازم کم است.

شنیدم بودم امسال بکام سود خوبی اعلام خواهد کرد، قصد خرید بکام رو داشتم ولی مطمئن نبودم ولی حالا دیگه شک ندارم.

بازهم تشکر از زحمات شما.

14. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید موج 5 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال LEON آواتار ها
    تشکر شده 722 بار در 194 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط HOLY نمایش پست ها

درود بر ناهید عزیز و بزرگوار که مثل همیشه دقیق هستند ،سپاسگزارم ناهید عزیز ..........

اما واقعا جای تقدیر و تشکر و همچنین خوشحالی داره که در خدمت اساتید محترم ،جناب نظری عزیز ،بابک عزیز و راشین محترم هستیم ،

حقیقتش اون روز که جناب پناهی عزیز ،از سر لطف و محبت پست فوق الذکر رو زدند بنده میخواستم همونجا مراتب تقدیر و تشکر و امتنان خودم رو از بزرگواری ایشون ابراز کنم ،اما حقیقتش عاملی که مانع از انجام این کار شد این بود که چون این پست در پاسخ دوست عزیزی بود که حامل پیامی برای این عزیزان دال بر بازگشت به بورکس بود ،من احساس کردم اگر بخوام جوابگوی محبت بابک عزیز باشم ،نکنه خدایی نکرده برای دوست عزیزی که حامل پیام بودند یا سایر دوستان بورکسی این ذهنیت پیش بیاد که بنده میخوام از این سوء تفاهم بوجود اومده سوء استفاده کنم یا خدایی نکرده بر مشکل دامن بزنم
    به همین جهت بود که صلاح رو در سکوت دیدم تا بعد از گذشت زمان در فرصت مقتضی از لطف بابک عزیز تقدیر و تشکر کنم ....
    ابتدا باید عرض کنم که بسیار دوست دارم اگر سوء تفاهمی بوجود اومده که باعث رنجش این دوستان از سایت بورکس شده ،این سوء تفاهم رفع بشه ......

اما اصل عرض بنده :
    بابک عزیز ،جناب نظری بزرگوار و راشین مهربان و محترم ،بنده از جانب خودم و تیم مدیریت و تک تک اعضاء سایت از لطف و محبتی که به سایت خودتون دارین سپاسگزاری میکنم و آرزوی تمام ما اینه که تا این فرم پابرجاست در خدمت شما عزیزان باشیم و با شما بودن هم از بابت علمتون و هم از بابت اخلاق نیکوی شما و هم از بابت شخصیتت والای شما برای ما افتخار است .

یادمه روزی در پی ام در سایتی نوشتم ،تمام ارزش و اعتبار یک فروم به کاربرانش هست و امروز نیز کماکان بر این عقیده استوارم ،البته مدیر یا مدیران یک سایت شالوده اولیه یک راه و روش رو برپا میکنند ،اما این کاربران محترم هستند که باعث اجرایی شدن این هدف میشند و این تاثیر بعضا انقدر قوی میشه که در مراحلی مدیران و ادمین یک سایت کاملا رهرو راه کاربران فهیم اون سایت میشند .....
    البته این بین واقعا باید از جناب جمالی عزیز تشکر ویژه داشته باشم که انسانی فوق العاده با شخصیت و با گذشت هستند و محاسن این سایت رو میتونیم در اصل تجلی از شخصیت ایشون بدونیم و همچنین از تمام مدیران عزیز سایت تشکر میکنم که گام به گام در سختی و تلخی و شیرینی سایت رو حمایت کردند تا به امروز رسیدیم .
    خوشحالم امروز به نقطه ایی رسیدیم که میتونیم این سایت رو چون یک خانواده بزرگ بدونیم که امیدوارم فردا بهتر از امروز باشه .......

با آرزوی موفقیت برای تمام دوستان علی الخصوص اساتید محترم ،جناب نظری و بابک عزیز و راشین بزرگوار

واقعا نمیدونم چی بگم.توی بورکس پست هایی که اسمی از بورسی اومده حذف میشه.ولی HOLY بزرگوار به این شکل برخورد میکنن.
    درود بر شما

16. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید LEON از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال Ehsan Am آواتار ها
    تشکر شده 1,188 بار در 177 ارسال
    جناب استاد نظری عزیز:
    ضمن سلام و خسته نباشید بابت زحمات گرانقدر شما خواستم نظر شما را در مورد وصندوق و وپست خرید آنها را در این قیمتها بدانم.
    باز هم ضمن عرض خسته نباشید و آرزوی سالی پر سود برای شما

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Ehsan Am از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی bijan askari آواتار ها
    تشکر شده 96 بار در 39 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط محسن نظري نمایش پست ها

تشکر از زحمات شما

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید bijan askari از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 17 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 17 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع