صفحه 201 از 228 نخست ... 101151191198199200201202203204211 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,001 به 2,010 از 2276

موضوع: کربن ایران (شکربن)

عضو فعال
    تشکر شده 24,077 بار در 4,278 ارسال

پاسخ : کربن ايران ( شكربن )

حقیق میاد رو به بالا سهم جمع میکنه...بعد با کد حقوقی بالا را میبندند.....همینجوری بدون صف شناور باقی مانده را هاپولی میکنند..
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

شدوص افزایش نرخ 6 درصدی داده..نسبت به فروردین....شدوص یکی از علت هایی که قیمت دوده اش پایینتره اینه...که شرکت چون نقدینگی نداره..میره از شرکت های واسط مواد اولیه..میخره..یکی از این شرکتها..ارین شیمی ایرسا است...حضرات دوده را به کمی بالاتر از بهای تمام شده...به این شرکت میدادن..و در ازاری ان ار پی او میگرفتند...البته تا انجا که میدانم...این کار چند ماهه داره انجام..میشه..قبلا میرفتن اعتباری ..و با کشیدن درصد سود ..توسط فروشنده..مواد میخریدن.....این عمل باعث شده..که قیمت فروش در کل سرشکن بشه..
    شدوص ماههی 1000 تن..به بارز داره دوده..میفروشه....نگاهی به موجودی پایان دوره 12 ماهه 96 بارز بیندازید...میبینید..که قیمت موجودی پایان دوره..به حدود تنی 4900 تغیر پیدا کرده...
    بنظرم..فروش اردیبهشت شکربن...بین 5300 تا 5400...باشه......و باز هم بنظرم در خردا باید شاهد جهش قیمتی در گزارش فروش کربن باشیم..
    1..مقداری از محصولات پیش فروش شدند...با نرخ های پایینتر..و چون در اردیبهشت تحویل میدن.....در نتیجه جز فروش اردیبهشت محسوب ..میشه...
    فعلا که تامین پا گذاشته رو گردن شرکت ها بابت تقسیم سود بالا...
    با شکربن..مجمع برید...با توجه به فروش شدوص...و سود تلفیق 110.120..تومانی ..شکربن...احتمال اینکه در مجمع سودی فراتر از انتظار تقسیم شه زیاده....اشتباه فروشندگان..کفرا را تکرار ...نکنید...
    سهم در 97...المانهایی ..داره..که در کمتر شرکتی میتوان دید...
    فروش شدوص..تحول سود عملیاتی....فروش پسهند...

در مورد اکستراکت....انواع مختلفی داره..و بعضا تا 20 درصد اختلاف قیمتی دارند..و بر اساس انالیز قیمت گذاری میشوند..
    اکستراکتی که دوده ساز ها استفاده میکنند...عدد bmci بالایی داره..
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

4. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 27,034 بار در 4,774 ارسال

شکست و تثبیت کربن بالای 500 تومان نباید برای سهم کار سختی باشه

سهمی با تحلیل سود 140 تومانی سال 97 و سود 90 تومانی سال 96 و نزدیک مجمع با سیاست 80 % تقسیم سود سهامدار عمده
    ریسک از آنجایی ناشی می‌شود که ندانید در حال انجام چه کاری هستید.

6. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

تف به ذات پدر دزدتان....هم قیمت فروردین را کاهش دادید...هم اردیبهشت را 4/870 کردید..
    بی همه چیزا...یادتان افتاد بعد یه ماه...فروردین را تنی 100 هزار گران فروختید...و فروش اردیبهشت را هم..130 هزار زیر قیمت فروردین... بی شرفا..مگه 210 تن در 3 پارت 5765..پول نگرفتید...انهم با هزار منت...
    مرده شور..این مملکت را ببره...کثافت کاری از این روشن..تر..به همان خدایی که بالا سرمه...دوده را تنی 5200 تا 5700ددارند ..میفروشند...بی شرفا...کربن را میخوهید..مفت بدید رفقاتون...
    من فردا میفروشم...گور پدر بی همه چیز تان..40 ساله...کشور را غارت کردید...سهم من مال شما...کثافت های حرام..
    با دوده 4900..میخواهند سهم را ذلیل کنند...وسلام

