صفحه 583 از 1061 نخست ... 83483533573580581582583584585586593633683 ... آخرین
نمایش نتایج: از 5,821 به 5,830 از 10606

موضوع: تحليل هاي تکنيکي - بنیادی بابک پناهی و محسن نظری

عضو فعال بابک پناهی آواتار ها
    تشکر شده 27,010 بار در 3,216 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مسلم نمایش پست ها
    10 لاتش شوخی بود
    همین قیمت الان خوبه 75.125
    فکر میکنی این دفعه میتونه خط روند نزولیشو بشکنه؟؟؟حواست به اینم باشه که در صورت وقوع همچین حالتی فلزات اساسی و نفت اساسی خواهند ریخت!

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محسن نظري آواتار ها
    تشکر شده 29,250 بار در 3,409 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط frouzan نمایش پست ها
    استاد من خيلي تعجب ميكنم وصنعت چرا اينقدر عرضه كننده دارد؟؟؟؟؟؟
    اتفاقا برعكس شما بنده فكر ميكنم حامي درست و حسابي ندارد البته تو كار بازار موندم وصنعت با اين همه پتانسيل بنيادي و تكنيكالي اينطوري....
    به سان رود كه در نشيب دره سر به سنگ ميزند رونده باش
    اميد هيچ معجزي ز مرده نيست زنده باش

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

دوستاني كه مپنا دارند تبريك ميگويم صورتهاي مالي 12 ماهه منتشر شده است اما بدون شناسايي درامدهاي سرمايه گذاريها فكر ميكنم سود امسال مپنا باز هم قابليت تعديل 10-20 درصدي را داشته باشد

6. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مسلم آواتار ها
    تشکر شده 9,129 بار در 1,074 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک پناهی نمایش پست ها
    فکر میکنی این دفعه میتونه خط روند نزولیشو بشکنه؟؟؟حواست به اینم باشه که در صورت وقوع همچین حالتی فلزات اساسی و نفت اساسی خواهند ریخت!
    حرکت امروز نفت خیلی عجیب بود , اما فکر نمیکنم زیاد در این وضعیت دوام بیاره.بهتره بیشتر بهش وقت بدیم

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید مسلم از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال
    تشکر شده 1,131 بار در 303 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ناظم نمایش پست ها
    دوستان فکر کنم مسائل سیاسی کمرنگ شده است در اخبار هم رئیس قوه قضائیه گفت باید به صحبت رهبر توجه کرد واختلافها را کنار گذاشت
    دقیقا فکر کنم سر عقل آمده اند که ادامه این اختلافات به ضرر خود و حکومتشان است و فیتیله در گیریها را پایین کشیده اند

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید arashvet از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط الوند نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان
    اگر ممکنه بنده رو راهنمایی کنید:
    سبد من:مپنا 4271مجمع رفتم-بوعلی 106-رانفور مجمع رفتم-شپنا 4620 که الان بسته است-غدیر 477مجمع رفتم
    با سپاس از اقایان پناهی و نظری
    سبد خوبي داريد كم ريسك و مناسب البته با نوسانات كمتر تنها در مورد بوعلي به توصيه پستهاي قبل عمل كنيد

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

دوستاني كه توسط بنده به كارگزاري معرفي شدند اگر مشكلي در عرضه اوليه زاگرس داشتند حتما به بنده اطلاع دهند در ضمن با افزايش تعداد استيشن هاي كارگزاري انشالله در عرضه هاي بعدي همه كاملا راضي خواهند بود....

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 158 بار در 48 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط محسن نظري نمایش پست ها
    دوستاني كه مپنا دارند تبريك ميگويم صورتهاي مالي 12 ماهه منتشر شده است اما بدون شناسايي درامدهاي سرمايه گذاريها فكر ميكنم سود امسال مپنا باز هم قابليت تعديل 10-20 درصدي را داشته باشد
    یعنی صورتهای مالی 89 سایر شرکت ها که هنوز اعلام نشده مثل عسلویه و غیره هیچ تاثیری روی شرکت اصلی نداره که بدون اومده اونها گزارش حسابرسی شده شرکت اصلی رو داده ؟
    یعنی این سود 52 تومنی شامل هیچ کدوم از سودهای شرکتهای تابعه مثل عسلویه و مپنا بین الملل و غیره که تا الان سود 89 اونها روی کدال اومده نمیشه ؟
    اصلا شرکتها این اجازه رو دارند که حتی ده درصد هم از سود زیر مجموعه های خودشون رو توی شرکت اصلی نیارند ؟
    سود انباشته شرکت به قول دوستی حدود یک میلیارد دلار شده خوب هدف شرکت از این همه چمع کردن سود داخل خودش چیه این سود رو اگه توی بانک هم بزاره فکر کنم به اندازه سود عملیاتی سود بسازه پس این سود ها کجا میره
    الان مپنا بین الملل حدود 70 درصد رشد سود اوری نسبت به سال قبل داشته سایرین هم به طور متوسط همین حدود پس این همه رشد سود اوری در کجا باید خودش رو نشون بده
    در تلفیق هم که خودش رو نشون میده بازار بش پی به ای نمیده
    ببخشید که زیاد سوال کردم واقعا این گزارش شرکت اصلی اعصاب برای من نزاشت

