صفحه 11 از 39 نخست ... 89101112131421 ... آخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 385

موضوع: اخبار حوادث

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    تشکر شده 59,939 بار در 5,248 ارسال
    نیویورک تخلیه می شود

اجتماعی - با نزدیک شدن گردباد ایرن، مایکل بلومبرگ، شهردار نیویورک روز جمعه دستور تخلیه اجباری بسیاری از محله های آسیب پذیر این شهر را صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه در خبری اعلام کرد با نزدیک شدن گردباد ایرن، مایکل بلومبرگ، شهردار نیویورک روز جمعه دستور تخلیه اجباری بسیاری از محله های آسیب پذیر این شهر را صادر کرد.

طوفان ایرن پس از طوفان مایک در سال 2008 دومین طوفانی است که سواحل آمریکا را عرصه تاخت و تازخود قرار می دهد.

اوباما رییس جمهور آمریکا نیز طی پیامی از مردم این کشور خواسته است تا طوفان ایرن و عواقب آن را جدی بگیرند.

طوفان ایرن هم اکنون با سرعت صد و پنجاه کیلومتر در حال نزدیک شدن به سواحل شرقی است.
    to continue, please follow me on my page

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر (6) مجيد رادمنش آواتار ها
    تشکر شده 24,882 بار در 4,797 ارسال
    بازداشت زن حامل سم در شهرري

جام جم آنلاين: زني كه در كنار حوض صحن امامزاده حمزه واقع در حرم حضرت عبدالعظيم (ع) واقع در شهرري مقداري سم شيميايي به همراه داشت، دستگير شد.

به گزارش ايسنا ، ماموران انتظامي مستقر در حرم حضرت عبدالعظيم حسني (ع) بامداد چهارشنبه دوم شهريور ماه سالجاري مقارن با شب 23 ماه مبارك رمضان در حين گشتزني به حركات زني در كنار حوض صحن امامزاده حمزه مظنون شدند.

ماموران زن با مظنون شدن به اين فرد، وي را مورد بازرسي قرار داده كه در بازرسي از وي مقداري سمشيميايي كشف كردند.

اين زن پس از دستگيري براي انجام تحقيقات بيشتر تحويل مراجع ذيربط شده است.
    یـــــاد خــــــدا آرامش بخش دلهــــــاست ..... کجایند مردان بی ادعـــــــا

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    نیویورک شهر اشباح شد

"مایکل بلومبرگ" شهردار نیویورک روز گذشته در یک کنفرانس خبری اظهار داشت: طوفان و بارنهای سیل آسا تاکنون 8 کشته به جای گذاشته، تکرار می کنم 8 کشته بر جای گذاشته است!
    منابع آگاه با اشاره به کشته شدن 8 نفر و تخلیه بیش از یک و نیم میلیون از ساکنان شهر نیویورک طی شب گذشته، این شهر را که بارانهای سیل آسا همچنان در آن ادامه دارد شهر اشباح دانستند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری فرانسه، "مایکل بلومبرگ" شهردار نیویورک روز گذشته در یک کنفرانس خبری اظهار داشت: طوفان و بارنهای سیل آسا تاکنون 8 کشته به جای گذاشته، تکرار می کنم 8 کشته بر جای گذاشته است!

وی در ادامه از ساکنان نیویورک تقاضا کرد با توجه به بالارفتن سطح آب جمع شده در شهر، از خانه هایشان خارج نشوند و به خیابانها نیایند. شهردار نیویورک از مردمی که در خانه ها و یا پناهگاهها نیز هستند خواست نزدیک پنجره ها نیایند.

در جریان بارانهای سیل آسای چند روز گذشته در نیویورک علاوه بر کشته شدن 8 نفر، یک و نیم میلیون نفر از ساکنان این شهر در پی بالا رفتن سطح آب مجبور به ترک خانه ها و پناه گرفتن در مراکز دولتی و خیریه شده اند. این طوفان همچنین باعث توقف پروازهای نیویورک به طور کامل و فلج شدن سیستم حمل و نقل عمومی شده است.

خبرگزاری فرانسه در ادامه این گزارش آورده است: شب گذشته نیویورک به شهر اشباح تبدیل شده و اکثر رستورانها در منهتن تعطیل بود و تئاتر مشهور "برادوی" نیر برنامه های خود را لغو کرده و اجرای برنامه ها را تعطیل کرده است.

گفته می شود سرعت باد طی شب گذشته در نیویورک به 130 کیلومتر در ساعت نیز رسیده است. همچنین سه فرودگاه اصلی شهر کاملا تعطیل شده است.

6. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

جاده هاي شمالي ايران لغزنده است ------ دوشنبه 07 شهريور 1390 - ساعت 11:15
    ريزش کوه در جاده هراز

جام جم آنلاين: معاون عملیات پلیس راه کشور با اشاره به ریزش کوه و انسداد جاده هراز گفت: هم اکنون به علت بارش باران شدید سطح جاده ها در استان های شمالی لغزنده است.

سرهنگ پرویز سیاح البرزی در گفتگو با مهر اظهار داشت: ساعتی قبل محور هراز به علت ریزش کوه و احتمال بروز خطر مسدود شد.

وی افزود: در حال حاضر سطح جاده استانهای تهران، آذربایجان غربی، البرز، زنجان، گیلان و مازندران به علت باران شدید لغزنده است و در برخی از محورها با آبگرفتگی مواجه هستیم.

سرهنگ البرزی ضمن هشدار به رانندگان برای رعایت نکات ایمنی گفت: به علت آبگرفتگی ممکن است هنگام تردد و پاشیده شدن آب از طرف خودروی مجاور دید راننده برای لحظاتی کم شود. به رانندگان توصیه می کنیم از ترمزهای ناگهانی و خطرناک اجتناب کرده و با سرعت مجاز تردد کنند.

معاون عملیات پلیس راه کشور از هموطنان خواست از سفرهای غیر ضروری با توجه به شرایط جوی اجتناب کنند.

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال سرداربورسی آواتار ها
    تشکر شده 6,155 بار در 457 ارسال
    یک حادثه عجیب در شمال تهران!

اجتماعی - جوان روستایی وقتی سگ نگهبان خانه ویلایی در شمال تهران به سمت وی حمله کرد با دندانهایش شکم وی را گاز گرفت و سگ را بیهوش کرد.

به گزارش تهران امروز، این صحنه باورنکردنی زمانی رخ داد که در خانه ویلایی باز ماند و سگ گرگی با دیدن پسر جوان که در جستوجوی کار به تهران آمده بود به سمت وی حملهور شد.

اواخر مردادماه سال جاری شکایت عجیبی در دادسرای الهیه تهران مطرح شد که در آن یک تاجر به حمایت از سگش خواستار مجازات پسری جوان شده بود و در برابرش این پسر نیز به خاطر زخمهای روی بدن و شکسته شدن دندانهایش خواستار پرداخت دیه بود. «حمید» که عکسهایی از سگش همراه داشت وقتی پیشروی بازپرس ایستاد، گفت: «جیسن، یک سگ نگهبان تربیت شده از نژاد اصیل آلمانی است که ۴ سال پیش با قیمت بسیار بالایی خریدهام تا از خانهام در شمال تهران مراقبت کند. این سگ هیچ اذیتی برای اعضای خانواده و میهمانهایم نداشت و همه او را دوست داشتند».

10. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید سرداربورسی از ایشان تشکر کرده اند:

با آغاز مرحله سوم تعطيلات تابستاني؛

90/06/08 - 22:41

اتوبان تهران ـ كرج قفل شد؛ حركت به سختي صورت ميگيرد

خبرگزاری فارس: با افزايش حجم خودروها، در حال حاضر ترافيك در اتوبان تهران – كرج به اندازهاي است كه حركت در اين محور به سختي صورت ميگيرد.

-------------------------------

به گزارش خبرگزاري فارس از كرج، با آغاز مرحله سوم تعطيلات تابستاني در كشور و فرارسيدن عيد سعيد فطر اكثر شهروندان تهراني در حال انجام سفرهاي برونشهري هستند.

همين امر موجب شده است تا محورهاي مواصلاتي اين استان تهران به استانهاي همجوار به ويژه البرز شاهد حضور گسترده خودروها و مسافران باشند.
    در حال حاضر، محورهاي مشترك استانهاي تهران و البرز مانند اتوبان تهران – كرج، جاده مخصوص و جاده قديم تهران – كرج شاهد ترافيك فوق سنگين بود، به صورتي كه حركت در اين محورها قفل شده است.

ماموران راهنمايي و رانندگي و اداره راه با اجراي طرح ضربتي در قالب طرح مسافران نوروزي، در تلاش براي باز كردن اين محورها هستند.
    همچنين گزارش شده است كه جاده چالوس از كرج به سمت مرزنآباد شاهد خودروهاي بسياري بوده و ترافيك در اين مسير به ويژه ابتداي جاده چالوس سنگين گزارش ميشود.

رانندگان صبور باشند

سرهنگ حبيب كمالوند فرمانده پليس راه استانهاي تهران و البرز درباره اين موضوع دقايقي پيش به خبرنگار فارس در كرج گفت: ماموران پليس در تمامي محورهاي اين دو استان حضور داشته و با تمام توان به دنبال خدمترساني به مردم هستند.

وي تاكيد كرد: حركت براساس قوانين راهنمايي و رانندگي و اصول رانندگي، صبر و بردباري در زمان مواجه با ترافيك و بالاخره احتياط حين رانندگي مهمترين خواسته پليس از مسافران تابستاني است.

كمالوند اظهار داشت: اميدوارم رانندگان با رعايت قانون و همكاري با پليس، به برقراري نظم در محورهاي مواصلاتي استانهاي تهران و البرز كمك كنند.

وي متذكر شد: طبيعي است كه ماموران پليس در صورت مشاهده كوچكترين تخلفي، برخورد قاطع قانوني با رانندگان متخلف خواهند داشت.

اين فرمانده ارشد پليس در پاسخ به سئوالي مبني بر اينكه آيا محورهايي در دو استان فوق مسدود است؟ گفت: هيچ جادهاي مسدود نشده، منتهي ترافيك بسيار سنگيني در اين محورها وجود دارد كه با همكاري مردم و تلاش پليس در حال باز شدن است.

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 1,770 بار در 533 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad نمایش پست ها
    یک حادثه عجیب در شمال تهران!

اجتماعی - جوان روستایی وقتی سگ نگهبان خانه ویلایی در شمال تهران به سمت وی حمله کرد با دندانهایش شکم وی را گاز گرفت و سگ را بیهوش کرد.

به گزارش تهران امروز، این صحنه باورنکردنی زمانی رخ داد که در خانه ویلایی باز ماند و سگ گرگی با دیدن پسر جوان که در جستوجوی کار به تهران آمده بود به سمت وی حملهور شد.

اواخر مردادماه سال جاری شکایت عجیبی در دادسرای الهیه تهران مطرح شد که در آن یک تاجر به حمایت از سگش خواستار مجازات پسری جوان شده بود و در برابرش این پسر نیز به خاطر زخمهای روی بدن و شکسته شدن دندانهایش خواستار پرداخت دیه بود. «حمید» که عکسهایی از سگش همراه داشت وقتی پیشروی بازپرس ایستاد، گفت: «جیسن، یک سگ نگهبان تربیت شده از نژاد اصیل آلمانی است که ۴ سال پیش با قیمت بسیار بالایی خریدهام تا از خانهام در شمال تهران مراقبت کند. این سگ هیچ اذیتی برای اعضای خانواده و میهمانهایم نداشت و همه او را دوست داشتند».

دوستان یه سوال پسره واسه چه کاری رفته بوده خونه طرف؟؟قضیه مبهمه

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید hamed89 از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed89 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال پسره واسه چه کاری رفته بوده خونه طرف؟؟قضیه مبهمه

جوان روستایی شکم سگ را گاز گرفت!

جوان روستایی وقتی سگ نگهبان خانه ویلایی در شمال تهران به سمت وی حمله کرد با دندانهایش شکم وی را گاز گرفت و سگ را بیهوش کرد.

وی افزود: «بیشتر اوقات در حیاط خانه ویلاییام گشت میزد و حتی زیاد پارس نمیکرد. آزارش به هیچکسی نرسیده بود تا اینکه روز حادثه وقتی من با خودرویم وارد حیاط ویلا شدم جیسن خودش را به من رساند. نوازشش کردم، هنوز در باز بود و رفتم ریموت را از داخل ماشین بردارم که ناگهان دیدم سگم به سمت خیابان دوید. تا به خودم آمدم، دیدم جیسن خودش را به پسر جوان رسانده و روی وی پرید. آنها با هم گلاویز شدند. هر چه فریاد زدم اثری نداشت تا اینکه سگم زوزهای کشید و بیجان روی زمین افتاد». حمید گفت: «ابتدا تصور کردم آن جوان با چاقو سگم را کشته است. وقتی او بلند شد، دیدم چاقویی در دستش نیست و دهان وی خونآلود بود. البته جراحاتی هم در دست و صورت داشت. خودم را بالای سر جیسن رساندم؛ نفس میکشید اما بیهوش بود. آن پسر ترسیده بود و با ناراحتی به من گفت شانس آورده است. وقتی پرسیدم چه کردهای؟! گفت که شکم سگم را گاز گرفته و نمیداند چه شده که جیسن بیهوش شده است. وقتی شکم سگم را نگاه کردم دیدم کاملا گوشت و پوستش کنده شده و ۲ دندان پسر جوان هم روی بدن سگم جا مانده است. باور نمیکردم، سریع جیسن را نزد دامپزشک بردم. دکترش هم تعجب کرده بود. از آن روز جیسن به خاطر کشیده شدن محل گازگرفتگی که کاملا از بین رفته نمیتواند راه برود و من از این پسر شکایت دارم». در برابر ادعاهای حیرتآور این مرد تاجر، پسر جوان که ظاهری ساده داشت، گفت: «من بچه روستا هستم و از هیچ حیوانی نمیترسم. هر سگ گله یا آوارهای به سمتم بیاید شگردهایی دارم که از دستم فرار کند اما این سگ خیلی وحشی بود». وی که «قاسم» نام دارد، افزود: «قرار بود سر یک ساختمان در تهران رفته و کار کنم. پرسانپرسان خودم را به آنجا رسانده بودم. ناگهان سگ گرگی به سمتم حمله کرد. ابتدا سعی داشتم او به من نزدیک نشود اما فایده نداشت. وقتی روی من پرید به زمین افتادم. دستم را گاز گرفت که مشتی به صورت و نزدیک چشم راستش زدم. در همین گیر و دار بود که صورتم به شکمش چسبید سریع دهانم را باز کرده و با تمام قدرت شکم سگ را گاز گرفتم، به اندازهای فشار دادم که احساس کردم دیگر هیچ دندانی در دهانم نمانده، وقتی سگ زوزهای کشید و آرام گرفت، دهانم را باز کردم. هنوز هم فکم درد میکند و ۲ دندانم شکسته و خواستار دیه هستم».

بازپرس پرونده پس از شنیدن ادعاهای مرد تاجر و جوان روستایی با توجه به اینکه سگ باید در کنترل صاحبش بوده باشد اقدام «قاسم» را دفاع از خود دانست و با تبرئه وی در زمینه صدمه زدن به سگ نگهبان، مرد تاجر را در زخمی شدن پسر جوان گناهکار دانست. بنا بر این گزارش، پس از صدور کیفرخواست قرار است این پرونده عجیب به دادگاه جزایی عمومی ارسال شده و حکم صادر شود.

16. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 1,770 بار در 533 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط آمن نمایش پست ها

جوان روستایی شکم سگ را گاز گرفت!

جوان روستایی وقتی سگ نگهبان خانه ویلایی در شمال تهران به سمت وی حمله کرد با دندانهایش شکم وی را گاز گرفت و سگ را بیهوش کرد.

وی افزود: «بیشتر اوقات در حیاط خانه ویلاییام گشت میزد و حتی زیاد پارس نمیکرد. آزارش به هیچکسی نرسیده بود تا اینکه روز حادثه وقتی من با خودرویم وارد حیاط ویلا شدم جیسن خودش را به من رساند. نوازشش کردم، هنوز در باز بود و رفتم ریموت را از داخل ماشین بردارم که ناگهان دیدم سگم به سمت خیابان دوید. تا به خودم آمدم، دیدم جیسن خودش را به پسر جوان رسانده و روی وی پرید. آنها با هم گلاویز شدند. هر چه فریاد زدم اثری نداشت تا اینکه سگم زوزهای کشید و بیجان روی زمین افتاد». حمید گفت: «ابتدا تصور کردم آن جوان با چاقو سگم را کشته است. وقتی او بلند شد، دیدم چاقویی در دستش نیست و دهان وی خونآلود بود. البته جراحاتی هم در دست و صورت داشت. خودم را بالای سر جیسن رساندم؛ نفس میکشید اما بیهوش بود. آن پسر ترسیده بود و با ناراحتی به من گفت شانس آورده است. وقتی پرسیدم چه کردهای؟! گفت که شکم سگم را گاز گرفته و نمیداند چه شده که جیسن بیهوش شده است. وقتی شکم سگم را نگاه کردم دیدم کاملا گوشت و پوستش کنده شده و ۲ دندان پسر جوان هم روی بدن سگم جا مانده است. باور نمیکردم، سریع جیسن را نزد دامپزشک بردم. دکترش هم تعجب کرده بود. از آن روز جیسن به خاطر کشیده شدن محل گازگرفتگی که کاملا از بین رفته نمیتواند راه برود و من از این پسر شکایت دارم». در برابر ادعاهای حیرتآور این مرد تاجر، پسر جوان که ظاهری ساده داشت، گفت: «من بچه روستا هستم و از هیچ حیوانی نمیترسم. هر سگ گله یا آوارهای به سمتم بیاید شگردهایی دارم که از دستم فرار کند اما این سگ خیلی وحشی بود». وی که «قاسم» نام دارد، افزود: «قرار بود سر یک ساختمان در تهران رفته و کار کنم. پرسانپرسان خودم را به آنجا رسانده بودم. ناگهان سگ گرگی به سمتم حمله کرد. ابتدا سعی داشتم او به من نزدیک نشود اما فایده نداشت. وقتی روی من پرید به زمین افتادم. دستم را گاز گرفت که مشتی به صورت و نزدیک چشم راستش زدم. در همین گیر و دار بود که صورتم به شکمش چسبید سریع دهانم را باز کرده و با تمام قدرت شکم سگ را گاز گرفتم، به اندازهای فشار دادم که احساس کردم دیگر هیچ دندانی در دهانم نمانده، وقتی سگ زوزهای کشید و آرام گرفت، دهانم را باز کردم. هنوز هم فکم درد میکند و ۲ دندانم شکسته و خواستار دیه هستم».

بازپرس پرونده پس از شنیدن ادعاهای مرد تاجر و جوان روستایی با توجه به اینکه سگ باید در کنترل صاحبش بوده باشد اقدام «قاسم» را دفاع از خود دانست و با تبرئه وی در زمینه صدمه زدن به سگ نگهبان، مرد تاجر را در زخمی شدن پسر جوان گناهکار دانست. بنا بر این گزارش، پس از صدور کیفرخواست قرار است این پرونده عجیب به دادگاه جزایی عمومی ارسال شده و حکم صادر شود.
    من حق رو به پسره میدم! شما چی؟

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید hamed89 از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    خلبان در هوا دید از خانه اش سرقت می شود

خلبان هنگام پرواز در هوا متوجه شد سارقان در حال سرقت از خانه اش هستند و بلافاصله به پلیس کمک کرد تا دزدان بازداشت شوند.
    آسوشیتدپرس از آرکانزاس گزارش داد: استیون لین خلبانی که سعی داشت از خانه اش تصویر برداری هوایی انجام دهد متوجه شد دزدان با کامیون وارد خانه اش شده و در حال سرقت هستند. وی برای اولین باربود که به قصد تصویربرداری پرواز می کرد و قصد داشت خانه اش را تصویربرداری کند.
    در حین تصویربرداری متوجه شد کامیونی در خانه اش ایستاده و دو نفر در حال بار زدن اثاثیه هستند. استیو بلافاصله با عمویش که در آن نزدیکی زندگی می کرد و نیزتلفن فوریتهای پلیسی 911 تماس گرفته و آنها را در جریان قرار داد. فیلیپ ویتون از پلیس محلی همراه عموی استیو بوسیله اطلاعات آنلاینی که استیو از هوا می داد به تعقیب سارقین پرداخته و سرانجام آنها را بازداشت کردند.

20. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 11 از 39 نخست ... 89101112131421 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع