صفحه 5 از 39 نخست ... 234567815 ... آخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 385

موضوع: اخبار حوادث

مدیر (6) مجيد رادمنش آواتار ها
    تشکر شده 24,885 بار در 4,797 ارسال
    تجاوز عقرب موتورسوار به چندين زن در كرمان

30 تير 1390 ساعت 10:02 مرجع : شرق

مردي كه با ترفندي خاص وارد خانه زنان تنها ميشد و با تهديد به طعمه هايش تعرض ميكرد، در كرمان دستگير شد.

اين مرد كه «م-ص» معرفي شده است بنا بر اعلام پايگاه اطلاع رساني دادگستري استان كرمان به نقل از دادستان كرمان به عقرب موتورسوار مشهور است و براي تجاوز به زنان از شگردي منحصر به فرد استفاده ميكرد.

اين پرونده زماني تشكيل شد كه يكي از قربانيان عقرب موتورسوار به پليس شكايت كرد و گفت: «وقتي در خانه تنها بودم كسي زنگ زد. در را كه باز كردم مرد غريبه اي را ديدم كه كلاه كاسكت به سر و ماسك بهداشتي به صورت داشت. او كه ميگفت ماموران پليس در تعقيبش هستند با خواهش از من خواست اجازه بدهم وارد خانه شود و خودش را پنهان كند. اول نميخواستم با اين خواسته او مقاومت كنم اما آنقدر التماس كرد كه دلم برايش سوخت و اجازه دادم وارد شود. بعد از آن او يك كلت را به طرفم گرفت و من را تهديد كرد و گفت اگر داد و فرياد راه بيندازم شليك ميكند. او سپس به من تعرض كرد و فراري شد.»

اين زن، تنها شاكي مرد ناشناس نبود و پليس در جريان تحقيقات متوجه شد، متهم زنان ديگري را نيز با همين شيوه فريب داده و پس از ورود به خانهشان با توسل به زور به آنان تعرض كرده است. كارآگاهان كه با توجه به اظهارات شاكيان فهميده بودند متهم با يك موتوسيكلت در سطح شهر تردد ميكند تحقيقات ويژهاي را در اين خصوص انجام دادند تا اينكه سرانجام متهم سوار بر موتورش توسط ماموران شناسايي شد.

پليس هنگام مواجه شدن با مرد متجاوز به او دستور ايست داد ولي متهم با افزودن بر سرعت خود تلاش كرد راهي براي فرار بيابد. اينگونه بود كه تعقيب و گريز آغاز شد و ماموران در نهايت دست به سلاح بردند و مرد فراري را با شليك گلوله به پايش زخمي و دستگير كردند.

عقرب موتورسوار بعد از درمان و بهبودي نسبي تحت بازجويي قرار گرفت و جزيياتي از جرايم او فاش و مشخص شد وي زناني را در مجتمعهاي مسكوني يا اماكن تجاري خلوت طعمه قرار داده است و به اين دليل از كلاه و ماسك استفاده ميكرد كه توسط قربانيان شناسايي نشود و احتمال دستگيرياش كاهش يابد. همچنين مشخص شد متهم براي تهديد و ارعاب طعمههايش از سلاح سرد يا يك كلت پلاستيكي استفاده ميكرد.

او همچنين براي ورود به خانه ها از قبل منازلي را كه زنان در آن تنها بودند، شناسايي ميكرد. در حال حاضر تحقيقات از اين متهم ادامه دارد تا زواياي پنهان جنايتهاي او فاش شود. در همين حال «يدالله موحد» دادستان عمومي و انقلاب كرمان به پايگاه اطلاع رساني دادگستري اين استان گفت: «پنهان كردن صورت به وسيله ماسك بهداشتي و كلاه زمينه شناسايي اين مجرم را توسط مردم يا افراد مورد تعرض به حداقل رسانده بود اما بعد از طرح چندين شكايت و گزارش مردمي، رسيدگي و كشف اين جرم در دستور كار كميته ويژهاي متشكل از مسوولان قضايي، انتظامي، امنيتي و اطلاعاتي قرار گرفت و سرانجام او دستگير شد.»