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید 14359 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط 14359 نمایش پست ها
    یعنی صورتهای مالی 89 سایر شرکت ها که هنوز اعلام نشده مثل عسلویه و غیره هیچ تاثیری روی شرکت اصلی نداره که بدون اومده اونها گزارش حسابرسی شده شرکت اصلی رو داده ؟
    یعنی این سود 52 تومنی شامل هیچ کدوم از سودهای شرکتهای تابعه مثل عسلویه و مپنا بین الملل و غیره که تا الان سود 89 اونها روی کدال اومده نمیشه ؟
    اصلا شرکتها این اجازه رو دارند که حتی ده درصد هم از سود زیر مجموعه های خودشون رو توی شرکت اصلی نیارند ؟
    سود انباشته شرکت به قول دوستی حدود یک میلیارد دلار شده خوب هدف شرکت از این همه چمع کردن سود داخل خودش چیه این سود رو اگه توی بانک هم بزاره فکر کنم به اندازه سود عملیاتی سود بسازه پس این سود ها کجا میره
    الان مپنا بین الملل حدود 70 درصد رشد سود اوری نسبت به سال قبل داشته سایرین هم به طور متوسط همین حدود پس این همه رشد سود اوری در کجا باید خودش رو نشون بده
    در تلفیق هم که خودش رو نشون میده بازار بش پی به ای نمیده
    ببخشید که زیاد سوال کردم واقعا این گزارش شرکت اصلی اعصاب برای من نزاشت
    دوست عزيزم ببينيد درباره مپنا دو نكته منفي وجود داره اول اينكه شركت طي سالهاي اخير هميشه تنها 10 درصد سود شركتهاي زير مجموعه خود را تقسيم كرده اگر قرار باشد عمده سود شركتهاي زير مجموعه تقسيم شود سود مپنا ميزند بالاي 100 تومان الان هم در اين گزارش 12 ماهه مثل گزارش 12 ماهه سايپا به دليل عدم برگزاري مجامع شركتهاي زير مجموعه درامدهاي سرمايه گذاريها شناسايي نشده است كه با شناسايي اين درامدها تعديل عايدي 10-20 درصدي را در سود سال 89 شركت شاهد خواهيم بود
    دومين نكته منفي رشد تسهيلات دريافتي مپناست مطالبات سنگين و مديريت غلط درامد و هزينه باعث رشد بالاي 120 درصدي تسهيلات مالي در مپنا شده است كه متاسفانه اين هزينه هاي مالي سنگين دامان بسياري از شركتها را گرفته براي مثال عرض ميكنم شركتهاي خودرويي با ان همه دارايي كه اكثرا هم غير مولد و مازاد هستند هزينه هاي مالي سنگين را ميذيرند به دو دليل 1- مديريت اين شركتها دولتي و شبه دولتي است و مديريت دولتي هم دلسوز نيست دو سال هست دو سال نيست2- مديرتي اكثر اين شركتها رابطه اي و انتصابي هستند چه خود مديران چه افرادي كه در بخش مديرت مالي شركتها فعال هستند اين دو مورد تا اصلاح ساختار نشود به نظر بنده اگر شركتهاي ايراني در قلب اروپا هم باشند وضعشان تغييري نخواهد كرد اين مشكل را بنده از تحريم و ثابت بودن نرخ ارز و هزار چيز ديگر براي شركتهاي ايراني بدتر ميدانم(رجوع شود به ميزان بازدهي شركتهاي سرمايه گذاري به نسبت داراييها و ميزان سرمايه با ان هم دفتر و دستك و كارمند و مدير و كلي هزينه هاي پرسنلي)
    در اخر بگويم مپنا امسال و سال اينده قطعا با رشد سوداوري مواجه خواهد شد شك نكنيد اما اين سود اصلي شركت نيست سود اصلي مپنا بالاي 100 تومان است كه با توجه به ضعفهايي كه در بالا گفتم متاسفانه سود شركت بايد حول و حوش 50-60 تومان بگردد.....

18. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,701 بار در 26,714 ارسال
    بانک صادرات
    تعدیل مثبت 70 درصدی داد.
    پیشبینی سود 196ریال بود که در 12 ماهه 333ریال محقق کرد.

20. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع