صفحه 4 از 39 نخست 123456714 ... آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 385

موضوع: اخبار حوادث

مدیر (6) مجيد رادمنش آواتار ها
    تشکر شده 24,885 بار در 4,797 ارسال
    روایتی تازه از قتل داداشی
    29 تير 1390 ساعت 10:19

داداشی كه ساعت 23 و 30 دقیقه از جشنی در منزل خانم آجرلو نماینده كرج كه در آستانه انتخابات برگزار می شده باز می گشته است یكی از خبرنگاران شركت كننده در جشن را به همراه می برد، در طول مسیر بر اثر پیچیدن خودرو در یك خیابان سرنشینان یك پراید با اعتراض به داداشی اقدام به فحاشی ناموسی به یكی از اقوام وی كه تازه درگذشته بود می كنند.

در حالی كه تاكنون دو روایت متناقض از قتل روح الله داداشی منتشر شده است، خبرنگار آینده اطلاعات متفاوتی از این جنایت را بدست آورده است.

در مطالبی كه به عنوان اعتراف متهم به صورت غیر رسمی درج شده است، آمده كه در پشت یك چراغ قرمز آینه خودروی پراید با آینه خودروی آزرای داداشی برخورد كرده سپس بین آنها درگیری لفظی پیش می آید و بعد از آن، پراید خودرو را تعقیب كرده ودر یك فرصت مناسب آن را متوقف كرده و چون از هیكل داداشی ترسیده بودند با چاقو وی را هدف قرار می دهند.

یك خبرنگار كرجی هم در اظهاراتی متناقض بیان می كند كه این خودرو با توطئه قبلی از پشت برای خودروی دادشی بوق زده، سپس به وی فحش ناموسی می دهد و با وجود عدم پیگیری مرحوم دادشی وی را تعقیب و سپس متوقف كرده با چاقو مضروب می كند.

با این حال بنابر اطلاعات خبرنگار "آینده" داداشی كه ساعت 23 و 30 دقیقه از جشنی در منزل خانم آجرلو، نماینده كرج كه در آستانه انتخابات برگزار می شده باز می گشته است، یكی از خبرنگاران شركت كننده در جشن را به همراه می برد، در طول مسیر بر اثر پیچیدن خودرو در یك خیابان سرنشینان یك پراید با اعتراض به داداشی اقدام به فحاشی ناموسی به یكی از اقوام وی كه تازه درگذشته بود، می كنند كه این فحاشی ناموسی موجب عصبانیت دادشی شده و به تعقیب آنها می پردازد و در نهایت پشت یك چراغ قرمز آنها را متوقف می كند.

با پیاده شدن داداشی، یكی از سرنشینان پراید كه از جثه و قدرت وی ترسیده بود، اقدام به كشیدن چاقو می كند كه براثر اصابت چاقو به گردن داداشی وی مجروح شده و خبرنگار نامبرده از صحنه فرار می كند و یكی از ساكنین محل به پلیس اطلاع می دهد.

مشخصات پراید كه متواری شده بود، از سوی ساكنین محل در اختیار پلیس قرار گرفته و راننده خودرو كه فرزند مالك آن بوده دستگیر می شود و از طریق وی ضارب مرحوم داداشی شناسایی شده و با عملیات پلیس آگاهی، وی در زمان اقدام به فرار از كرج دستگیر می شود.

گفته می شود وی در اعترافات جزئیات قتل را اعلام كرده و آنچه كه به عنوان اعترافات وی توسط برخی رسانه ها منتشر شده است دچار تحریف گردیده است.
    یـــــاد خــــــدا آرامش بخش دلهــــــاست ..... کجایند مردان بی ادعـــــــا

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده اند:

همشهری: 3 پسر جوان که بعد از ربودن دختر بچه مدرسه ای و تهیه فیلم از صحنه آزار و اذیت او قصد اخاذی از خانواده اش را داشتند، صبح دیروز به دار مجازات آویخته شدند.

اردیبهشت ماه امسال، زمانی که دختر بچه کرمانشاهی در مسیر رفتن به مدرسه بود، از سوی 3پسر جوان ربوده و به بیابانهای اطراف شهر انتقال یافت. آدم ربایان که نقشه شومی در سر داشتند، بی توجه به التماسهای دختر بچه او را مورد آزار و اذیت قرار دادند و از صحنه جنایت وحشیانه خود فیلم سیاه تهیه کردند. آنها سپس قربانی خود را در نقطه خلوتی از شهر رها کردند تا مرحله دوم نقشه شوم خود را عملی کنند.

پسران جوان این بار با خانواده دختر دانشآموز تماس گرفتند و آنها را تهدید کردند که اگر به خواستهشان مبنی بر پرداخت چندین میلیون تومان پول، تن ندهند، فیلمی که از صحنه آزار و اذیت دخترشان تهیه کردهاند را در شهر پخش خواهند کرد.

خانواده قربانی تصمیم گرفتند ماجرا را به پلیس اطلاع داده و از ماموران کمک بگیرند. با شکایت پدر دختربچه، ماموران در جریان این پرونده هولناک قرار گرفتند و با دستور قضایی ویژه، تحقیقات برای شناسایی و دستگیری متهمان شروع شد. با توجه به حساسیت پرونده، ماموران با دادن آموزشهای لازم به خانواده شاکی، تحقیقات خود را ادامه دادند و موفق شدند در کمترین زمان ممکن، هر سه متهم پرونده را شناسایی و در عملیاتهای جداگانه دستگیر کنند.

بهدنبال دستگیری متهمان و اعتراف آنها به ربودن دختربچه بیگناه و جنایت سیاهی که مرتکب شده بودند، رسیدگی ویژه به این پرونده در دادگاه کیفری استان کرمانشاه شروع شد. خیلی زود متهمان پای میز محاکمه قرار گرفتند و بعد از پایان محاکمه، هر سه نفر آنها از سوی قضات دادگاه به اعدام محکوم شدند. این حکم به دیوانعالی کشور فرستاده شد و با تایید آن از سوی قضات دیوان، در کمتر از 2 ماه به اجرا درآمد و به این ترتیب ساعت 10 صبح دیروز، متهمان پرونده در میدان آزادی کرمانشاه در حضور تعدادی زیادی از مردم شهر که خود را به محل اجرای حکم رسانده بودند، به دار مجازات آویخته شدند.

بعد از اجرای این حکم، دادستان کرمانشاه در گفتوگو با خبرنگاران گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون این پنجمین اعدام متجاوزین به عنف در استان کرمانشاه است و این مسئله نشان میدهد که دستگاه قضایی با اینگونه جرایم با شدت و جدیت برخورد میکند و مجرمان را بهسزای اعمالشان خواهد رساند.

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,833 بار در 629 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط کاشف نمایش پست ها
    انگار چند ماه برای کشتن روحالله برنامه ریخته بودند

--------------------------------------------------------------------------------

خبرورزشی نوشت:

مجید فرجی خبرنگار جوان کرجی که همراه با روحالله داداشی در صحنه قتل او حضور داشت در مورد این اتفاق گفت: «حدود ساعت 12:05 شب بود که روحالله با آزرای مشکیاش امد در خانه ما در خیابان مالک اشتر تا با هم برویم بیرون. با هم رفتیم از یک سوپر مارکت خرید کردیم و آمدیم توی ماشین نشستیم. کمی که جلوتر رفتیم یک پراید مشکی با بوقهای وحشتناک (که هنوز صدای آن در گوشم است) پشت ما قرار گرفت و مدام شروع کرد به بوق زدن. مشخص بود دنبال بهانهای برای دعواست چون راحت میتوانست رد شود. روحالله شیشه را پایین کشید تا ببیند طرف چه میگوید که راننده چند فحش بد داد و بعد گفت اگر وجود داری بزن کنار. روحالله دید طرف سرش برای دعوا درد میکند گاز داد که برود اما پراید مشکی دنبالش آمد و سرانجام جلوی ما پیچید و روحالله که دید طرف دست بردار نیست از ماشین رفت پایین تا ببیند حرف حساب آنها چیست. راننده همین که از ماشین آمد پایین دو تا فحش ناموسی داد و قمه را از غلاف بیرون کشید و تا روح الله به خودش بیاید قمه را محکم زیر حنجره روحالله کشید. شاید شما بگویید چرا روحالله با آن هیکل اسیر این آدم شد که قد بلندی هم نداشت. روحالله اصلا آدم دعوایی نبود. اصلا دنبال شر نمیگشت. فکرش را هم نمیکرد که طرف قمه را بزند اما انگار طرف برای این کار ماهها برنامه ریخته بود چون معطل نکرد و بلافاصله زیر حنجره روحالله کشید.»
    او ادامه داد: «خون مثل فواره زد بیرون. روحالله شوکه شده بود که در همان حالت یکی هم توی قلب روحالله زد. آن یکی که کنار راننده نشسته بود آمد طرف من اما چیزی دستش نبود من هم با او گلاویز شدم که راننده را برای کمک خواست. راننده با قمه آمد سمت من و من رفتم سراغ ماشین تا سوئیچ را بردارم اما سوئیچ نبود. راننده به دوستش گفت بیا بریم زدمش... و بعد با قمه آمد سمت ماشین و نشست توی ماشین و گازش را گرفت و رفت. من دستم به جایی نبود و مدام فریاد میزدم کمک. گویا یکی از ساکنان ساختمانهای آن محل در خیابان پونه غربی زنگ زده بود به 110 و گفته بود که تند بیایید که دو تا جوان را اینجا کشتند. ضبط شده صدای او در 110 هست. من رفتم سمت روحالله که دیدم مدام میگوید نامردا زدند تو قلبم.»
    خبرگزاری محاد:
    روایت زیاده در این مورد.
    یه روایت رو مجید فرجی گفته که تا حدودی درسته.(طوری تعریف کرده که برا خودشم خیلی بد نشه)
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------
    یه روایتم از زبون متهم داریم که اونم راست و دروغش رو امروز فردا معلوم میکنن(طبق آخرین صحبتهای متهم{اونی که از همه بلندتره}:وقتی هر دو اتومبیل متوقف میشن.قاتل فحش ناموسی میده به داداشی.داداشی هم پیاده میشه و می یاد طرف ماشین قاتل و یقشو میگیره و اونو از شیشه میکشه بیرون و تو همین لحظه قاتل چاقو در میاره و رگ گردنشو میزنه و بازوش رو.وبعد فرار میکنن)
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------
    میمونه روایت درست ماجرا که بایدسوپر مارکتی شاهد ماجرا تعریف کنه .که خودشم داداشی رو رسونده به بیمارستان.که ظاهرا اونم در شوک به سر میبره.و احتمالا بنا به دلایلی نمی خواد از شوک خارج بشه.
    و اینکه مجید فرجی گفته با اون یکی متهم درگیر شده:
    اون دو نفر هر دو مست بودن یکیشون که کلا دراز کشیده بود صندلی عقب کلا خواب بود.اون یکیم حال پیاده شدن نداشت که بخواد درگیرم بشه.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------
    شایعاتم که زیاده:
    پررنگترینش ارتباط این قتل با ماجرای قراییه
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------
    امروز محسنی اژه ای دادستان کل کشور در ارتباط با این پرونده به کرج اومد.که نشون میده ماجرا به همین ساده گیها احتمالا نیست

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید محاد از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    تشکر شده 59,939 بار در 5,248 ارسال
    روح الله داداشی با «صندلی داغ» بار دیگر به تلویزیون می آید

برنامه «صندلی داغ» با حضور زندهیاد روح الله داداشی جمعه 31 تیرماه ساعت 19 از شبکه دو سیما بازپخش می شود.

این برنامه نخستین بار چهارم فروردین امسال پخش شد و این بار به بهانه قتل قویترین مرد ایران برای دومین بار روی آنتن خواهد رفت.

مرحوم داداشی شنبه شب 25 تیرماه هنگامی که قصد عزیمت به منزل داشت مورد هجوم حمله افراد ناشناس قرار گرفت و جان خود را از دست داد.

داداشی در دوران فعالیت ورزشی خود هفت دوره قهرمانی کرج، دو دوره قهرمانی تهران، دو دوره قهرمان ایرانی در رشته پرورش اندام و در قویترین مردان یک دوره چهارم ایران، دو دوره سوم ایران، یک دوره قهرمانی کشور، دو دوره قویترین مردان آهنین، یک دوره سوم جهان و یک دوره اول جهان را در کارنامه داشت.
    to continue, please follow me on my page

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 531 بار در 84 ارسال
    چگونه شاهرگ روح الله داداشی را زدند؟

در حالی كه تاكنون دو روایت متناقض از قتل روح الله داداشی منتشر شده است، خبرنگار آینده اطلاعات متفاوتی از این جنایت را بدست آورده است.

به گزارش خبرنگار «آینده»؛در مطالبی كه به عنوان اعتراف متهم به صورت غیر رسمی درج شده است، آمده كه در پشت یك چراغ قرمز آینه خودروی پراید با آینه خودروی آزرای داداشی برخورد كرده سپس بین آنها درگیری لفظی پیش می آید و بعد از آن، پراید خودرو را تعقیب كرده ودر یك فرصت مناسب آن را متوقف كرده و چون از هیكل داداشی ترسیده بودند با چاقو وی را هدف قرار می دهند.

یك خبرنگار كرجی هم در اظهاراتی متناقض بیان می كند كه این خودرو با توطئه قبلی از پشت برای خودروی دادشی بوق زده، سپس به وی فحش ناموسی می دهد و با وجود عدم پیگیری مرحوم دادشی وی را تعقیب و سپس متوقف كرده با چاقو مضروب می كند.

با این حال بنابر اطلاعات خبرنگار "آینده" داداشی كه ساعت 23 و 30 دقیقه از جشنی در منزل خانم آجرلو، نماینده كرج كه در آستانه انتخابات برگزار می شده باز می گشته است، یكی از خبرنگاران شركت كننده در جشن را به همراه می برد، در طول مسیر بر اثر پیچیدن خودرو در یك خیابان سرنشینان یك پراید با اعتراض به داداشی اقدام به فحاشی ناموسی به یكی از اقوام وی كه تازه درگذشته بود، می كنند كه این فحاشی ناموسی موجب عصبانیت دادشی شده و به تعقیب آنها می پردازد و در نهایت پشت یك چراغ قرمز آنها را متوقف می كند.

با پیاده شدن داداشی، یكی از سرنشینان پراید كه از جثه و قدرت وی ترسیده بود، اقدام به كشیدن چاقو می كند كه براثر اصابت چاقو به گردن داداشی وی مجروح شده و خبرنگار نامبرده از صحنه فرار می كند و یكی از ساكنین محل به پلیس اطلاع می دهد.

مشخصات پراید كه متواری شده بود، از سوی ساكنین محل در اختیار پلیس قرار گرفته و راننده خودرو كه فرزند مالك آن بوده دستگیر می شود و از طریق وی ضارب مرحوم داداشی شناسایی شده و با عملیات پلیس آگاهی، وی در زمان اقدام به فرار از كرج دستگیر می شود.

گفته می شود وی در اعترافات جزئیات قتل را اعلام كرده و آنچه كه به عنوان اعترافات وی توسط برخی رسانه ها منتشر شده است دچار تحریف گردیده است.

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mrt1364 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    جزییات مرگ روح الله داداشی به روایت برادرش/تا آخر عمر مشکی میپوشم
    همه آنهایی كه روحالله داداشی را شناخته و میشناختند، خوب میدانند كه ارتباط او با برادرش علی چگونه بود. روحالله همه چیز علی بود. جایی نبود كه روحالله باشد، اما از علی خبری نباشد.

به گزارش جهان در حالیكه هنوز كمتر از ۷۲ ساعت از مرگ دلخراش روحالله داداشی میگذرد و گریه امان برادرش را بریده سایت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفتوگویی را با علی داداشی برادر روح الله انجام داده که متن کامل آن در زیر آمده است:

* احساس شما از حضور مردم در مراسم تشییع پیكر روحالله چه بود؟
    - دیروز برای روحالله مراسم عروسی گرفتیم. مراسمی كه بسیار باشكوه برگزار شد و همه مردم ایران هم در آن حضور داشتند.

* روحالله برای شما فراتر از یك برادر بود، اینطور نیست؟
    - بله همینطور است. او فرزند و اولاد من بود. فرزندی كه نه من بلكه همه مردم ایران به داشتن آن افتخار میكردند.

* روزهای بدون روحالله برای شما چگونه میگذرد؟
    - هنوز مرگ روحالله را نمیتوانم باور نمیكنم. مرگ روحالله یك داغ سنگین برای من بود. باور كنید از زمانی كه خبر مرگ روحالله را شنیدهام از خداوند هر ثانیه برای خودم آرزوی مرگ دارم. چرا كه بدون روحالله زندگی كردن برایم اصلاً باور كردنی نیست.

* اما خیلیها اعتقاد دارند، كه علی باید باشد تا راه روحالله را ادامه دهد؟
    - بله همه همین را به من میگویند و همین مساله مسئولیت مرا صد چندان كرده است. به خدا من تازه بعد از مرگ روحالله بود كه فهمیدم كه او چه بوده و كه بوده است. من در جریان همه كارهای روحالله بودم، اما حالا متوجه شدهام كه او در جوانمردی در خیلی از جاها مرا دور زده است.

* میتوان در این باره مثال هم بزنی؟
    - بعد از تشییع پیكر روحالله خیلیها نزد ما آمدند و از حمایتهای روحالله از آنها حرف زدند. روحالله یك فرد مردمدار و مردم دوست بود. او یك خیر به تمام معنا بود و همه این كارها را در خفا انجام میداد. روحالله برای بسیاری از خانوادهها جهزیه فراهم كرده بود. او كمك رسان بسیاری از ایتام بود. او یكی از كسانی بود كه همیشه دوست داشت در كارهای خیر پیش قدم باشد. او یكی از حامیان اصلی كمك رسانی به آسایشگاه سالمندان كهریزك بود و خیلی از كارهای دیگری كه واقعاً بابت آنها من به وجود او افتخار كرده و میكنیم.

* خیلیها میخواهند بدانند كه روحالله چگونه كشته شد؟
    - قبل از آن من تقاضایی از همه مردم خوب ایران دارم، تمامی كسانی كه روحالله را شناخته و میشناختند خوب میدانند كه روحالله چقدر معصوم و و مظلوم بود، اما برخی از رسانههای خارجی دارند از این موضوع سوءاستفاده كرده و تبلیغات مخرب خود را آغاز می کنند. حرف من به آنها این است كه چرا حق را نمینویسند. ۳ جوان در شب حادثه جلوی روحالله را میگیرند. روحالله از ماشین پیاده و شروع به نصیحت آنها میكند. روحالله به آنها میگوید كه شما جوان هستید، چرا این كارها را انجام میدهید. این حرفها، حرفهای من نیست. بلكه حرفهای آنهایی است كه این جنایت بزرگ را انجام دادهاند.

* چگونه از ماجرا خبردار شدید؟
    - ساعت ۱۲ و ۱۵ دقیقه شنبه شب بود كه من در خانه نشسته بودم كه جنازه روحالله را به در خانه آوردند و به من گفتند علی بیا كه برادرت را زدهاند. باور كنید در آن لحظه انگار یك سرم ۱۰۰ لیتری به پایم زدند و همه شیره وجودم را كشیدند. شلوار گرمكنی كه همیشه در ۵ ثانیه میپوشیدم را در ۱۵ دقیقه نتوانستم به تن كنم وقتی جلوی در رسیدم دیدم روحالله را به بیمارستان رساندهاند. خودم را به بیمارستان و بالای سر روحالله رساندم اما دیگر او تمام كرده بود.

* اولین حرفی كه بالای سر روحالله در بیمارستان زدی چه بود؟
    - فریاد كشیدم یا حسین. چون دقیقاً چاقو و خنجر را در گلوی او فرو كرده بودند.

* فكرش را میكردی كه اینهمه مردم برای مراسم تشییع جنازه روحالله به حصارك بیایند؟
    - راستش نه. فكر میكردم شاید تعداد جمعیت اندكی بیشتر از تشییع جنازه پدرم باشد، اما مردم با حضور خودشان ما را شرمنده كردند كه از همه آنها ممنونم.

