صفحه 61 از 219 نخست ... 11515859606162636471111161 ... آخرین
نمایش نتایج: از 601 به 610 از 2185

موضوع: کربن ایران (شکربن)

عضو فعال anahita آواتار ها
    تشکر شده 2,032 بار در 646 ارسال
    اگر کسی کمی فاندامنتال بلد باشه ، کمی ، لازم نیست تحلیلگر حرفه ای باشه ، راحت با مقایسه صورت های مالی با 3 ماهه آخر سال پیش خیلی چیزها دستگیرش میشه . من فعلا دارم راجع به عملیاتی سهم صحبت میکنم و کاری با زمین پسهند ندارم که تو خود گزارش 9 ماهه و 12 ماهه کربن که توی کدال موجوده ذکر شده وقتی خود سهند سود زمین رو تاثیر بده کربن هم اجازه داره تاثیر بده! !! من به این موضوع کاری ندارم که اینو تاثیر ندادن . وقتی سود شدوص بیاد چیزای بیشتری روشن میشه البته شدوص هم ممکنه 3 ماهه انتظار کامل براکرده نکنه برای اینکه 1 ماه تعطیل بوده . یه حرفی هم دارم با دوستان گرامی که از منفی خوردن و گزارش ناراحت هستند . وارن بافت روی سهام کوکا کولا 10 سال صبر کرد تا سود عالی گرفت ولی ما سهامدارا دوست داریم یه سهمی رو بخریم بعد از یه ماه 200% سود بده . ولی اینطوری همیشه نا امید و سرخورده میشین . کمی واقع بین باشید ، هر آماتوری میتونه تشخیص بده که تو این گزارش کثافت کاری شده و کاملا مشهوده که این کار برای سوار شدن افرادی خاص هست . این رو از روند معاملات در آینده میتونید تشخیص بدید . ببخشید طولانی شد .
    *** هرچه در جستن آنی ، آنی ***

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید anahita از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,075 بار در 401 ارسال
    من رفیق فابم تو یکی از بخش های سازمان بورس کار میکنه جایی که اطلاعات دست اول میاد براش تا حالا 90% آماراش درست بوده آقای ....
    پاکسانو به گفته اون 430 خریدم 2100 فروختم.فاذر رو رو 212 خریدم.شبندر رو زیر 800 روزایی که صف بود خریدم. کربن رو هم روی 320 تا 504 خریدم جالب اینجاست که سبد خودش 50% کربن اصلا نگاش نمیکنه میگه بالای 1000 میفروشمش بهتون قول میدم به زودی بر میگرده من با راهنمایی های این آقا سرمایه 3 میلیونیمو 42 میلیون کردم تو کمتر ازیکسال.البته بیشتر این سرمایه رو مدیون شتران هستم 220 تا داشتم و وام 4 میلیونیه بانک ملت.به دلتون بد راه ندید.راستی این آقا بشدت رو شاراک هم مثبت بود اما متاسفانه بسته شد و نتوانستم بخرم.

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Arash007 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    همین شاراک مطمئن باش بالای 2500 باز میشه یا یه افزایش سرمایه تپل میده از محل سود انباشته یادته تا آمریکا تحریم کرد پتروشیمیو این نامردا 1000 تومن از چنگ ملت ساده در آوردن همین 2 ماه پیش

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Arash007 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی omidbn آواتار ها
    تشکر شده 87 بار در 31 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط بورس تبریز نمایش پست ها
    آناهیتا عزیز خیلی از شما ممونم باور کنید تو این چند روز افت این سهم را تو تمامی سایتها به بورس تبریز نسبت میدهند !!! و چه حرفها و تهمتهایی که چه علنا" و چه با پیغام خصوصی در سایت همسایه و... نصیب من نشد ولی من ایمان دارم و مطمئنم که جواب این صبرمان را تو این روزهای عزیز رمضان خواهیم گرفت انشالله وجدان و آگاهی و دانش روزی بر باطل و احساسات کذب غلبه نماید آمین

آقا ما که امروز اضافه کردیم ، همچنان هستیم باسهم تا آخرش. ضمنا من همیشه از صحبتای شما استفاده کردمو میکنم و به این سهم ایمان دارم و هفته بعدم اگه نقد باشم بازهم اضافه خواهم کرد.

