صفحه 26 از 219 نخست ... 16232425262728293676126 ... آخرین
نمایش نتایج: از 251 به 260 از 2185

موضوع: کربن ایران (شکربن)

عضو عادی
    تشکر شده 912 بار در 210 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط roohe-khashen نمایش پست ها
    ببینید دوست من یه نکته بهتون بگم همیشه سهمی که از نظر فاند تایید شده باشه اگر با حجم معاملات بالا ریزشهای تکنیکی در اون سهم دیده بشه بسیار کوتاه مدت خواهد بود و فاند تایید شده اون سهم هه چی رو له و لورده میکنه!!! و به جایگاه خودش میرسه حالا بعضیا میخوان با تکنیکال سهم مچ باشن هی باید بخرن بفروشن منتظر باشن منتها اگر در بخش میان مدت سبد یا بلند مدت سبد این سهم جا گرفته باشد دیگر این کارا معنی ندارد چون به جایگاه خودش خواهد رسید رنجهای منفی مصنوعی در پترو و کربن کاملا مشهود است کلا سهم اگه خیلی تو چشم باشه همه جوره بهش گیر میدن چه از طرف سازمان چه تو فرومها همه جا همینجوری رندوم بره بالا بهتره یعنی سه روز مثبت دو روز منفی یه روز صفر تابلو دوباره 4 روز مثبت همیشه صعود پله ای و ارام رو بیشتر از صعود شارپی دوست داشتم چون ارزش و کلاس سهم همه جوره حفظ میشه چه از نظر سهامدار چه از نظر قیمت
    ممنون از راهنمایی شما

عضو فعال anahita آواتار ها
    تشکر شده 2,032 بار در 646 ارسال
    توی آخرین پیش بینی شکربن گفته شده سود ناشی از فروش زمین پسهند اگر توی خود سود پسهند تاثیر داده بشه اونوقت شکر بن هم اجازه داره این سود رو تاثیر بده تو میزان سودش ، حالا پسهند اینکارو کرده ، اما شکر بن چرا تعدیل نمیکنه تو سودش ؟این برای من سواله کسی میتونه جواب بده لطفا ؟ ممنون
    *** هرچه در جستن آنی ، آنی ***

3. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید anahita از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال بورس تبریز آواتار ها
    تشکر شده 2,242 بار در 440 ارسال
    جناب آناهیتا اجازه بدید هفته دیگه .... زصبر کنی ز کربن حلوا سازی
    تکرار میکنم همون طور که گفتم کربن 10000 ریال بازم تکرار میکنم کربن 10000 ریال مصداقش چکاوه و پسهند و پست بانک
    مطالب خوب دوستمون جناب روح خشن تایپیک 179 را بخوانید کاملا موافق گفتار ایشان در این مورد هستم
    در ناامیدی بسی امید است - پایان شب سیه سپید است
    یوسف گمگشته باز آید به کنعان غم مخور - کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور

5. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید بورس تبریز از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال roohe-khashen آواتار ها
    تشکر شده 8,607 بار در 2,033 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط anahita نمایش پست ها
    توی آخرین پیش بینی شکربن گفته شده سود ناشی از فروش زمین پسهند اگر توی خود سود پسهند تاثیر داده بشه اونوقت شکر بن هم اجازه داره این سود رو تاثیر بده تو میزان سودش ، حالا پسهند اینکارو کرده ، اما شکر بن چرا تعدیل نمیکنه تو سودش ؟این برای من سواله کسی میتونه جواب بده لطفا ؟ ممنون
    خانم اناهیتا عزیز این سود در گزارشهای بعدی حتما لحاظ میشه خیالتان راحت منتها نه به صورت تعدیل که مثلا کربن ببنده اما قطعا در گزارشهای بعدی میاد راستی کربن چه شود با زمینهای خودش !!!امروز فروشنده نخواست قیمت سهم بالا بره من احساس میکنم تحت فرمانی خریدهای گروهی کاهش پیدا کرده جالب بود مثلا 480 خریدار داشت اما با رنجهای 500 تایی رو 475 سهم رو میوردن پایین البته به نظر من برای حساس نشدن سازمان این منفی ها لازم هست بسیار دیدم از این بازیهای سهمها مصداق بارزش هم غمارگ یادش بخیر رو 120 تومن چه پدری ازمون دراورد اما خوب بعدا خوب رستگار شد به لطف الهی تو این چند سال هروقت از فاند سهمی مطمئن بودم جواب رد بهم نداده این یکی که دیگه نور چشمی همشون هم میشه

7. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید roohe-khashen از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 719 بار در 79 ارسال
    بر اساس اطلاعیه مورخه 11/11/91 کدال اثرات سود تقسیمی شرکت لاستیکی سهند تعدیل بیش از 20درصد را برای شرکت کربن بدنبال داره لذا با توجه به برگزاری مجمع در مورخه6/3/91 وتقسیم سود نقدی 200ریالی وهم چنین با توجه به فروش زمین پسهند وتاثیر گذاری سود آن در شکربن باید بزودی منتظر تعدیل بسیار خوب شکربن باشیم وبه نظر میرسه بزودی این شرکت برای تعدیل بسته بشه
    ویرایش توسط sohrab142 : 2013/06/03 در ساعت 22:02

9. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید sohrab142 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال بورس تبریز آواتار ها
    تشکر شده 2,242 بار در 440 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط sohrab142 نمایش پست ها
    بر اساس اطلاعیه مورخه 11/11/91 کدال اثرات سود تقسیمی شرکت لاستیکی سهند تعدیل بیش از 20درصد را برای شرکت کربن بدنبال داره لذا با توجه به برگزاری مجمع در مورخه6/3/91 وتقسیم سود نقدی 200ریالی وهم چنین با توجه به فروش زمین پسهند وتاثیر گذاری سود آن در شکربن باید بزودی منتظر تعدیل بسیار خوب شکربن باشیم وبه نظر میرسه بزودی این شرکت برای تعدیل بسته بشه
    بذارین همه بفروشن و خریدها تکمیل بشه و از دست همه در بیاد اونوقت ............................... کربن 10000 ریال
    در ناامیدی بسی امید است - پایان شب سیه سپید است
    یوسف گمگشته باز آید به کنعان غم مخور - کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور

11. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید بورس تبریز از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال roohe-khashen آواتار ها
    تشکر شده 8,607 بار در 2,033 ارسال
    من فقط یه تحلیلهای جالبی از بعضی دوستان تکنیکالیست میبینم البته نه در این سایت بلکه در سایتهای دیگه که واقعا باید انگشت بندازم این دهنمو پاره کنم!!!اخه کی گفته همه باید تحلیلگر باشن بابا سهمی که 100% تعدیل مثبت داده بالای 100 تومان سود عملیاتی خواهد ساخت حالا سود غیر عملیاتی اعم از زمین سهند و حتی زمینهای خودش به کنار بالای 50% افزایش نرخ دوده خواهد گرفت و کل بازار داخل رو به تنهایی داره البته و در این شرایط که باید بین خریدار محصولش گلچین کنه دیگه چه جوری باید بگه من 800 تومن میشم؟دو روز خرید گروهی کم شده حقوقی 250 تا فروخته از اون ور 200 تا بر میداره قیمت پایانی رو همچین مامان میاره بالا که به منفی 1 هم نمیرسه شاخص هم که 50000 رو نشونه گرفته اگه سهم به این بزرگی و مطرحی هر روز صف خرید باشه نتیجه ای جز بسته شدن و گیر سازمان نداره پاکسان و شپارس نیست که هر روز مثبت باشه من یه جا خوندم تارگت 250 تومانی!!!!!!!!!!!!!!!یکی هم گفته بود 350 تومن نکنید این کار ها رو شاید افرادی باشن که مبنی بر اون قیمت برن سهم رو بفروشن بزارید به موقعش والا اونی که پارسال کچینی با ما خرید زیر 300 تومان پولش دو برابر شد اونی که وساخت خرید 140 تومن پولش دوبرابر شد اونی که غمارگ حرید 120 تومن نمیدونم پولش چند برابر شد حالا ما میگیم کربن وپترو البته پخش و کروی هم همینطور ببینید 1 سال دیگه پولتون چند برابر میشه به خدا ناو سهم حساب کردن قانون داره بالا رفتن ناو قانون داره پایین اومدن ناو قانون داره تغییر پی بر ای قانون داره همین جوری که نمیگن 250 خدایا خودت رستگار بفرما!!

13. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید roohe-khashen از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 45 بار در 26 ارسال
    بابا 800 هم واسه این سهم کمه

15. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mrzed از ایشان تشکر کرده است:

عضو جدید
    تشکر شده 14 بار در 5 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mrzed نمایش پست ها
    بابا 800 هم واسه این سهم کمه
    داداش 1100 خیرش رو همه ببینیم

17. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید DADASHI از ایشان تشکر کرده است:

Banned
    تشکر شده 45 بار در 26 ارسال
    دیگه ما رو حرف بزرگترا حرفی نمیزنیم 1100 میفروشمش

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

بوک مارک ها