صفحه 186 از 219 نخست ... 86136176183184185186187188189196 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,851 به 1,860 از 2185

موضوع: کربن ایران (شکربن)

عضو فعال
    تشکر شده 22,383 بار در 4,154 ارسال

پاسخ : کربن ايران ( شكربن )

نقل قول نوشته اصلی توسط آریو نمایش پست ها
    درود به جناب آراد عزیز

نامه وزارت صنعت در مورد تعیین قیمت پایه شمش ، مس و آلومینیوم یک پیشنهاد بوده که هنوز تصویب نشده است

البته در مضحک بودن این نامه شکی نیست چرا که تصویب آن میتواند کل بازار را تحت تاثیر قرار دهد

نکته ای که وجود دارد این فرمون بعنوان قیمت پایه است و رقابت در بورس کالا میتواند این رقم پایه را به قیمت های واقعی برساند چرا که همین الان هم قیمت های معاملاتی بورس کالا پایین تر از قیمت پایه اعلامی توسط فولادی ها هست

اگر این مصوبه بتواند قیمت معاملاتی مثلا شمش فولاد را از محدوده 2300 ماه گذشته و نرخ های منطقی فعلی محدوده 2400-2500 به پایین بکشد و مثلا محدوده 1900-2000 بیاورد بله بر کگل و کچاد هم اثر خواهد داشت.

چرا که کنسانتره 12.5 درصد شمش و کندله 22.5 درصد شمش است

البته ما میدانیم که فولادی ها و معدنی ها با شمش 1800-1850 تومانی باز هم سود های امسال را تکرار خواهند کرد
    ...درود...دادا مگر قیمت محصولات کچاد ..کگل بر اساس قیمت صادراتی شمش فخوز نیست...اگر این چنینه..پس قیمت فروش بورس کالا دخلی به قیمت فروش کچاد و کگل نداره...چون این پیشنهاد ماثر بر قیمت های داخلیست ..نه خارجی...در فرمول..قیمت های بورس کالا ملاک نیست..
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 24,534 بار در 4,365 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mey نمایش پست ها
    ...درود...دادا مگر قیمت محصولات کچاد ..کگل بر اساس قیمت صادراتی شمش فخوز نیست...اگر این چنینه..پس قیمت فروش بورس کالا دخلی به قیمت فروش کچاد و کگل نداره...چون این پیشنهاد ماثر بر قیمت های داخلیست ..نه خارجی...در فرمول..قیمت های بورس کالا ملاک نیست..
    درود

قمیت کنسانتره و گندله کچاد و کگل بر اساس قیمت فروش شمش فخوز در بورس کالا هست

اگر دقت کنید فخوز استراتژی قشنگی در 3 ماهه پایانی زد قیمت های شمش بورس کالا را با حجم پایین قیمت پایین میزد تا ماده اولیه پایین بخوره و حجم فروش صادراتی رو برد بالا با قیمت بازار آزاد
    ریسک از آنجایی ناشی می‌شود که ندانید در حال انجام چه کاری هستید.

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

دقیقا با همان ابلهانی که کفرا را در 410..بازی میدادن طرفیم....
    همان ادب شدن اینجا هم اتفاق می افتد...هیچ عایدی جز از دست دادن سهم شان نخواهند داشت.
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

شدوص نسبت به کربن بسیار گرانه....شدوص سود مجمع نداره....با احتساب سود مجمع شکربن..380..معامله..میشه..با پتانسیلی بسیار بالاتر...

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

حقوقی داره همین 2 زار شناور را هم جارو میکنه...با توجه به داستان فروش شدوص و پسهند..که در گزارش تفسیری مورخ 28 اسفند وپترو امده....سهم هایی با پتانسیل کربن..در کل بازار کمتر از انگشتانه یک دست هستند...

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mey نمایش پست ها
    شدوص نسبت به کربن بسیار گرانه....شدوص سود مجمع نداره....با احتساب سود مجمع شکربن..380..معامله..میشه..با پتانسیلی بسیار بالاتر...
    جناب mey

براورد من از سود سال جاری 958 ریال
    و برای سال آینده با توجه به لوبکات 1600 سود شرکته بالاتر از 135 تومان قرار میگیرد

چرا بازار داره به این سهم رحم میکنه ؟!! نمیفهمم

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط آریو نمایش پست ها
    جناب mey

براورد من از سود سال جاری 958 ریال
    و برای سال آینده با توجه به لوبکات 1600 سود شرکته بالاتر از 135 تومان قرار میگیرد

چرا بازار داره به این سهم رحم میکنه ؟!! نمیفهمم
    درود جناب اریو...بازار..کلا چند قدم..عقبه...زاگرس 2000 ..میفروشه...3600..میخره...کفرا 330..میفروشه..4600..میخره...
    دادا..اینایی که فرمودید ..عملیاتیست.....پتانسیلی به همین بزرگی هم غیر عملیاتی در پیش داره...باید بزودی تعدیل 96 را اعلام..کنه......فروش فروردین..احتمالا..با نرخی 4800..4900..همراه باشه...شرکت بازارهای بسیار مناسب صادراتی پیدا کرده...

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

تعدیل سود 96 ..قرار شده..امروز یا فردا اعلام..بشه....مجمع عادی قرار بوده 22 اردیبهشت برگزار شه..که به علتی که متوجه نشدم..به 15 تا 20 خرداد ماه ..موکول شده...البته احتمال اینکه 5 تا 15 خرداد برگزار بشه وجود داره....مشتری بلقوه ایی در کشورهای عربی دارند...تقاضا برای حداقل 30 درصد محصولات شرکت برای صادرات وجود داره..قیمت فروش فروردین هم نسبت به اسفند ..به مراتب بالاتر بوده....

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال arad700 آواتار ها
    تشکر شده 14,624 بار در 2,676 ارسال

من شنیدم ظاهرا یه معامله بلوکی در پیش است و تا زمانی که معامله بلوکی انجام نشه سهم در یک بازه محدود نوسان می کنه.
    اگه بتونه بازارهای صادراتی واسه خودش پیدا کنه با این نرخ دلار که ظاهرا حتی بالای 5200 هست شکربن میتونه یه گین خوب بده. ولی هنوزهم با توجه به عملکرد گذشته مدیران شرکت من واقعا نمیدونم آیا سود شرکت خودش را نشان میده یا در جیب یک عده حقوقی میره.
    بنیادی سهم روی کاغذ خوبه ولی من شخصا جرات نداشته و ندارم به وزن شکربن اضافه کنم.
    Honesty is the best policy

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها

شکربن

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)

بوک مارک ها