صفحه 6 از 39 نخست ... 345678916 ... آخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 385

موضوع: اخبار حوادث

عضو عادی
    تشکر شده 193 بار در 56 ارسال
    [COLOR="purple"][/COLORپشیمونی سودی نداره

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Atisaz2010 از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر (6) مجيد رادمنش آواتار ها
    تشکر شده 24,885 بار در 4,797 ارسال
    شهید رضایی نژاد و فرزندش/ تصاویر

فرد كشته شده در حادثه تروريستی امروز تهران، يكی از دانشجويان برق (گرايش قدرت) دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی است.

آفتاب: فرد كشته شده در حادثه تروريستی امروز تهران، يكی از دانشجويان برق (گرايش قدرت) دانشگاه خواجه نصيرالدين طوسی است.

عصر امروز داريوش رضايی نژاد دانشجوی فوق ليسانس برق گرايش قدرت دانشگاه خواجه نصيرالدين طوسی در مقابل درب خانه اش در خيابان بنی هاشم تهران ترور شد.

در اين اقدام تروريستی همسر و كودک اين فرد نيز مصدوم شدند كه هماينک برای مداوا به يكی از بيمارستانهای تهران منتقل شدهاند.

داريوش رضايینژاد از همكاران وزارت دفاع كشور بود.

http://www.aftabnews.ir/vglfeydytw6dm0p..gwwiai,y.html
    یـــــاد خــــــدا آرامش بخش دلهــــــاست ..... کجایند مردان بی ادعـــــــا

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده اند:

اشکهای تازه عروس در آشیانه شیطان ------- ۰۲ مرداد ۱۳۹۰ - ۰۹:۲۲

شوهرم با بیان اینکه دوستانم را میشناسد و به داشتن رابطه با آنها علاقه مند است خواست تا آنها را اغفال کرده و به خانه بکشانم، باور نمیکردم چنین حرفهایی را میشنوم

وطن امروز: راز دخمه شیطان وقتی فاش شد که تازه عروس اشک ریزان به پلیس پناه برد.

این زن که بعد از ازدواج پی برده بود شوهرش یک ابلیس است نمیدانست وی و دوستانش به خاطر تجاوز به زنی در برابر دیدگان پسر خردسالش تحت تعقیب هستند.

چندی پیش تازه عروس 20 سالهای به همراه مادرش و در حالی که آشفته و گریان بود به کلانتری 12 مرند در آذربایجان شرقی رفت و پرده از سرنوشت وحشتناک خود برداشت.

این زن به افسر پرونده گفت: «من دختر بزرگ خانواده ام هستم و 2 خواهر کوچکتر دارم، پدرم راننده و مادرم خانه دار است. زمانی که به مدرسه میرفتم پسری که مکانیک بود همیشه دنبالم میآمد و مزاحم میشد. او که خانهمان را شناخته بود دست از سرم برنمیداشت تا اینکه با سماجت بازیهای خیلی زیاد من را به خودش علاقه مند کرد و این در حالی بود که پدرم به خاطر موردی به زندان افتاده بود و من احساس تنهایی میکردم».

وی افزود: «پدرم باید سالها در زندان بماند، 3 سال من و شوهرم با هم دوستی کردیم و در حالی که مادر، خواهران و پدرم مخالف بودند من با این مکانیک ازدواج کردم. پدرم مدام از زندان پیغام میفرستاد که برای ازدواج عجله نکنم، یک ماه پیش به دفترخانه ازدواج رفتیم و در آنجا اتفاقی افتاد که من با خاله، دایی و عمویم دعوا کردم. با رفتن به خانه شوهرم فهمیدم پای در خلوتگاه یک ابلیس گذاشتهام، او هرگونه رفت و آمد را برای من ممنوع کرد اما وقتی خواستهاش را شنیدم همه دنیا روی سرم خراب شد».

تازهعروس مکثی کرد و سر به زیر انداخت و گفت: «شوهرم با بیان اینکه دوستانم را میشناسد و به داشتن رابطه با آنها علاقهمند است خواست تا آنها را اغفال کرده و به خانه بکشانم، باور نمیکردم چنین حرفهایی را میشنوم، روح و روانم به هم ریخته بود. از ترس چارهای جز پذیرفتن خواستهاش نداشتم از سویی هم نزد خانوادهام و فامیلهایم شرمنده بودم.هر کدام از دوستانم یا زنانی که او انتخاب میکرد و من به خانه میکشاندم را در اختیارش قرار میدادم. او با بیشرمی حتی از صحنه اقدام شیطانیاش فیلمبرداری میکرد و همه را برای تهدید آنها در گوشی موبایلش نگه میداشت.

