صفحه 202 از 228 نخست ... 102152192199200201202203204205212 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,011 به 2,020 از 2275

موضوع: کربن ایران (شکربن)

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 27,005 بار در 4,769 ارسال

پاسخ : کربن ايران ( شكربن )

نقل قول نوشته اصلی توسط arad700 نمایش پست ها
    متاسفانه امروز منفی پنج معامله میشه واقعا متاسفم.
    بعید میدونم -5 بده اگه بده همون بهتر ما هم میخریم

بخصوص اگر اون سهم برای آقای mey باشه

ریسک از آنجایی ناشی می‌شود که ندانید در حال انجام چه کاری هستید.

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال arad700 آواتار ها
    تشکر شده 16,140 بار در 2,952 ارسال

یه نفر اول وقت منفی 2.5 فروخت حالا در منفی 2.5 داره معامله میشه
    Honesty is the best policy

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط بابک 52 نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب و احترام

میثم خان بزرگوار اصلا و ابدا در خصوص نرخ فروش دوده صنعتی (Carbon Black) خودت را ناراحت نکن

من و شما و خیلی های دیگه سهامدار هستیم و یه سهامدار میتونه به راحتی این موارد را در صورت صحت پی گیری کنه

بنده حدود 400 هزار تا سهم شکربن دارم

در خصوص نرخ دوده صنعتی (Carbon Black) فردا پی گیری اساسی می کنم و به گمانم با قیمتهایی که همین امشب گرفتم حدود 5800 باشه

من پی گیریهام حرف نداره و بارها و بارها به خاطر خیلی مسائل به خود سازمان بورس هم حضوری مراجعه کردم

ببینید موسسه حسابرسی شرکت کربن ایران ، موسسه حسابرسي فريوران راهبرد هست

فردا صبح به عنوان یه خریدار دوده صنعتی (Carbon Black) فرضا تیپ N – 220 یه درخواست کتبی می زنم به شرکت کربن ایران برای حدود 50 تن و میبینم قیمت رو بدون مالیات بر ارزش افزوده چند میزنه

بعدش ببینیم از این طریق می تونیم قیمت در بیاریم یا نه و نتونستیم هم من همین الان به چهار پنج تا فروشنده پیام دادم از تلگرام و درخواست قیمت دوده صنعتی (Carbon Black) شرکت کربن ایران رو به مقدار 50 تن کردم و نحوه پرداخت و محل تحویل و ... رو هم پرسیدم .

در هر صورت قیمت که در اومد میرم دفتر مرکزی شرکت کربن ایران توی خیابان گاندی ببینم برای چی نرخ فروش اردیبهشت کمتر از فروردین شده !!! و این قیمتهای دری وری گزارشات سال 97 دوده چیه؟

ما سهامداریم و باید حتما" حتما" پاسخگو باشند

اگه پاسخگو نبودند میرم موسسه حسابرسي فريوران راهبرد ، دفترشون توی شهرک غرب ، خیابان خوردین هستش

یه گزارش کتبی میدم که شرکت کربن ایران داره نرخ دوده رو به دروغ توی گزارشهاش میاره و درخواست رسیدگی میکنم و یه رونوشت هم میدم سازمان بورس اوراق بهادار جهت استجضار و پیگیری در خصوص درخواست توضیحات از شرکت کربن ایران در خصوص نرخ فروش سال 1397

خلاصه من رو همه دوستان و آشنایان بیشتر به خاطر پیگیری هام و قدرت ارتباطم با شرکتها همیشه تحسین میکنند

اصلا و ابدا خودتو ناراحت نکن

نتیجه پیگیری هام رو هم همینجا خدمتت عرض می کنم

ناراحت شدن نداره که برادر من !!!!

به جای اینکه اعصابتو خورد کنی پی گیریهاشو بسپر به داداشت بابک 52

خواستم نتایچ پیگیری هام رو خدمت همه عزیزان اعلام کنم

امروز صبح اولش زنگ زدم شرکت کربن ایران قسمت فروش و با مدیر بازرگانی ( آقای صالحی ) صحبت کردم و خودم رو خریدار دوده صنعتی جا زدم و گفتم 50 تن دوده میخوام ، تحویلش کجاست و شرایط پرداخت چیه و نحوه پرداخت چگونه هست؟ که گفت قیمت هر تن بالای 5،300،000 ریال هست و بسته به تیپ دوده داره و کف قیمت این هست و عنوان کرد فروش هم نقدی هست .

صحبتم که تمام شد فورا زنگ زدم امور مالی و با آقای صباغ کارشناس امور مالی صحبت کردم و موارد رو توضیح دادم که این دری وری ها چیه بابت قیمت دوده اردیبهشت توی کدال گزارش دادید؟ ایشون گفت باید با رییس حسابداری ( آقای بابایی ) صحبت کنید ، با ایشان صحبت کردم و توضیحات رو دادم و گفتند باید با مدیر مالی شرکت ( آقای فروزان فر ) صحبت کنید

با آقای فروزان فر صحبت کردم که مدیر فروشتان ( آقای صالحی ) صبح من تماس گرفتم قیمت دوده رو 5300 به بالا اعلام کرده ، پس چرا توی گزارش اردیبهشت ماه 4877 توی بورس اعلام کردید یا توی فروردین اولش 5111 اعلام کردید ولی بعدش اصلاحیه زدید 5016 اعلام کردید؟

گفتم من سهامدار هستم و موظف هستید پاسخگو باشید و این شارلاتان بازی ها چه معنی دارد و گفتم من مکاتبه می کنم به صورت کتبی با بازرسی سازمان بورس اوراق بهادار و یه رونوشت هم به موسسه حسابرسی فریوران میزنم و یه رونوشت به سازمان مالیات هم میدم که اینها دارند عدد سازی میکنند ونرخ دوده صنعتی رو پایین اعلام میکنند ، که ایشان در نهایت گفتند از خرداد قطعا همه اینها اصلاح میشه و نرخ ها درست میشه و گفتند شما یا هر سهامدار هر وقت خواستید می توانید بیایید دفتر مرکزی و فاکتورهای فروش رو ببینید .

در هر صورت متاسفانه به دلیل حمایت از تولید ملی یه سری فروشها با تخفیف های ویژه به یه سری افراد نامشخص انجام میشه و این افراد نامشخص هم می فروشند فرضا به شرکتهایی مثل آرین شیمی و این شرکت آرین شیمی حدود 20 درصد بالاتر توی بازار می فروشه

نرخ دوده توی گزارش خرید شرکت بارز توی اسفند 4900 بوده !!! حالا چگونه میشه توی اردیبهشت ماه شرکت کربن اعلام کنه 4877 فروخته!!!!

بعدش هم زنگ زدم با موسسه حسابرسی فریوران صحبت کردم که شرکت کربن ایران داره گزارشهای فعالیت ماهانه اش را به دروغ مبلغ فروش رو می زنه که گفتند توی گزارش سه ماهه بررسی می کندد و مقرر شد من یه نامه بزنم سازمان بورس و یه رونوشت هم به موسسه حسابرسی فریوران بدم و یه رونوشت هم بدم مدیر عامل شرکت کربن ایران جهت اطلاع که حواسشون سر جاش بیاد که دیگه از این چرندیات برای گزارش های ماهانه ارائه نکنند

مطمئن باشید نامه نگاری کتبی قطعا تاثیر می گذاره و چنین نامه هایی باعث میشه تا خواسشون باشه . چون همه از بدنام شدن می ترسند و کافیه پای اداره مالیات و بازرسی سازمان بورس و موسسه حسابرسی به بخش مالی باز بشه ، دیگه حواسشون جمع خواهد شد

قیمت توی بازار آزاد هم همون 5800 هست که عرض کردم و خداییش این عدد 4877 اردیبهشت آخر خنده هست ، چون حود آقای صالحی مدیر فروش 5300 به بالا داره اعلام می کنه!!
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

6. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر(ستاره دار 11) iligal آواتار ها
    تشکر شده 27,906 بار در 3,915 ارسال

امروز صبح اولش زنگ زدم شرکت کربن ایران قسمت فروش و با مدیر بازرگانی ( آقای صالحی ) صحبت کردم و خودم رو خریدار دوده صنعتی جا زدم و گفتم 50 تن دوده میخوام ، تحویلش کجاست و شرایط پرداخت چیه و نحوه پرداخت چگونه هست؟ که گفت قیمت هر تن بالای 5،300،000 ریال هست و بسته به تیپ دوده داره و کف قیمت این هست و عنوان کرد فروش هم نقدی هست .

صحبتم که تمام شد فورا زنگ زدم امور مالی و با آقای صباغ کارشناس امور مالی صحبت کردم و موارد رو توضیح دادم که این دری وری ها چیه بابت قیمت دوده اردیبهشت توی کدال گزارش دادید؟ ایشون گفت باید با رییس حسابداری ( آقای بابایی ) صحبت کنید ، با ایشان صحبت کردم و توضیحات رو دادم و گفتند باید با مدیر مالی شرکت ( آقای فروزان فر ) صحبت کنید

با آقای فروزان فر صحبت کردم که مدیر فروشتان ( آقای صالحی ) صبح من تماس گرفتم قیمت دوده رو 5300 به بالا اعلام کرده ، پس چرا توی گزارش اردیبهشت ماه 4877 توی بورس اعلام کردید یا توی فروردین اولش 5111 اعلام کردید ولی بعدش اصلاحیه زدید 5016 اعلام کردید؟

گفتم من سهامدار هستم و موظف هستید پاسخگو باشید و این شارلاتان بازی ها چه معنی دارد و گفتم من مکاتبه می کنم به صورت کتبی با بازرسی سازمان بورس اوراق بهادار و یه رونوشت هم به موسسه حسابرسی فریوران میزنم و یه رونوشت به سازمان مالیات هم میدم که اینها دارند عدد سازی میکنند ونرخ دوده صنعتی رو پایین اعلام میکنند ، که ایشان در نهایت گفتند از خرداد قطعا همه اینها اصلاح میشه و نرخ ها درست میشه و گفتند شما یا هر سهامدار هر وقت خواستید می توانید بیایید دفتر مرکزی و فاکتورهای فروش رو ببینید .

در هر صورت متاسفانه به دلیل حمایت از تولید ملی یه سری فروشها با تخفیف های ویژه به یه سری افراد نامشخص انجام میشه و این افراد نامشخص هم می فروشند فرضا به شرکتهایی مثل آرین شیمی و این شرکت آرین شیمی حدود 20 درصد بالاتر توی بازار می فروشه

نرخ دوده توی گزارش خرید شرکت بارز توی اسفند 4900 بوده !!! حالا چگونه میشه توی اردیبهشت ماه شرکت کربن اعلام کنه 4877 فروخته!!!!

بعدش هم زنگ زدم با موسسه حسابرسی فریوران صحبت کردم که شرکت کربن ایران داره گزارشهای فعالیت ماهانه اش را به دروغ مبلغ فروش رو می زنه که گفتند توی گزارش سه ماهه بررسی می کندد و مقرر شد من یه نامه بزنم سازمان بورس و یه رونوشت هم به موسسه حسابرسی فریوران بدم و یه رونوشت هم بدم مدیر عامل شرکت کربن ایران جهت اطلاع که حواسشون سر جاش بیاد که دیگه از این چرندیات برای گزارش های ماهانه ارائه نکنند

مطمئن باشید نامه نگاری کتبی قطعا تاثیر می گذاره و چنین نامه هایی باعث میشه تا خواسشون باشه . چون همه از بدنام شدن می ترسند و کافیه پای اداره مالیات و بازرسی سازمان بورس و موسسه حسابرسی به بخش مالی باز بشه ، دیگه حواسشون جمع خواهد شد

قیمت توی بازار آزاد هم همون 5800 هست که عرض کردم و خداییش این عدد 4877 اردیبهشت آخر خنده هست ، چون حود آقای صالحی مدیر فروش 5300 به بالا داره اعلام می کنه!!
    ایوالله به این حوصله و پشتکار و پیگیری
    خداییش اگر 5 تا مثه شما داشتیم الان وضع مملکت این نبود و گلستون میشد
    یه زحمت هم بکش دهن فاذریون رو سرویس کن تا بلکه سهام ما بدبخت رو باز کنن گرچه میدونم با بازگشاییش بدبخت میشم و نصف سرمایه ام بعد 1 سال الکی الکی آب میشه ولی خب حداقل میام تو سهام دیگه و جبرانش میکنم
    بخشنده باش و افتاده و با داشته های خودت فخر نفروش!

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید iligal از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۲)
    تشکر شده 7,296 بار در 1,823 ارسال

سلام عالی ایوالله داره .

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید نیکا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,077 بار در 4,278 ارسال

درود بر بابک عزیز...خسته نباشی..
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

درود بر جناب بابک عزیز واقعا که گل کاشتی احسنت. نمی دونم چطور میتونم در این حرکت همراهی کنم شما را ولی کاش به این مدیران حقه باز می فرمودید که تا آخر پیگیر این گندکاری هاشون خواهید بود و بسیار حرکت خوبی خواهد بود که مدارک و مستندات این دزدی و راهزنی آشکار که متاسفانه از جیب سهامداران داره انجام میشه را به سازمان بورس و یا هر جای دیگه که ممکنه بتونه احقاق حق کنه ارسال کنید.
    با این اوصاف در گزارش ماه بعد آقایان سعی خواهند کرد مقداری از این گندکاری ها را جبران کنند و عدد های صحیح تر بدند.
    بسیار خوب دستتون درد نکنه.

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

فقط واسه مجمع آینده اگر شرایطم جور بشه و شرایط کاریم اجازه بده در مجمع شرکت کنم من میدونم و این مدیران دزد بابت اضطرابی که در 24 ساعت گذشته به من تحمیل کردند. این حضرات زبون خوش سرشون نمیشه چندتا حرف درشت و در شان خودشون نثارشون خواهم کرد که بفهمند با هالو طرف نیستند.

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(18) Aiming آواتار ها
    تشکر شده 14,107 بار در 2,540 ارسال

یه خسته نباشید خدمت جناب بابک عزیز

اول بگم من یک عدد از سهم شکربن ندارم ولی خیلی خوشحالم افرادی مثل شما در جامعه سهامداران حقیقی میبینم که برای احقاق حقشون تلاش میکنند و میجنگند..

اگر همه اینطور مسئولانه عمل کنیم دیگه شاهد فساد نخواهیم بود..

همین پیگیری ها یه هشدار است به شرکت ها که بدونند دیگه نوع دید و سواد سهامداران نسبت به گذشته تغییر کرده و نمی توانند با صورت سازی سود را از جیب سهامدار به جیب اطرافیان و نور چشمی هاشون بریزند.

ممنون از پیگیریتون جناب بابک عزیز
    وارن بافت :برای بدست آوردن بازدهی های فوق العاده نیازی نیست کارهای فوق العاده انجام بدیم.

18. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید Aiming از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 27,005 بار در 4,769 ارسال

درود بر دوستان عزیز و بخصوص بابک عزیز بابت پیگیری هاش

همانطور که در مدل فروش شکربن در ماه های گذشته و سالیان گذشته وجود داشته

نرخ فروش دوده کربن همواره با یک گپ دو ماهه خودشو نشون میده

و این نسبت با رابطه 3 تا 3.3 خودشو در یک بازه 2 ماهه نشون میده

متوسط نرخ لوبکات در بهمن ماه 1530 تومان بوده که نرخ دوده فروردین باید محدوده 5000 باشد که کربن 5016 فروخته

متوسط نرخ لوبکات اسفند ماه 1460تومان بوده که نرخ دوده طبق مدل فروش شرکت در اردیبهشت ماه باید حدود 4700 باشد که شرکت 4877 فروش داشته

متوسط نرخ لوبکات در فرودین ماه 1510 بوده .....نرخ دوده خرداد ماه .... به نظرم بازم میتونه در محدوده 4800-4900 باشه

متوسط نرخ لوبکات در اردیبهشت 1830 بوده .... نرخ دوده تیر ماه ... گزارش تیر ماه باید نقطه جهش دوده باشه

متوسط نرخ لوبکات در خرداد ماه تا اینجا 2020 بوده .... نرخ دوده مرداد ماه .....
    ریسک از آنجایی ناشی می‌شود که ندانید در حال انجام چه کاری هستید.

20. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)