صفحه 29 از 219 نخست ... 19262728293031323979129 ... آخرین
نمایش نتایج: از 281 به 290 از 2185

موضوع: کربن ایران (شکربن)

عضو فعال anahita آواتار ها
    تشکر شده 2,032 بار در 646 ارسال
    البته در ارزندگی سهم شکی نیست منتها این NAV تقریبی که شما حساب کردین پایه قیمت رو تابلو قرار نخواهد گرفت زیرا اگر بخواهیم اینگونه حساب کنیم ارزش تقریبی هر سهم وصندوق هم حدود 820 تومان است ولی الان در محدوده 410 معامله میشه .
    *** هرچه در جستن آنی ، آنی ***

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید anahita از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 17 بار در 6 ارسال
    معاملات امروز نشون داد كف قيمت همينه احتمالا 500 ميره مجمع

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید majid.mo از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال roohe-khashen آواتار ها
    تشکر شده 8,607 بار در 2,033 ارسال
    کلا این شرکت و وپترو به زودی با گزارشهای شرکتهای زیر مجموعه به خصوص وپترو پرواز خواهند کرد البته کربن که خودش یه شرکت تولید مواد هست و بحث اون جدا منتها وپترو به دلیل ماهیت سرمایه گذاری پرواز میکنه کربن هم با توجه به قیمت مناسب مواد اولیه و افزایش نرخ دوده سود جالبی میسازه کلا کربن یه دونه سهمه هم تولیدکننده شده هم سرمایه گذاری شده همه جوره چند سر سوده

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید roohe-khashen از ایشان تشکر کرده اند:

ممنون میشم اگر کسی این 3 تا سوال من رو جواب بده ، فقط جواب دقیق و معتبر لطفا :
    1. قیمت هر کیلو قطران امسال تا حالا چقدر معامله شده ؟
    2.قیمت هر کیلو اکسترانت چقدر تو سال 92 معامله شده ؟
    3 . قیمت هر کیلو دوده چقدر بوده و قیمت جهانیش در حال حاضر چقدره ؟

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید anahita از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط anahita نمایش پست ها
    ممنون میشم اگر کسی این 3 تا سوال من رو جواب بده ، فقط جواب دقیق و معتبر لطفا :
    1. قیمت هر کیلو قطران امسال تا حالا چقدر معامله شده ؟
    2.قیمت هر کیلو اکسترانت چقدر تو سال 92 معامله شده ؟
    3 . قیمت هر کیلو دوده چقدر بوده و قیمت جهانیش در حال حاضر چقدره ؟
    یه نکته من بگم خانم اناهیتا کلا در این گروه یعنی گروه دوده یه مقدار محاسبات پیچیدست!!مثل مس یا تیراهن ذوب یا المینیوم شفاف نیست گاها میبینید قیمت اکسترانت در بازر کاهش شدید داشته اما قیمت دوده رفته بالا اما اگر قیمت دقیق رو میخواهید به سادگی میشه در اورد اما گفتم به دلیل انحصاری بودن تولیدات این شرکت و شدوص نمیشه زیاد به قیمت اینا توجه کرد میدونید که در این چند روز اکسترانت در بازار کاهش داشته اما بحث افرایش 50درصدی نرخ دوده داره شنیده میشه تو مایع های غمارگ و غبشهر که بازار رو در دست دارند کربنو و شدوص هم همینطور البته میدونید که کربن یه کارخانه عظیمی هست که چنین برابر شدوص عظمت داره!!

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید roohe-khashen از ایشان تشکر کرده اند:

ممنون جناب خشن . فقط یه سوال دیگه . طبق آخرین تماس ها و بررسی صورتهای مالی لاستیک سازی ها ، در حال حاضر دوده حدوده 4900 داره فروخته میشه . ولی پارسال زمستان 2200 فروخته میشده . این افزایش نرخ 50% که شما فرمودید مربوط به قیمت 4900 تومن هست ؟ یعنی به عبارت دیگه قیمت دوده حدود 7400 میشه در هر کیلو ؟! یا اینکه خبر قدیمی بوده و 50% همون 2200 منظور بوده ؟ چون راستش من شک دارم اجازه بدن دوده اینقدر گرون بشه! !

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید anahita از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 3,530 بار در 903 ارسال
    یکشنبه اخر وقت می بندد؟
    سلامتی و برکت بزرگترین نعمت ها هستند. بزرگترین آرزو هم عاقبت بخیری است. انشالله نصیبمان شود.

ممنون جناب خشن . فقط یه سوال دیگه . طبق آخرین تماس ها و بررسی صورتهای مالی لاستیک سازی ها ، در حال حاضر دوده حدوده 4900 داره فروخته میشه . ولی پارسال زمستان 2200 فروخته میشده . این افزایش نرخ 50% که شما فرمودید مربوط به قیمت 4900 تومن هست ؟ یعنی به عبارت دیگه قیمت دوده حدود 7400 میشه در هر کیلو ؟! یا اینکه خبر قدیمی بوده و 50% همون 2200 منظور بوده ؟ چون راستش من شک دارم اجازه بدن دوده اینقدر گرون بشه! !
    خیر 50% قیمت رو مطرح میکنن که حداقل 25% افزایش نرخ رو یگیرن گفتم به دلیل انحصاری بودن تولیدات و محدود بودن کارخونه تولید دوده زیاد نمیشه باهاشون در افتاد و گیر داد اما دست بالا رو میگیرن که 25% افزایش نرخ رو بگیرن

15. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید roohe-khashen از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال علیرضا123 آواتار ها
    تشکر شده 7,157 بار در 1,547 ارسال
    قیمت اکستراکت 1540 هستش اخرین معامله از نفت بهران بوده تو بورس کالاقیمت روغن قطران که به اشتباه همه فکر میکنند قطران هست و تو بورس انرژی دارند دنبال قیمتش میگرند حدود در نظر بگیرید رقم مناسبی هست چون رقم دقیقش تو بازار نیست.قیمت فروش دوده 4900 هستش.البته من خودم شدوص دارم ولی این اطلاعات بالا برای شدوص و شکربن صدق میکنه و اخبلاف فروش جزئی قیمت دوده در صورتهای مالی شدوص و شکربن بخاطر گرید و کیفیت دوده میباشد.شدوص هم علاوه بر شکربن در این رنج قیمت ارزنده هستش.از لحاظ سود عملیاتی بنظر من شدوص امسال حدود 460 حداقل و شکربن در حدود 120 سود میازه.البته بنده فقط از لحاظ تولید و سود عملیاتی عرض کردم.و سود پرتفوی شکربن را محاسبه نکردم.موفق باشید

17. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید علیرضا123 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال علیرضا123 آواتار ها
    تشکر شده 7,157 بار در 1,547 ارسال
    قیمت اکستراکت 1540 هستش اخرین معامله از نفت بهران بوده تو بورس کالا
    قیمت روغن قطران که به اشتباه همه فکر میکنند قطران هست و تو بورس انرژی دارند دنبال قیمتش میگرند حدود در نظر بگیرید رقم مناسبی هست چون رقم دقیقش تو بازار نیست.
    قیمت فروش دوده 4900 هستش.
    البته من خودم شدوص دارم ولی این اطلاعات بالا برای شدوص و شکربن صدق میکنه و اخبلاف فروش جزئی قیمت دوده در صورتهای مالی شدوص و شکربن بخاطر گرید و کیفیت دوده میباشد.
    شدوص هم علاوه بر شکربن در این رنج قیمت ارزنده هستش.از لحاظ سود عملیاتی بنظر من شدوص امسال حدود 460 حداقل و شکربن در حدود 120 سود میازه.البته بنده فقط از لحاظ تولید و سود عملیاتی عرض کردم.و سود پرتفوی شکربن را محاسبه نکردم.
    موفق باشید

19. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا123 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بوک مارک ها