اين مقام قضايي بدون اشاره به تعداد قربانيان عقرب موتورسوار گفت: «اين مجرم تاكنون به چندين فقره تعرض نسبت به بانوان اقرار كرده و انجام تحقيقات و مقدمات رسيدگي و محاكمه وي در دستور كار جدي دستگاه قضايي است. اين پرونده در حالي گشوده شده است كه ماه پيش يك مرد ديگر در كرمان به اتهام تعرض به 16 زن خانهدار بهدار آويخته شده بود. آن متهم 20 ساله كه «مجيد-ح» نام داشت با جعل عنوان مامور گاز وارد خانه زنان تنها ميشد و آنان را مورد آزار قرار ميداد.»

مجيد به قصد انتقامجويي آن جنايتها را انجام داده بود، چراكه وقتي نوزاد بود پدرش فوت شده و مادر او را به بهزيستي سپرده اما در آنجا توسط زنان پرستار مورد بدرفتاري قرار گرفته بود و تصور ميكرد زنان مسبب ناكاميها و بدبختيهايش هستند.
    یـــــاد خــــــدا آرامش بخش دلهــــــاست ..... کجایند مردان بی ادعـــــــا

مرحوم روح الله داداشی در کنار سیدحسن خمینی

ویرایش توسط مجيد رادمنش : 2011/07/22 در ساعت 21:40

3. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده اند:

مادر «طلبه ناهی از منكر»خطاب به وزیر بهداشت:
    خانم وزیر! یك جوان 20 ساله حال من را درك كرد اما شما...+تصاویر

متأسفانه تا نیم ساعت بعد از حادثه هیچ خودروی عبوری به دوستان علی كمك نكرد. علی از سوی 26 بیمارستان پذیرش نشده...

http://www.bornanews.com/Pages/News-64919.aspx

5. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 855 بار در 185 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مجيد 20 نمایش پست ها
    مادر «طلبه ناهی از منكر»خطاب به وزیر بهداشت:
    خانم وزیر! یك جوان 20 ساله حال من را درك كرد اما شما...+تصاویر

متأسفانه تا نیم ساعت بعد از حادثه هیچ خودروی عبوری به دوستان علی كمك نكرد. علی از سوی 26 بیمارستان پذیرش نشده...

http://www.bornanews.com/Pages/News-64919.aspx
    فکر کنم چون مریض با حاشیه بوده ،پذیرش نکردن.بیمارستان عرفان هم احتمالاً چون با طرز فکر بیمار موافق است(یکی از سهامداران بیمارستان دکتر سیم فروش است) قبول کرده و الا آن ها هم سنگ قلابش می کردند.
    طوری زندگی کنیم که وقتی فرزندان مان به انصاف ، عدالت ، مسئولیت و شرافت فکر می کنند ما را به خاطر بیاورند

7. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Brother از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,516 بار در 359 ارسال
    مصاحبه اختصاصی با قاتل داداشی:طاقت این همه عذاب را ندارم،مرا خلاص کنید!
    روزنامه جام جم نوشت:

با پایان تحقیقات در مورد پرونده قتل قویترین مرد ایران، متهمان به زودی صحنه حادثه را بازسازی میکنند و پرونده آنها با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری استان تهران ارسال میشود.

متهمان این پرونده 3 پسر به نامهای علیرضا، ناصر و علیرضا 17 و 18 ساله هستند. آنها شنبهشب گذشته هنگام تردد با خودروی پراید در 45 متری گلشهر کرج با خودروی روحالله داداشی، قویترین مرد ایران و سرنشین همراه وی بهصورت سطحی تصادف کردند که میان آنها مشاجره درگرفت.

در این حادثه 3 پسر جوان با قویترین مرد ایران درگیر شدند و یکی از آنها به نام علیرضا با 3 ضربه چاقو به قلب و گردن روحالله داداشی، او را مجروح کرد و همراه دوستانش متواری شد. داداشی در راه انتقال به بیمارستان از شدت جراحات درگذشت اما با تلاش ماموران، متهمان در کمتر از 30 ساعت دستگیر شدند و به اتهام وارده اعتراف کردند.
    با عامل این جنایت گفتوگو شده است:
    خودت را معرفی کن؟
    علیرضا هستم و 18 سال دارم.

میزان تحصیلات؟
    تا سال سوم راهنمایی درس خواندم و به دلیل این که علاقهای به ادامه تحصیل نداشتم، درس خواندن را رها کردم و اکنون کارگری میکنم.

رابطه شما با خانوادهات چطور بود؟
    بد نبود و اختلافی با هم نداشتیم.

چطور با علیرضا و ناصر ـ همدستانت ـ آشنا شده بودی؟
    در بوستان نزدیک خانهمان با هم دوست شده بودیم. آنها نیز مانند من به درس خواندن و ادامه تحصیل علاقهای نداشتند.

چرا چاقو حمل میکردی؟
    یک روز برای ملاقات با دوستانم ـ ناصر و علیرضا ـ به بوستان نزدیک خانهمان رفته بودم که مشاهده کردم مردی غریبه راه یک پسر نوجوان را سد کرده و با تهدید چاقو از وی پول زور میخواهد. ترسیدم و فرار کردم و از همان موقع برای دفاع از خود سلاح حمل میکردم.

از شب حادثه بگو؟
    آن شب از برادرم خواستم تا خودروی پرایدش را به من امانت دهد تا مادر بیمار یکی از دوستانم را به بیمارستان ببرم. با این ترفند خودرو را از برادرم گرفتم و سراغ ناصر و علیرضا رفته و برای تفریح به یکی از بوستانها رفتیم و پس از آن با خودرو در سطح شهر میگشتیم.

حادثه چگونه رخ داد؟
    ساعات پایانی شب شنبه بود. در بازگشت به خانهمان در منطقه 45 متری گلشهر ناخواسته آینه کناری خودرو من به یک خودروی آزرا برخورد کرد و همین موضوع باعث درگیری ما با راننده و همراه وی شد. بعد از طی مسافتی خودروی هر دویمان در خیابان پونه در همان حوالی متوقف شد.
    با بالا گرفتن درگیریمان وقتی مقتول قصد نزدیک شدن به من را داشت با دیدن هیکل تنومند وی ترسیده و برای نجات جان خود و دوستانم با چاقو به او حمله کردم و سپس فرار کردیم.

خانوادهات از ماجرا خبر داشتند؟
    نه، وقتی به خانهمان آمدم خواب بودند. بلافاصله لباس خونآلودم را در سطل زباله انداخته و در خیابان گذاشتم و تا صبح خوابم نمیبرد و چهره مرد جوان مقابل چشمانم بود. گمان میکردم مردم او را به بیمارستان منتقل کرده و نجاتش دادهاند.
    روز بعد پول و لباسهایم را درون ساکی گذاشته و از خانه بیرون زدم و به مادرم گفتم به مسافرت میروم. سرگردان کوچه و خیابانها بودم از دوستانم نیز خبری نبود. به شدت احساس ترس کرده بودم.

چطور از مرگ روحالله داداشی با خبر شدی؟
    من نام مقتول را نمیدانستم و او را نمیشناختم. صبح دوشنبه وقتی سوار تاکسی شدم، از طریق رادیو شنیدم مردی که از قویترین مردان ایران و جهان بوده به طرز مرموزی کشته شده است، با شنیدن این خبر به شدت شوکه شده و میترسیدم او همان مردی باشد که من با چاقو به او حمله کرده بودم.

بعد چه شد؟
    با پیاده شدن از خودرو به سمت کیوسک روزنامهفروشی رفته و چند روزنامه خریدم و با خواندن خبر قتل و دیدن عکس مقتول دیگر مطمئن شدم او همان مردی بوده که با وی درگیر شده بودم. چند بار با تلفن دوستانم تماس گرفتم اما پاسخی نمیدادند. با احتمال این که آنها از سوی پلیس شناسایی و دستگیر شدهاند، به فرار ادامه دادم تا این که هنگام خروج از کرج در میدان امام خمینی (ره) از سوی ماموران شناسایی و دستگیر شدم.

اکنون که دستگیر شدهای چه احساسی داری؟
    تا پیش از دستگیری عذاب وجدان داشتم و چهره مقتول یک لحظه از مقابل چشمانم دور نمیشد، اما اکنون کمی آرامتر شده و فقط منتظرم هر چه زودتر مجازات شوم. دیگر نمیخواهم زنده باشم.
    من شرمنده خانوادهام هستم. با لحظهای غفلت، کاری از من سر زد که باعث شد جوان بیگناهی را قربانی و زندگی خود و دوستانم را نیز تباه کنم.

سابقه کیفری داری؟
    نه، ندارم.

حرف آخر؟
    طاقت این همه عذاب را ندارم، از مسوولان قضایی میخواهم مرا مجازات کنند، کاش چاقویی حمل نمیکردم، کاش کسی به من میگفت در زندگی سرانجام خلاف و حمل چاقو مرگ است، از همه خجالت میکشم...

http://www.boursenews.ir/fa/pages/?cid=51525

9. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید کاشف از ایشان تشکر کرده اند:

تاريخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۰ - ۰۱:۴۴

یک شب اسارت دختر جوان در بیابان

مرد شیطان صفت بعد از ربودن دختر جوان یک شب تمام او را در بیابان به اسارت گرفت تا نقشه شوم خود را عملی کند.

تابناک: با دستگیری این مرد راز باندی که در پوشش مسافرکشی، دست به سرقت از زنان و دختران میزدند فاش شد. غروب یکی از روزهای خردادماه،
    زمانی که دختر 22سالهای به نام سحر از خانهشان در بندرعباس خارج شده بود تا به دیدن دوستانش برود، بهعنوان مسافر سوار یک خودروی سواری شد و پس از آن دیگر کسی او را ندید.

آن شب وقتی سحر به خانه بازنگشت، پدر و مادرش که نگران او شده بودند، همه جا را بهدنبال وی گشتند اما اثری از دخترشان پیدا نکردند. آنها با دوستان دخترشان هم تماس گرفتند و وقتی شنیدند که سحر در سر قرار با آنها حاضر نشده، شکی برایشان باقی نماند که اتفاق شومی برای دخترشان افتاده است. به همین دلیل ماجرا را به پلیس اطلاع دادند و از همان زمان جستوجو برای یافتن ردی از دختر گمشده شروع شد. صبح روز بعد، خانواده سحر او را در نزدیکی محل زندگیشان در حالی که با ضربات چاقو مجروح شده بود و نای حرف زدن نداشت پیدا کردند و بلافاصله وی را به بیمارستان انتقال دادند.

نقشه شوم

دختر جوان بعد از درمان اولیه مقابل ماموران پلیس قرار گرفت تا آنچه را که برایش اتفاق افتاده بود توضیح دهد. او گفت: روز حادثه وقتی کنار خیابان ایستاده بودم تا به دیدن دوستانم بروم، خودروی پرایدی که یک سرنشین داشت مقابلم توقف کرد. من هم به تصور اینکه راننده آن مسافرکش عادی است، سوار ماشین شدم و به سمت یکی از میدانهای شهر به راه افتادیم. بعد از طی مسیری، راننده شیشههای دودی ماشین را بالا کشید و کولر را روشن کرد.

من هم مشغول نوشتن پیامک برای دوستانم شدم که متوجه شدم او با تغییر مسیر وارد یک خیابان فرعی شد. وقتی به راننده اعتراض کردم، او تیغه چاقوی بلندی را که همراه داشت نشانم داد و گفت که اگر حرف بزنم، مرا خواهد کشت. سپس با سرعت زیاد به طرف بیابانهای خارج شهر به راه افتاد. در بین راه هر چه به او التماس کردم که پولها و طلاهایم را بگیرد و کاری به من نداشته باشد، قبول نکرد.

هر قدر هم تلاش کردم که در ماشین را باز کنم و به بیرون بپرم، موفق نشدم. چند دقیقه بعد در حالی که هوا کمی تاریک شده بود، ماشین در بیابانی خلوت توقف کرد و مرد جوان با تهدید خواست که پیاده شوم. وقتی در برابر خواستهاش مقاومت کردم، او با چاقو مجروحم کرد و سپس به زور مرا مورد آزار و اذیت قرار داد. مرد جوان آن شب مرا در بیابان در داخل ماشینش حبس کرد تا نقشه شومش را عملی کند و صبح روز بعد، در حالی که بهشدت مجروح و بیحال شده بودم، مرا به یکی از خیابانهای خلوت شهر برد و آنجا رهایم کرد.

در تعقیب متهم

از آنجا که دختر جوان توانسته بود مشخصات و شماره پلاک خودروی مرد شیطان صفت را به خاطر بسپارد، تحقیقات پلیسی برای دستگیری متهم شروع شد. ماموران در بررسیهای انجام شده موفق شدند راننده این خودرو را شناسایی کنند و وقتی معلوم شد مشخصات او با مشخصاتی که شاکی در اختیار پلیس قرارداده بود یکی است، دستور بازداشت وی صادر شد.

ماموران پیش از دستگیری این مرد، او را زیر نظر گرفتند و در بررسیهای نامحسوس متوجه ارتباط او با چند مجرم سابقه دار شدند. از سوی دیگر بررسیها نشان میداد که خودروی متهم شباهت زیادی بهخودرویی دارد که طی هفتههای اخیر چند سرقت به وسیله آن صورت گرفته است.

با این اطلاعات، ماموران راننده جوان را دستگیر کردند و در بازجویی از او متوجه شدند که وی عضو باند 10نفرهای است که بعد از سوارکردن مسافران بهخودروی خود، دست به سرقت از آنها میزنند. سرهنگ قطب زاده، رئیس پلیس آگاهی استان هرمزگان، در تشریح این خبر گفت: با دستگیری متهم اصلی پرونده، او اعتراف کرد که تاکنون با همدستی دوستانش از 4زن و دختر که بهعنوان مسافر سوار خودروی آنها شده بودند، زورگیری کرده و ماموران در ادامه موفق شدند 7نفر از همدستان او را هم دستگیر کنند.

وی افزود: با شناسایی متهم اصلی پرونده از سوی دختر جوان، متهم به ربودن و آزار و اذیت وی اعتراف کرد و در حال حاضر این مرد و همدستانش با قرار قانونی در بازداشت به سر میبرند و تحقیقات تکمیلی درخصوص این پرونده ادامه دارد.

11. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ناهید آواتار ها
    تشکر شده 8,901 بار در 1,437 ارسال
    ترور یکی از دانشمندان هسته ای ایران/بازپرس جنایی تهران تحقیقات خود را آغاز کرد
    یک استاد فیزیک در تهران ترور شد.

یکی دیگر از دانشمندان هستهای کشور بعد از ظهر امروز هنگام خروج از منزل خود ترور شد.

بعد از ظهر امروز در ساعت 16:30 یکی دیگر از دانشمندان هسته ای کشورمان هنگام خروج از منزل خود به دست عواملی ناشناس که سوار بر یک موتور سیکلت بودند به شهادت رسید.
    جام جم آنلاین نوشت:
    این حادثه در خیابان بنی هاشم خیابان خادم رضائیان رخ داده است و گفته میشود عامل جنایت با شلیک گلوله مرتکب این جنایت شده است.

ایسنا نیز نوشت:

ساعاتی پیش فردی که گفته میشود یکی از متخصصان مرتبط با سازمان انرژی هسته یی کشور بوده است، به ضرب گلوله فرد یا افرادی ناشناس در تهران به قتل رسید.

در پی وقوع این حادثه بازپرس کشیک قتل پایتخت در صحنه جنایت حضور یافت و تحقیقات خود را آغاز کرد.

بر اساس گزارشات اعلام شده این شخص دکترای فیزیک داشته و استاد دانشگاه بوده است.

مهر نوشت:

استاد فیزیک و دانشمند هستهای کشورمان ساعتی پیش در خیابان بنی هاشم مقابل منزلش ترور شد.

یک منبع آگاه در پلیس تهران در گفتگو با خبرنگار مهر با تایید اینکه این دانشمند هسته ای در مقابل منزلش ترور شده است اعلام کرد همسر این دانشمند نیز زخمی و به بیمارستان منتقل شده است.

وی ادامه داد: تحقیقات برای شناسایی عوامل این ترور که سوار بر موتور سیکلت بوده اند آغاز شده است.
    حضورهیچ کس در زندگی ما اتفاقی نیست !
    خداوند در هر حضور جادویی نهان کرده برای کمال ما
    خوشا آن روزی که در یابیم جادوی حضوریکدیگر را

13. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید ناهید از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,516 بار در 359 ارسال
    دادستان عمومي و انقلاب كرج در گفتوگو با فارس خبر داد:
    صدور كيفرخواست پرونده قتل روحالله داداشي تا 48 ساعت آينده
    خبرگزاري فارس: دادستان عمومي و انقلاب شهرستان كرج گفت: كيفرخواست پرونده قتل روحالله داداشي ظرف 48 ساعت آينده صادر ميشود.

علي فرهادي، دادستان عمومي و انقلاب شهرستان كرج در گفتوگو با خبرنگار قضايي فارس در خصوص آخرين وضعيت پرونده قتل روحالله داداشي اظهار داشت: بازسازي صحنه جرم توسط متهمان انجام شده و تمام اقدامات و مراحلي كه مربوط به دادسراي عمومي و انقلاب كرج بود به اتمام رسيده است.

وي ادامه داد: بهخلاف ادعاي برخي رسانهها، اين پرونده به تهران ارجاع نخواهد شد و در دادگاه كيفري استان البرز مورد رسيدگي قرار ميگيرد.

دادستان عمومي و انقلاب شهرستان كرج خاطرنشان كرد: ظرف 48 ساعت آينده كيفرخواست صادر و به دادگاه كيفري استان البرز ارسال خواهد شد.

15. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید کاشف از ایشان تشکر کرده اند:

مرگ کوهنورد زن ايراني در پاکستان + عكس ۱ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۵:۴۳

شماری از کوهنوردان که سه نفر از آنان ایرانی بودند در مسیر بازگشت از قله متوجه این حادثه شده و با نزدیک شدن به جسد او، از فوتش مطمئن شدند.
    لیلا اسفندیاری کوهنورد ایرانی، از قله گاشربروم پاکستان 600 متر سقوط کرد و جان باخت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از خبرگزاري پاكستان، اسفندیاری هفته قبل برای صعود به قله 8035 متری گاشربروم اقدام کرد که به علت وضع نامناسب هوا از نیمه های مسیر به کمپ بازگشت تا وضع جوی مناسب شود.

اسفندیاری دیروز صعود مجدد خود را آغاز کرد و موفق شد این قله سخت را فتح کند اما دقایقی پس از صعود حین بازگشت، روی شیب یخی زیر قله دچار حادثه شد و مسیری حدود 600 متر را میان صخره ها سقوط کرد و جان باخت.

شماری از کوهنوردان که سه نفر از آنان ایرانی بودند در مسیر بازگشت از قله متوجه این حادثه شده و با نزدیک شدن به جسد او، از فوتش مطمئن شدند.

گفتني است، قرار است عصرامروز برای تصمیم گیری درخصوص انتقال جسد این کوهنورد نشستی برگزار شود

http://www.tabnak.ir/fa/news/178835/...ان-+-عكس

17. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده اند:

اختصاصي فارس --------- 90/05/01 - 21:56

آخرين جزئيات از حادثه تروريستي امروز تهران

خبرگزاري فارس: فرد ترور شده در حادثه تروريستي امروز تهران، يكي از دانشجويان برق (گرايش قدرت) دانشگاه خواجه نصيرالدين طوسي است.

به گزارش خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس عصر امروز داريوش رضايي نژاد دانشجوي فوق ليسانس برق گرايش قدرت دانشگاه خواجه نصيرالدين طوسي در مقابل درب خانه اش در خيابان بني هاشم تهران ترور شد.

در اين اقدام تروريستي همسر و كودك اين فرد نيز مصدوم شدند كه هم اينك براي مداوا به يكي از بيمارستانهاي تهران منتقل شده اند. داريوش رضايي نژاد از همكاران وزارت دفاع كشور بود.

طي ساعات گذشته برخي رسانه هاي كشور به اشتباه وي را يكي از دانشمندان هسته اي كشورمان قلمداد كرده بودند در حالي كه اخبار موثق حاكي از آن است كه فرد ترور شده جزء دانشمندان هسته اي نبوده و دانشجوي فوق ليسانس برق (گرايش قدرت) دانشگاه خواجه نصير بوده است.

رضايي نژاد سال 87 به همراه 20 نفر ديگر در دوره كارشناسي ارشد مهندسي برق (گرايش قدرت) دانشگاه خواجه نصير با دانشگاه هانور آلمان پذيرفته شده بود.

19. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 5 از 39 نخست ... 234567815 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع