صفحه 5 از 11 نخست ... 2345678 ... آخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 102

موضوع: بررسی سهام مسابقه

عضو فعال Mousavi آواتار ها
    تشکر شده 838 بار در 215 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط (حجت) نمایش پست ها
    سبد این هفته بنده:
    آکنتور:
    خوب کلا آکنتور رو خودم نداشتم، این یک تست بود برای ابزاری ابداعی به نام اسپایدر وبز، که تا الان در بلند مدت و کوتاه مدت خوب جواب داده. اگر دوستان این مبحث رو از تاپیک بررسی تکنیکالی بازار و سهام دنبال کرده باشن، در اونجا پیشبینی کردیم که آکنتور میبایست یک پول بک داشته باشه. که روی 38.2 اصلاح موج سه این اقدام با حمایت حجم سنگین انجام گرفت. البته در اونجا از اسپایدر وبز بلند مدت استفاده کردیم و اکنون با مشخص شدن موج 1 و2 اون رو روی کوتاه مدت تست میزنیم. از دیدگاه کلاسیک سهم روی 38.2 حمایت شده و روند ورود نقدینگی هنوز مثبت هست، با اینکه آر اس آی به محدوده 70 وارد شده اما هنوز واگرایی صادر نشده، با توجه به اینکه در موج سه هستیم، پس کمه کم باید هدف 10800 رو برای موج 5 داشته باشیم.

2- خمهر:
    این نماد رو نیز خودم ندارم. اما در ابزار اسپایدر وبز این روزها داره از محدوده زمانی 161.8 فیبوناچی عبور میکنه، که دست برغذا تونسته توی این محدوده روند نزولیش رو هم بشکنه، همینطور روند نزولی آر اس آی هم شکسته شده، مکدی سیگنال ورود به سهم رو صادر کرده، استوکاستیک محدوده 20 رو به بالا شکسته و سیگنال مکدی رو تایید کرده، در ام اف آی (شاخص نقدینگی) روند صعودی به خودش گرفته، ضمنا قیمت و آر اس آی در 60 روزه گذشته یک واگرایی مثبت در کف رو تجربه کرده. شاید بتوان اولین مقاومت سهم رو محدوده 200 روزه در نظر گرفت و در صورت ریزش محدوده 700 در کف قبلی سهم یکی حمایتهای مهم میتونه باشه.

5-سبد پنجم
    آقا حجت میشه بفرمایید این نوع سطوح فیبوناچی که شما استفاده کردین رو چطوری رسم میکنند ؟
    در ضمن من هیچی در مورد اسپایدر وبز نمیدونم میشه توضیح بدین یا لینکی ر موردش بذارین ؟

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Mousavi از ایشان تشکر کرده است:

اینم از نمودار لگاریتمی

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Mousavi از ایشان تشکر کرده اند:

حجت جان ببخشید من اشتباها عرض کردم سطوح فیبوناچی که رسم کردی چط.ری رسم میشه

سوالمو اصلاح میکنم : این ابزاری که ازش استفاده کردی ( Gann Square ) چه کاربردی داره ؟ چجوری رسم میشه ؟ و کلا چه چیزایی میشه ازش فهمید ؟

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Mousavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال amir2003 آواتار ها
    تشکر شده 6,244 بار در 1,084 ارسال
    امیر جان درمورد این اندیکاتور so توضیح میدی، چی هست؟ چطوری سیگنال میده؟ دیدم توی یکی دیگه از نمادهایی که معرفی کردی، از سیگنال این استفاده کردی؟
    سلام حجت عزیز ببخشید دیر جواب دادم پای سیستم نبودم :
    Stochastic Oscillator:
    زمانی که خط آبی یا Value بالای 80 یا پایین 20 قرار می گیرد باید آماده انجام معامله بود. دقیقا زمانی که خط قرمز یا Signal خط آبی را قطع کرد می توان انتظار سیگنال خرید در ناحیه اشباع فروش یا Over Sold و سیگنال فروش در ناحیه اشباع خرید یا Over Bought را داشت.
    من بصورت تجربی وقتی که حتی حجم معاملات یک سهم پایین میاد ولی معاملات بیشتر در رنج مثبت معامله میشه وبه اصطلاح فروشنده در قیمت منفی سهم وجود نداره حتی اگر نمودار بین دو رنج 80و 20 هم باشد به عنوان نمودار کمکی برای دیدن قدرت خریدار یا فروشنده استفاده میکنم زیرا با توجه به عکسالعمل نسبتا شدید نمودار اگر منتظر ورود به منطقه خرید یا فروش شود ممکن است فرصت را از دست داده باشم مثل اتفاقی که در قشکر برام افتاد و فرصت از دستم رفت .همین کاری که در مورد وایران یا خارزم انجام دادم.در این هنگام من بصورت پلکانی وارد سهم میشم کاری که از 2 هفته پیش روی خارزم 175 تومانی و وایران 210 وفسرب ح در 135.7 ریال و وتوشه208 تومانی و کمرجان 389 تومانی انجام دادم و الان برعکس اکثر دوستان فعال در بازارتمام موجودیم سهم است و پول نقد ندارم
    اگر نتوانید ریسک کنید نمی توانید رشد کنید . اگر نتوانید رشد کنید نمی توانید بهترین باشید . اگر نتوانید بهترین باشید نمی توانید شاد باشید و اگر نتوانید شاد باشید چه چیز دیگری مهم است.
    "دیوید ویسکات"

8. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید amir2003 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار* (حجت) آواتار ها
    تشکر شده 5,064 بار در 1,263 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mousavi نمایش پست ها
    حجت جان ببخشید من اشتباها عرض کردم سطوح فیبوناچی که رسم کردی چط.ری رسم میشه

سوالمو اصلاح میکنم : این ابزاری که ازش استفاده کردی ( Gann Square ) چه کاربردی داره ؟ چجوری رسم میشه ؟ و کلا چه چیزایی میشه ازش فهمید ؟
    سلام من نمیدونم گن چکار کرده، و چطوری از این نمودارش استفاده میکرده. این ابزار اسپایدر وبز (تار عنکبوت) همون ابزار گن هست، با کمی تغییرات. توی جلسه امروز به دوستان نشون دادم مثلا چطور میشد فهمید بعد از بازگشایی خزامیا روی چه قیمتی کندل میزنه. یا خیلی چیزهای دیگه. دارم تکمیلش میکنم. این ابزار ترکیبی از فیبوناچی در زمان و قیمت و مربع گن و بادبزن گن هست. از مسابقه هفتگی برای تحقیقات راجع به این ابزار دارم استفاده میکنم. تکمیل بشه و قوانینش دربیاد یک تاپیک براش باز میکنم. توضیحات مفصل رو اونجا میزارم.

دوستانی که سبد اعلام کردن. احتمالا مطابق معمولا این چند جمعه اخیر بنده دیر وقت به تایید سبدها میرسم. اگر دید کاربری سبدی خارج قوانین ارائه کرده، راهنماییش کنید ممنون میشم.
    لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

10. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید (حجت) از ایشان تشکر کرده اند:

سلام دوستان دیدم، تقریبا در اکثر سبدها فرآوری دیده میشه،
    لازم دونستم چند نکته رو عرض کنم.
    بنده از دیدگاه تکنیکی یک پرچم رو در نمودار دیدم که پول بک بهش انجام شده، دوستان در صورتی که از پیشنهاد های عزیزان مسابقه اقدام به نوسان گیری میکنند. مراقب این قضیه باشن.

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید (حجت) از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال امپراتور7 آواتار ها
    تشکر شده 4,290 بار در 913 ارسال
    بنده از دیدگاه تکنیکی یک پرچم رو در نمودار دیدم که پول بک بهش انجام شده، دوستان در صورتی که از پیشنهاد های عزیزان مسابقه اقدام به نوسان گیری میکنند. مراقب این قضیه باشن.

چون همه سهم های گروه روی صف خرید بود همه روی اوردن به فراور به نظرم این قانون صف خرید بودن سهم کاملا مزحکه خب همه میدونیم فردا همه این گروه صف میشن کسی نمیتونه رو صفر قیمتی بخره پس فرقی نداره که سهم 4 شنبه چه وضعی داشته فاسمین هم صف بوده فراور هم پس به نظرم اگر این قانون برداشته باشه ابتکار عمل میاد دست دوستان ما همه از روی اجبار و به نمایندگی از گروه روی فراور رو انتخاب کردیم وگرنه بنده در این گروه برای میان مدت فاسمین رو بهتر میدونم گرچه با مشکل حجم دهی هم روبه رو میشه . به هر حال امیدوارم تجدید نظری بر این قانون بشه تا همه افراد از روی ناچاری سهمی رو انتخاب نکنن
    به جان خودت بیفت!
    خودت خودت را بساز!
    وگرنه «دیگران» به تو «شکل» میدهند...!

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید امپراتور7 از ایشان تشکر کرده اند:

با سلام من الان اومدم
    آقا حجت فک کنم شما یه خط روند رو ندیدین

من که بعید میدونم این خط روند شکسته بشه
    البته اگه شکسته بشه باید تا اصلاح 100% فیبو بره یعنی 415 !
    به نظرتون میشکنه ؟؟

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Mousavi از ایشان تشکر کرده اند:

سلام ممنون، ظاهرا که شکسته نشد.

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید (حجت) از ایشان تشکر کرده اند:

سلام دوباره به همه دوستان

میخوام در مورد تایرا یه نکته ای رو عرض کنم

ابتدا بهتره به نمودار خوب نگاه کنیم

اینجوری که تو نمودار میبینیم سهم حمایت 202 رو شکست و اگر نظری هم به اندیکاتورها بندازیم نشونی از روند صعودی درش نیست
    دوستان عزیز به نظرم فعلا وارد این سهم نشن و منتظر باشن ببینیم واکنشش به خط روندی که رسم کردیم چجوریه یعنی 188 (نظر شخصی)

موفق باشید

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Mousavi از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 5 از 11 نخست ... 2345678 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)