صفحه 40 از 219 نخست ... 30373839404142435090140 ... آخرین
نمایش نتایج: از 391 به 400 از 2185

موضوع: کربن ایران (شکربن)

عضو فعال مخبرالدوله آواتار ها
    تشکر شده 17,298 بار در 4,846 ارسال
    گروه کربن از نظر فاند همانند گروه قند است....منتهی با این تفاوت که مواد اولیه اون در حد بی نهایت در اختیار گروه
    قرار داره و فقط سخت افزار و تجهیزات موردنیاز برای تولید باید فراهم باشه...
    یعنی محدودیت در تولید بواسطه کمبود ماشین آلات و تجهیزات وجود داره....
    خوشبختانه با توجه به شرایط کشور ....مشتری و تقاضا هم در حد خیلی خوبی برای محصولات وجود داره.....
    بعضا دیده میشه که برخی از سهامداران موضوع فروش دارایی و زمین رو عمده میکنند که این موضوع نمیتونه
    تبلیغ خوبی باشه....چون این گروه بقدر کفایت از فاند عملیاتی خوبی برخوردار است و احتیاج به بزرگ کردن
    سودآوری از قبل فروش زمین رو نداره.....
    البته باید توجه کرد که تفکر مخرب دولت نهم و دهم باعث گردید که این گروه چند سالی از روند تولید دور بمونه
    و همین مسله باعث میشه کم کم رشد کنه....

مردم میپرسند که ا.ن را چه کسانی حمایت میکنند؟؟؟

2. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید مخبرالدوله از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی KEYAN5533 آواتار ها
    تشکر شده 493 بار در 181 ارسال
    سلام مخبر بزرگوار
    من مدتی هست نوشته های شما رو میخونم
    میخوام فردا خرید داشته باشم شما از گدوم گروه پیشنهاد میدین وتوچه رنج قیمت واینکه کوتاه مدت یا میان مدت
    من خودم روپتروشیمی ها یا پالایشگاهی ها نظر دارم ومعدنی رو کگل .
    نظر شما چیه
    3PA3

عضو فعال مخبرالدوله آواتار ها
    تشکر شده 17,298 بار در 4,846 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط KEYAN5533 نمایش پست ها
    سلام مخبر بزرگوار
    من مدتی هست نوشته های شما رو میخونم
    میخوام فردا خرید داشته باشم شما از گدوم گروه پیشنهاد میدین وتوچه رنج قیمت واینکه کوتاه مدت یا میان مدت
    من خودم روپتروشیمی ها یا پالایشگاهی ها نظر دارم ومعدنی رو کگل .
    نظر شما چیه
    3PA3
    با سلام
    با دید یکساله پارسان بخرید.از سهام مطمئن با فاند بسیار قوی میباشد.

مردم میپرسند که ا.ن را چه کسانی حمایت میکنند؟؟؟

5. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مخبرالدوله از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 139 بار در 72 ارسال
    سلام دوستان
    من به تازگی عضو شدم ولی تقریبا با سابقه ی چند ماهه از کامنت های دوستان هم استفاده بردم و حتی هم ضرر.
    تا حدودی به تحلیله ای تکنیکال آشنا هستم و اقدام به شرکت در کلاسهای آموزشی این دوره کردم که باید چند دوره طی کنم تا یه حدودی بشه نظر بدم.
    بماند.. خواستم بگم این سهم رو من بدون تحقیق خریدم با میانگین 466 تومن ولی از اون موقع افت کرده
    نمیدونم توی خریدم عجله کردم یا نه ولی نظرم اینه که بمونم روی سهم. ولی یکی از دوستام با اینکه از من با حوصله تره و این سهام شکربن رو داره
    خیلی ازش نالید و تا تونست از معایبش گفت و بزرگترینش تخصیص ندادن سود بود
    نظر دوستانی که این سهم رو هم می شناسند و هم خوب نگه داشتند خواهش میکنم یه راهنمایی به بنده بکنن تا از سر درگمی در بیام
    در عین حال که با یه کامنت دادن که این سهم خوبه و فلانه و... آدم مجاب نمیشه
    تشکر دوستان

عضو فعال roohe-khashen آواتار ها
    تشکر شده 8,607 بار در 2,033 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مات نمایش پست ها
    با این به به و چه چه کردنا فقط دارید کار سهمو خراب میکنید
    ی مشت نوسان باز وارد سهم میشن حرکت سهمو خراب میکنند
    اگه تحلیلی دارید رو کنید اگه ندارید بذارید تاپیک سهم بره اون پایین تا روند سهم برگرده به روال سابق
    جناب مات گفتنی ها در مورد کربن گفته شده زمینهای شرکت-زمین پسهند-مشتریان دوده-و شرکتهای زیر مجموعه همانطور که گفتنی ها دو ماه پیش راجب فراور گفته شد و رو 470 با صف فروش رفت مجمع الان چنده بماند ما میگیم میگیم میگیم یهو دیگه هیچی نمیگیم!!! بعد دو ماه تاپیک میاریم بالا شرمنده ولی کارمون هم درسته!!!میدونیم داریم چی میگیم و چی کار میکنیم یک سهم نه با تعریف های ما نه با بالا بودن تاپیک نه با پایین بودن تاپیک جهش قیمتی داره اگر این طور بود که فولاد هر روز در صدر تاپیک ها بود اما به موقع از 290 رفت تا 480 ما اینجا بنا به عنوانی که زیر اسم کاربریمون هست وظیفه میدونیم دوستان رو تا حدی که بتوانیم راهنمایی کنیم در مورد تحلیل هم به این نتیجه رسیدیم که شرکت به راحتی در 3ماهه اول چیزی حدود 42 تومن معادل کل سود سال 91 سود ساخته منتها من دوست دارم به زبان عامیانه تحلیل کنم وگرنه دوست داشته باشن دوستان یه تحلیل بزارم از کربن که حدود 10 صفحه بشه!!!دیگه حرفهای اخر راجب کربن زده شده لپ کلام احتمال بسته شدن نماد برای تعدیل هست و دو ماه دیگه این تاپیک همراه با تاپیک کروی بالا اورده میشه تاپیک فراور و لسرما هم تقریبا رستگار شدن ولی اگر فکر میکنید با پایین رفتن تاپیک سهم جور دیگری معامله میشه که خوب چیزی ننویسیم دیگه

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید roohe-khashen از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,895 بار در 4,563 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط roohe-khashen نمایش پست ها
    جناب مات گفتنی ها در مورد کربن گفته شده زمینهای شرکت-زمین پسهند-مشتریان دوده-و شرکتهای زیر مجموعه همانطور که گفتنی ها دو ماه پیش راجب فراور گفته شد و رو 470 با صف فروش رفت مجمع الان چنده بماند ما میگیم میگیم میگیم یهو دیگه هیچی نمیگیم!!! بعد دو ماه تاپیک میاریم بالا شرمنده ولی کارمون هم درسته!!!میدونیم داریم چی میگیم و چی کار میکنیم یک سهم نه با تعریف های ما نه با بالا بودن تاپیک نه با پایین بودن تاپیک جهش قیمتی داره اگر این طور بود که فولاد هر روز در صدر تاپیک ها بود اما به موقع از 290 رفت تا 480 ما اینجا بنا به عنوانی که زیر اسم کاربریمون هست وظیفه میدونیم دوستان رو تا حدی که بتوانیم راهنمایی کنیم در مورد تحلیل هم به این نتیجه رسیدیم که شرکت به راحتی در 3ماهه اول چیزی حدود 42 تومن معادل کل سود سال 91 سود ساخته منتها من دوست دارم به زبان عامیانه تحلیل کنم وگرنه دوست داشته باشن دوستان یه تحلیل بزارم از کربن که حدود 10 صفحه بشه!!!دیگه حرفهای اخر راجب کربن زده شده لپ کلام احتمال بسته شدن نماد برای تعدیل هست و دو ماه دیگه این تاپیک همراه با تاپیک کروی بالا اورده میشه تاپیک فراور و لسرما هم تقریبا رستگار شدن ولی اگر فکر میکنید با پایین رفتن تاپیک سهم جور دیگری معامله میشه که خوب چیزی ننویسیم دیگه
    تحلیل کردن ی بحث هست
    ولی اینکه ی عده میان میخرن و شروع میکنند میگن از فردا میره بالا بدون اینکه نموداری بکشن یا بنیادی دلیلشو بگن و این مورد هست که کار سهم رو خراب میکنه
    چون که هستند معامله گرایی که سهم رو میخرند و وقتی میبینند سهم بالا نمیاد فردای اونروز فروشنده میشن چون که با تحلیل نخریدن
    اگر به معاملات این دو روزه سهم نگاه کرده باشید
    اکثرا فروشنده حقیقی بوده که بدون تحلیل خریده و الان داره با ضرر میفروشه بنابراین
    من همچنان رو صحبت خودم هستم
    هر کی تحلیلی داره بیاد بیان کنه چه تکنیکالی چه بنیادی
    ولی اینکه تا من خریدم فردا بگم خوبه بعد که فروختم بگم بده این برای سهم سمه و خوب نیست
    الماس را جز در قعر زمین نمیتوان یافت و حقایق را جز در اعماق فکر نمی توان کشف کرد.(ویکتور هوگو)
    اگر می خواهی بنده کسی نشی بنده هیچ چیز مشو.(ژاک دوال)
    اعتماد به نفس را از شیر بیاموزید اوبا خودش یکدل است و هرگز تضاد در او راه ندارد.

عضو فعال
    تشکر شده 139 بار در 72 ارسال
    احساس میکنم دوستان یکم دارن با تعصب روی نظراتشون به همدیگه تاپیک میدن
    هرچیزی ممکنه اتفاق بیوفته بخصوص توی خبرهای فاند.
    نباید بی مورد به نظرات یکی دیگه گیر 3پیچ داد که اشتباهه یا درست.
    هیچ وقت هیچ خبری مطلقا درست یا اشباه نیس
    ..البته ببخشین دخالت کردم آقایون ولی فکر نکنم حرفم بد باشه

11. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید حسنعلی از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۵۶) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 104,164 بار در 23,331 ارسال
    یکشنبه از صف فروش برداشتم و امروزم در منفی از محل فروش تکشا مجدد خریدم
    پایینی فکر نکنم داشته باشه
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

13. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال بورس تبریز آواتار ها
    تشکر شده 2,242 بار در 440 ارسال
    شایعه شده گزارش تعدیل سهند به همراه فروش زمینهاش امروز یا فردا رو کدال میاد دوستان تحقیق کنند
    در ناامیدی بسی امید است - پایان شب سیه سپید است
    یوسف گمگشته باز آید به کنعان غم مخور - کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور

عضو فعال roohe-khashen آواتار ها
    تشکر شده 8,607 بار در 2,033 ارسال
    در ضمن مثل اینکه دوده ساز دیگر یعنی شدوص 3ماهه موفق یه ساختن سودی جالب شده!!!

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید roohe-khashen از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بوک مارک ها