صفحه 81 از 219 نخست ... 31717879808182838491131181 ... آخرین
نمایش نتایج: از 801 به 810 از 2185

موضوع: کربن ایران (شکربن)

عضو جدید
    تشکر شده 9 بار در 4 ارسال
    در تحلیل قبلی کف قیمتی کربن را 415 اعلام کردیم. با توجه به اینکه در 430 پس از تشکیل یک کندل دوجی در روز چهارشنبه، امروز هم یک کندل قوی داشتیم. 2 سناریو داریم
    1- اگر فردا هم سهم بتواند یک کندل قوی صعودی تشکیل دهد، آنگاه باید گفت 430 کف سهم بوده و یک الگوی کف دو قلو در حال تشیکل خواهد بود بنابراین روز دوشنبه میتوان با اطمینان جهت کسب سود خوبی وارد شد.
    2- از آنجا که در 430 به دلیل این که باید کف قبلی شکسته میشده 430 یک مقاومت قوی بوده و افزایش امروز به این دلیل است. حال اگر فردا یک کندل نزولی داشته باشیم. همچنان تحلیل کف 415 پابرجا است.

عضو عادی mohammady آواتار ها
    تشکر شده 155 بار در 36 ارسال
    با سلام خدمت تمامی دوستان
    اگر دقت کنید کلیت محصولات شیمیایی بغیر از معدودی از سهامها همگی مثبت بودند (وفکر کنم به خاطر رای آوردن زنگنه بود) به نظرتون این روند دوشنبه هم ادامه دارد؟ امیدوارم همچنان ادامه داشته باشه وگرنه بازهم باید منتظر روزهای تلخ باشیم(البته تا روز جهش)

عضو فعال Smart Trader آواتار ها
    تشکر شده 516 بار در 123 ارسال
    رنگ سبز امروز مبارک سهام داران صبور کربنی

نمودار روزانه کربن برای بررسی دوستان

در صورت تثبیت قیمت بالای 465 ....شرایط برای صعود مهیا می شود

*

**

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید Smart Trader از ایشان تشکر کرده اند:

كارگزار بورس
    تشکر شده 195 بار در 19 ارسال
    فردا روز مهمی برای کربن است که با فدرت عمل کنه البته اگه نوسان گیرها بگذارند البته با این که فردا روزتسویه کارگزاریهاست احتمال زیاد فشار فروش بیشتر باشه سه شنبه و چهارشنبه میتونه مهم باشه

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید شهروز از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال bakhtiari آواتار ها
    تشکر شده 312 بار در 103 ارسال
    یعنی خاک بر سر اونایی که سهم رو به این روز کشیدن.یه مشت احمق که تا دیروز از صف خرید میخواستن بخرن و حالا تو منفی میفروشن

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید bakhtiari از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال afshar آواتار ها
    تشکر شده 5,049 بار در 1,017 ارسال
    سلام به کربنی های خودمون
    واقعا برای منم جای سواله چطور 1 سری میان سهم و میخرن و چند روز نشده با عجله میرن و به هرقیمتی میخوان بفروشنش.
    کربن از نصف بیشتر سبد منو گرفته. تا 1000نشه 1 دونشم نمیفروشم
    اگرمیخواهی محال ترین اتفاق زندگیت رخ بدهد .... باور محال بودنش را عوض کن!!!!

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید afshar از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال bakhtiari آواتار ها
    تشکر شده 312 بار در 103 ارسال
    داداش من خودم 2 ماه سهم رو دارم و به این راحتی ها نمیفروشم،اما ملت دارن بازی میخورن.این برا بار چندم که این اتفاق میفته.بعد از اینکه سهم یه روز خوب معامله میشه روز بعد میبینیم تو همین صف خرید(سفارش اول صبح) 2 3 نفر حدود 400 500 هزارتا سفارش میدن بعد که کسایی میان برا فروش حدود 200 300 هزارتا یه دفعه حجم رو برمیدارن.میشه 100 150 هزار تا صف خرید و 200 300 هزارتا فروش،همینطور بعد سفارش ها پایین میاد.خیلی راحت تو سایت Tsetmc میتونی چیزی که میگم رو ببینید.خوب آدم حسرت میخوره دیگه از این موضوع و زورش میاد.سهم تو دست چند نفر داره بازی میخوره و جمع میشه،تا حالا 4 5 بار این موضوع رو تو این سهم حتی تو قیمت های 540 550 دیدم

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید bakhtiari از ایشان تشکر کرده اند:

آقای بختیاری گرامی حق با شماست اینا میخوان به هر طریق ممکن سهما رو از دست من و شما جم کنن و با سود های انچنانی تک خوری کنن.
    الان براتون 1 مطلب میزنم شاید جالب باشه برات

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید afshar از ایشان تشکر کرده اند:

لطفا این مطلب رو به دقت بخونید . لطفا

نمی خواستم اینجا این مطلب رو بگم . حتی قول هم داده بودم که فعلا تا بعد از بازار شنبه این مطلب رو منتشر نکنم ولی میدونم کسی که روی سخنم با اون هست این مطلب رو میخونه و میفهمه که شوخی با کسی ندارم .

بنده یکی از کارشناسان سایت ............. هستم و حرفه ام هم فاند هست . بیش از 10 سال هست که دارم تو بورس فعالیت می کنم و حتی در چند کارگزاری هم کار کردم و آشنایان زیادی هم تو بورس دارم ............

دوستان گرامی پیرو تصدیق گفته های جناب حاجیلو و اینکه ایشون حتی خیلی محتاطانه بررسی کردند و اگر بخواین میتونم با اجازه شرکتی که در اون فعالیت دارم جدیدترین بررسی این سهم رو خدمتتون تقدیم کنم ولی مطلب من در این باره نیست .

می خوام درباره یک کثافت بازی بزرگ باهاتون صحبت کنم . درباره شخصی که همین الان شک ندارم داره این متن رو میخونه و حتی از 15 تیر تا الان برای پیش بردن هدفش سهم رو میکوبه .
    موضوع از این قراره :

در تاریخ 15 تیر و چند روز قبل از اینکه گزارش 3 ماهه شکربن بیاد ُ یکی از همکاران از بازیهای شکربن خبر دادند . اون موقع بیاد دارید که سهم همچنان در حال رشد و صف خرید بود و حتی روز 24 تیر هم صف خرید بود و از فرداش به صف فروش تبدیل شد . و چند روز بعد دوباره به مدت 2 روز وضعیت مثبتی به خودش گرفت و از اون روز به بعد شروع به ریزش کرد تا 4750 که دوباره وضعیتش مثبت شد ولی حتی به پایان روز هم نکشید و عرضه ها باعث افت قیمت شد و تا امروز .

بعد از گزارش همه انتظار ریزش داشتند چون برخی که به امید تعدیل بودن از سهم خارج شدن ولی گزارش شرکت با زبان بی زبانی تعدیل رو برای دوره بعد اعلام کرده بود و نمی بایست بیشتر از یکی دو روز افت می کرد .

وقتی سهم به نزدیکی 500 رسید دیدم روندش داره کنترل میشه . وقتی سهمی روندش کنترل بشه کاملا مشخص هست و اگر کمی حرفه ای باشید می تونید تشخیص بدین . یکی از همکاران که گفتم در 15 تیر بهم گفته بود حرکات کنترلی در سهم مشاهده میکنه باهاش صحبت کردم و با ایشون تصیمیم گرفتیم یه بررسی داشته باشیم .

از اونجایی که گفتم تو چند کارگزاری کار میکردم به یکی از دوستانم در کارگزاری ******* که قبلا در کارگزاری صادرات همکار بودیم تماس گرفتم و به عنوان اینکه ازش میخوام مشاوره بگیرم درباره شکربن پرسیدم . قصدم فقط این بود که از مطمءن بشم .

گفتم میخوام رو این سهم وارد بشم چون از 570 ریزش کرده تا 500 . ایشون گفتن که فعلا وارد سهم نشم . دلیلش رو پرسیدم گفتن که ( 2 تا کد ) هست که داره سهم رو کنترل میکنه . میتونید تاریخچه معاملات رو نگاه کنید خودتون هم متوجه میشید که روی 2 کد میچرخه

دوستانی که اطلاعاتی ندارن اگر بخوان بعدا میتونم درباره چگونگی کنترل سهم و انواع و اقسام و دلایلش و ... توضیح بدم ولی نمی خوام فعلا بحث طولانی بشه . البته خودتون میتونید معاملات روز چهارشنبه شکربن رو از ابتدا که در منفی شروع شد و اینکه چطور تا 455 تومن معامله شد و چطور دوباره ریزش کرد و ببینید و بخوبی متوجه میشید . خدا رو شکر بورس سیستمش قویتر شده و این امکان فراهم شده که بتونید بازار روزهای قبل رو از آغاز تا پایانش ببینید و باید احسنت گفت .

برگردیم به موضوع اصلی :

این دوست کارگزارمون گفت سهم داره کنترل میشه اون هم توسط 2 تا کد همین برام کافی بود از اون روز تا 2 روز قبل کارم شده بود پیگیری این ماجرا . برای اینکه این 2 کد رو بهتر بشناسید میتونید خودتون به تاریخچه معاملات سهم نگاه کنید . به تاریخ 25 فروردین . 5 و 8 تیر . 15 تیر تا 23 تیر .
    این 3 تا تاریخ رو خودتون نگاه کنید . سهامداران عمدش رو ببینید . خریدار و فروشنده رو هم میتونید ببینید و اون حقیقی که فروردین گم شده بود و دوباره در تیر ماه پیداش شد و چند روز بعد دوباره غیبش زد .

خودتون میدونید که تو این بورس کافیه یکی دوتا آشنا داشته باشید هر چی بخواین بدست میارین .

من این 2 کد رو شناسایی کردم و خلافهایی که کرده بودن رو به ریز درآوردم . میدونم کین . چه کاره ان و چیکار می کنن و دلیلشون چیه و ..

تمام اینها رو بعد از معاملات امروز هم به مدیر سایت شکربن . هم به امور سهام و هم به مدیریت شکربن ارسال کردم و گفتم فقط تا روز شنبه مهلت می دم که تکلیف خودشون رو با این 2 تا کد روشن کنن .

بهشون هم قول دادم که اگر روز شنبه تکلیف شکربن رو روشن کردند به هیچ عنوان این مدارک رو منتشر نکنم ولی اگر روز شنبه هم بازی روزهای قبل ادامه داشته باشه قسم خوردم که تمام دانسته هام رو هم به سازمان بازرسی بورس و هم به هیات مدیره و هم در همین تالار افشا میکنم .

روی حرفم سخت پافشاری کردم و شک نکنید اگر اتفاق روزهای قبل در شکربن روز شنبه هم تکرار بشه بعد از اتمام بازار شنبه همه دانسته هام رو با اسم و کد و ریز معاملات رو از تاریخ 15 تیر به بعد رو افشا می کنم و شوخی هم با کسی ندارم .

دلیل اینکه اینجا قبلش دارم سربسته میگم این هست که شک نداشته باشید . قسم میخورم که اون شخص که با 2 کد بازی میکنه مطلب من رو میخونه و متوجه میشه که چرند نمی بافم .

من به امور سهام هم گفتم که ای کاش شکربن حقش بود که اینقدر افت کنه ولی وقتی دارید با دوز و کلک سهم رو میکشید پایین پس باید جواب پس بدین

اگر شک دارید می تونید به امور سهام تماس بگیرید و بگید آیا شخصی این مطالب رو گفت یا نه و اینکه اونها چه جوابی دادن .

دوستان عزیز ُ بورس ما شده سفته بازی . شده باند بازی . شده کلک . شده مافیا . مراقب سهامتون باشید . نزارید این از خدا بی خبر ها هر کاری دلشون بخواد انجام بدن . ضرر رو قبول نکنید . به خدا هم نسپارید . حقتون رو محکم بگیرید . این ها از سهامدارای بیچاره سواستفاده میکنن . خودشون میدونن که شکربن ارزشش چقدره . مجبورن سودشون رو اعلام کنن . برای همین گزارش 3 ماهه رو اونطور دادن . فقط قصدشون اینه که سهامدار رو خسته کنن . فقط همین و بس . میدونن سهامدار تنها کاری که میتونه بکنه اینه که هر روز چارت سهم رو بررسی کنه و به روندها امیدوار باشه . وقتی هم سهم افت کرد بگه ببینید نتونست تو نقطه حمایتی دوام بیاره و ریزش کرد به نقطه بعدی و.......

توصیه می کنم به حرفهام اطمینان کنید و شنبه سهمتون رو محکم بچسبید . شکی ندارم که شنبه دیگه مثل روزهای قبل بازی نمی کنن . چون میدونن چه بلایی سرشون میاد

شما دشمن گرامی حرام خوار که دارید مطلب من رو هم میخونید اگر دوست داری شنبه هم بازیت رو تکرار کن . ببینم مرد هستی . همونطور که امروز مرد نبودی بیای زیر 435 تومن شک ندارم که جرات نمی کنی شنبه هم بازیت رو تکرار کنی .

خودت خوب میدونی چی برات گذاشته بودم وگرنه شک ندارم که حتی سهم رو صف فروش میکردی . شک ندارم .

حالا خود دانی . شنبه هم خواهد آمد .

ببخشید دوستان سرتون رو درد آوردم .

فقط نکته آخر که شکربن رو با نمودار نگاه نکنید . بازیگرش دقیقا همین رو از شما میخواد که همه تقصیرها رو بریزید سر نمودار سهم .

16. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید afshar از ایشان تشکر کرده اند:

مطلب فوق توسط دوستی بنام fanni نوشته شده

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید afshar از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بوک مارک ها