صفحه 67 از 228 نخست ... 17576465666768697077117167 ... آخرین
نمایش نتایج: از 661 به 670 از 2275

موضوع: کربن ایران (شکربن)

کاربر فعال آذرآبادگان آواتار ها
    تشکر شده 5,651 بار در 1,096 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen1392 نمایش پست ها
    با سلام
    من هم با دوستمون کاملاً موافقم
    روند یک چیزی میگه....اما وقتی بخواهند خراب کنند و رنج بکشند ...باید صبر کرد
    اما در ارزندگی این سهم با لاپوشانی هایی که در گزارش دیدید ...هیچ شکی نیست
    اجازه بدهید تاپیک بره صفحه 3 کمی گرد و خاک بخوره همه چیز خودش درست میشه
    ما اخیرا تاپیک پکرمان را فرستادیم اونجا مشکلش داره حل میشه...
    کلا روند معاملاتش را بیخیال شین اگر هم که کوتاه مدتی هستید توصیه به خروج دارم
    در سرزمینی که سایه آدمهای کوچک بزرگ شد،در آن سرزمین آفتاب در حال غروب است!!!(( دکتر شریعتی ))

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید آذرآبادگان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مسعود اب آواتار ها
    تشکر شده 3,953 بار در 1,303 ارسال
    با سلام
    من هم با دوستمون کاملاً موافقم
    روند یک چیزی میگه....اما وقتی بخواهند خراب کنند و رنج بکشند ...باید صبر کرد
    اما در ارزندگی این سهم با لاپوشانی هایی که در گزارش دیدید ...هیچ شکی نیست
    دوست عزیز یک انسان عاقل که با پول خودش سرمایه گذاری میکنه و بابتش زحمت کشیده بازی نمیخوره و رنج نمیکشه ، رنج کشیدنی که شما ازش صحبت میکنید وقتیه که سهم در روال عادی بازار بالا و پائین میشه . بازاری که در آن سرمایه گذاران نسبت به گزارشات و اطلاعات واکنش نشان ندهند و رنج بکشند فاقد کارایی و رقابت خواهد بود . موفق باشید .

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مسعود اب از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال Smart Trader آواتار ها
    تشکر شده 516 بار در 123 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مسعود اب نمایش پست ها
    دوست عزیز یک انسان عاقل که با پول خودش سرمایه گذاری میکنه و بابتش زحمت کشیده بازی نمیخوره و رنج نمیکشه ، رنج کشیدنی که شما ازش صحبت میکنید وقتیه که سهم در روال عادی بازار بالا و پائین میشه . بازاری که در آن سرمایه گذاران نسبت به گزارشات و اطلاعات واکنش نشان ندهند و رنج بکشند فاقد کارایی و رقابت خواهد بود . موفق باشید .
    چندین صفحه قبل رو ببینید ...نوشته ها هست ...اتفاقاً خیلی ها حتی با ضرر خارج شدند
    دوستان می دونند ما با این سهم 4 ماه هستیم و گین خوبی هم داریم ولی با 2 تا منفی خارج نشدیم
    بقول دوستمون آذر آبادگان >>>>کوتاه مدتی ها پیاده بشند بهتره...
    البته شاید هم یکهو جا گذاشت خیلی ها رو....با یک بسته شدن و تعدیل
    الان سهم های هستند که حقوقی یا کد شخصی حقوقی باعث در جا زدن سهم می شوند...اون هم دلیل داره ...که دوستان بهتر می دونند
    200 تا می فروشه...700 تا جاش می زاره.....و چندین و چند سهم دیگه
    این بازی دقیقاً در وصندوق توی 20 روز پیش پیاده شد....فقط روند رو نگاه کنید خیلی راحت روی رنج 500 نگه داشتند و بعد هم که دیدید ....همین امروز بست برای تعدیل
    اونجا هم یک سری دوستان خسته شده بودند ...
    ولی سهم با فاند قوی راه خودش را خواهد رفت
    باآرزوی موفقیت همه دوستان
    بخصوص کربنی های عزیز

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Smart Trader از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مسعود اب آواتار ها
    تشکر شده 3,953 بار در 1,303 ارسال
    چندین صفحه قبل رو ببینید ...نوشته ها هست ...اتفاقاً خیلی ها حتی با ضرر خارج شدند
    دوستان می دونند ما با این سهم 4 ماه هستیم و گین خوبی هم داریم ولی با 2 تا منفی خارج نشدیم
    بقول دوستمون آذر آبادگان >>>>کوتاه مدتی ها پیاده بشند بهتره...
    البته شاید هم یکهو جا گذاشت خیلی ها رو....با یک بسته شدن و تعدیل
    الان سهم های هستند که حقوقی یا کد شخصی حقوقی باعث در جا زدن سهم می شوند...اون هم دلیل داره ...که دوستان بهتر می دونند
    200 تا می فروشه...700 تا جاش می زاره.....و چندین و چند سهم دیگه
    این بازی دقیقاً در وصندوق توی 20 روز پیش پیاده شد....فقط روند رو نگاه کنید خیلی راحت روی رنج 500 نگه داشتند و بعد هم که دیدید ....همین امروز بست برای تعدیل
    اونجا هم یک سری دوستان خسته شده بودند ...
    ولی سهم با فاند قوی راه خودش را خواهد رفت
    باآرزوی موفقیت همه دوستان
    بخصوص کربنی های عزیز
    م
    دوست من اگر من هشدار دادم قبل منفی خوردن بخاطر این بود که من خیلی وقته با این سهم هستم گین 100 درصد ازش گرفتم این 4 ، 5 روزه ازش خارج شدم با سهم دیگری مثبت خوردم دوباره بزودی میام توسهم ضمنا من وصندوق رو 2 روز پیش سنگین گرفتم من تاپیک هایی که برای دوستان میدارم برای اینه که من چون خیلی وقته با این سهمم حرکتهاشو خوب میشناسم و فکر نمیکنم که از من کربنی تر باشید.

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید مسعود اب از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی omidetoop آواتار ها
    تشکر شده 65 بار در 25 ارسال
    شکربن حرف نداره. برای همین هم به سهامدار نیاز داره نه سهامباز
    منتظر اهداف 1000 تومنی سهم هستم

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید omidetoop از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال آذرآبادگان آواتار ها
    تشکر شده 5,651 بار در 1,096 ارسال
    م
    دوست من اگر من هشدار دادم قبل منفی خوردن بخاطر این بود که من خیلی وقته با این سهم هستم گین 100 درصد ازش گرفتم این 4 ، 5 روزه ازش خارج شدم با سهم دیگری مثبت خوردم دوباره بزودی میام توسهم ضمنا من وصندوق رو 2 روز پیش سنگین گرفتم من تاپیک هایی که برای دوستان میدارم برای اینه که من چون خیلی وقته با این سهمم حرکتهاشو خوب میشناسم و فکر نمیکنم که از من کربنی تر باشید.
    دوست گرامي
    بنده به شخصه هيچ علاقه اي براي ورود به چنين مباحثي با افرادي كه در يك سهم ذينفع نيستند ولي
    مدام در تاپيك آن سهم مشغول فعاليت هستند ندارم ليكن در مورد صحبتهاي جنابعالي كه سعي در
    حرفه اي و خير خواه نشان دادن خود هستيد نكته اي را عرض كنم:
    روز 29 تير ماه اولين روزي بود كه شما صحبت از ريزش سنگين سهم نموديد و حال آنكه از آنروز تا كنون
    با 5 درصد اصلاح قيمتي مواجه بوده .. در ضمن همه كه مثل شما نوسانگير حرفه اي نيستند..خيليها
    اينجا سهامدارند نه نوسانگير كه اگر به نوسانگيري باشد چه بسا سهمهاي سبك كه روزانه بشود از
    آنها نوسان گرفت و لذت برد ..قبلا هم در اين تاپيك عرض كردم كساني كه ديد ميان مدت و بلند مدت
    دارند بهتر است در اين سهم بمانند و بخش كوتاه مدت سرمايه خود را در بخش ديگر سبد و با سهام
    مناسب آن كار درگير نمايند....
    شما را بسيار علاقمند به بالا آوردن اين تاپيك مي بينم و دليل اين كار برايم مبهم است؟؟؟
    موفق باشيد
    در سرزمینی که سایه آدمهای کوچک بزرگ شد،در آن سرزمین آفتاب در حال غروب است!!!(( دکتر شریعتی ))

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید آذرآبادگان از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 139 بار در 72 ارسال
    [QUOTE=Mohsen1392;354571]سلام
    دوست عزیز با توجه به کندل دیروز و برگشت از کف کانال و وضعیت اندیکاتورها ...روند صعودی پیش بینی می شود
    البته بستگی به اقبال مجدد بازار به این سهم هم دارد ..
    موفق باشید[/QUOT
    محسن جان سلام

عضو فعال
    تشکر شده 139 بار در 72 ارسال
    سلام محسن جان
    حمایت از مبلغ رند 500 داره شکل میگیره ولی احتمال شکست این مبلغ هم هست
    این دلیلش برمیگرده به حقوقی هایی که تو این سهم میخوان از آب گل آلود بهترین ماهی ها رو بگیرن
    که البته هرچی بیشتربتونن بیارن پایین و خودشون جمع کنن که حس منم به همینه که باید ماهم پله ای همزمان با اونا خرید کنیم
    ولی اگه این حمایت اون کفی که تو گفتی رو بزنه میره برا صف شدن مثل واتی و ولصنم و...
    یه زحمتی هم داشتم البته با شرمنگی اینکه پسهند رو وارد شدم ولی ریخته نمیدونم عجله کردم یا نه (مبلغ 981تومن)
    بفروشم یا نه(البته دلیل خریدم این بود که شکربن سهامدارشه و گزارش هاش اومده)
    ممنون و نماز روزه هاتم قبول داداش

15. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید حسنعلی از ایشان تشکر کرده است:

م
    نقل قول نوشته اصلی توسط آذرآبادگان نمایش پست ها
    دوست گرامي
    بنده به شخصه هيچ علاقه اي براي ورود به چنين مباحثي با افرادي كه در يك سهم ذينفع نيستند ولي
    مدام در تاپيك آن سهم مشغول فعاليت هستند ندارم ليكن در مورد صحبتهاي جنابعالي كه سعي در
    حرفه اي و خير خواه نشان دادن خود هستيد نكته اي را عرض كنم:
    روز 29 تير ماه اولين روزي بود كه شما صحبت از ريزش سنگين سهم نموديد و حال آنكه از آنروز تا كنون
    با 5 درصد اصلاح قيمتي مواجه بوده .. در ضمن همه كه مثل شما نوسانگير حرفه اي نيستند..خيليها
    اينجا سهامدارند نه نوسانگير كه اگر به نوسانگيري باشد چه بسا سهمهاي سبك كه روزانه بشود از
    آنها نوسان گرفت و لذت برد ..قبلا هم در اين تاپيك عرض كردم كساني كه ديد ميان مدت و بلند مدت
    دارند بهتر است در اين سهم بمانند و بخش كوتاه مدت سرمايه خود را در بخش ديگر سبد و با سهام
    مناسب آن كار درگير نمايند....
    شما را بسيار علاقمند به بالا آوردن اين تاپيك مي بينم و دليل اين كار برايم مبهم است؟؟؟
    موفق باشيد

دوست عزیز مسعود اب ....شما آخر کربن...راضی شدی؟؟؟؟!!!!
    شما اولین پستست توی کربن
    ۱۳۹۲/۰۴/۲۹, ۱۹:۴۵
    http://forums.boursy.com/showthread.php?t=854

بوده ...حالا میگی از خیلی ها این سهم را بهتر میشناسی...ok

دوستان توی تاپیک خودشون در این مورد قضاوت می کنند...
    من با شما بحث نمی کنم و جوابتون رو هم دوستمون آذر آبادگان خیلی کامل دادند....
    انشا...موفق باشید

دوستان خوب کربنی
    خبر خوب
    گزارش پسهند روی کدال اومد
    با یک تعدیل مناسب

http://www.tsetmc.com/tsev2/data/Cod...px?t=p&i=75889

شرکت پيشبيني سود هر سهم سال مالي 92 را با سرمايه 140 ميليارد ريال در تاريخ 08/11/91 به مبلغ 2،333 ريال و در تاريخ 29/11/91(حسابرسي شده)، به مبلغ 2،344 ريال و در تاريخ 18/03/92 و اطلاعيه حاضر به مبلغ 2،855 ريال اعلام نموده است و توضيحات در خصوص اطلاعيه حاضر را طي نامه مورخ 30/04/92 ((به پيوست اطلاعيه)) ارائه نموده است.

محض اطلاع دوستان عزیز
    پسهند فروش زمین رو در گزارش لحاظ کرده است
    مبلغ 998ر270 ميليون ريال درآمد متفرقه (936ر1 ريال به ازاي هر سهم) در سال مالي 92 مربوط به سود حاصل از فروش زمين کارخانه شرکت مي باشد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)