صفحه 12 از 39 نخست ... 2910111213141522 ... آخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 385

موضوع: اخبار حوادث

مدیر (6) مجيد رادمنش آواتار ها
    تشکر شده 24,882 بار در 4,797 ارسال
    600 کشته و زخمی در تصادفات رانندگی دیروز ------ پنجشنبه ۱۰ شهريور ۱۳۹۰ ساعت ۱۹:۵۷

جانشین راهنمایی و رانندگی کشور گفت: 600 نفر از هموطنان، دیروز - چهارشنبه - بر اثر تصادفات رانندگی کشته و زخمی شدند.

آفتاب: جانشین راهنمایی و رانندگی کشور گفت: 600 نفر از هموطنان، دیروز - چهارشنبه - بر اثر تصادفات رانندگی کشته و زخمی شدند.

سردار سرتیپ مهری با اشاره به اوج سفرهای دور دوم تابستانی افزود: از این تعداد 59 نفر در صحنه تصادف جان خود را از دست دادند.

وی توجه نداشتن به جلو، سرعت و سقبت غیرمجاز و خستگی و خوابآلودگی را از جمله بیشترین عوامل موثر در وقوع تصادفات فوتی و جرحی دو روز گذشته اعلام کرد.

جانشین راهنمایی و رانندگی کشور گفت: بیشترین ترددها در دو روز گذشته در محورهای منتهی به استانهای شمال کشور و شهرهای زیارتی است.

” سالانه در کشورمان بر اثر تصادفات رانندگی 23 هزار نفر کشته و 280 هزار نفر مصدوم و مجروح میشوند. “

سردار مهری افزود: اکنون وضع تردد در ” سالانه در کشورمان بر اثر تصادفات رانندگی 23 هزار نفر کشته و 280 هزار نفر مصدوم و مجروح میشوند. “ جادههای کشور مناسب است و محور چالوس به کرج و بالعکس بار ترافیکی نیمهسنگینی
    دارد.

وی درباره برخورد پلیس با متخلفان و افزایش ایمنی و آرامش بیشتر هموطنان در دو روز گذشته گفت: 12 هزار موتورسیکلت و خودرو در این مدت توقیف شده است.

جانشین راهنمایی و رانندگی کشور افزود: بر اساس آمار سازمان پزشکی قانونی در شهریور پارسال، دو هزار و 449 نفر در حوادث رانندگی جان خود را از دست دادند.

جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی کشور مدیریت سفر از مبدا تا مقصد، ایجاد شرایط مناسب برای رانندگی آرام و به دور از دغدغه، رعایت قوانین و مقررات، پرهیز از شتاب و عجله و توجه به توصیههای ترافیکی از طریق رسانه ملی را از رانندگان و سرنشینان خواستار شد.

براساس آمار سازمان پزشکی قانون در چهار ماه نخست امسال و پس از اجرای قانون جدید برخورد با متخلفان رانندگی، تعداد کشتههای سوانح رانندگی در مقایسه با مدت مشابه پارسال، هزار و هفت نفر کاهش یافته است.

سالانه در کشورمان بر اثر تصادفات رانندگی 23 هزار نفر کشته و 280 هزار نفر مصدوم و مجروح میشوند.
    یـــــاد خــــــدا آرامش بخش دلهــــــاست ..... کجایند مردان بی ادعـــــــا

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده اند:

متهم با تقليد صدا اقدام به اخاذي ميكرد
    شيادي با صداي دخترانه

جام جم آنلاين: معاون اجتماعي پليس آذربايجان شرقي گفت: فردي كه با شيادي و تقليد صدا اقدام به اخاذي ميكرد توسط پليس شهرستان مرند شناسايي و دستگير شد.

صمد فرامرزي امروز در گفتوگو با فارس در تبريز اظهار كرد: در پي دريافت گزارشهاي مردمي و اطلاعات به دست آمده مبني بر اخاذي فردي با تقليد صدا در شهرستان مرند موضوع در دستور كار پليس امنيت عمومي و پليس مبازره با مفاسد اخلاقي شهرستان قرار گرفت.

وي افزود: با تحقيقات انجام گرفته از طريق عوامل پليس معلوم شد كه فردي با هويت معلوم اهل يكي از مناطق شهرستان با برقراري تماس تلفني با تعدادي از ساكنان شهر با تقليد صداي دخترانه و طرح سخنان محرك و غيراخلاقي و بسيار مبتذل اقدام به اغفال افراد كرده است.

اين مقام انتظامي تصريح كرد: فرد مورد نظر همه مكالمات انجام گرفته را ضبط كرده پس از چند روز مجدداً با افراد تماس ميگرفت و سپس از آنان اخاذي كرده و تهديد ميكرد در صورت عدم پرداخت وجه مكالمات را با استفاده از بلوتوث در سطح شهر پخش ميكند و در مورد كساني كه توجهي به تهديدات وي نداشته اقدام به پخش مكالمات ميكرد.

فرامرزي اظهار كرد: اين موضوع در سطح شهر علاوه بر اينكه سبب هتك حرمت و حيثيت آبرويي افراد در جامعه و نزد خانواده خود شده و جريحهدار شدن عفت عمومي جامعه را نيز در پي داشته است.

http://www.jamejamonline.ir/newstext...m=100852994406

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    تشکر شده 59,939 بار در 5,248 ارسال
    بروز سانحه در هواپیمای حامل محسن رضایی

تابناک نوشت:

هواپیمای ایرباس شرکت هواپیمایی ماهان به شماره پرواز 613، که ساعت 22:30 شنبه شب از تهران عازم مشهد مقدس شده بود در فرودگاه شهید هاشمینژاد این شهر دچار سانحه شد.

این هواپیما که محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام هم یکی از سرنشینان آن بود، حدود ساعت 24، هنگام فرود در باند فرودگاه به علت ترکیدگی چرخ جلو، با مشکل مواجه شد و به سختی فرود آمد.

این سانحه خوشبختانه تلفات جانی در بر نداشته ولی برخی از مسافرین دچار جراحاتی شدهاند که بلافاصله به درمانگاه منتقل و مداوا روی آنان صورت پذیرفته است.

محسن رضایی که خود نیز از ناحیه دست جراحت کوچکی برداشته ضمن اینکه حال عمومی خود و دیگر مسافرین را خوب اعلام کرد، از استرس شدید وارد شده به سرنشینان هواپیما خبر داد.
    to continue, please follow me on my page

6. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    انفجار بمب صوتی در سنندج

مهر نوشت:

حدود ساعت 20 یک بمب صوتی در میدان لشگر سنندج و در نزدیکی پمپ بنزین منفجر شد که بر اساس اعلام مسئولان این حادثه هیچ گونه تلفات و خسارتی به دنبال نداشته است.

این بمب صوتی در زیر باجه تلفن عمومی در نزدیکی پمپ بنزین جاسازی شده بود و انفجار باعث به وجود آمدن صدای مهیبی شد به نحوی که صدا این انفجار تا مترها دورتر به گوش رسید.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی کردستان گفت: بررسی های پلیس در این رابطه همچنان ادامه دارد و فردا جزئیات این حادثه اطلاع رسانی می شود.

8. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

داروي بيهوشي ، بيمار را به كما برد -------- يكشنبه 13 شهريور 1390 - ساعت 14:36

جام جم آنلاين: رئیس انجمن بیهوشی و مراقبت های ویژه ایران گفت: يك پسر بچه 12 ساله بعد از عمل جراحي در بيمارستان شركت نفت بر اثر استفاده از يك داروي بيهوشي در كماست و بيش از 10 روز است كه هنوز به هوش نيامده است.

محمد مهدی قیامت در گفتگو با فارس درباره بيمارستان شركت نفت كه گفته مي شود چند نفر بر اثر مصرف داروي بيهوشي به كما رفتند، اظهار داشت: فقط يك نفر بود كه هنوز خوب نشده است.

وي درباره علت اين اتفاق افزود: علت آن هنوز مشخص نيست و وزارت بهداشت موضوع را در دست بررسي دارد اما هنوز به نتيجهاي نرسيده است.

رئیس انجمن بیهوشی و مراقبت های ویژه ایران تصريح كرد: اينكه گفته ميشود داروي بيهوشي از چين وارد شده است را وزارت بهداشت از انجمن بيهوشي استعلام كرد كه انجمن اعلام كرد تا به حال داروي بيهوشي چيني نداشتيم.

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ماهور آواتار ها
    تشکر شده 10,491 بار در 1,256 ارسال
    مچ گیری تازه عروس از تازهداماد در فیس بوک

روزنامه قدس نوشت: راز ازدواج پنهان یک تازهداماد زمانی فاش شد که تازهعروس وارد صفحه فیسبوک دوست صمیمی شوهرش شد. سارا میدانست که همسرش دوستی به نام «کیومرث» دارد و آن دو مانند برادر هستند.
    چندی پیش مردی در مراجعه به دادسرای رسالت ادعا کرد از سوی برادران همسرش کتک خورده و خواستار مجازات آنان است.این مرد که دستش شکسته و گچ گرفته و سرش را باندپیچی کرده بود وقتی پیش روی دادیار پرونده ایستاد، گفت: 2 ماه نمیشود که من و سارا با هم ازدواج کردهایم، همدیگر را خیلی دوست داشتیم و من احترام ویژهای برای خانواده همسرم میگذاشتم.
    وی افزود: راننده آژانس هستم و چون چند باری خانواده سارا را جابهجا کرده بودم، میدانستم دختر نجیبی است به خاطر همین از مادر و پدرم خواستم پا پیش بگذارند. آنها هم که همیشه دوست داشتند من سروسامان بگیرم، پذیرفتند و به خواستگاری سارا رفتیم».
    تازهداماد که رضا نام دارد، ادامه داد: خیلی زود قرار عروسی گذاشته شد و 2 ماه پیش سر سفره عقد نشستیم، خانهای اجاره کرده و سر زندگیمان رفتیم، روزهای فراموش نشدنیای بود اما چند روز پیش ناگهان اخلاق سارا عوض شد. او که دانشجوی رشته هنر است، بدون اینکه به من حرفی بزند قهر کرد و به خانه مادرش رفت. هرچه به خانهشان زنگ میزدم مادرش نه اجازه میداد با سارا حرف بزنم و نه خودش میگفت علت چنین برخوردهایی چیست؟!
    وی گفت: یک هفته نگذشته بود که برادرزن بزرگترم تماس گرفت و من را به خانه پدرش دعوت کرد. احساسم این بود که برنامه آشتیکنان است اما وقتی به آنجا رفتم 2 برادر سارا با چوب و چماق به جانم افتادند و کتکم زدند. هرچه میپرسیدم چه شده است؟! میگفتند خودت بهتر میدانی! و با بدنی خرد و خمیر من را از خانه بیرون انداختند. سریع به بیمارستان رفتم؛ دستم شکسته بود و سرم زخم داشت که با گچ گرفتن و بخیه زدن ترخیص شدم، هنوز نگفتهاند علت این رفتارشان چه بوده است، پدر و مادرم نیز بیجواب ماندهاند و سارا طلاق میخواهد.
    دادیار پرونده پس از مطالعه پرونده پزشکی تازهداماد، دستور داد تا 2 برادرزن وی احضار شوند تا انگیزهشان از این اقدام مشخص شود.
    وقتی 2 مرد 25 و 27 ساله پیش روی دادیار پرونده ایستادند با ناراحتی ادعا کردند خواهرشان در ازدواج فریب خورده است و دامادشان از ماجرای قبلی ازدواجش و اینکه سارا همسر دوم وی است، حرفی نزده بود. به همراه 2 برادر عصبانی، سارا نیز در دادسرا حاضر بود،
    وی با گریه گفت: من رضا را مرد بسیار خوبی میدانستم وقتی به خواستگاریام آمد با وجود اینکه پدر و مادرم شغل وی را نمیپذیرفتند، من برای ازدواج با رضا ابراز تمایل کردم. روزهای نخست همه چیز به خوبی و خوشی گذشت. در برخی از برخوردها متوجه رفتارهای غیرعادی رضا شدم اما مهم نبودند. مادرش وقتی من در میهمانیهایشان بودم همیشه استرس داشت و سعی میکرد من کنارش بنشینم، من توجهی به این کارها نداشتم غافل از اینکه کاسهای زیر نیمکاسه است».
    تازهعروس افزود: «شوهرم یک دوست صمیمی به نام کیومرث دارد؛ یک هفته پیش در اینترنت وارد فیسبوک شدم و با دیدن اسم و عکس کیومرث وارد آلبوم عکسهایش شدم و از دیدن تصاویر وحشت کردم. شوهرم با لباس دامادی در کنار یک عروس خانم ایستاده بود و کیومرث و یکی دیگر از دوستانش نیز در عکس دیده میشدند. باورم نمیشد چندباری عکسها را نگاه کردم و مطمئن شدم شوهرم قبلا ازدواج کرده است. با این وجود وقتی به حالت قهر به خانه پدرم برگشتم برادر کوچکترم مامور شد تا اصل ماجرا را مشخص کند. رضا زنگ میزد اما جواب نمیدادم چرا که میخواستم مطمئن شوم. تا اینکه برادرم خبر داد رضا قبلاً با دختری در شهرستان ازدواج کرده و 2 ماه بعد وی را طلاق داده است. شوکه شدم و فهمیدم علت رفتارهای غیرعادی خانواده همسرم چیست؟! آنقدر گریه کردم که برادرانم ناراحت شدند و تصمیم گرفتند تلافی کنند. از نقشهشان خبر نداشتم و گرنه اجازه نمیدادم رضا را کتک بزنند و به این روز بیندازند.
    برادران تازهعروس ادعا کردند، تنها انگیزهشان تلافی گریههای خواهر یکییکدانهشان بوده است و گرنه هیچ مشکلی با دامادشان نداشتهاند.
    تازهداماد که فهمیده بود علت این اختلاف پنهانکاریهای خودش است، گفت: «من میخواستم بگویم، مادرم خواست خاموش بمانم. یک سال پیش با دختری به نام سمیه ازدواج کردم هنوز خانه یکی نشده بودیم که فهمیدم بیماری صرع دارد و طلاقش دادم. مشخصات سمیه از شناسنامهام پاک شد و این کار کاملا قانونی بود و بعد از بررسی مدارکم صورت گرفت. من هیچ زندگیای با سمیه نداشتم و سارا باید وقتی عکس من را در فیسبوک میدید با من حرف میزد تا سوءتفاهم حل شود نه اینکه باعث شود تا آخر عمرم کینه به دل بگیرم.
    بنا به این گزارش، سارا نیز پذیرفت تندروی کرده است و برادرانش با بوسیدن داماد خواستار عفو و بخشش شدند و رضا قول داد هیچگاه نزد تازهعروس پنهانکاری نکند.
    چو قسمت ازلی بی حضور ما کردند
    گر اندکی نه به وفق رضاست خرده مگیر...

12. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید ماهور از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    ترکیدن لاستیک پرواز بوشهر ـ تهران

در حالی که گمان می شد پس از حادثه چندی قبل یک ایرباس هما در هنگام فرود در فرودگاه مهرآباد و ترکیدن لاستیک آن، اقدامات مراقبتی بیشتری برای حفظ جان مردم انجام بگیرد، اما متاسفانه اقدام عملی قابل توجهی به چشم نمی آید.

به گزارش «قاصد»، در آخرین مورد از این حوادث، یک فروند هواپیمای ایرباس 300 هما ساعت 20 و 10 دقیقه شب هنگام فرود در باند 29l فرودگاه مهرآباد تهران دچار ترکیدگی لاستیک می شود.

مسافران این هواپیما که از بوشهر عازم تهران بودند، بعد از مواجه شدن با این حالت اضطراری، به شدت ترسیده و هر لحظه منتظر وقوع اتفاقی ناگوار بودند که خوشبختانه مهارت خلبان و دعای مردم، مانع از وقوع سانحه ای تلخ شد.

به گفته شاهدان، خودروهای امدادی و آتش نشانی در اطراف باند مستقر شده بودند تا با اتفاقات پیش بینی نشده این فرود مقابله کنند.

چند هفته پیش این نیز یکی دیگر از هواپیماهای ایران ایر با این مشکل مواجه شده بود که به نظر می رسد ماجرای لاستیک های ایرباس این شرکت هواپیمایی قصه ای دراز دارد.

14. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

نفوذ هکرها به جی میل ایرانیها

جز ایران، کاربران دیگری هم در نقاط دیگر جهان هدف حمله قرار گرفتند اما گوگل در اطلاعیه ای اعلام کرد که عمده کسانی که با این روش مورد حمله قرار گرفته اند در "ایران" زندگی می کنند.

به گزارش مهر، روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز در گزارش خود می نویسد: هکرها در آخرین نمونه از اقدامات خود از کاربران می خواهند تا به پرسش هایی درباره درستی تائیدیه هایی که برای بازبینی کردن درستی و اصالت وب سایتها لازم است پاسخ بگویند و به این روش شکاف هایی را در سایتها ایجاد می کنند تا درباره کاربران آنها اطلاعات جمع آوری کنند.

در یکی از این موارد هکرها به سایت "کمپانی هلندی دیجینوتار" یکی از چندین محلی که صلاحیت صدور تائیدیه های دیجیتال را دارد نفوذ کرده و از آن برای جعل هویت در گوگل استفاده کرده اند و زمانی که کاربران ایرانی به گوگل مراجعه کرده و از طریق آن به "جی میل" و یا "گوگل داکیومنت" مراجعه می کنند مورد سوءاستفاده این هکرها قرار می گیرند.

البته به غیر از ایران، کاربران دیگری هم در نقاط دیگر جهان مورد حمله قرار گرفته اند اما دوشنبه شب گوگل در پیامی امنیتی بر روی سایت خود اعلام کرد که عمده کسانی که با این روش مورد حمله قرار گرفته اند در "ایران" زندگی می کنند.

بر اساس اعلام گوگل، کمپانی هلندی به محض اطلاع از این موضوع به سرعت تائیدیه های هکرها را لغو کرده است.

درهمین رابطه یک شرکت امنیتی با نام "اف-سیکیور" دیروز اعلام کرده که هکرها نشان و یا به عبارتی امضای خود را در کمپانی هلندی به جا گذاشته و خود را "هکرهای ایرانی" نامیده اند اما هنوز مشخص نیست که آیا واقعا این حمله از داخل ایران صورت گرفته یا خیر.

به نوشته نیویورک تایمز، شرکت هایی همچون گوگل اقداماتی را انجام می دهند تا به کاربران خود اطمینان دهند که امنیت ارتباطات آنلاین آنها برقرار است اما رخنه های اینچنینی امنیت سایت ها را زیر سؤال می برد.

بیشترین میزان حمله به کاربران ایرانی در این روش جدید، به سایت های اقتصادی و کاربران آنها انجام شده و تلاش شده تا شماره حسابهای بانکی و سایر اطلاعات شخصی آنها به سرقت برود.

توصیه میشود تا هر چه سریعتر کلیه یوزر و پسوردهایتان را عوض کنید

16. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده اند:

فرود اضطراري هواپيما در آزادراه قزوين - رشت ------- چهارشنبه 16 شهريور 1390 - ساعت 17:21

جام جم آنلاين: يک فروند هواپیمای آموزشی تک سرنشین در آزاد راه قزوین - رشت به صورت اضطراری فرود آمد.

به گزارش واحد مرکزی خبر، مدیرکل راه وترابری استان قزوین با اعلام این خبر، گفت: عوامل گشت راهداری کوهین ظهر امروز در کیلومتر 25 آزاد راه قزوین - رشت حوالی روستای دو دهه ، متوجه بروز نقص فنی و نبود تعادل در یک فروند هواپیمای آموزشی شدند و بلافاصله آزاد راه را مسدود و مسیر را برای فرود هواپیما آماده کردند.

محمد امین نصراللهی زاده افزود: خلبان هواپیما با مهیاشدن شرایط فرود ، به صورت اضطراری در آزادراه فرود آمد و پس از طی مسافتی بدون آسیب دیدگی جدی متوقف شد خوشبختانه به خلبان این هواپیما آسیبی نرسید.

مدیر کل راه و ترابری استان قزوین گفت: پس از بروز این حادثه گروه های امدادی به محل اعزام شدند و عوامل راهداری ، هواپیما را که به سبب برخورد با گاردریل آسیب دیده بود به پارکینگ منتقل کردند.

گفته می شود این هواپیما متعلق به مرکز آموزش خلبانی معراج قزوین بوده است.

18. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    ۲۰ ورزشکار روس کشته شدند

در جریان سقوط یک فروند هواپیما در روسیه بیش از ۲۰ تن از ورزشکاران این کشور جان خود را از دست دادند.
    ایرنا به نقل از منابع خبری روسیه: گزارشهای ابتدایی حاکی است که این هواپیما از نوع «یاک -۴۲» بعد از ظهر روز چهارشنبه در نزدیکی فرودگاه منطقه «تونوشنا» در استان «یاروسلاول» روسیه سقوط کرد.

بر پایه این گزارش، هواپیما حامل تیم هاکی «لکوموتیو» شهر یاروسلاول بود که برای شرکت در یک مسابقه عازم مینسک بود.

تاکنون جزییات بیشتری از این حادثه هوایی از سوی نهادهای مسوول روسیه منتشر نشده است.

دو روز پیش نیز یک فروند هواپیمای جنگنده رهگیر «میگ-۳۱» نیروی هوایی روسیه سقوط و دو خدمه آن کشته شدند.

20. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 12 از 39 نخست ... 2910111213141522 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع