صفحه 369 از 1061 نخست ... 269319359366367368369370371372379419469869 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,681 به 3,690 از 10606

موضوع: تحليل هاي تکنيکي - بنیادی بابک پناهی و محسن نظری

عضو عادی
    تشکر شده 219 بار در 88 ارسال
    آقای پناهی زمان ورود به غدیر رو چه زمانی می دونید ؟ فکر می کنید چند روز دیگه منفی بخوره ؟ یا اینکه اصلا منفی میشه؟

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید sanko از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال بابک پناهی آواتار ها
    تشکر شده 27,010 بار در 3,216 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط sanko نمایش پست ها
    می گم آقای نظری با این وضع پیش اومده کچاد بخواهد تخته گاز بره باز شب مجمعش 900 نمیشه (تاریخ مجمعش 8 خرداد)... البته من به 800 تومن شدنشم راضیم خدا بده برکت ...
    نظر شما چیه ؟
    کچاد هدفش 1000 تومنه.یعنی پایان موج 5 !

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

آقای پناهی زمان ورود به غدیر رو چه زمانی می دونید ؟ فکر می کنید چند روز دیگه منفی بخوره ؟ یا اینکه اصلا منفی میشه؟
    متاسفانه روش کار نکردم

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

داش محسن نظرت رو محاسبات پائینی برای مثال رو سایپا دیزل یا خاور چیه؟!

http://namabourse.com/news/9355/

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط arya89 نمایش پست ها
    باسلام
    سپاس از نظر لطف جنابعالی وپاسخگوئی سریع که واقعا جای تشکر ویژه دارد
    ودر ادامه با توجه به نموداری که زحمتش را کشیدید وشکست کانال17700وپولبکی که انجام داده میتوان به رسیدن قیمت تا سقف کانال جدیدامیدوار بود از لحاظ بازه زمانی راهنمائی میفرمائید (حهت ورود مجدد بنده 1520خرید و1949فروش داشتم)
    البته اگر زحمتی نیست میشه ازتون خواهش کنم روی نمودار یه موج شماری هم داشته باشید
    باتشکر وسپاس فراوان
    آریا جان برای به حرکت دراومدن سهم تنها 1 عامل اصلی ترین تاثیر رو خواهد گذاشت و آن قیمت جهانی روی هست.شما قیمت جهانی روی رو تعقیب کنید.به شخصه فکر میکنم حداقل افت سهم محدوه 1940 دلار باشه با تولورانس 10$

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    آقای پناهی زیر خاکی ها رو ول کن بیا رو خاکی ها رو بچسب ... غدیــــــــــــر سهم به این خوبی ... چرا روش کار نمی کنین .. حیف نیست ؟
    اگه زیر و زبرش دستت اومد منو هم بی خبر نگذار استاد پناهی ... ما بد جور به شما اعتقاد داریم ... و آقای نظری ایضاً
    .
    و اما با نزول قیمت سنگ آهنم رو تارگت مورد نظرتون برای کچــــــــــــاد اصرار دارید؟ مجمعش 8 خرداده ها ...تازه حد اکثرش تا شش روز دیگه نمادش بازه ... اونوقت اگه هر روز 4 درصد مثبت بخوره ماکزیمم میشه حوالی 915 تومن ... چه طوری حساب می کنید که شب مجمعش میشه 1000؟؟؟

عضو عادی
    و امّا یه نکنه ... البته نکته اقتصادی، امید وارم آقای نظری عزیز از این مطلب بنده دلگیر نشن ...
    آقای نظری حضرتعالی وقتی یه تارگت مد نظرتونه اصرار می کنید تا به هر قیمتی شده سهمتون به تارگت برسه بعد اقدام به فروش کنید هر چه قدرم طول بکشه پاش وایمیستین
    برای من جالبه بدونم اینجا شما هزینه فرصت رو اصلا مد نظر قرار نمی دین ؟
    نکته دیگه اینجاست که اگر واقعا دیدتون بلند مدته چرا سهام های کم ریسک انتخاب نمی کنید ؟
    ثشاهد و کمرجان و خفناور سهم هایی بودن که خیلی اعتقاد بهشون داشتین ولی متاسفانه خیـــــــــلی ضعیف ظاهر شدن ...
    البته یه نقد دیگه بهتون دارم اونم اینکه جدیداً احساس می کنم فعالیتتون کمرنگ شده قبلا ها خیلی دقیق تر و بهتر تحلیل می کردین و فعال تر بودین ... بنده قبلا از حضورتون استفاده ی بیشتری می بردم گرچه وجودتون همیشه مغتنم و مفیده برام ولی دوست دارم بازم به همون اشتیاق سابق ببینمتون . پاینده باشی

13. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید sanko از ایشان تشکر کرده است:

آقای پناهی زیر خاکی ها رو ول کن بیا رو خاکی ها رو بچسب ... غدیــــــــــــر سهم به این خوبی ... چرا روش کار نمی کنین .. حیف نیست ؟
    اگه زیر و زبرش دستت اومد منو هم بی خبر نگذار استاد پناهی ... ما بد جور به شما اعتقاد داریم ... و آقای نظری ایضاً
    .
    و اما با نزول قیمت سنگ آهنم رو تارگت مورد نظرتون برای کچــــــــــــاد اصرار دارید؟ مجمعش 8 خرداده ها ...تازه حد اکثرش تا شش روز دیگه نمادش بازه ... اونوقت اگه هر روز 4 درصد مثبت بخوره ماکزیمم میشه حوالی 915 تومن ... چه طوری حساب می کنید که شب مجمعش میشه 1000؟؟؟
    نه من شبو مجمعو نگفتم...من هدف آتیشو گفتم فقط

15. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک پناهی نمایش پست ها
    نه من شبو مجمعو نگفتم...من هدف آتیشو گفتم فقط
    ای بابا .... حالا تا بیاد بعد از مجمع به خودش به جنبه و به خواهد باز بلند شه یه هشت نه ماهی طول می کشه فکر کنم تارگت مورد نظر رو ببینه ... به وقتش می خریم حالا زوده

اقای پناهی گل یه نگاهی به غدیر بندازی راه دوری نمیره بد جور تو کمینشم ... خوشم میاد از این سهم

عضو فعال حامد24 آواتار ها
    تشکر شده 9,893 بار در 2,391 ارسال
    بازار امروز را در حالی به پایان رسنادیم که
    به قول دوست ... عزیزمان سخنان دیشب احمدیه محبوب هم نتوا نست رنگ زیبای سبز را نصیب جو کلی بازار کند هرچند که اکثریت خبرگزاری با انتشار خبری مبنی بر اینکه عده ای از حقوقیها و همین طور حقیقی ها به عمد با عرضه ی های مخرب قصد منفی کردن جو کلی بازار را داشتند که با این کار سخنان این شخص محبوب ! را بی ارزش جلوه دهند ولی به نظر من این طور نیست یا اگر هم همین گونه باشد این یک طرف قضیه است روی دوم ان این است که بسیاری از حقوقیها و همین طور خود کارگزاریها به خاطر اخرین مهلت برای تصویه خریدهای اعتباری این ماهه خود مجبور به عرضه های این چنینی بودند تا خریدهای اعتباریشان را تصویه کنند کما اینکه در اخرین روزهای ماههای گذشته هم چنین کاری صورت میگرفت وان را مشاهده کرده ایم.
    در هر صورت فرضیه دوم منطقی تر و به واقعیت نزدیکتر است و میتوان دلیل منفی بودن جو بازار امروز را همین دانست چرا که اگر غیر این بود بسیاری از سهمها صف فروش میشدند و با همین صف فروش به کار خود پایان میدادند ولی همان طور که دیدیم با نزدیک شدن به دقایق پایانی شدت عرضه ها کاسته شد و قیمت برخی از سهمهای بزرگ مثل غدیر و غیره بالا رفت
    در هر حال اگر جو کلی بازار فردا هم همانند امروز باشد و سراسر منفی شود میتوان فرضیه اول یعنی همان بی ارزش نشان دادن سخنان احمدی نژاد را دلیل اصلی دانست که امیدوارم ویا بهتر بگم امیدواریم که این گونه نباشد ورنگ زیبای سبز را که مدتهاست دلمان براش لک زده را در جو کلی بازار فردا نظارگر باشیم.

باتشکر
    یل یاتار ، طوفان یاتار
    یاتماز آذربـــــــایجـــــــان بایراقی .

18. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید حامد24 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 21 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 21 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع