صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 37

موضوع: ورود موافقین ممنوع

کاربر فعال امپراتور7 آواتار ها
    تشکر شده 4,290 بار در 913 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط بوف کور نمایش پست ها
    از آنجایی که پیش زمینۀ فکری لازم را بیان نکردم، برداشتی در ذهن شما ایجاد شد، که هدف من آن نبود؛ جنگی که من از آن صحبت میکنم، نزاع و تلاش مشروعی است که تمام کشورها در یک نظام لیبرال جهانی برای به دست آوردن اهداف خود میکنند. میپذیرم که «سر تعظیم فرود آوردن» تعبیر خوبی نبود، که من به کار بردم؛ اما اگر یک حکومت در تلاش برای بقای خود عینیتهای واقعی داخلی را انکار کرد و به جای آن ذهنیتهای خارجی را به واقعیتهایی عینی تبدیل کرد؛ یعنی اگر بدبختی داخلی را انکار کرد و رقبای خارجی را به دشمن تبدیل کرد؛ هرگز دلیل نمیشود، ما در نارضایتی روانی خود فراموش کنیم، که ما در یک جهان مبتنی بر رقابت زندگی میکنیم. صد در صد با شما موافقم که دشمنتراشی غلط است و نوعی خودسوزی سیاسی است و فرصتسوزی اقتصادی. بهتر است آمریکا را «آمریکا» ببینیم؛ نه از آن به عنوان مترسک استفاده کنیم و نه دوست. کاری که تمام کشورهای جهان در قبال یکدیگر انجام میدهنـد. فراموش نکنیم که کل پروندۀ هسته ای برای «مهار» ایران بود، بازیای که ما آن را نفهمیدیم، و متأسفانه هنوز داریم بابت آن هزینه میدهیم و البته در این شش سال به شکل احمقانه هزینه دادهایم. نگرش دورۀ خاتمی نگرش درستی بود: «مبتنی بر هزینه ندادن». اما هر هزینه ندادنی دلیل بر مؤفقیت نیست. دولت و گروه مذاکره کنندۀ دورۀ خاتمی فهمیده بود، که همۀ اینها بازی است، برای تضعیف ایران. ولی متأسفانه در طرف مقابل جناحی بر سر کار بود، که از هر گونه «مفاهمه» و «امتیازدهی» اجتناب میکرد. هدف آنها این بود، که یک «عراق» دیگر را در آبنمک بخوابانند. ما نباید جناح راست افراطی حزب جمهوریخواه را فراموش کنیم.
    در مورد تولیـد نفت، کاملاً درست فرموید، من رقم تولیـد را به جای رقم صادرات آوردم، حق با شماست؛ تنها این را خدمتتون عرض کنم، که تولیـد نفت در داخل یعنی بینیازی نسبت به واردات، عدم واردات نفت به معنای این است که ارز از کشور خارج نمیشود. یعنی نفت به میزان 2 میلیون بشکه به طور مستقیم برای ما ارز آوری دارد، و بهمیزان 2 میلیون بشکه بهصورت غیرمستقیم.
    و نکتۀ سوم اینکه متأسفانه در یک مورد بهتر است، سکوت کنیم، آن هم در زمانی که دولتمردان و مسئولین کشورمان حرفی میزنند؛ آنقدر گفتۀ آنها مبتنی بر ملاحظات است (نگفتم دروغ!)، که معلوم نیست چقدر با واقعیت نسبت دارد.
    و آخر سپاس از مشارکت شما در بحث؛ البته برخی تک جمله های شما کمی سویۀ تخریبی نسبت به بنده داشت، که شاید گفتن آنها لزومی نداشت. کلام شما آنقدر گیرا و دقیق بود، که واقعاً نیازی به آن تکجمله ها نبود.
    ممنون زهره جان
    دوستان کاراگاه به یه نکته مشترک بین این متن و امضا زهره باید پی ببرن هرکی بگه جایزه داره
    به جان خودت بیفت!
    خودت خودت را بساز!
    وگرنه «دیگران» به تو «شکل» میدهند...!

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید امپراتور7 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 322 بار در 62 ارسال
    البته برخی تک جمله های شما کمی سویۀ تخریبی نسبت به بنده داشت
    قصد بی احترامی نداشتم. من با دیدن پست های غیر بورسی، امضا و عکس آواتارتان نمی توانم با شما غریبه باشم، تمام حرفهایم را هم بگذارید به حساب گلایه های یک دوست که از دوستانش کم توقعی اش شده.
    روز و شب عربده با خلق خدا نتوان کرد

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید مصطفا سیمایی از ایشان تشکر کرده اند:

Banned باربد آواتار ها
    تشکر شده 19,170 بار در 3,060 ارسال
    دوستان مراقب باشید سایت بورکس برای تنش های سیاسی فیلتر شد

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید باربد از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 13,005 بار در 1,466 ارسال
    خب با گذشت یک هفته الی ده روز از بحث انجام شده می بینیم که دلار تقریبا به نرخ قبلی خودش بازگشت و همونطوری که پیش بینی می شد دامی که خیلی ها رو اسیر خودشون کرد
    و با خیلی از دوستان که صحبت می کنم از خرید ارز و سهم هایی که در اون روزها بعلت افزایش قیمت ارز خریده بودند ضرر کردند
    اخباری از کاهش نرخ ارز تا 1000 و حتی کمتر هم می اید ؛ اگر موافق باشید در مورد این موضوع صحبت کنیم
    ایا این اخبار صحت داره و یا باز هم انچیزی است که می خواهند باور کنیم ؟
    در واقع تصمیم دارند که ارزش پولمونو بالا ببرند
    باید ببینم که ایا این کار منافعی برای کشور دارد که برای انجامش مصر باشند یا خیر ؟
    خوشحال می شم دوستان توی بحث شرکت کنند

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید بوف کور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 27,005 بار در 4,769 ارسال
    خب با گذشت یک هفته الی ده روز از بحث انجام شده می بینیم که دلار تقریبا به نرخ قبلی خودش بازگشت و همونطوری که پیش بینی می شد دامی که خیلی ها رو اسیر خودشون کرد
    و با خیلی از دوستان که صحبت می کنم از خرید ارز و سهم هایی که در اون روزها بعلت افزایش قیمت ارز خریده بودند ضرر کردند
    اخباری از کاهش نرخ ارز تا 1000 و حتی کمتر هم می اید ؛ اگر موافق باشید در مورد این موضوع صحبت کنیم
    ایا این اخبار صحت داره و یا باز هم انچیزی است که می خواهند باور کنیم ؟
    در واقع تصمیم دارند که ارزش پولمونو بالا ببرند
    باید ببینم که ایا این کار منافعی برای کشور دارد که برای انجامش مصر باشند یا خیر ؟
    خوشحال می شم دوستان توی بحث شرکت کنند
    زهره جان به نظر من دوستانی که ارز خرید کردن مثل سهم میتونن با خرید در قیمت هایی پایین میانگین خودشو نو بیارن پایین ... وقتی شخارک ارزش ذاتی 2200 تومنی رو یدک میشکه یا شیران 2000 تومن و همینطور ونیکی و ....این به این معنی نیست که با کمی افت قیمتی اون قیمت ها رو لمس نکنن و اونقدر ارزش نداشته باشن ....وقتی وصنا مدتها کسی تو محدوده 190 تا 200 دست و پا میزد بهش نگاه نمیکردن بالاخره داره به ارزش خودش که 240 تا 250 تومنه نزدیک میشه....هر چقدر بخوان جلوی رشد دلار و ارز رو بگیرن باز هم ارز های شاخص به قیمت خودش میرسن...
    این نظر شخصی منه
    شنیده های من از بخش های مختلف نشون از کمبود ذخایر ارزی داره ...شاید اشتباه کنم
    من فکر میکنم باز هم دلار و ارزهای شاخص روند رو به رشد پیدا میکنن... و سهمای وابسته به اونا باید مانیتور بشن
    به شخصه دنبال این هستم که سرمایه ناچیز خودمو
    یا به دلار یا طلا(فیزیکی) یا زمین تبدیل کنم چون فاصله چند ده متری خودمو غبارآلود میبینم !!!
    ریسک از آنجایی ناشی می‌شود که ندانید در حال انجام چه کاری هستید.

10. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 13,005 بار در 1,466 ارسال
    بازی گروه دولت بدترین بازی برای ملته
    به این بازی می گن بازی زمین سوخته
    مثال می زنم : وقتی کشوری به کشوری حمله می کنه و یه قسمتشو می گیره اگر بتونه جنگ و ببره و بقیه رو هم بگیره که هیچ اما اگر احساس کنه که امیدی به پیروزی نیست و بخواد عقب نشینی کنه همین بازی زمین سوخته رو اجرا می کنه و می یاد قسمت هایی رو که گرفته با خاک یکسان می کنه و چیزی ازش باقی نمی زاره
    در هر صورت توی این بازی تنها کسانی که ضربه های سختی می خوردند مردم هستند ؛ همین مردمی که خیلی چیز ها رو خیلی زودتر فهمیدند
    وقتی یه مدیر مملکت می یاد توی یک روز سه بار تو رسانه ملی صحبت می کنه و هر سه بار جمله هایی می گه که بار نظر اولش صد در صد تضاد داره وقتی یکی اول هفته معاون مهم ترین ارگان کشور می شه و اخر هفته به جرم فساد اقتصادی دستگیر می شه و وووو مردم چطور می تونند به سرمایگذاری اعتماد داشته باشند ؟ و البته حق دارند که با این همه ضرر در صف های فروش قرار بگیرند
    بلاد کفــــــــــــــــــــــر ( البته از نظر ما و البته ...) موفقند برای این که برنامه ریزی دارند و نیمه شب یه طرح به ذهنشون نمی رسه و صبح اجرائیش نمی کنند
    در هر صورت تحقق این جمله معروف ان رو داریم می بینیم :
    ما کردیم شد ؛ شما هم بکنید می شود
    همیشه فکر می کردم اینا چی کار کردند که شد ؟ و حالا می فهمم منظور چه کاری بوده

12. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید بوف کور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال بابک پناهی آواتار ها
    تشکر شده 27,010 بار در 3,216 ارسال
    کسی از بوف کور عزیز خبری نداره؟؟؟؟

14. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال pani آواتار ها
    تشکر شده 20,378 بار در 2,005 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک پناهی نمایش پست ها
    کسی از بوف کور عزیز خبری نداره؟؟؟؟
    سلام
    منم 2 هفته از ایشان بی خبر بودم و خیلی نگران تا دیروز.زهره عزیز قدری کسالت دارند و از انجاییکه براشون استراحت مطلق تجویز شده خونوادشون اجازه نمیدن زهره جان فعلا با کسی در تماس باشند تا به لطف خدا مجددا سلامتیشونو بدست بیارند .به من هم گفتند از طرف ایشون از همه دوستان عزیزی که تو این چند هفته لطف داشتند و جویای احوالشون بودند تشکر کنم و به همگی سلام برسونم.

التماس دعا

16. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید pani از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ناهید آواتار ها
    تشکر شده 8,901 بار در 1,437 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط pani نمایش پست ها
    سلام
    منم 2 هفته از ایشان بی خبر بودم و خیلی نگران تا دیروز.زهره عزیز قدری کسالت دارند و از انجاییکه براشون استراحت مطلق تجویز شده خونوادشون اجازه نمیدن زهره جان فعلا با کسی در تماس باشند تا به لطف خدا مجددا سلامتیشونو بدست بیارند .به من هم گفتند از طرف ایشون از همه دوستان عزیزی که تو این چند هفته لطف داشتند و جویای احوالشون بودند تشکر کنم و به همگی سلام برسونم.

التماس دعا
    پاني عزيز خيلي ناراحت شدم اميدوارم هرچه زودتر بهبودي حاصل بشه و به جمع ما برگردن حتما" سلام مارو بهشون برسون و بگو تنها كاري كه ميتونيم براش بكنيم دعاست
    حضورهیچ کس در زندگی ما اتفاقی نیست !
    خداوند در هر حضور جادویی نهان کرده برای کمال ما
    خوشا آن روزی که در یابیم جادوی حضوریکدیگر را

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید ناهید از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال meysam آواتار ها
    تشکر شده 558 بار در 131 ارسال
    انشاا.. هر چه زود تر زهره خانم سلامتی شون را به دست بیارند و جمع دوستان خوب این سایت که مثل یک خانواده می مانند حاضر شوند
    دوستان مریضی را یادتون نره در موقع افطار تمام مریضی را دعا نمایید
    التماس دعا

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید meysam از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)