صفحه 19 از 144 نخست ... 9161718192021222969119 ... آخرین
نمایش نتایج: از 181 به 190 از 1431

موضوع: پتروشيمي زاگرس ( زاگرس )

عضو عادی
    تشکر شده 720 بار در 206 ارسال
    انقدر مطمئن نباش به نظر میادیه هفته زمان بخواد

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید کوثر از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال meysam_sh_2020 آواتار ها
    تشکر شده 107,290 بار در 17,988 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط کوثر نمایش پست ها
    انقدر مطمئن نباش به نظر میادیه هفته زمان بخواد
    به روی چشم . بنده هم گفتم تا مجمع محدوده 1500-1600
    هفته بعد و نشست هفته بعد به خیر بگذره خیالم راحت میشه و اضافه میکنم فعلا کارم معلوم نیست و شاید یه نوسان بگیرم ازش

چرا بازار امروز چرا منفی شد؟ (اخبار بورس)

شاخص کل در معاملات امروز روند منفی تا مرز افت 100 واحدی داشت و افت مخابرات ایران عمده ترین عامل کاهنده شاخص بود.

اخابر در معاملات امروز تحت تاثیر خروج یکی از حقوقی ها از ترکیب سهامداری خود، منفی معامله شد. «امیر حسین نادری» کارشناس ارشد بازار سرمایه ضمن بیان این مطلب به نمابورس می گوید:"متغیرهای دیگری نیز بر بازار امروز اثر داشت ولی افت شرکت مخابرات ایران بیشترین اثر را بر شاخص داشت."

این کارشناس ادامه می دهد:"بازار سرمایه فضای سیاسی مذاکرات هسته ای با گروه 1+5 را پیش رو دارد که به نظر می رسد که جو روانی حاکم بر این مذاکرات مثبت و بازار نسبت به آن خوشبین است."

نادری افزود:"تاثیر مذاکرات فوق در حال حاضر گرچه بازار را مثبت نکرد اما در نهایت تاثیر منفی هم نداشت." این کارشناس اذعان داشت:" افت امروز اخابر نشان از پتانسیل مثبت شدن این سهم در روزهای آتی داشت که بر این اساس و با توجه به تاثیر مستقیم این نماد در شاخص، می توان روند رو به رشدی را برای شاخص متصور بود."

وی در خصوص گروه پتروشیمی ها در معاملات امروز ابراز داشت:"شرکت های این گروه با افزایش قیمت های جهانی همچنین آزاد شدن خرید و فروش ارز در بازار آزاد، پتانسیل ارائه تعدیل های مناسبی را یافتند و از این حیث با اقبال بازار مواجه بودند." نادری افزود:"با توجه به حضور این شرکت ها در سبد سهام شرکت های سرمایه گذاری ، می توان چنین نتیجه گرفت که این گروه از شرکت ها نیز روند مثبتی را طی می کنند همچنین با در نظر گرفتن سهم این گروه از شرکت ها در بازار و تاثیر در شاخص، می توانند تاثیر مثبت بر شاخص داشته باشند."

این کارشناس تصریح کرد:" در معاملات امروز، روند منفی گروه خودرو قابل توجه بود چراکه با اعلام تحریم شرکت رنو فرانسه که طرف قرارداد بسیاری از خودروسازان از حیث قطعات است، جو شرکت های این گروه متاثر و منفی شد."

وی خاطر نشان کرد:" گرچه بازار در معاملات امروز متعادل به نظر می رسید اما می توان گفت که در نهایت حرکت بازار مثبت بود چراکه زمینه برای جذب پتانسیل رشد صنایع در مقاطع زمانی آتی فراهم می شود.

--------------------------------
    خوب این کارشناس هم به ازاد شدن نرخ دلار اشاره کرده همون چیزی که من به خاطرش وارد این سهم شدم
    ویرایش توسط meysam_sh_2020 : 2012/04/02 در ساعت 22:27

عضو عادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط meysam_sh_2020 نمایش پست ها
    به روی چشم . بنده هم گفتم تا مجمع محدوده 1500-1600
    هفته بعد و نشست هفته بعد به خیر بگذره خیالم راحت میشه و اضافه میکنم فعلا کارم معلوم نیست و شاید یه نوسان بگیرم ازش
    چقدر از پتروشیمی ها اطلاع داری امیدوارم انقدر باشد که بدونی اگه یه وقت اتفاق کوچکی توش بیفته 3 ماهی واحد میخوابه.البته از انتخابت منم راضیم اما با این قیمت ها نه

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید کوثر از ایشان تشکر کرده است:

چقدر از پتروشیمی ها اطلاع داری امیدوارم انقدر باشد که بدونی اگه یه وقت اتفاق کوچکی توش بیفته 3 ماهی واحد میخوابه.البته از انتخابت منم راضیم اما با این قیمت ها نه
    بنا به اتفاق باشه شما یه سهم بگیدتا من بگم چه اتفاقی میتونه براش بیوفته .
    هر سهمی به ریسکی داره.
    هر چی خدا بخواد .

عضو عادی
    تشکر میکنم از حسن انتخاب شما

9. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید کوثر از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال zereshkkk آواتار ها
    تشکر شده 10,816 بار در 3,111 ارسال
    بازار سیاست احتیاط در پیش گرفته !

11. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید zereshkkk از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال fm2006 آواتار ها
    تشکر شده 2,954 بار در 697 ارسال
    دوست عزیز به عنوان یک تجربه خدمتتون عرض میکنم .
    اگر تمام واحدهای شرکت تعطیل شوند ، اگر کل پتروشیمی زاگرس منفجر شود ، اگر تمام کارمندان شرکت از فردا سر کار نروند ..........
    وقتی سهم میاد روی 1330 و 1414.9 دو بار مورد معامله بلوکی سنگین و جریان نقدینگی بیش از 10 میلیارد تومن قرار میگیره کف سهم تو همین قیمت بسته میشه .
    حالا اگه بمب ساعتی هم توی سهم بزارن قیمت زیر این محدوده ها نمیاد و این میشه شناخت روند معاملات .
    اون بحث ها هم مال میان مدته . هنوز اینقدر بورس ما بالغ نشده که از الان بشینیم برای 6 ماه دیگه تصمیم بگیریم .
    موفق و پیروز باشید
    فراموشی همان چیزی است که این سیاره نشینان "آگاهی" می خوانندش (ریچار باخ )

نقل قول نوشته اصلی توسط fm2006 نمایش پست ها
    دوست عزیز به عنوان یک تجربه خدمتتون عرض میکنم .
    اگر تمام واحدهای شرکت تعطیل شوند ، اگر کل پتروشیمی زاگرس منفجر شود ، اگر تمام کارمندان شرکت از فردا سر کار نروند ..........
    وقتی سهم میاد روی 1330 و 1414.9 دو بار مورد معامله بلوکی سنگین و جریان نقدینگی بیش از 10 میلیارد تومن قرار میگیره کف سهم تو همین قیمت بسته میشه .
    حالا اگه بمب ساعتی هم توی سهم بزارن قیمت زیر این محدوده ها نمیاد و این میشه شناخت روند معاملات .
    اون بحث ها هم مال میان مدته . هنوز اینقدر بورس ما بالغ نشده که از الان بشینیم برای 6 ماه دیگه تصمیم بگیریم .
    موفق و پیروز باشید
    خدا نکنه انشالله که برای هیچ شرکتی این جور اتفاق ها نیوفته . ما یه عالمه ارزو داریم .

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال fm2006 آواتار ها
    تشکر شده 2,954 بار در 697 ارسال
    نترس میثم جان شما به آرزوت میرسی اگه فردا نفروشی البته
    فراموشی همان چیزی است که این سیاره نشینان "آگاهی" می خوانندش (ریچار باخ )

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید fm2006 از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

بوک مارک ها