صفحه 87 از 219 نخست ... 37778485868788899097137187 ... آخرین
نمایش نتایج: از 861 به 870 از 2185

موضوع: کربن ایران (شکربن)

عضو عادی haftaseman آواتار ها
    تشکر شده 96 بار در 44 ارسال
    سلام به همگی ، دوستانی که هنوز نسبت به این سهم دارند میتونند برند به لینک زیر قسمت بورس تهران > قیمت های روزانه شرکت ها مراجعه کنند و با مشخص کردن بازه ی زمانی فایل xls را دانلود کنند
    ببینید که در تاریخ 83/05/11 ردیف 1725 شکربن قیمت40077 ریال را گپ زده است .
    http://www.fipiran.com/WebService.aspx?lan=fa

عضو فعال
    تشکر شده 979 بار در 224 ارسال
    سلام
    این آقای امیر بهرامی تو تالار همسایه فقط قصد کوبیدن کربنو دارن ...
    اینجا هم تازه عضو شدن و برام خیلی جالبه که سوالشون راجب شکربنو طوری مطرح کردن که مثلا هیچی راجب این سهم نمی دونن ....
    به تمام دوستان سهامدار شکربن تو این تاپیک هشدار میدم ایشون تخصص ویژه در مورد به حاشیه کشوندن تاپیکهای کربن دارن... نیتشون هم هر چی هست من نمی دونم ولی اینو میدونم که کسی که این همه وقت برای سهمی میذاره که به ادعای خودش حتی یه دونشم نداره حتما ریگی به کفش داره...

جناب بهرامی:
    مطمئن باشید هر پستی بذارید اگه قصد تخریب داشته باشه روشنگری خواهم کرد ...

3. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید فرید از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 9,196 بار در 2,112 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط بورس تبریز نمایش پست ها
    خوش آمد میگوییم به دوست عزیزمان آقای بهرامی عزیز به این سایت امیدواریم از مطالب مفید ایشان در این تاپیک و سایر موضوعات بهره مند گردیم
    در ضمن نکاتی در مورد شکربن که جنابعالی همچنان مستحضر میباشید به اطلاع میرساند :
    کربن ایران زمانی به همراه گازلوله و سرمایه گذاری پتروشیمی زمانی لیدر بازار بودند یادمه هر کی میومد بازار همه از این سهامها حرف میزدند مدیر عامل اون زمان کربن آقای داوودیان بود به همراه مدیر عامل وپترو آقای ناصری و گازلوله که فعلا یادم نمیاد اینها علاوه بر این که شرکت را به جلو میکشیدند چون همشون تو بازار سرمایه دستی داشتند خودشون هم محرک بودند و توسط افرادی تبلیغ این سهمها را کردند که در
    نتیجه وپتروی 12000 ریالی پلوله 45000 ریالی و شکربن 40000 ریالی را همه شاهد بودند ولی با برملا شدن برخی نیات این افراد و دستگیری یکی از این افراد ( داودیان ) و در پی آن بروز برخی تحولات سیاسی و انتخاباتی آن زمان به مرور همون طور که میدانید همگی ضرر ده شدند و قیمتها به وپتروی 750 ریال و شکربن 790 ریال و پلوله 520 ریال سقوط کردند .با دلار 1200 تومنی و اون واردات بی رویه از چین که همه ما یادمون میاید متاسفانه اون اوایل کل صنعت کشور به خاک سیاه نشانده شد ( توسط برادران قاچاقچی !!!!) که این جمله معروف احمدی نژاد معرف همه است بعد از اجرای تحریمات ظالمانه که از جهتی میتوان گفت فرصت بود برای صنایع داخلی و همچنین افزابش قیمت ارز از طرفی برخی شرکتهای مادر داخلی تولیداتشان نمایان گشت که یک نمونه از این شرکتها کربن ایران میباشد که تا دیروز دوده صنعتی با قیمت بسیار ارزان از چین وارد میشد یا بازرارهای داخلی ما را چین و کره از لاستیک ماشین اشباع کرده بود ولی الان با تکیه به توان داخل و عدم مقرون به صرفه بودن ( گران بودن ) محصولات خارجی همه به سمت تولید داخل هجوم برده اند و در این برهه زمانی به کشورهای دیگر صادرات هم میتوانند داشته باشند . این شرکت از سال 91 کم کم با پیدا شدن مشتریان داخلی و البته تعمیرات اساسی داشته اند که مدتی کارخانه تعطیل بود و سفارش نمیگرفت ولی امسال با ظرفیت کامل شروع به فعالیت نموده توانستند عقب ماندگی این چند ساله را کم کم برطرف کنند زیانی که کم کم میتوانست شرکت را به ورشکستگی برساند را در عرض یک سال به سود تبدیل کردند و توانستند تا حد 90 درصد زیان انباشته سالهای قبل را جبران کنند سال پیش همان طور که قبلا" ذکر شد شرکت به علت تعمیرات اساسی تنها 30 درصد ظرفیت فعالیت کرده ولی امسال 90 درصد ظرفیت داره فعالیت میکنه که در مجمع وپترو تایید شد .شرکت زیر مجموعه های خوبی داره که علاوه بر سود عملیاتی خودش از این زیر مجموعه ها که البته آنها هم به رشد و سود خوبی رسیده اند بهرمند میشود یکی از این زیر مجموعه ها پسهند میباشد که علاوه بر سود عملیاتی خوبی که امسال ساخته سود غیر عملیاتی ( انتقال زمین ) داره که روی سود امسال کربن تاثیر داره پیش بینی من این است که اگه سال پیش با ظرفیت 30 درصدی 400 ریال سود ساخته امسال با ظرفیت 90 درصدی میتونه بالای 1000 ریال سود عملیاتی بسازه ! یک حساب ساده است شرکت تو این 4 ماه اخیر صادرات به عراق و آفریقا داشته که ارز آوری هم داشته که فعلا بحث اونها را نمیکنیم چون شرکت تو این موضوع مخفی کاری میکند سود های زیرمجموها ( سرمایه گذاری ) را توی گزارش 3 ماهه صفر در نظر گرفته در صورتی که شدوص و پسهند و صنعت شیمیایی مجموعآ میتونن امسال بالای 700 ریال سود آوری برای شرکت داشته باشند بحث انتقال کارخانه و زمینهای خود شرکت که یک بحث بسیار مهمی است که ارزش افزوده بسیار بالایی برای شرکت خواهد داشت این بحث زمینها 3 سال است که مطرح است که امسال با توافق شهرداری قسمتی از زمینها تغییر کاربری شده حدود 7 هکتار اون طور که شنیده شده و آماده فروش است از قرار متری یک ملیون تومان که اگر این مفروضات را تقسیم بر سرمایه شکربن کنیم برای هر سهم تنها 2800 ریال سود غیر عملیاتی فروش 7 هکتار زمین خودش به دست میاد تو مجمع سرمایه گذاری پتروشیمی هم دوستان اگه توجه کرده باشند در پی سوال یکی از سهامداران که دوست بنده میباشند در مورد قیمت 3800 تومانی شکربن و افت قیمتی این سهام تکیه کلام مدیر عامل وپترو به رشد سودآوری زیر مجموعه های خودش علی الخصوص شکربن بود و اشاره کردند که در سال مالی جدیدمان که ( مال وپترو میشه سال 93 و مال شکربن میشه 92 ) روی این شرکتها حساب ویژه ایی باز کردیم و سود خیلی خوبی از اینها امسال لحاظ خواهیم کرد انشالله .گزارش 3 ماهه شکربن هم روی کدال است و با یک بازنگری و مقایسه با سال قبل به رشد خیره کننده عملیاتی و موضوع صادرات شرکت که مهم میباشد میتوان دست یافت البته بسیاری از موارد هنوز به عنوان مخفی مانده است که شرکت بنا به استراتژی که داره بازگو نمیکنه و ممکنه این اطلاعات تنها 50 درصد موارد باشه طی روزهای اخیر دوستان وپتریی از جو منفی این سهم استفاده و طی 3 هفته اخیر مشغول جمع آوری سهم هستند به هر حال امیدواریم این شرکت به همراه وپترو و دیگران به جایگاه اصلی خودشان که قبلا داشته اند با منطق و دلیل رشد کنند و بتوانند طی این 5 سالی که سود تقسیم نکرده است بتونه با رشد قیمتی و انتشار اخبار خوب باز نام خود را در بازار سرمایه و باطبع در بازار رقابتی فروش مطرح نماید انشالله نظر بنده روی این سهم تبلیغ نیست بلکه معرفی یک سهم بنیادی است که پتانسیل رشد فراوان توی آن است و صد البته که بازدهی فراوان برای آن متصور هستیم گرچه این روزها همه را خسته کرده است ولی امیدواریم این فنر جمع شده یک روز رها بشود برای امسال بدون در نظر گرفتن رمینهای خودش حدود 2000 ریال سود متصور هستم و با فروش تنها 7 هکتار زمینش 4800 ریال میتوان متصور بود اگر فقط همون 2000 ریال سود را در نظر بگیریم میتوان گفت الان شرکت با په به ای 2.2 معامله میشود و اگه په به ای الان شرکت را به سود 2000 ریالی بدهیم 12000 ریال قیمت سهم خواهد بود .

انشالله از نظرات سازنده و خوب جنابعالی و دیگران بهرمند گردیم و اگر اشکال و ابهامی بود با همفکری میتوانیم اشکالاتمان را بررسی کنیم . به امید روزهای درخشان برای تمامی سهامداران جز و دوستان عزیز
    دست گلت درد نکنه دوست عزیزم...

واقعا زیبا و کامل بود...

استفاده کردیم بزرگوار...

5. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید امیر بهرامی از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرید نمایش پست ها
    سلام
    این آقای امیر بهرامی تو تالار همسایه فقط قصد کوبیدن کربنو دارن ...
    اینجا هم تازه عضو شدن و برام خیلی جالبه که سوالشون راجب شکربنو طوری مطرح کردن که مثلا هیچی راجب این سهم نمی دونن ....
    به تمام دوستان سهامدار شکربن تو این تاپیک هشدار میدم ایشون تخصص ویژه در مورد به حاشیه کشوندن تاپیکهای کربن دارن... نیتشون هم هر چی هست من نمی دونم ولی اینو میدونم که کسی که این همه وقت برای سهمی میذاره که به ادعای خودش حتی یه دونشم نداره حتما ریگی به کفش داره...

جناب بهرامی:
    مطمئن باشید هر پستی بذارید اگه قصد تخریب داشته باشه روشنگری خواهم کرد ...
    بنده فقط وقتی بالای 530 بود هشدار دادم به این قیمت ها سقوط می کند که کرد...

روشن کنید عزیز دل برادر...روشن کنید...

حقیقت اینه که گفتم از 530 به قیمت های پایین تر میاد و می گفتم بفروشید دوباره بخرید گفتید نه...

حالا وقت ورود خودمه...

7. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید امیر بهرامی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال بورس تبریز آواتار ها
    تشکر شده 2,242 بار در 440 ارسال
    دوستان عزیز بعضی موقع برخی افراد وقتی میایند از سهم ما نظراتی حالا برخلاف ایده ما میگویند به مذاق ما خوش نمیاید ولی خب بعدا" میبینیم گفته اونها درست در میاید حالا دوست عزیز آقای بهرامی یا یه دوستی تو سایت بود اسمش ... بود به من تو 5800 ریال گفت بفروش یا خود آقای بهرامی تو 5200 ریال گفتند این سهم 4000 ریال و تو این قیمت مترصد فرصت ورود هستند خب اینجا اشکال از خود من است من خودم میتونستم تو 5800 ریال پیاده شم تو 4000 ریال وارد شم تعداد سهامهام هم 20 درصد فرق میگرد به هر حال یه تعصب خاص و ترس از بسته شدن نماد و ... نگذاشت من بنیادی به این سهم نگاه میکنم و توجه داشته باشیم این سایتها محل تبادل افکار گوناگون است که استفاده کنیم نه افکاری که مطابق میل خودمان باشد و از سهممان تعریف میکنند
    ویرایش توسط بورس تبریز : 2013/08/23 در ساعت 17:47
    در ناامیدی بسی امید است - پایان شب سیه سپید است
    یوسف گمگشته باز آید به کنعان غم مخور - کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور

9. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید بورس تبریز از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال بورس تبریز آواتار ها
    تشکر شده 2,242 بار در 440 ارسال
    البته دوستان و ... بدانند اینجانب جایز الخطا هستم حالا بازار است و سهمه دیگه شد 3000 ریال از من گله نکنید انشالله رفت بالا همگی سود میکنیم دیدگاه من بنیادی و تا پایان سال میباشد ولی به هر حال هر چه زودتر استارت زد با هم بیشتر منتفع میشویم
    در ناامیدی بسی امید است - پایان شب سیه سپید است
    یوسف گمگشته باز آید به کنعان غم مخور - کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور

11. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید بورس تبریز از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 979 بار در 224 ارسال
    جناب بورس تبریز حداقل به خاطر قسمت دوم نام ایدیتون احترام ویژه براتون قایلم تحلیل و مرامتون هم که جای خود داره... بحث اصلا سر صدای مخالف نیست که صد البته من همیشه به زنده باد مخالفم معتقد بودم بحث سر تبلیغ منفی برای یه سهم و راه رفتن رو اعصاب و روان سهامداران اون سهم و ازون بدتر دور افتادن تو همه تاپیکها و بد سهمو گفتن هستش ... متاسفانه نه حالشو دارم و نه وقتشو مگر نه پستای ابشونو تو 2 ماه اخیر از سایتای همسایه اینجا می اوردم تا دوستان خودشون قضاوت کنن...البته که تمام پستای ایشون موجوده و هر کس علاقه مند بود میتونه بره و بخونه ... به هرحال خیلی واضح بگم از اینکه با کسانی تو یه سهم همسنگر باشم که که به محض اینکه به اهداف خودشون رسیدن شروع به بدگویی و به قول خودشون دلسوزی به حال دیگران یکنند احساس خوبی ندارم...

جناب بهرامی بهتره شما خودت دلتو روشن کنی و البته که امیدوارم من اشتباه کرده باشم ولی زمان همه چیز رو مشخص خواهد کرد...

13. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید فرید از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال behnam1480 آواتار ها
    تشکر شده 1,367 بار در 384 ارسال
    گزارش فعالیت هیئت مدیره وپترو سهامدار عمده کربن

15. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید behnam1480 از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرید نمایش پست ها
    جناب بورس تبریز حداقل به خاطر قسمت دوم نام ایدیتون احترام ویژه براتون قایلم تحلیل و مرامتون هم که جای خود داره... بحث اصلا سر صدای مخالف نیست که صد البته من همیشه به زنده باد مخالفم معتقد بودم بحث سر تبلیغ منفی برای یه سهم و راه رفتن رو اعصاب و روان سهامداران اون سهم و ازون بدتر دور افتادن تو همه تاپیکها و بد سهمو گفتن هستش ... متاسفانه نه حالشو دارم و نه وقتشو مگر نه پستای ابشونو تو 2 ماه اخیر از سایتای همسایه اینجا می اوردم تا دوستان خودشون قضاوت کنن...البته که تمام پستای ایشون موجوده و هر کس علاقه مند بود میتونه بره و بخونه ... به هرحال خیلی واضح بگم از اینکه با کسانی تو یه سهم همسنگر باشم که که به محض اینکه به اهداف خودشون رسیدن شروع به بدگویی و به قول خودشون دلسوزی به حال دیگران یکنند احساس خوبی ندارم...

جناب بهرامی بهتره شما خودت دلتو روشن کنی و البته که امیدوارم من اشتباه کرده باشم ولی زمان همه چیز رو مشخص خواهد کرد...
    یک طوری صحبت می کنید انگار جنایتی رخ داده و شما هم مچ بنده رو گرفتی

نه از این خبرا نیست...من سقوط سهم رو به این قیمت ها اشاره کردم و ما بقی تماما شوخی بود که به قیمت 300 می رسد اما قیمت 400 رو گفته بودم...

اصلا برام مهم نیست شما چی فکر می کنی...من کار خودمو انجام میدم...هر کسی هم دوست داشت برود پستای منو بخونه...اصلا ایراد نداره

حالا هم بهتر به جای این بگم بگم هایی که راه انداختید بحث تمامش کنید بزارید تاپیک شکربن به کارش ادامه بده...

عضو فعال afshar آواتار ها
    تشکر شده 5,049 بار در 1,017 ارسال
    باسلام خدمت اساتید گرامی.
    با نظر مثبتی که تمام عزیزان به این سهم ارزنده مینگرند وبا هم
    هم نظر شده اند
    نویدبخش شروع روزهای طلایی برای کربن است.
    اگرمیخواهی محال ترین اتفاق زندگیت رخ بدهد .... باور محال بودنش را عوض کن!!!!

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید afshar از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بوک مارک ها