صفحه 68 از 219 نخست ... 18586566676869707178118168 ... آخرین
نمایش نتایج: از 671 به 680 از 2185

موضوع: کربن ایران (شکربن)

عضو عادی hamedsh آواتار ها
    تشکر شده 282 بار در 115 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط آذرآبادگان نمایش پست ها
    اجازه بدهید تاپیک بره صفحه 3 کمی گرد و خاک بخوره همه چیز خودش درست میشه
    ما اخیرا تاپیک پکرمان را فرستادیم اونجا مشکلش داره حل میشه...
    کلا روند معاملاتش را بیخیال شین اگر هم که کوتاه مدتی هستید توصیه به خروج دارم
    ولی این نشون میده چقدر خون طمع هستند تا یه چیزی می پیچه منفیش می کنن من که هر اطلاعاتی داشته باشم به همه میدم تا چشمشون در بیاد.

عضو فعال مسعود اب آواتار ها
    تشکر شده 3,952 بار در 1,302 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط آذرآبادگان نمایش پست ها
    دوست گرامي
    بنده به شخصه هيچ علاقه اي براي ورود به چنين مباحثي با افرادي كه در يك سهم ذينفع نيستند ولي
    مدام در تاپيك آن سهم مشغول فعاليت هستند ندارم ليكن در مورد صحبتهاي جنابعالي كه سعي در
    حرفه اي و خير خواه نشان دادن خود هستيد نكته اي را عرض كنم:
    روز 29 تير ماه اولين روزي بود كه شما صحبت از ريزش سنگين سهم نموديد و حال آنكه از آنروز تا كنون
    با 5 درصد اصلاح قيمتي مواجه بوده .. در ضمن همه كه مثل شما نوسانگير حرفه اي نيستند..خيليها
    اينجا سهامدارند نه نوسانگير كه اگر به نوسانگيري باشد چه بسا سهمهاي سبك كه روزانه بشود از
    آنها نوسان گرفت و لذت برد ..قبلا هم در اين تاپيك عرض كردم كساني كه ديد ميان مدت و بلند مدت
    دارند بهتر است در اين سهم بمانند و بخش كوتاه مدت سرمايه خود را در بخش ديگر سبد و با سهام
    مناسب آن كار درگير نمايند....
    شما را بسيار علاقمند به بالا آوردن اين تاپيك مي بينم و دليل اين كار برايم مبهم است؟؟؟
    موفق باشيد
    دوست من حرفه ای نیستم و ادعایی مبنی بر حرفه ای بودن ندارم ولی مثل اینکه شما حرفه ای هستید بنابراین بنده نیز علاقه ای به همصحبت شدن باشما ندارم اما : 1- من نوسانگیر نیستم چه برسه به حرفه ایش با اینحال اعتقاد دارم هرکسی مختار است بقول دوست دیگرمان سهامدار باشد یا سهامباز و نظر هر کسی محترم است چون اهداف متفاوت است 2- بنظر من نباید روی سهم خاصی تعصب داشت چون من وشما سرمایه گذار هستیم نه سهامدار عمده 3- اینجا تاپیک تبادل نظر است نه اینکه کسی بخواهد بگوید چه کسانی بمانند یا بروند 4- اشتباه نکنید روزی که من گفتم سهم ریزش خواهد داشت 29 تیر شما میشد سهم را 531 رد کرد بنابراین تا امروز 12 درصد منفی ، تا بعد 5- این نیز بگذرد . یا علی
    ویرایش توسط مسعود اب : 2013/07/24 در ساعت 11:41

3. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مسعود اب از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی nazi آواتار ها
    تشکر شده 182 بار در 52 ارسال
    سلام دوستان
    یه تجربه میخوام بهتون بگم الان چند ساله توی بورس دارم کار میکنم
    تا حالا فقط روی یک سهم با ضرر خارج شدم اونم کروی بود که روی 280 رفتم بیرون بعد تا 220 هم آمد پایین فقط هم 13 هزار تومان ضرر شد چون بدون تحلیل خریدم
    مطمئن باشید کربن روند صعودی رو پیش میگره ولی باید یه مقدار صبر داشته باشید و از دید نوسانگیری بیاید بیرون حقوقی داره زیر پوستی جمع میکنه بعد سهامدار حقیقی میفروشه
    روی سهم خودتون تمرکز کنید دیدن سهام دیگه که دارن مثبت میخوره یه مقدار برای بعضی ها سخته . سهامدار باشید ضرر نمی کنید
    روی زاگرس 2000 تومانی همین حرف رو قبل از مجمع زدم تا الان حداقل 50% گین شد برای هر کسی که سهامداری کرد

5. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید nazi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال anahita آواتار ها
    تشکر شده 2,032 بار در 646 ارسال
    سلام . دوستان کسی میتونه یه تحلیل تکنیکال از روند کوتاه مدت شکربن بزاره ؟ من شنیده بودم اگر بیاد زیر 505 ممکنه تا 400 بریزه.
    *** هرچه در جستن آنی ، آنی ***

7. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید anahita از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال مسعود اب آواتار ها
    تشکر شده 3,952 بار در 1,302 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط anahita نمایش پست ها
    سلام . دوستان کسی میتونه یه تحلیل تکنیکال از روند کوتاه مدت شکربن بزاره ؟ من شنیده بودم اگر بیاد زیر 505 ممکنه تا 400 بریزه.
    دوست من این نمودار شکربن ، در صورتیکه چند روز آتی صعودی باشه رشد شارپی خواهد داشت در غیر اینصورت ممکن تا 400 برسه. شخصا پیش بینی میکنم سهم برگشت خوبی خواهد داشت . برای مشاهده روی شکل زیر کلیک کنید.

شکربنH1.jpg

9. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مسعود اب از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال bahary آواتار ها
    تشکر شده 3,739 بار در 873 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط anahita نمایش پست ها
    anahita عزیز ! کربن در 5191 حمایت داشت که شکست. دومین حمایت در 4939 بود که متاسفانه این هم امروز شکست ولی چون آخرین قیمت 4920 وپایانی هم 4982 است جای امیدواری هست که از شنبه در قیمتهای مثبت معامله شود. البته بشرطی که رنجهای منفی توسط بعضی افراد ........... کشیده نشود که اگر چنین شود نقطه مقاومت بعدی 4372 است که بسیار بعید است از آن پایینتر برود مگر اینکه اتفاقات خاصی برای بورس بیافتد. من هرگز فروشنده این طلای سیاه نیستم چون هر لحظه ممکن است برگردد و غافلگیر شویم و مجبور شویم با چند درصد بالاتر جایگزین کنیم .در صورت رسیدن به نقطه حمایت 4372 حتما باندازه موجودی فعلی اضافه می کنم.
    ویرایش توسط bahary : 2013/07/24 در ساعت 20:37

11. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید bahary از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال bahary آواتار ها
    تشکر شده 3,739 بار در 873 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مسعود اب نمایش پست ها
    دوست من این نمودار شکربن ، در صورتیکه چند روز آتی صعودی باشه رشد شارپی خواهد داشت در غیر اینصورت ممکن تا 400 برسه. شخصا پیش بینی میکنم سهم برگشت خوبی خواهد داشت . برای مشاهده روی شکل زیر کلیک کنید.

شکربنH1.jpg

دوست عزیز مسعود اب ! وقتی تصویر را آپلود می کنی قسمت مربوط به لینک مستقیم برای انجمن را کپی پیست کن تا تصویر بزرگ و واضح دیده شود.

13. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید bahary از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال alireza51 آواتار ها
    تشکر شده 2,191 بار در 872 ارسال
    سلام
    من بدون ضرر و باسود قبلا خارج شده ام.
    گزارش ارائه شده فعلا تا مدتی رشد سهم را متوقف و نزولی می کند.
    اگر دوستان اطمینان دارند سهم باز هم سقوط می کند، پیشنهاد می کنم رد کنید و در ردیف های پایین تر مجددا خرید کنید.
    در این بازه هم می توانید با خرید برخی سهامها مثل بانک صادرات + وخارزم+غدیر+پکرمان+برخی خودرویی ها + ... چند درصدی هم به سرمایه خود اضافه کنید.
    ظاهر این خروج ضرر است و باطن آن سود است.
    موفق و موید باشید.

15. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید alireza51 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال anahita آواتار ها
    تشکر شده 2,032 بار در 646 ارسال
    ممنون . من زیاد از تکنیکال سر در نمیارم اما به لحاظ روانی و بنیادی سهم هم بعید میدونم زیر 440 بیاد . ممنون از دوستان
    *** هرچه در جستن آنی ، آنی ***

17. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید anahita از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی ebi1352 آواتار ها
    تشکر شده 674 بار در 148 ارسال
    دوستان عزیز.این سهم منو یاد غبشهر میندازه که چقدر اذیتش کردن و بعدش بالاتر از 250 درصد سود داد.تا سال قبل اکثر تریدای من با ضرر بود چون همش کوتاه مدت کار میکردم ولی شاید تعجب کنید

الان از هر منفی سهمهای طلایی ناراحت که نمیشم هیچ خوشحال هم میشم چون هی میانگین رو میارم پایین.عزیزان رو سهمای فاندی اینقدر کوتاه مدتی فکر نکنید.

19. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید ebi1352 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

بوک مارک ها