بازم ممنون از شما

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید omidbn از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    با اجازه بچه های خوب این تالار میخوام یه جنبشی راه بندازم به عنوان جنبش سبز نگهداری شکربن البته دوستان توجه داشته باشن منظور از سبز یعنی اینکه این سهم باید همیشه سبز پوش باشه هدف این جنبش اطلاع رسانی در خصوصه پتانسیل های نهفته شرکت باشه. دقت کردید تو این دو روز حقوقی نفروخته!؟

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Arash007 از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال آذرآبادگان آواتار ها
    تشکر شده 5,645 بار در 1,096 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arash007 نمایش پست ها
    با اجازه بچه های خوب این تالار میخوام یه جنبشی راه بندازم به عنوان جنبش سبز نگهداری شکربن البته دوستان توجه داشته باشن منظور از سبز یعنی اینکه این سهم باید همیشه سبز پوش باشه هدف این جنبش اطلاع رسانی در خصوصه پتانسیل های نهفته شرکت باشه. دقت کردید تو این دو روز حقوقی نفروخته!؟
    دوست عزيز هيچ نيازي به جنبش نيست
    از قضا براي بهبود روند سهم بايستي اشخاصي كه با حرف ديگران وارد سهم شده اند و هيچ شناختي از بورس و سهم و .. ندارند
    از سهم خارج شوند تا با هر وزش بادي صف خريد و صف فروش ايجاد نشه...سهامداري كه فاند سهم را ميشناسه با خيال راحت
    كنار وايسه و فقط نظاره گر باشه تا بازار خودش روند را در مسير درستش قرار بده...
    در سرزمینی که سایه آدمهای کوچک بزرگ شد،در آن سرزمین آفتاب در حال غروب است!!!(( دکتر شریعتی ))

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید آذرآبادگان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال alireza51 آواتار ها
    تشکر شده 2,191 بار در 872 ارسال
    سلام
    مقداری شکربن دارم.
    از شنبه من هم می رم تو ضرر ، ببینیم چی پیش میاد.

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید alireza51 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 139 بار در 72 ارسال
    سلام دوستان
    من از چند ماه پیش شکربنی شدم. با تموم نوساناتش هیچی ازش کم نکردم.پی فرصتی هستم بیاد پایین تر وسهامهای دیگه ای که دارم رو به این سهم تبدیل کنم حتی شیران..
    ولی فعلا توی سهمی به نام شدوص گیر کردم که مثل برادر شکربن هستش. نمیدونم ازش خارج بشم و تبدیلش کنم به همین شکربن یا نه.اگه از دوستان کسی هست راهنمایی کنه ممنون میشم

عضو فعال Smart Trader آواتار ها
    تشکر شده 516 بار در 123 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط بورس تبریز نمایش پست ها
    آناهیتا عزیز خیلی از شما ممونم باور کنید تو این چند روز افت این سهم را تو تمامی سایتها به بورس تبریز نسبت میدهند !!! و چه حرفها و تهمتهایی که چه علنا" و چه با پیغام خصوصی در سایت همسایه و... نصیب من نشد ولی من ایمان دارم و مطمئنم که جواب این صبرمان را تو این روزهای عزیز رمضان خواهیم گرفت انشالله وجدان و آگاهی و دانش روزی بر باطل و احساسات کذب غلبه نماید آمین
    با سلام خدمت همه دوستان کربنی
    اولاً خوشحالم که دوستان خیلی خوبی هستند که با تحلیل دارند گروهی را که نمیدانند چه در گزارش گذشته را روشن می کنند و این برای سهم خیلی خوب هست و باعث برطرف شدن خیلی ابهامات میشود

ثانیاً:
    آقای بورس دوست عزیز
    شما اصلاً خودت را ناراحت نکن
    همین دوستانی که میگوید اومدن واین حرفها رو زدن...اگر سهم میشد 700 ...می آمدند و تشکر می کردند؟؟؟؟
    ما از چندین ماه پیش در تاپیک پست می زنیم...اما همیشه گفتیم>>>>

اول تحقیق ...بعد خرید

حالا اگر سهم 2 روز منفی بخوره یا اصلاح کنه...یا مدیران شرکت گزارش دلخواه بگذارند روی کدال ....تقصیر شما یا امثال دوستانی که میآیند و تحلیل می کنند نیست...
    خود فرد باید بتونه تحلیل کنه و تصمیمی بگیره....

دوستان موفق باشید

17. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید Smart Trader از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۳۶) Ali آواتار ها
    تشکر شده 11,347 بار در 1,688 ارسال
    4%منفی شنبه به کف کانال صعودی می خوره ممکنه اصلا به اون قیمت نرسه و برگرده و برگشت های شکربن طبق سوابق بسیار شارپ هست

19. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید Ali از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

بوک مارک ها