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mey نمایش پست ها
    تف به ذات پدر دزدتان....هم قیمت فروردین را کاهش دادید...هم اردیبهشت را 4/870 کردید..
    بی همه چیزا...یادتان افتاد بعد یه ماه...فروردین را تنی 100 هزار گران فروختید...و فروش اردیبهشت را هم..130 هزار زیر قیمت فروردین... بی شرفا..مگه 210 تن در 3 پارت 5765..پول نگرفتید...انهم با هزار منت...
    مرده شور..این مملکت را ببره...کثافت کاری از این روشن..تر..به همان خدایی که بالا سرمه...دوده را تنی 5200 تا 5700ددارند ..میفروشند...بی شرفا...کربن را میخوهید..مفت بدید رفقاتون...
    من فردا میفروشم...گور پدر بی همه چیز تان..40 ساله...کشور را غارت کردید...سهم من مال شما...کثافت های حرام..
    درود جناب می
    تصمیم با شما هست

اما از نظر من شکربن خیلی خوب داره حرکت میکنه

شکربن همیشه متوسط نرخ دو ماهه دوده اش با متوسط نرخ لوبکات سی اف او دو ماه گذشته اش طبیق پیدا میکنه

اگر متوسط نرخ لوبکات و سی اف او دو ماه گذشته رو در نظر بگیرید با دوده 4925 تومان همچنان روی نسبت 3 تا 3.1 قرار داریم

همان نسبتی که کربن رو تحلیل کردیم و به سود 130 تا 140 تومان متوسط رسیدیم

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mey نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب و احترام

میثم خان بزرگوار اصلا و ابدا در خصوص نرخ فروش دوده صنعتی (Carbon Black) خودت را ناراحت نکن

من و شما و خیلی های دیگه سهامدار هستیم و یه سهامدار میتونه به راحتی این موارد را در صورت صحت پی گیری کنه

بنده حدود 400 هزار تا سهم شکربن دارم

در خصوص نرخ دوده صنعتی (Carbon Black) فردا پی گیری اساسی می کنم و به گمانم با قیمتهایی که همین امشب گرفتم حدود 5800 باشه

من پی گیریهام حرف نداره و بارها و بارها به خاطر خیلی مسائل به خود سازمان بورس هم حضوری مراجعه کردم

ببینید موسسه حسابرسی شرکت کربن ایران ، موسسه حسابرسي فريوران راهبرد هست

فردا صبح به عنوان یه خریدار دوده صنعتی (Carbon Black) فرضا تیپ N – 220 یه درخواست کتبی می زنم به شرکت کربن ایران برای حدود 50 تن و میبینم قیمت رو بدون مالیات بر ارزش افزوده چند میزنه

بعدش ببینیم از این طریق می تونیم قیمت در بیاریم یا نه و نتونستیم هم من همین الان به چهار پنج تا فروشنده پیام دادم از تلگرام و درخواست قیمت دوده صنعتی (Carbon Black) شرکت کربن ایران رو به مقدار 50 تن کردم و نحوه پرداخت و محل تحویل و ... رو هم پرسیدم .

در هر صورت قیمت که در اومد میرم دفتر مرکزی شرکت کربن ایران توی خیابان گاندی ببینم برای چی نرخ فروش اردیبهشت کمتر از فروردین شده !!! و این قیمتهای دری وری گزارشات سال 97 دوده چیه؟

ما سهامداریم و باید حتما" حتما" پاسخگو باشند

اگه پاسخگو نبودند میرم موسسه حسابرسي فريوران راهبرد ، دفترشون توی شهرک غرب ، خیابان خوردین هستش

یه گزارش کتبی میدم که شرکت کربن ایران داره نرخ دوده رو به دروغ توی گزارشهاش میاره و درخواست رسیدگی میکنم و یه رونوشت هم میدم سازمان بورس اوراق بهادار جهت استجضار و پیگیری در خصوص درخواست توضیحات از شرکت کربن ایران در خصوص نرخ فروش سال 1397

خلاصه من رو همه دوستان و آشنایان بیشتر به خاطر پیگیری هام و قدرت ارتباطم با شرکتها همیشه تحسین میکنند

اصلا و ابدا خودتو ناراحت نکن

نتیجه پیگیری هام رو هم همینجا خدمتت عرض می کنم

ناراحت شدن نداره که برادر من !!!!

به جای اینکه اعصابتو خورد کنی پی گیریهاشو بسپر به داداشت بابک 52
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

12. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط بابک 52 نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب و احترام

میثم خان بزرگوار اصلا و ابدا در خصوص نرخ فروش دوده صنعتی (Carbon Black) خودت را ناراحت نکن

من و شما و خیلی های دیگه سهامدار هستیم و یه سهامدار میتونه به راحتی این موارد را در صورت صحت پی گیری کنه

بنده حدود 400 هزار تا سهم شکربن دارم

در خصوص نرخ دوده صنعتی (Carbon Black) فردا پی گیری اساسی می کنم و به گمانم با قیمتهایی که همین امشب گرفتم حدود 5800 باشه

من پی گیریهام حرف نداره و بارها و بارها به خاطر خیلی مسائل به خود سازمان بورس هم حضوری مراجعه کردم

ببینید موسسه حسابرسی شرکت کربن ایران ، موسسه حسابرسي فريوران راهبرد هست

فردا صبح به عنوان یه خریدار دوده صنعتی (Carbon Black) فرضا تیپ N – 220 یه درخواست کتبی می زنم به شرکت کربن ایران برای حدود 50 تن و میبینم قیمت رو بدون مالیات بر ارزش افزوده چند میزنه

بعدش ببینیم از این طریق می تونیم قیمت در بیاریم یا نه و نتونستیم هم من همین الان به چهار پنج تا فروشنده پیام دادم از تلگرام و درخواست قیمت دوده صنعتی (Carbon Black) شرکت کربن ایران رو به مقدار 50 تن کردم و نحوه پرداخت و محل تحویل و ... رو هم پرسیدم .

در هر صورت قیمت که در اومد میرم دفتر مرکزی شرکت کربن ایران توی خیابان گاندی ببینم برای چی نرخ فروش اردیبهشت کمتر از فروردین شده !!! و این قیمتهای دری وری گزارشات سال 97 دوده چیه؟

ما سهامداریم و باید حتما" حتما" پاسخگو باشند

اگه پاسخگو نبودند میرم موسسه حسابرسي فريوران راهبرد ، دفترشون توی شهرک غرب ، خیابان خوردین هستش

یه گزارش کتبی میدم که شرکت کربن ایران داره نرخ دوده رو به دروغ توی گزارشهاش میاره و درخواست رسیدگی میکنم و یه رونوشت هم میدم سازمان بورس اوراق بهادار جهت استجضار و پیگیری در خصوص درخواست توضیحات از شرکت کربن ایران در خصوص نرخ فروش سال 1397

خلاصه من رو همه دوستان و آشنایان بیشتر به خاطر پیگیری هام و قدرت ارتباطم با شرکتها همیشه تحسین میکنند

اصلا و ابدا خودتو ناراحت نکن

نتیجه پیگیری هام رو هم همینجا خدمتت عرض می کنم

ناراحت شدن نداره که برادر من !!!!

به جای اینکه اعصابتو خورد کنی پی گیریهاشو بسپر به داداشت بابک 52
    درود...دادا..اینا حق کشی را به حد اغلا رساندن..دوده را هم...علاوه بر اینا..میتوانی ار ارین شیمی ..هم امار بگیری.//این شرکت..مدیر عاملش از خودشانه...با هم بد بستان دارن.....تا 15...20 اردیبهشت..اینا دوده را از 5200..تا 5765 فروختن...670 تن از فروش فروردین..و..فکر کنم..حدود 400..500..تن از فروش اردیبهشت...صادراتی بوده...که اینا همان اسفند پولش را کامل گرفتند..و تسعیر کردند..و موعد تحویل که فروردین و اردیبهشت بود...جز امار فروش اوردند.......خود بارز که چون خریدش سنگین تر و از گروه تامین است.و معمولا تخفیف بیشتری میگیره ..موجودی پایان دوره اش 4900 است....بعد نفت از 65 ..شده 80 دلار..لوبکات از 1500 شده 2030....به صورت خدا پسندانه ایی ..نرخ فروش اردیبهشت...از موجودی بارز در اسفند هم کمتر .. شده.... چرا..
    بازم..شما پیگیری کن..ببین داستان از چه قراره...ممنون..

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال arad700 آواتار ها
    تشکر شده 16,145 بار در 2,953 ارسال

امسال واقعا فقط اعصاب خوردی داشتم. این از شسپا که با کلی امید خریدم یه شبه ارز تک نرخی شد و سهم داغون شد این از زاگرس که با ارز تک نرخی سودش بر باد رفت اینم از شکربن که واقعا مشخص نیست مدیرانش دارن چیکار می کنند.
    ولی با این اوصاف فکر کنم هنوز هم شرایط بدک نیست چون هرچند فروش اردیبهشت از فروردین کمتره ولی نسبت به اسفند ماه رشد داشته . حالا ببینیم جناب بابک 52 عزیز نتیجه پیگیری هاش به کجا منتهی میشه . ایشالا که اگر حضرات مدیریت شکربن خلافی مرتکب بشن بتونی دستشون را رو کنی.
    ولی از همین حالا با هم قرار بزاریم درصورت اثبات تخلف مدیریت شرکت حتما حتما از مدیریت شکایت بشه که دیگه هیچ کس جرات نداشته باشه از این کارها انجام بده.
    Honesty is the best policy

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها

دو ماهه فروردین اردیبهشت متوسط نرخ لوبکات 1680 و متوسط سی اف او بگیریم 1550 میانگین وزنی با ترکیب 2 به 1 میشه 1640

با توجه به رابطه 3 تا 3.2 نرخ دوده به لوبکات سی اف او نرخ فروش باید بین 4920 تا 5200 با تاخیر دو ماهه باشه

در حالی که شکربن در همین بازه دو ماهه اخیر همگام با نرخ لوبکات تونسته فروش متوسط 4925 تومان رو داشته باشه

یعنی شکربن کامالا داره روی خط و فرمول جلو میره

حالا ما در خرداد ماه که تنها یک هفته ازش نگذشته با افزایش قیمت لوبکات و سی اف او همراه هستیم حالا شکربن دو ماه فرصت داره تا ببینیم چطور داره نرخ میده

به نظر من گزارش فوق العاده بوده

نمیتونیم انتظار داشته باشیم چون نرخ لوبکات در خرداد بالا رفته شکربن میبایست در اردیبهشت نرخ فروش بالا میزد بلکه این نرخ فروش باید طبق سالیان گذشته در تیر ماه ظاهر بشه

البته نباید فراموش بکنیم که هنوز شرکت ها درگیر نرخ گذاری و اصلاح گزارش های خودشان هستند.
    ویرایش توسط آریو : 2018/05/28 در ساعت 07:14

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال arad700 آواتار ها
    تشکر شده 16,145 بار در 2,953 ارسال

متاسفانه امروز منفی پنج معامله میشه واقعا متاسفم.
    Honesty is the best policy

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)