* از پدرتان گفتید، بیشتر در این باره حرف میزنید؟
    - حادثه روحالله درست دو روز بعد از مراسم چهلم پدر من اتفاق افتاد. ما تازه ۲ روز بود كه از سیاه درآمده بودیم كه دوباره برای روحالله سیاهپوش شدیم، اما این غم برای من با همه غمهای دنیا فرق میكند. من یك عمر برای روحالله مشكی خواهم پوشید.

* شنیدهایم كه هنرمندان برنامه فتیله، یعنی همان برنامهای كه آخرین بار روحالله در آن حضور پیدا كرد، هنوز از اتفاقی كه برای او افتاده متاثر هستند؟
    - بله، آنها دیروز به منزل ما آمدند و چنان تحث تاثیر مرگ روحالله قرار گرفته بودند كه حد و حصری نداشت. آنها با خود عكسهای روحالله و آرین پسر مرا و cd آن برنامه را آورده بودند و به ما دادند و اعلام كردند كه بخشهایی از آن برنامه را دوباره جمعه تكرار خواهند كرد.

* از آرین گفتید، او این روزها را چگونه میگذراند؟
    - او هنوز نمیداند كه چه بر سر عمویش آمده است. او دیروز بهانه میگرفت كه مادرش او را بر سر خاك برد تا اندكی آرام بگیرد.

* واكنش آرین ۵ ساله بعد از آن برنامه چه بود؟
    - او و روحالله جمعه به آن برنامه رفتند و خیلی با روحیه به خانه برگشتند. به طوری كه آرین همچنان از آن برنامه یك ساعته تلویزیونی برای ما و خانواده تعریف میكرد.

* روحالله به جز رشته پرورش اندام و قویترین مردان رشته ورزشی دیگری را هم دنبال میكرد؟
    - بله، او یك والیبالیست بسیار خوب هم بود، بطوری كه در تیم والیبال هنرمندان هم بازی میكرد.

* قصد نداشتید، دستی برای روحالله بالا بزنید؟
    - چرا و این مساله را با خود او هم در میان گذاشته بودیم و قرار بود كه بعد از مسابقات جهانی گرجستان او را به جمع متاهلین اضافه كنیم.

* شرایط روحالله برای مسابقات جهانی گرجستان چگونه بود؟
    - او با توجه به مسابقات جهانی گرجستان كه شهریور ماه برگزار میشد از آمادگی بالایی برخوردار بود و روز به روز هم بر میزان آمادگی افزوده میشد و ما امیدوار بودیم كه او میتواند در گرجستان عنوان شایستهای را برای جمهوری اسلامی ایران به دست بیاورد.

* اینكه میگویند روحالله میخواست در رقابتهای پرورش اندام شركت كند تا چه اندازه صحت دارد؟
    - بله او قصد این كار را داشت و میخواست در پرورش اندام به روی صحنه بیاید كه دیگر مرگ به او مهلت نداد.

* حضور مردم را در مراسم تشییع چگونه ارزیابی میكنید؟
    - مردم ایران مثل همیشه نشان دادند كه قدرشناس قهرمانان و پهلوانان خود هستند. این روزها كسانی به خانه ما برای عرض تسلیت میآیند كه ما را به نوعی غافلگیر میكنند. مردم از همه جای ایران به خانه ما میآیند از سیستان و بلوچستان، لرستان، بندر گناوه، اصفهان، شیراز و همه شهرهای ایران.

* علی داداشی از این پس چگونه روزگار خواهد گذراند؟
    - هنوز نمیتوانم باور كنم كه روحالله را از دست دادهام. نمیدانم كه از این پس باید چكار كنم. از خداوند مرگم را هر لحظه آرزو میكنم، چرا كه بدون روحالله زندگی كردن دیگر برای من معنایی ندارد.

* در غم فراغ پدر، روحالله چگونه تاب تحمل آورد؟
    - روحالله آدم روزهای سخت بود. او كسی بود كه هرگز ناراحتیاش را بروز نمیداد، اما از غم پدر به خلوت میرفت و برای او گریه میكرد و من هم متوجه این كار او میشدم، چرا كه روحالله را من بزرگ كرده بودم.

* از خاطرات با روحالله بودن بگویید؟
    - یكی از خاطرات خوب من مربوط به مسابقات جهانی قشم میشود. او در آنجا با غیرتی مثال زدنی، كاری كرد، كارستان كه من آنجا نیز برای او خیلی گریه كردم. او با دستانی پاره مسابقه داد تا به همه نشان دهد كه غیرت ایرانی چیز دیگری است. روحالله بعد از آن مسابقات پرچم پرافتخار را بر روی شانه خود انداخت و با آن دور افتخار زد تا عظمت ایران و ایرانی را به رخ جهانیان بكشاند.

* تكلیف شاگردان روحالله چه میشود؟
    - تا زنده هستم اجازه نمیدهم كه چراغ باشگاه روحالله خاموش شود. من میخواهم ادامه دهنده راه روحالله باشم و بتوانم پهلوانهای زیادی را به مردم معرفی كنم. من از این پس مسئولیت بزرگتری بر روی دوش خود احساس میكنم و میخواهم برای شروع دوباره جوانانی با خصوصیات روحالله را پیدا كرده و با آنها كار كنم تا جای خالی روحالله كمتر احساس شود.

* برای مردم چه پیامی دارید؟
    - من خاك پای این مردم هستم. كف پای آنها را میبوسم و برای همیشه سپاسگزار محبت آنها خواهم بود. چرا كه آنها روحالله را مانند برادر و فرزند خود دوست داشتند و این برای من افتخاری بس بزرگ بود.

* حرف آخر؟
    - تشكر میكنم از رئیس و نایب رئیس فدراسیون و همه مردم ایران كه آمدند و تسلی خاطر ما شدند. آنها بزرگی و عظمت خودشان را نشان دادند و برای همیشه ما را مدیون محبتهای خود ساختند. ضمن اینكه از تمامی رسانههایی كه در این روزها حق مطلب را به خوبی ادا كردهاند، هم نهایت سپاسگزاری را دارم.

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mrt1364 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    قتل «داداشی» با طرح و نقشه قبلی نبود /بررسی موضوع درکمیسیون امنیت

فرماندار کرج گفت: هیچ طرح و نقشه قبلی برای قتل «روح الله داداشی» از سوی عوامل قتل وجود نداشته است.از طرفی کاظم جلالی گفت که کمیته امنیت داخلی امروز برای بررسی ناامنیهای بوجود آمده تشکیل جلسه خواهد داد

مهدی ایراننژاد در نشستی با خبرنگاران که در محل فرمانداری کرج برگزار شد، افزود: این قتل بر اثر یک درگیری خیابانی رخ داده و هیچ حاشیه و مساله پشت پرده برای آن وجود نداشته است.

وی با اشاره به اینکه قاتل اصلی یک جوان 17 ساله است، افزود: یکی از سرنشینان خودروی عاملان قتل که شاگرد یک نانوایی است اصلا از خودرو خارج نشده و هیچ دخالتی در قتل نداشته است و فرد دوم نیز با خبرنگار همراه مرحوم داداشی درگیر بوده است و نفر سوم که یک جوان 17 ساله است عامل اصلی قتل است.

فرماندار کرج در پایان گفت: اشد مجازات برای عاملان این جنایت در نظر گرفته خواهد شد.

این در حالی است که سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از بررسی موضوع قتل روحالله داداشی در کمیسیون امنیت داخلی این کمیسیون خبر داد.

کاظم جلالی در حاشیه جلسه علنی امروز - چهارشنبه - مجلس در جمع خبرنگاران اظهار کرد: کمیته امنیت داخلی امروز برای بررسی ناامنیهای بوجود آمده و برخی اتفاقات اخیر از جمله قتل روح الله داداشی ورزشکار کشورمان تشکیل جلسه خواهد داد.

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mrt1364 از ایشان تشکر کرده اند:

اقدام قاطعانه دادگاه در برابر متجاوز به دختر 5 ساله

تهران امروز: با حکم شعبه اول دادگاه کيفري استان هرمزگان و تاييد شعبه 32 ديوانعالي کشور و تنفيذ آن توسط رئيس قوه قضائيه عامل جنايت تجاوز به يك کودک 5 ساله به دار مجازات آويخته شد.

اين قتل که در روستايي از توابع بندرعباس رخ داده بود با پيگيري بازپرس ويژه قتل و مامورين آگاهي عامل جنايت دستگير و به دار مجازات آويخته شد.

«ق.ک» قاتل اين پرونده در بازجويي اوليه به بزه ارتکابي خود اعتراف کرد و گفت:مقتوله را به نام «ز.ح» كه خواهر خانمم بود به بهانه بردن نزد همسرم از مادر خانم خود در روستايي از توابع شهرستان ميناب گرفتم و به يکي از باغات ليمو در روستايي از توابع شهرستان بندرعباس برده و او را مورد آزار و اذيت قرار دادم. به اين علت مقتوله از هوش رفت که ازترس، وي را داخل گوني پيچيده و در کنار يکي از درختان ليمو دفن کردم.

پس از صدور حکم در دادگاه کيفري استان و تاييد شعبه32 ديوان عالي کشور و تنفيذ آن توسط رئيس قوه قضائيه سحرگاه روز چهارشنبه هفته گذشته اين قاتل پليد در محل زندان مرکزي بندرعباس به دار مجازات آويخته شد.

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,516 بار در 359 ارسال
    صدور کیفرخواست پرونده داداشی
    مهر: دﺍﺩﺳﺘﺎﻥ ﮐﻞ ﮐﺸﻮﺭ ﺑﺎ ﺣﻀﻮﺭ ﺩﺭ ﮐﺮﺝ ﺍﺯ ﻧﺰﺩﯾﮏ ﭘﺮﻭﻧﺪﻩ ﻗﺘﻞ ﻣﺮﺣﻮﻡ ﺩﺍﺩﺍﺷﯽ ﺭﺍ ﺑﺮﺭﺳﯽ ﮐﺮﺩ ﻭ ﺗﻼﺷﻬﺎﯼ ﻧﯿﺮﻭﯼ ﺍﻧﺘﻈﺎﻣﯽ ﺍﺳﺘﺎﻥ ﺑﺮﺍﯼ ﺩﺳﺘﮕﯿﺮﯼ ﻣﺘﻬﻤﺎﻥ ﻭ ﺭﺳﯿﺪﮔﯽ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﭘﺮﻭﻧﺪﻩ ﺭﺍ ﺷﺎﯾﺴﺘﻪ ﺗﻘﺪﯾﺮ ﺩﺍﻧﺴﺖ.

ﺣجﺖ ﺍﻻﺳﻼﻡ غﻼﻣﺮﺿﺎ ﻣﺤﺴﻨﯽ ﺍﮊﻩ ﺍﯼ ﺩﺭ ﺳﻔﺮﯼ ﺑﻪ ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ کﺮﺝ، ﺿﻤﻦ ﺩﯾﺪﺍﺭ ﺑﺎ ﻣﺴﺌﻮﻻﻥ ﺍﺳﺘﺎﻥ ﺍﻟﺒﺮﺯ ﺍﺯ ﻧﺰﺩﯾﮏ ﺍﺯ ﺭﻭﻧﺪ ﭘﺮﻭﻧﺪﻩ ﻣﺮﺣﻮﻡ ﺩﺍﺩﺍﺷﯽ ﺑﺎ ﺧﺒﺮپﺘﺎﻥ ﮐﻞ ﮐﺸﻮﺭ ﺑﺎ ﻣﺜﺒﺖ ﺍﺭﺯﯾﺎﺑﯽ ﮐﺮﺩﻥ ﻋﻤﻠﯿﺎﺕ ﭘﻠﯿﺴﯽ ﺩﺭ ﺷﻨﺎﺳﺎﯾﯽ ﻣﺘﻬﻤﺎﻥ ﺍﯾﻦ ﭘﺮﻭﻧﺪﻩ ﻭ ﺩﺳﺘﮕﯿﺮﯼ ﺁﻧﻬﺎ ﺩﺭ ﮐﻤﺘﺮ ﺍﺯ 24 ﺳﺎﻋﺖ، ﺍﺯ ﺍﻗﺪﺍﻣﺎﺕ ﺑﻪ ﻣﻮﻗﻊ ﻧﯿﺮﻭﯼ ﺍﻧﺘﻈﺎﻣﯽ ﺗﺸﮑﺮ ﮐﺮﺩ.

ﻭﯼ ﮔﻔﺖ: ﭘﻠﯿﺲ ﺑﺎ ﺗﻼﺵ ﺟﺪﯼ ﻭ ﺳﺮﯾﻊ ﺩﺭ ﮐﻤﺘﺮﯾﻦ ﺯﻣﺎﻥ ﻣﻤﮑﻦ ﺍﻓﺮﺍﺩ ﻣﺘﻬﻢ ﺭﺍ ﺑﺎﺯﺩﺍﺷﺖ ﮐﺮﺩﻩ ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﻓﻌﺎﻟﯿﺖ ﺍﺭﺯﻧﺪﻩ ﺷﺎﯾﺴﺘﻪ ﺗﻘﺪﯾﺮ ﺍﺳﺖ.

ﺣﺠﺖ ﺍﻻﺳﻼﻡ ﻣﺤﺴﻨﯽ ﺍﮊﻩ ﺍﯼ ﺑﯿﺎﻥ ﮐﺮﺩ: ﺍﻫﺘﻤﺎﻡ ﺩﺳﺘﮕﺎﻩ ﻗﻀﺎﯾﯽ ﺑﺮ ﺍﯾﻦ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﻫﺮﭼﻪ ﺳﺮﯾﻌﺘﺮ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﭘﺮﻭﻧﺪﻩ ﺭﺳﯿﺪﮔﯽ ﮐﻨﺪ. ﻭﯼ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﺩﺍﺩ:ﻫﻢ ﺍﮐﻨﻮﻥ ﻣﺮﺍﺣﻞ ﻗﺎﻧﻮﻧﯽ ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﻃﯽ ﺷﺪﻥ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺍﻭﺍﺳﻂ ﻫﻔﺘﻪ ﺁﯾﻨﺪﻩ ﮐﺎﺭﻫﺎﯼ ﻗﺎﻧﻮﻧﯽ ﺁﻥ ﺗﻤﺎﻡ ﺷﺪﻩ ﻭ ﮐﯿﻔﺮﺧﻮﺍﺳﺖ ﺻﺎﺩﺭ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ.

ﺩﺍﺩﺳﺘﺎﻥ ﮐﻞ ﮐﺸﻮﺭ ﺑﯿﺎﻥ ﮐﺮﺩ: ﻭﻇﯿﻔﻪ ﺧﻮﺩ ﺩﺍﻧﺴﺘﻢ ﺍﺯ ﻧﺰﺩﯾﮏ ﺑﯿﺎﯾﻢ ﻭ ﺻﺤﺒﺖ ﮐﻨﻢ ﻭ ﺩﺭ ﺟﺮﯾﺎﻥ ﺍﻣﻮﺭ ﻗﺮﺍﺭ ﺑﮕﯿﺮﻡ ﻭ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺭﺍﺳﺘﺎ ﺍﺯ ﮐﺴﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺑﺎ ﻧﯿﺮﻭﯼ ﺍﻧﺘﻈﺎﻣﯽ ﺩﺭ ﺟﺮﯾﺎﻥ ﺍﯾﻦ ﭘﺮﻭﻧﺪ ﺗﻼﺵ ﺑﺴﯿﺎﺭﯼ ﺟﺪﯼ ﺭﺍ ﻣﺒﺬﻭﻝ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻧﺪ، ﻗﺪﺭﺩﺍﻧﯽ ﻣﯽ ﮐﻨﻢ.

http://www.boursenews.ir/fa/pages/?cid=51478

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید کاشف از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,516 بار در 359 ارسال
    بازجویی ﺍﮊﻩ ﺍﯼ از عاملان قتل داداشی
    واحد مرکزی خبر : دادستان کل کشور از عاملان قتل روح الله داداشی بازجویی کرد .

این بازجویی یک ساعته که ظهر چهارشنبه با حضور در دادستانی کرج صورت گرفت عاملان قتل با حضور در مقابل دادستان کل کشور به سئوالات وی پاسخ گفتند .

عامل اصلی قتل در مقابل دادستان کل کشور ضمن اعتراف به قتل روح الله داداشی از اقدام خود اظهار ندامت کرد.

وی همچنین جزئیات حادثه شب نیمه شعبان را برای دادستان کل کشور بازگو کرد .

براساس این گزارش 2 نفر از همراهان عامل قتل روح الله داداشی به شرب خمر قبل از درگیری اعتراف کردند و مدعی شدند که در قتل روح الله داداشی هیچ نقشی نداشتند .

یکی از همراهان قاتل که خود را نادر معرفی می کرد به دادستان کل کشور گفت : ساعتهای ابتدایی شب نیمه شعبان از یکی از دوستان خود مقداری مشروبات الکلی تهیه کـردم تا در پارک به تنهایی شرب خمر کردم ، بعد از مـدتی سه نفر از دوستانم آمدند و آنها هم مشروبات استفاده کرده بودند.

وی گفت: پس از مدتی عـامل اصلی قتل با خودروی پراید برادر خود به آنجا آمد و وقتی دید حالم خراب است مرا سوار خودروی خود کرد ، بعد از مدتی متوجه شدم که دیگر دوستم هم در داخل خودرو است و قصد دارند با راننده یک دستگاه خودروی مدل بالا درگیر شوند .

نادر افزود: من بعد از 5 دقیقه دیدم که عامل اصلی قتل ، راننده خـودرو را بـه شدت مورد ضرب و شتم قرار داده و با عجله سوار خودروی پراید شد و از محل دور شد دیگر چیزی مشاهده نکردم تا زمانی کـه بـه منزل عامل اصلی قتل رفتیم و در آنجا بود که فهمیدم علاوه بر این دعوا ، عامل اصلی قتل با روح الله داداشی هم در ساعت 12 شب درگیر شده و وی را به قتل رسانده است .

دیگر همراه عامل اصلی قتل هم به دادستان کل کشور گفت : پیش از این یکبار به اتهام سرقت مسلحانه 21 روز در زندان محبوس بودم که بعد از بررسی ها با توجه به بی گناه بودنم مرا 20 میلیون ریال جریمه کردند . وی افزود : در روز حادثه هم من مست بودم و در درگیری روح الله داداشی هیچ نقشی نداشتم و تنها درگیری من با همراه روح الله داداشی بود که ضربه ای به او وارد کردم و او هم مرا مورد ضرب و شتم قرار داد .

متهم شماره یک این حادثه خونین هم ضمن اعتراف به قتل روح الله داداشی به دادستان کل کشور گفت: من به هیچ عنوان قصد حمله و قتل روح الله داداشی را نداشتم .

وی با بیان اینکه مرحوم داداشی بعد از توقفمان در خیابـان پونه به سمت من آمد و در گیر شدیم در همین هنگام چاقویی کـه در اختیارم بـود را به سمت وی نشانه گرفتم که بـه گلویش اصابت کرد و سپس ضربه ای به بازوی سمت راست و دیگری را به سینه داداشی فرو کردم .

عامل اصلی قتل گفت : تا آن زمان نمی دانستم که فرد مورد نظر روح الله داداشی است و حتی ابهت وی اجازه نداد که به صورتش خیره شوم و از ترس با چاقو به وی حمله کردم و در آن زمان هم من کـاملا هوشیار بودم و حتی بارها از وی خواستم تا مرا رها کندکه وی همچنان مرا کتک می زد .

عامل اصلی قتل مرحوم داداشی تصریح کرد : وی که مـدام مرا مورد ضرب و شتم قرار می داد متوجه وجـود چاقو در دستانم نشد و وقتی با چاقو به آن مرحوم حمله کردم چاقـو به گلوی وی اصابت کرد و بعد از مدتی به زمین افتاد .
    http://www.boursenews.ir/fa/pages/?cid=51479

20. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید کاشف از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 4 از 39 نخست 123456714 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع