صفحه 75 از 228 نخست ... 25657273747576777885125175 ... آخرین
نمایش نتایج: از 741 به 750 از 2276

موضوع: کربن ایران (شکربن)

ستاره دار(18) Aiming آواتار ها
    تشکر شده 14,107 بار در 2,540 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط bahary نمایش پست ها
    دوست من با روند حرکت سهم باید کنار بیاییم .مشکل از ضعف تحلیل نیست. تحلیلها در جای خود دارای ارزشند. صبر وتحمل سهامداران کم و زیاد است. دو پست بالاتر نمودار را نگاه کنید متوجه می شوید که واکنش قیمت سهم به نقاط حمایت و مقاومت حائز اهمیت است. یکی خوب تشخیص می دهد ، دیگری با اندکی تاخیر. و یا نقاط بالاتر یا پایینتر را برای برگشت قیمتی مد نظر قرار می دهند که این هم به نوبه خود یک تحلیل است و در هر حال هیچکس نمی تواند مطلق نظر بدهد و تحلیل ها بر فرضیه نسبیت استوارند. تشخیص من هم دیروز روی میزان حجم معاملات و بیشترین درصد قیمت خرید و فروش بود و نیز نقطه حمایتی سهم که بنظر میاد درست بود و امروز سهم صف خرید شد ولی بدلیل خرید غبشهر از صف فروش در لحظات اخر جمع شدن نقدینگی برای اضافه کردن بیشتر نداشتم.
    با سلام

جناب بهاری با نظرتان در رابطه با تفاوت دید سهامداران و نسبی بودن تحلیل ها(البته فقط در رابطه با تکنیکال آنالیز) موافقم اما متاسفانه عمده سهامداران حقیقی بالاخص سهامداران تازه وارد گرایش عمیقی به صف نشینی در سهام موجود دارند و به نظرم این یکی از آفتهایی هست که میتونه به ضرر یه سرمایه گذار بورسی منجر بشه..

اما در مورد حساسیت سهم به نقاط مقاومتی و حمایتی و ترند لاینی که تشکیل داده بود با شما کاملا موافقم...امروز سهم به حمایت خودش خوب واکنش نشون داد و برگشت و به نظر من تا مقاومت اول 5060 ريال و مقاومت قدر 5190ريالی احتمال رشد داره ولی اگه سهم در این گیرو دار حمایت و مقاومت ها به یکباره بست و تعدیل سود ناشی از قطعی شدن زمینش رو رو کدال گذاشت ان وقت کسی که ضرر دیده همین سهامداران جز هستند که سهام خودشون رو به افراد رانت دار شرکت تقدیم کردند...

امروز برای اطمینان بیشتر با امور سهام شرکت پسهند تلفنی صحبت کردم و در مورد فروش زمین صحبت کردم که قطعی بودن فروش زمین را تایید کرد ولی حالا علت عدم درج این رقم حاصل از فروش در صورتهای شکربن میتونه چه علتی داشته باشه؟؟!!
    وارن بافت :برای بدست آوردن بازدهی های فوق العاده نیازی نیست کارهای فوق العاده انجام بدیم.

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Aiming از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال bahary آواتار ها
    تشکر شده 3,749 بار در 873 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aiming نمایش پست ها
    با سلام

جناب بهاری با نظرتان در رابطه با تفاوت دید سهامداران و نسبی بودن تحلیل ها(البته فقط در رابطه با تکنیکال آنالیز) موافقم اما متاسفانه عمده سهامداران حقیقی بالاخص سهامداران تازه وارد گرایش عمیقی به صف نشینی در سهام موجود دارند و به نظرم این یکی از آفتهایی هست که میتونه به ضرر یه سرمایه گذار بورسی منجر بشه..

اما در مورد حساسیت سهم به نقاط مقاومتی و حمایتی و ترند لاینی که تشکیل داده بود با شما کاملا موافقم...امروز سهم به حمایت خودش خوب واکنش نشون داد و برگشت و به نظر من تا مقاومت اول 5060 ريال و مقاومت قدر 5190ريالی احتمال رشد داره ولی اگه سهم در این گیرو دار حمایت و مقاومت ها به یکباره بست و تعدیل سود ناشی از قطعی شدن زمینش رو رو کدال گذاشت ان وقت کسی که ضرر دیده همین سهامداران جز هستند که سهام خودشون رو به افراد رانت دار شرکت تقدیم کردند...

امروز برای اطمینان بیشتر با امور سهام شرکت پسهند تلفنی صحبت کردم و در مورد فروش زمین صحبت کردم که قطعی بودن فروش زمین را تایید کرد ولی حالا علت عدم درج این رقم حاصل از فروش در صورتهای شکربن میتونه چه علتی داشته باشه؟؟!!

ناو سهم بیشتر از دو برابر قیمت فعلی است . یقینا کرسی داران سهم نقشه های مرموزی برای ان دارند و ممکن است برای جمع کردن بیشتر سهم از دست حقیقی ها در این برهه از زمان کمبود نقدینگی دارند و می خواهند در فرصت مناسب با تبدیل سرمایه ها خریدشان را کامل کنند بعد با بستن سهم و ارائه تعدیل واقعی سهم را در قیمتهای بالای 1000تومان باز کنند.پس باید سهامداری کرد. در هر فرصتی که بشود در قیمتهای فعلی و پایینتر ارزش اضافه کردن دارد.

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید bahary از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Smart Trader آواتار ها
    تشکر شده 516 بار در 123 ارسال
    با سلام خدمت دوستان کربني

1-صف خريد امروز در ميان هجمه اخبار منفي و سم پاشي ID هاي معلوم الحال بر دوستان مبارک

2-نمودار روزانه از ديد بنده پيشنهاد براي خريد و فروش نيست و جهت بررسي دوستان می باشد)

* قيمت دوباره توسط UP KUMO مورد حمايت قرار گرفته است

**در صورت تثبيت و حمايت لازم در فردا قيمت بالاي TENKAN-SEN(خط قرمز) تثبت مي شود و حرکت به سوي KIJUN-SEN (خط آبي) حرکت مي کند

*** در صورت اتفاق بند 2 -->>خط روند نزولي RSI نيز شکسته مي شود

موفق و پرسود باشید

6. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید Smart Trader از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مجتبی آواتار ها
    تشکر شده 1,391 بار در 433 ارسال
    سلام تحلیل شکربن
    بنیادی:شرکت در پیش بینی خود مبلغ 30 هزار تن دوده صنعتی برای فروش در نظر گرفته است ولی با توجه به عملکرد مناسب 3 ماهه برآورد میشه در پایان سال به فروش 40 هزار تن برسد. پارسال به طور میانگین هر تن دوده رو 29 میلیون ریال فروخته و در دوره امسال 42 میلیون ریال فروخته است. پیش بینی فروش شرکت 1470600 میلیون ریال برای پایان سال است ولی با توجه به برآورد فروش 40 هزار تن و فروش تنی 42 میلیون ریال به مبلغ 2300000 میلیون ریال خواهد رسید که EPS هر سهم بالای 2100 ریال خواهد بود. این سود به نظر بنده کف سود امسال خواهد بود.
    تکنیکال:سهم با شکستن قیمت در 530 تومن و پایین خط روند میان مدت معامله شدن نشون داد که خط روند صعودی با شیب قبلی به پایان رسیده و باید خط روند جدید رسم کرد که در این خط روند جدید موج های صعودی ضعیف تر و تصحیح قیمت ها بیشتر خواهد بود. در حال حاضر شرایط اسیلاتور RSI و MACD نشان اشباع فروش هستش و در هیستوگرام MACD هم واگرایی صعودی دیده می شود با توجه به رسیدن به کف 450 تومن که معتبر است و با توجه به شرایط بنیادی مناسب برای فردا می توان ورود کرد.
    تحلیل بنیادی و تکنیکال بورس
    https://t.me/BourseTahlil63

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید مجتبی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Smart Trader آواتار ها
    تشکر شده 516 بار در 123 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط bahary نمایش پست ها

ناو سهم بیشتر از دو برابر قیمت فعلی است . یقینا کرسی داران سهم نقشه های مرموزی برای ان دارند و ممکن است برای جمع کردن بیشتر سهم از دست حقیقی ها در این برهه از زمان کمبود نقدینگی دارند و می خواهند در فرصت مناسب با تبدیل سرمایه ها خریدشان را کامل کنند بعد با بستن سهم و ارائه تعدیل واقعی سهم را در قیمتهای بالای 1000تومان باز کنند.پس باید سهامداری کرد. در هر فرصتی که بشود در قیمتهای فعلی و پایینتر ارزش اضافه کردن دارد.
    جناب بهاری عزیز
    کاملاً با نظر شما موافقم
    به نظر بنده نیز از نظر بنیادی این مطلب اتفاق خواهد افتاد و در انتها دوستانی که با این امواج از سهم خروج کرده اند سودشان را دودستی تقدیم رانت دارن ....
    می کنند
    دوستان فقط یک لحظه در نظر بگیرید سهم برای تعدیل بسته شد و گزارش واقعی روی کدال برود ....دیگر این سهم دست نیافتنی خواهد شد
    موفق باشید

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Smart Trader از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی omidbn آواتار ها
    تشکر شده 87 بار در 31 ارسال

عضو فعال roohe-khashen آواتار ها
    تشکر شده 8,665 بار در 2,055 ارسال
    دوستانی که از بنده راجب کربن میپرسند پستهایم در صفحات قبل موجود است رو 605 تومان خروج کردم برای دو تن از اشنایان 545 خریدم تعداد خوبی هم خریدم منتها اون دو نفر به دید بسیار بلند مدت خریدند هر دو ساکن مالزی میباشند و چیزی حدود 180 میلیون تومان کربن 545 تومانی خریداری شده توسط اینجانب 55 میلیون تومان هم برای کم کردن میانگین براشون خریدم به دید بلند مدت البته این اطلاعات رو دقیق نوشتم که شک و شبهه ای نباشه این از این امسال شرکت سود عملیاتی بالای150 خواهد ساخت سود غیر عملیاتی هم که خودتون در جریان هستید ضمنا در تاپیک لسرما نوشتم البته ادعایی ندارم اما دوستانی که 4 ماه قبل با بنده لسرما خریدن تا چند وقت دیگه طعم سود 100درصدی را خواهند چشید برگ زرین دیگری از نوع 100درصدی در افتخارات بنده!!!غمارگ وساخت کچینی کهرام کترام به خصوص مپنا که در نمایشگاه زیر 300 بود رو 285 تومان همگی از نوع 100درصدی با بازه های زمانی زیر 1 سال بودند از 3ماه تا 1 سال البته شرمنده که کمی با ادعا نوشتم منتها نگرانی بعضی از دوستان رو که میبینم باید اینجوری بنویسم قبلا هم گفتم برا هیچ کس دعوت نامه ای برای ورود به سهم نمیفرستم هر کس دوست دارد بخرد کربن هم انشا الله چند ماه دیگه ثتران هم به همین ترتیب
    دستم بگرفت و پا به پا برد...

13. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید roohe-khashen از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,076 بار در 401 ارسال
    کربن اصلاح قیمتی شد سیگنال خرید میدهد

15. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Arash007 از ایشان تشکر کرده است:

عضو جدید sheibani آواتار ها
    تشکر شده 59 بار در 17 ارسال
    دوستان شایعه شده که کربن هفته آینده برای تعدیل مثبت می بندد.

17. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید sheibani از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 246 بار در 118 ارسال
    روز چهارشنبه سهم 4 فروشنده حقوقی داشته است که سیگنال جالبی نیست. من خودم به تصور این که قیمت در کانال صعودی خود ادامه خواهد داد وارد این سهم شدم. اما فعلا اندکی زود است که در مورد روند قضاوتی داشته باشیم. امیدوارم سهم از ابر ایچیموکو عبود ننماید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)