صفحه 97 از 145 نخست ... 4787949596979899100107 ... آخرین
نمایش نتایج: از 961 به 970 از 1445

موضوع: پتروشيمي زاگرس ( زاگرس )

عضو فعال omidvar آواتار ها
    تشکر شده 2,119 بار در 698 ارسال
    نمیفروشیم ضرر میدیم حالشو میبریم ما سهامداران شجاع صدرا هستیم البرز که رقمی نیست در مقایسه صدرا (واسه دلداری دوستان بود جدی نگیرید)
    شمس وقمر هردو چو پنهان شوند

شب پره بازیگر میدان شود

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید omidvar از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر ویژه بورسی rajabnejad آواتار ها
    تشکر شده 15,809 بار در 3,911 ارسال
    نماد شرکت پتروشیمی زاگرس امروز در حالی بازگشایی شد که کماکان ابهامات موجود بر سر نرخ خوراک قیمت گذاری محصولات و نرخ تسعیر ارز این شرکت پا برجاست.

در اطلاعیه شفاف سازی این شرکت که در روز جاری بر روی سایت کدال قرار گرفته تصریح شده که بدون درنظر گرفتن ابلاغیه وزارت نفت مبنی بر افزایش نرخ خوراک گاز طبیعی برای پتروشیمی ها ، سود خالص ابرازی هر سهم برای سال مالی 1391 برابر 4119 ريال خواهدبود. در عین حال درصورت رفع ابهامات ابلاغیه مذکور و اجرای آن از سال 92 و همچنین افزایش قیمت فروش داخلی ، مبلغ سود خالص می تواند تا 15 درصد افزایش یابد.

کاهش 19درصدی سود هر سهم این شرکت نسبت به آخرین پیش بینی این شرکت نیز نتیجه ای جز افت 14،5 درصدی ارزش سهام این شرکت در معاملات روز جاری نداشته است.

درحالی که قرار است مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت در روز 22 ماه جاری برگزار شود کماکان مقامات این شرکت موضع گیری رسمی پیرامون رویدادهای اخیر ذکر نکرده اند. در تماس های مکرر خبرنگار نمابورس با مسئولین پتروشیمی زاگرس نیز تا این لحظه نتیجه ای حاصل نشده است.

گفتنی است که پیش تر مدیر عامل پتروشیمی زاگرس در گفتگو با نمابورس اعلام کرده بود که مصوبه اخیر امکان عملیاتی شدن در وضعیت کنونی را ندارد چراکه برخی از شرکت های این گروه با نرخ های خوراک سابق صورت های مالی خو.د را به تصویب مجمع عمومی رسانده اند.
    هرگاه زندگی را جهنم دیدی, سعی کن پخته بیرون آیی, سوختن رو همه بلدند ....

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید rajabnejad از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 184 بار در 84 ارسال
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    از 3058000 سهم فروخته شده 2887000 سهم فروش حقیقی بوده حالا خوده دوستان نتیجه گیری کنید

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید bahmaei.m از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    اگر در بازار ضرر می کنیم خود مقصر می باشیم که همیشه در مثبت خرید ودر منفی فروش می کنیم آخر دوستان گرامی این سهم که دو ماه بسته بود یک هفته دیگر نیز صبر می کردید و به مجمع می رفتید وسود را دریافت می نمودید و وارد این موش وگربه بازی حقوقی ها نمی شدید

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید bahmaei.m از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 10 بار در 6 ارسال
    دوست من بعضیا حقشونه ضرر بدن تو بورس.اخه کی همچین سهمی رو میفروشه؟سهمی که هفته دیگه 400سود میده.بعد مجمع هم با کمترین پی به ای که باز بشه(4)میشه17776.یعنی اگه هیچ تعدیلی درکار نباشه . بدترین حالت ممکنم در نظر بگیریم قیمت سهم هفته دیگه 2177میشه.من نمیدونم اینا با چه تحلیلی اومدن امروز 2050فروختن.؟؟؟؟خدا روشکر که فروختن و با همچین بیسوادای هم سهم نیستیم

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید amin47 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال vet آواتار ها
    تشکر شده 3,084 بار در 1,149 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط omidvar نمایش پست ها
    نمیفروشیم ضرر میدیم حالشو میبریم ما سهامداران شجاع صدرا هستیم البرز که رقمی نیست در مقایسه صدرا (واسه دلداری دوستان بود جدی نگیرید)
    البرز الان زاگرسه؟؟؟
    من نشنیدم تا به حال بهش بگن البرز.ممنون از اینکه به ما چیز های جدید یاد میدین
    من که منتظرم ببینم برا شنبه هم باز میکنن یا نه.اگه باز کنن و پولی باشه و بتونم تا اون موقع واریز کنم اضافه میکنم.
    به هر حال وسوسه انگیزه که بخری و بری مجمع سودش رو بگیری و بیایی بیرون و یک خبر خوبی بشه و قیمت بره بالا و .....البته بد هم ممکنه بیارم اگه کاملا عکس بشه قضیه هر چند تو قیمت پایین تر از این حرف ها خرید داشتم و هر بلایی رخ بده بازم تو سودم
    مگه خدای نکرده اتفاق بدی بیافته
    من که سهمم رو دو دستی نگه داشتم و امروز به دلیل نبود نقدینگی مجبور شدم یک سهم دیگه رو بفروشم و بیام اضافه کنم
    ولی خوب مجمعش رو عشقــــــــــــــــــــــ ـه

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید vet از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال omidvar آواتار ها
    تشکر شده 2,119 بار در 698 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط vet نمایش پست ها
    البرز الان زاگرسه؟؟؟
    من نشنیدم تا به حال بهش بگن البرز.ممنون از اینکه به ما چیز های جدید یاد میدین
    من که منتظرم ببینم برا شنبه هم باز میکنن یا نه.اگه باز کنن و پولی باشه و بتونم تا اون موقع واریز کنم اضافه میکنم.
    به هر حال وسوسه انگیزه که بخری و بری مجمع سودش رو بگیری و بیایی بیرون و یک خبر خوبی بشه و قیمت بره بالا و .....البته بد هم ممکنه بیارم اگه کاملا عکس بشه قضیه هر چند تو قیمت پایین تر از این حرف ها خرید داشتم و هر بلایی رخ بده بازم تو سودم
    مگه خدای نکرده اتفاق بدی بیافته
    من که سهمم رو دو دستی نگه داشتم و امروز به دلیل نبود نقدینگی مجبور شدم یک سهم دیگه رو بفروشم و بیام اضافه کنم
    ولی خوب مجمعش رو عشقــــــــــــــــــــــ ـه
    تشکر از دقت ستودنی شما علت این اشتباه حرف مشترک ز در هردو کلمه میباشد عفو بفرمایید
    شمس وقمر هردو چو پنهان شوند

شب پره بازیگر میدان شود

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید omidvar از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    با سلام
    زاگرس یک کاسه زیر نیم کاسه دارد که اینچنین گزارشی داده وگر نه شرکتی که ارزش ذاتی سهم آن بالای 5000 تومان است نباید چنین باشد من فریب این دارو دسته موزی وآب زیر کاه را نخورده و سهام خود را نه فقط نمی فروشم بلکه در این قیمت های کاذب اضافه می کنم

عضو عادی
    مطلبی از سایت پرشین تحلیل در رابطه با زاگرس" طلب زاگرس از صنایع پتروشیمی با نرخ ارز مرجع بوده است و شرکت نیز اعلام کرده بدهی ارزی خود را به ارز مرجع خواهد پرداخت به هر حال نحوه تسعیر بدهی ها و طللب شرکت با نرخ مرکز مبادلات باعث رشد سود شرکت به بیش از 500 تومان می شد که اینطور نشد و اگر هم اینطور شود و طلب و بدهیها با نرخ مبادلات باشد،این سود که بیش از 100 تومان به ازای هر سهم می باشد به سود انباشته شرکت منتقل خواهد شد "

عضو جدید
    تشکر شده 10 بار در 6 ارسال
    کسی می تونه توضیح بده چرا مقدار تولید و مقدار فروش (به تن) در دوره منتهی به 30/12/91 نسبت به 30/12/90 حدود 25% کم شده؟

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Tyrion از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع