صفحه 76 از 228 نخست ... 26667374757677787986126176 ... آخرین
نمایش نتایج: از 751 به 760 از 2275

موضوع: کربن ایران (شکربن)

عضو فعال
    تشکر شده 1,076 بار در 401 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط اقتصاد نمایش پست ها
    روز چهارشنبه سهم 4 فروشنده حقوقی داشته است که سیگنال جالبی نیست. من خودم به تصور این که قیمت در کانال صعودی خود ادامه خواهد داد وارد این سهم شدم. اما فعلا اندکی زود است که در مورد روند قضاوتی داشته باشیم. امیدوارم سهم از ابر ایچیموکو عبود ننماید.
    با سلام یکی از شگردهای حقوقی ها اینه که تو روز با کد حقوقی سهم رو بالا میفروشن و با کدهای حقیقی خودشون از پایین جمع می کنن پس خرید و فروش حقوقی نمیتونه همیشه اطلاعاتی درستی به ما بده.

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Arash007 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 246 بار در 118 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arash007 نمایش پست ها
    با سلام یکی از شگردهای حقوقی ها اینه که تو روز با کد حقوقی سهم رو بالا میفروشن و با کدهای حقیقی خودشون از پایین جمع می کنن پس خرید و فروش حقوقی نمیتونه همیشه اطلاعاتی درستی به ما بده.
    با سپاس از پاسختان . من هم تا حدودی از این موضوع اطلاع دارم ولی مطلبی که نگران کننده به نظر رسید تعدادشان بود.

عضو فعال
    تشکر شده 1,076 بار در 401 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط اقتصاد نمایش پست ها
    با سپاس از پاسختان . من هم تا حدودی از این موضوع اطلاع دارم ولی مطلبی که نگران کننده به نظر رسید تعدادشان بود.
    من در کل تعصبی نسبت به این سهم یا سهم های دیگه ندارم و همیشه هم گفتم که ترجیح میدم یه فروشنده پشیمان باشم تا یه خریدار پشیمان اما به کربن خوشبینم.

5. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Arash007 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مجتبی آواتار ها
    تشکر شده 1,391 بار در 433 ارسال
    شکربن میان مدت صعودی داره. میشه نگه داشتش میشه یا می توان با سهام های پر پتانسیل تر جا به جا کرد. نگرانی ریزش نداره.
    تحلیل بنیادی و تکنیکال بورس
    https://t.me/BourseTahlil63

عضو عادی
    تشکر شده 107 بار در 41 ارسال
    احتمال زیاد این سهم بزودی برای تعدیل پیش رو بسته خواهد شد البته در حد حدس و گمانه فعلا

عضو فعال alireza51 آواتار ها
    تشکر شده 2,191 بار در 872 ارسال
    پست شماره 749
    نقل قول نوشته اصلی توسط sheibani نمایش پست ها
    دوستان شایعه شده که کربن هفته آینده برای تعدیل مثبت می بندد.
    پست شماره 755
    نقل قول نوشته اصلی توسط zohre114 نمایش پست ها
    احتمال زیاد این سهم بزودی برای تعدیل پیش رو بسته خواهد شد البته در حد حدس و گمانه فعلا
    قبل ارسال پست ها را مطالعه کنید.
    عمر خیلی کوتاه است.

كارگزار بورس
    تشکر شده 195 بار در 19 ارسال
    من فکر میکنم با توجه به درپیش بودن مجمع وپترو اصولا بسیار مهم است که سهم روند مثبت بگیرد سیگنالهای مهم و مثبتی دارد این شکربن اگر وپترو بتواند به کمک عواملش تاثیرات خوبی روی این سهم بذاره هم برای خودش خوبه هم برای روند مثبت این سهم اونهایی که میگن کربن شایعه تعدیل داره بی دلیل نیست آمار خرید و فروشهای این چند روز را اگه ببینیم با این که منفی هستند ولی نشان از جمع آوری توسط عوامل وپترو دارد با این سهم باید سهامداری کرد

10. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید شهروز از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی motenaweb آواتار ها
    تشکر شده 418 بار در 160 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط شهروز نمایش پست ها
    من فکر میکنم با توجه به درپیش بودن مجمع وپترو اصولا بسیار مهم است که سهم روند مثبت بگیرد سیگنالهای مهم و مثبتی دارد این شکربن اگر وپترو بتواند به کمک عواملش تاثیرات خوبی روی این سهم بذاره هم برای خودش خوبه هم برای روند مثبت این سهم اونهایی که میگن کربن شایعه تعدیل داره بی دلیل نیست آمار خرید و فروشهای این چند روز را اگه ببینیم با این که منفی هستند ولی نشان از جمع آوری توسط عوامل وپترو دارد با این سهم باید سهامداری کرد

آقا سلام
    وپترو مجمعش کی هست؟ به نظر شما وپترو قبل مجمع بخریم از 220 تومن فعلی به چند خواهد رسید؟

ممنونم

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید motenaweb از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال behnam1480 آواتار ها
    تشکر شده 1,367 بار در 384 ارسال
    اینجا کارخانه کربن ایران است در زمینی به مساحت 13 هکتار در کنار کارخانه لوله سازی اهواز ودر مرکز شهر اهواز که در دوطرف آن بلوارهای اصلی شهر اهوازقرار دارند. قیمت زمین در این منطقه بین 1.500.000 تا 2.000.000 تومان قیمت میخورد که در صورتیکه نصف این بها را نیز محاسبه کنیم قیمت کل 13 هکتار بالغ بر 100 میلیارد تومان می شود که به ازای هر سهم می شود 400 تومن... البته نقل انتقال کارخانه و فروش زمین اندکی زمانبر است و ممکن است 1 تا 2 سال طول بکشد ولی از آنجایی که شرکت جهت خرید تجهیزات پیشرفته تر برای انتقال به پول نیازمند است ممکن است فروش زمین قبل از انتقال کارخانه به انجام برسد..در حال حاضر طرحهای و روشهای انتقال کارخانه در دست بررسی است که بنا به اظهارات شرکت در صورت منتج به نتیجه شدن از طریق سایت کدال به اطلاع می رسد.

در حال حاضر مشتریانی نظیر اداره کشتیرانی منتظر تصمیمات فروش زمین شرکت هستند..

در هر صورت قیمت سهام شرکت با احتساب فروش زمین بالغ بر 1000 تومان خواهد بود

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید behnam1480 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال بورس تبریز آواتار ها
    تشکر شده 2,242 بار در 440 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط motenaweb نمایش پست ها
    آقا سلام
    وپترو مجمعش کی هست؟ به نظر شما وپترو قبل مجمع بخریم از 220 تومن فعلی به چند خواهد رسید؟

ممنونم
    البته امسال وپترو فکر کنم سودی تقسیم نکنه توصیه به خرید و فروش ندارم تصمیم خود سهامدار میگیرد منظور من از بیان این موضوع ارائه گزارشهایی از سود سال آتی زیر مجموعه ها است که تو مجمع نشخص خواهد شد 30 مرداد هم مجمع است فکر کنم 28 سهم میبنده
    در ناامیدی بسی امید است - پایان شب سیه سپید است
    یوسف گمگشته باز آید به کنعان غم مخور - کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)