صفحه 103 از 228 نخست ... 35393100101102103104105106113153203 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,021 به 1,030 از 2275

موضوع: کربن ایران (شکربن)

عضو جدید
    تشکر شده 9 بار در 4 ارسال
    شما وارد کار طلا نشو ولی اگه شاخص قبل از رسیدن به 62 هزار (قله قبلی) ریخت یک احتمال برای ریزش آن بذار. چیزی که من میبینیم یک واگرایی که میتونه شاخص را به 55 تا 54 هزار ببره، خوب اگه رفت بالای 62 هزار من با پول بیشتری سهام میخرم و لی اگه نشد ضرر و زیان اهل بورس را به تماشا مینشینم. به انتظار مینشینیم و میبینیم

عضو فعال ashkan zandi آواتار ها
    تشکر شده 2,806 بار در 800 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsennasirian نمایش پست ها
    شما وارد کار طلا نشو ولی اگه شاخص قبل از رسیدن به 62 هزار (قله قبلی) ریخت یک احتمال برای ریزش آن بذار. چیزی که من میبینیم یک واگرایی که میتونه شاخص را به 55 تا 54 هزار ببره، خوب اگه رفت بالای 62 هزار من با پول بیشتری سهام میخرم و لی اگه نشد ضرر و زیان اهل بورس را به تماشا مینشینم. به انتظار مینشینیم و میبینیم
    دوست من بذار امضات خشک شه امثال شما تو قضیه جنگ همین کارو کردن و الان نشستن تو صف خرید اصلاحش تموم شده بشین سود بچه هارو نگا کن نگا کن نگا کن

3. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ashkan zandi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 9 بار در 4 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan zandi نمایش پست ها
    دوست من بذار امضات خشک شه امثال شما تو قضیه جنگ همین کارو کردن و الان نشستن تو صف خرید اصلاحش تموم شده بشین سود بچه هارو نگا کن نگا کن نگا کن
    من قصد جواب دادن به شما را ندارم، چون همه تحلیلگرها جوابشون را از بازار می گیرند. ولی کسانی با خبر جنگ فروختند و زیرشو ارزون تر خریدند آیا برد نکردند؟ حتی اگه همون قیمت قبلی هم با احتساب کارمزد براشون دراومده باشه بازم کار عاقلانه ای کردند چون ممکن بود بازار خیلی بیش از اینها بریزه، در هر حال هرکسی یک جور تفکری داره از نقد شما هرچند چندان محترمانه نبود ولی بازهم به خاطر توجهتون ممنونم موفق و پر سود باشید

عضو فعال ashkan zandi آواتار ها
    تشکر شده 2,806 بار در 800 ارسال
    چون گفتم دوست من یا شما خطابت کردم بی ادبی کردم؟توهین اینه که حاضر باشی کسی ضرر کنه و با افتخار بشینی نگا کنی
    کسی رو ندیدم که بازار الان رو تحلیل کنه و بگه ریزش داره.تو اون بازار هرکی خروج کرد به خودش ضرر زد

عضو فعال
    تشکر شده 139 بار در 72 ارسال
    سلام دوستان این بحث های بی پایان فایده نداره
    بشینین روند صعودی سهم تا 530 رو ببینید و احتمالا یه هفته اصلاح و بعد هدف 600 و حتی بالاتر
    هرچند من بازهم فروشنده نیستم و نخواهم بود
    پرسود باشید

7. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید حسنعلی از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال سلطان بورس آواتار ها
    تشکر شده 8,781 بار در 2,930 ارسال
    2 شنبه میرسه به محدوده 520 و روزی هست که نقدینگی اعتباری ها وارد بازار میشه و بعدش ..............

9. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید سلطان بورس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مسعود اب آواتار ها
    تشکر شده 3,953 بار در 1,303 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مسعود اب نمایش پست ها

دوستان انشاءا... اگر فردا 450 را رد کنه هدف بعدی 500 راحت تر خواهد بود اما اگه نتونست ممکنه دوباره تا 420 بیاد پائین ولی بعدش بازهم رشد خواهد کرد.
    همه این بالا و پائین ها تا وقتی که شرکت یک گزارش جدید خوب صادر کنه.
    موفق باشید.
    با سلام و تبریک به دوستان شکربنی

486 ، 508 ، 533 و 580 مقاومت های پیش روی سهم تا 600 هستش که انشاءا... با گزارشات و اخبار خوب بتونه رد کنه.

11. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید مسعود اب از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,522 بار در 26,655 ارسال
    روند رو به رشد مقدار تولید و فروش "شکربن"

روند تولید و فروش محصولات این شرکت طی سه ماهه دوم سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه 92 نسبت به سه ماهه اول بسیار مناسب تر پیش رفته و مقدار تولید و فروش محصولات طی این دوره عملکردی با تعدیل مثبت همراه شده است.
    سهام شرکت کربن ایران از جمله سهم هایی است که همراه با رشد سودآوری شرکت های هم گروه خود با اقبال فعالان بازار بورس رو به رو شده است. از این رو در صدد آن برآمدیم تا اطلاعاتی در خصوص وضعیت این شرکت تولیدکننده دوده صنعتی کسب کنیم.

در همین ارتباط مدیر مالی شرکت کربن ایران در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز عنوان کرد: روند تولید و فروش محصولات این شرکت طی سه ماهه دوم سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه 92 نسبت به سه ماهه اول بسیار مناسب تر پیش رفته، به گونه ای که می توان گفت مقدار تولید و فروش محصولات "شکربن" طی نیمه اول امسال از بودجه برآوردی 30هزار تنی خود پیشی گرفته و مقدار تولید و فروش محصولات طی این دوره عملکردی با تعدیل مثبت همراه شده است.

محسن عدلی با مناسب ارزیابی کردن عملکرد شرکت طی نیمه اول سال مالی جاری، در خصوص روند سودآوری آن نیز گفت: همانطور که عنوان شد تاکنون تنها مقدار تولید و فروش محصولات با تعدیل مثبت همراه شده است. از این رو با توجه به عدم بررسی دقیق سود یا زیان محقق شده طی دوره عملکرد مذکور، نمی توان به طور قطع در این خصوص صحبتی به میان آورد.

وی در ارتباط با وضعیت تقاضا برای محصولات تولیدی شرکت اظهار داشت: تولیدکنندگان لاستیک و تایر متقاضیان تولیدات این شرکت هستند که فعالان این حوزه در پی رشد نرخ ارز و بروز مشکلاتی در خصوص واردات مواد مصرفی و در نهایت افزایش هزینه واردات مواد اولیه مورد نیاز خود، در صدد تأمین این مواد از تولیدکنندگان داخلی همچون "شکربن" برآمده اند. این امر موجب رشد تقاضا برای محصولات تولیدی این شرکت و شرکت های هم گروه آن شده است. بر همین اساس می توان گفت که "شکربن" با مشکل با اهمیتی در خصوص فروش محصولات تولیدی خود رو به رو نیست و این امر به سهولت انجام می پذیرد.

این مقام مسئول در خصوص صادرات محصولات تولیدی شرکت ابراز داشت: بخش بسیار کمی از فروش محصولات تولیدی "شکربن" به فروش خارجی اختصاص دارد. علاوه بر این، صادرات محصولات تنها به منظور تأمین ارز مورد نیاز برای تأمین خارجی قطعات و لوازم مورد نیاز انجام می پذیرد. همچنین تولیدات "شکربن" به کشور ترکیه و امارات و با نرخ ارز 1200 دلار صادر می شود که صادرات محصولات به کشور ترکیه بخش بیشتری را به خود اختصاص می دهد.

مدیر مالی شرکت کربن ایران در خصوص قیمت فروش محصولات نیز گفت: بهای فروش محصولات از ابتدای سال مالی جاری تاکنون با رشد با اهمیتی همراه نبوده و تولیدات "شکربن" براساس نرخ های مصوب سال گذشته به فروش رسیده اند. البته توجه به این نکته حائز اهمیت است که رشد بهای فروش محصولات تنها با موافقت انجمن حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان انجام می پذیرد.

عدلی در ارتباط با فروش زمین کارخانه لاستیک سهند به شرکت سرمایه گذاری هامون کیش عنوان کرد: اقدامات لازم جهت انجام این معامله در حال پیگیری است و "شکربن" نیز پیگیر نتیجه اقدامات انجام شده می باشد. اما در این بین باید توجه داشت که نمی توان در خصوص این مسئله تا کسب نتیجه قطعی صحبتی به میان آورد. البته به طور قطع در صورت نهایی شدن برنامه مذکور، اطلاع رسانی های لازم از طریق سامانه کدال قابل ارایه خواهد بود.

وی در خاتمه سخنان خود در خصوص فعالان این صنعت تصریح کرد: به نظر می رسد با توجه به وضعیت مناسب بازار فروش محصولات تولیدی و نیز روند مناسب سودآوری شرکت هم گروه، می توان چشم انداز مناسبی را پیش روی وضعیت سودآوری این شرکت متصور کرد.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

13. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال afshar آواتار ها
    تشکر شده 5,049 بار در 1,017 ارسال
    باسلام خدمت کربنی های عزیز. منم خواستم به نوبه خودم استارت سهم و تبریک بگم. به امید 1200آخرسال
    اگرمیخواهی محال ترین اتفاق زندگیت رخ بدهد .... باور محال بودنش را عوض کن!!!!

15. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید afshar از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 1,578 بار در 557 ارسال
    شدوص برای تعدیل بست از فردا برای شکربن شاهد صف خرید چند میلیونی باشید.شکربنی که 4 ماه پیش روی 600 معامله میشد را بازار چرا زیر 500 با این همه خبر خوب به فروش میگذارد. تعدیل شکربن هم در راه است دوستان کمی صبر کنید

به تعداد خریدار و فروشنده هم دقت کنید خواهید فهمید چه خبر است در این سهم

17. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید سیگنال از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)