صفحه 58 از 219 نخست ... 8485556575859606168108158 ... آخرین
نمایش نتایج: از 571 به 580 از 2185

موضوع: کربن ایران (شکربن)

عضو فعال space_mohamad آواتار ها
    تشکر شده 1,448 بار در 358 ارسال
    تکنیکالی فردا روز مهمیه ... اگه منفی بخوره میتونه تا 500 یا حتی پایینتر بیاد ...
    من امروز قبل صف شدن فروختم ولی نه به خاطر اینکه سهم بدیه ... بلکه امیدوارم بعد از گرفتن چن نوسان توی یه چند سهم با قیمت پایینتر وارد میشم باز
    البته امیدوارم که اشتباه نکرده باشم
    "قانون شماره 1 : هرگز پول از دست ندهید. قانون شماره 2: هرگز قانون شماره 1 را فراموش نکنید " وارن بافت

عضو فعال anahita آواتار ها
    تشکر شده 2,032 بار در 646 ارسال
    چرا این گزارش کذایی رو دادن ؟ یعنی بلانسبت ملت رو گوسفند فرض کردن ؟؟؟؟!!!!؟!
    *** هرچه در جستن آنی ، آنی ***

كاربر فعال سلطان بورس آواتار ها
    تشکر شده 8,778 بار در 2,930 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط بورس تبریز نمایش پست ها
    سلام جناب آقای سلطان بورس
    واقعا باعث تاسف است که برخی سهامهای پرپتانسیل همچون کربن و یا برخی سهامهای دیگر واقعا قربانی رانت اطلاعاتی و عدم گزارش شفاف یا بعضا گزارشی بسیار محتاطانه میدهند که باعث ضربه زدن کوتاه مدت به سهام میگردند یک سوال از شما و دوستان شما دارم اگر جنابعالی گزارشات پسهند را مطالعه کرده باشید اخیرا " با تعدیل مثبت عملیاتی و همچنین فروش زمینها به هامون کیش سودش به رقم 2850 رسیده که سهم تا حوالی 12000 ریال رشد کرد و خودش در گزارش امسالش آورده است و گفته 50 درصد این سود را تقسیم میکنه سوالم این است چرا کربن به این موضوع فروش زمین اشاره کرده ولی
    تو سودش اعمال نکرده ؟ اگه معامله قطعی نیست چرا پس پسهند تو گزارش سودش لحاظ کرده ؟ اگر قطعی است معامله چرا کربن نمیاره ؟ به گفته یکی از دوستان که تو مجمع بوده اشاره داشت که خود مدیر عامل گفنه ما کل سود سال قبلمون را تو این سه ماهه اول 92 بدست آوردبم و از طرفی مدیر عامل گفته بود که به دنبال کسب مجوز برای صادرات هستیم !! حالا تو گزارش 3 ماهه اشاره شده که نزدیک یک ملیون دلار صادرات داشتند که در مقابلش تجهیزات و ... وارد کرده اند !
    من تعجب میکنم گزارشی که سر تا پا بوی پیشرفت و تعدیل میدهد و نزدیک 9 درصد هم تعدیل مثبت کرده و در آینده حرفها برای گفتن زیاد خواهد داشت این جوری مورد آماج فروش قرار میگیرد بخدا اگه سهمی دیگه ایی 20 درصد تعدیل منفی میداد این قدر صف فروش نمیشد من الان هم میگم کربن تو آینده 10000 ریال را خواهد دید خودم هم اصلا فروشنده نیستم تو پایین هم باز اضافه خواهم کرد بنده به عنوان یک سهامدار چز این قدرت و جرات را ندارم که به دوستان و عزیزان این سایت بخواهم ضرر و زیان بزنم اصولا با این سهم باید بنیادی فکر کرد و سهامدارای کرد آنهایی که این سهم را دارند و در قیمتهای بالا خرید کرده اند مطمئن باشند هیچ گاه ضرر نخواهند کرد اگر کمی صبر داشته باشند
    دوست عزیز من هم میدونم تا آخر سال 150 تا 200 میسازه ولی صحبت من این هست که چرا قبل از گزارش دادن باید شایعه تعدیل 40 تومان سود عملیاتی بکنیم که این بشه عاقبت امروز سهم
    من صحبتم فقط عدم ارائه اطلاعات غلط هست
    کسی که میاد اینجا همش میگه من خبر دارم که فلان سود داده یعنی خبر داره . و رو حرف شما حساب باز میکنن
    شما میای میگی 40 سود عملیاتی ، وقتی گزارش میاد سود عملیاتی میشه 12 تومان خوب طرف دیگه گزارش نمیخونه و فقط تو ذهنش این هست که قرار بوده 40 عملیاتی سود بده و شده 12 تومان و در نتیجه میشه گزارش بد
    متاسفانه متاسفانه 98% اطلاعاتی که دوستان در این سایت ها قرار میدن همش از شایعاتی هست که آخرش هم غلط از کار در میاد و عاقبش میشه هم ضرر برای خودش و هم برای خواننده

كاربر فعال سلطان بورس آواتار ها
    تشکر شده 8,778 بار در 2,930 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط anahita نمایش پست ها
    چرا این گزارش کذایی رو دادن ؟ یعنی بلانسبت ملت رو گوسفند فرض کردن ؟؟؟؟!!!!؟!
    آقا گزارش اگر از نظر شما کذایی هست فردا بفروش تا خیال خودت راحت بشه

عضو فعال anahita آواتار ها
    تشکر شده 2,032 بار در 646 ارسال
    من خانمم نه آقا :| احتمالا تو روزهای آینده خالی کنم . به نظرم انتظارات از این سهم خیلی بالا رفته بود و این پوشش 3 ماهه باعث افت و نزول میان مدت سهم میشه ، البته من مقدار زیادی رو رو 545 خالی کرده بودم ، اما این باقی مونده ها رو هم احتمالا باید رد کنم بره .
    *** هرچه در جستن آنی ، آنی ***

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید anahita از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال sourena آواتار ها
    تشکر شده 5,319 بار در 1,077 ارسال
    چه پاقدم نحسی داشت
    سال 1392 می تونه یک سال طلایی و فراموش نشدنی برای بورس وبازار سرمایه باشه.

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید sourena از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال eslami آواتار ها
    تشکر شده 2,690 بار در 683 ارسال
    بورس بازی کار هر کسی نیست............باید صبر داشته باشی. اگر فاقد این خلق و خو هستید.....پیشنهاد میکنم از بورس دوری کنید.
    بنظرم کربن از هفته بعد متعادل بشه و بعد آروم آروم بالا بره.

10. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید eslami از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی nazi آواتار ها
    تشکر شده 182 بار در 52 ارسال
    دوستان عجله نکنن فعلا نوسانگیری رو بزارین کنار
    اگه سهمی رو با تحلیل خرید کردین دیگه شک نکنید
    جو منفی ندید
    این حرفم یادتومن باشه :
    کربن برمیگرده
    یه گروه دارن خارج میشن بزارید برن

عضو عادی immortal44 آواتار ها
    تشکر شده 952 بار در 238 ارسال
    دوستان عزیز کربن سهم بسیار خوبیه ولی به خاطر اینکه مدیرانش تمامی ایتمها رو در نظر نگرفته بودن واسه 3 ماه ، و انتظار سهامدارنش بیش از این بود به همین خاطر یک جو روانی فروش بروی سهم حاکم شده ، همان طور که قبلا گفتم کربن بدون تعدیل در یک کانال صعودی قرار دارد و در قیمت 522 کاملا بر می گردد ، حالا شرایط رو بررسی کنین ببینین آیا ارزش داره بفروشین یا نه

13. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید immortal44 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Smart Trader آواتار ها
    تشکر شده 516 بار در 123 ارسال
    توی بورس هرکسی نتیجه تفکرات خودش را می گیرد
    ببین فکر می کنند با دو روز منفی کار سهم تمام شده است و باید ازش خارج شوند!!!!!!
    اینها انگار اصلاض توی بازار نیستند....دیروز اکثر نماد ها قرمز بودند....انتظار معجزه دارید.....؟؟؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بوک مارک ها