شوهرم مرد کثیفی است. حتی با دوستانش به شکار زنان دیگر میروند و گاهی فیلمهایش را نیز به من نشان میدهد. بعد از یک ماه دیگر تحمل نکردم و با درددل نزد مادرم تصمیم گرفتیم اینجا بیاییم و او را لو بدهم».

شبکه ابلیسها

مأموران با شنیدن داستان باورنکردنی این زن، وقتی مشخصات شوهرش را شنیدند آن را با تراژدی هولناکی که مدتی پیش برای یک زن در برابر دیدگان بچهاش رخ داده بود مقایسه کردند و دریافتند این مرد مکانیک با دوستانش یک شبکه از ابلیسها را راهاندازی کرده است و نهتنها با تجاوز به کسانیکه همسرش از روی ناچاری به خانهشان میکشاند اقدامات شیطانی انجام میدهد بلکه در خارج از خانه با دوستانش به تجاوز و تهیه فیلم سیاه اقدام میکند.

باغ متروکه

تحقیقات نشان داد که 3 ماهپیش زنی 32 ساله که یک پسر 6 ساله داشت با وضعیتی آشفته در حالی که همسر و برادرش وی را همراهی میکردند به کلانتری 12 مرند رفته و پرده از راز باغ متروکه برداشتهاند.این زن به ماموران گفته بود که مردی وی را با زور چاقو و در حالی که پسرش نیز همراهشان بود سوار خودرویش کرده و به باغ متروکهای در اطراف شهر انتقال داده و در آنجا با 2 دوستش و بیاعتنا به اینکه پسربچه شاهد صحنه تجاوز است، وی را هدف نیت شوم خود قرار دادهاند و به تهیه فیلم پرداختهاند.

وقتی ماجرای این زن به همسر مرد شیطانصفت شرح داده شد، ماموران شنیدند که وی ماجرای این تجاوز را از زبان شوهرش شنیده است در حالی که این تراژدی در هیچ جا انتشار نیافته بود.

بدین ترتیب با دستور قاضی پرونده، مرد شیطانصفت و دوستانش دستگیر شدند و با وجود اینکه مدارک کاملی از اقدامات هولناک آنها وجود دارد سکوت کرده و خود را بیگناه میدانند.بنابراین گزارش، تحقیقات در اینباره ادامه دارد و تازهعروس نیز اقدام به طلاق کرده است تا لانه شیطان را برای همیشه ترک کند.

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,516 بار در 359 ارسال
    قاتل روحالله داداشی قبل از مراسم چهلم و در محل قتل به دار آویخته میشود

روح الله داداشی قویترین مرد ایران و جهان هفته گذشته به دست فردی و بوسیله چاقو به قتل رسید و پس از این حادثه مسوولان پیگیری های خود را آغاز کردند.

طبق اخبار رسیده، مسوولان به سرعت در حال پیگیری پرونده قتل داداشی هستند و قرار است قاتل قویترین مرد ایران و جهان قبل از برگزاری مراسم چلهم وی در همان مکانی که این اتفاق رخ داد، در ملاءعام به دار آویخته شود.

علی داداشی برادر روح الله با تایید مطلب فوق به خبرنگار ورزشی برنا گفت: تمامی مسوولان در تلاش هستند تا هرچه زودتر به پرونده روح الله رسیدگی شود و من نیز از این بابت از آنها تشکر می کنم.

وی افزود: قرار است تا قبل از برگزاری مراسم چهلم برادرم، قاتلش در همان مکانی که این جنایت رخ داده، در ملاء عام به دار آویخته شود و امیدوارم این اتفاق هرچه زودتر رخ دهد.

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید کاشف از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,516 بار در 359 ارسال
    http://www.boursenews.ir/fa/pages/?cid=51630
    قاتل روح الله داداشی فعلا اعدام نمی شود
    خبرآنلاین: قاتل روح الله داداشی تا روز چهارم دی ماه که 18 سالش تکمیل شود اعدام نمی شود.

بر خلاف اخبار منتشر شده به نقل از علی داداشی که ادعا کرده قاتل برادرش تا قبل از مراسم چهلم به دار آویخته می شود اما این اتفاق تا اتمام 18 سالگی قاتلش نخواهد افتاد.

علیرضا ملا سلطانی قاتل مرحوم روح الله داداشی متولد 72/10/04 است و هنوز به سن قانونی 18 سال کامل نرسیده است.با توجه به این موضوع و اینکه در قوانین جمهوری اسلامی اعدام افرادی که 18 سال آن کامل نشده باشد ممنوع است او فعلا در زندان خواهد ماند و رای نهایی پس از کامل شدن 18 سالگی او صادر خواهد شد.

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید کاشف از ایشان تشکر کرده اند:

مسافر متروي شهر ري از مرگ حتمي نجات يافت -------- 90/05/03 - 08:37

خبرگزاري فارس: مسافر متروي شهر ري كه بر اثر ازدحام جمعيت به چاله مترو سقوط كرده بود، از مرگ حتمي نجات پيدا كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس از جنوب استان تهران، مسافر مترو با تيزهوشي پس از سقوط به چاله حركت قطار مترو از مرگ حتمي نجات يافت.
    اين گزارش حاكي است، دختر 30 سالهاي كه مسافر مترو بود بر اثر ازدحام جمعيت در ايستگاه متروي شهر ري به داخل چاله حركت قطار مترو افتاد كه خوشبختانه با سرعت عمل وي از اين حادثه نجات يافت.

جانشين پليس مترو در ارتباط با اين حادثه در گفتوگو با خبرنگاران عنوان كرد: دختر دانشجوي 30 ساله كه بر اثر ازدحام جمعيت به داخل چاله حركت قطار مترو سقوط كرده بود با سرعت عمل و اعتماد به نفس بين دو ريل قطار به حالت خوابيده قرار گرفت و با وجود اينكه قطار از روي ريل رد شد آسيبي به وي نرسيد و از مرگ حتمي نجات يافت.

رسول جمشيدي گفت: پس از عبور قطار، برق ايستگاه قطع و با تلاش مأموران مترو اين دختر دانشجو از چاله حركت قطار مترو خارج شد.
    اين دختر دانشجو توسط اورژانس ايستگاه معاينه و پس از آن در حالي كه وضعيت رضايتبخشي داشت براي اطمينان بيشتر به بيمارستان هفت تير منتقل شد

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده اند:

طراح فرار زندانیان اصفهان حین شنا دستگیر شد!

تاريخ انتشار: 3 مرداد 1390 ساعت 18:29

طراح اصلی فرار زندانیان از زندان اصفهان در جریان یك عملیات ویژه پلیسی دستگیر شد.

سردار حسن كرمی در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینكه پس از فرار شش زندانی از زندان اصفهان دستگیری این افراد در دستور كار پلیس قرار گرفت، افزود: در روند رسیدگی به این پرونده و تعیین یك تیم ویژه، یكی از زندانیان فراری در استان خوزستان شناسایی شد و با هماهنگی مقامقضایی تیم ویژهای برای دستگیری این فرد به این استان فرستاده شدند.

طراح اصلی فرار از زندان سارق مسلح بوده است

زندانیان از دیماه سال گذشته تونل حفركرده بودند

وی با بیان اینكه در یك عملیات غافلگیرانه این متهم به «بهنام ـ ع» كه در حال شنا در رودخانه دز شوشتر بود توسط پلیس دستگیر شد، افزود: زندانی فراری دستگیرشده به جرم سرقت مسلحانه به ۲۷ سال حبس محكوم شده بود كه پس از طی سه سال از محكومیت خود حدود ۲۴ روز پیش به همراه چند تن دیگر از زندانیان اقدام به فرار كرده بود.

كرمی گفت: فرد دستگیرشده طراح اصلی نقشه فرار زندانیان بوده است و مشخص شد كه حفر تونل از اول دیماه سال گذشته آغاز و سرانجام در دهم تیرماه سال جاری پایان یافته است.

به گفته فرمانده انتظامی استان اصفهان تلاش ماموران برای دستگیری پنج زندانی فراری دیگر همچنان ادامه دارد.

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده اند:

تنبیه پارسا کوچولو با آب جوش! -------- ۰۴ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۱:۵۷

در پي اعلام مرگ مغزي پارسا و انتقالش به يكي ديگر از بيمارستانهاي تهران، مادر پسرك در نخستين بازجوييها اعتراف كرد پارسا از سوي همسر موقتش شكنجه شده است.

به گزارش گروه خواندنیهای مشرق، رسيدگي به پرونده کودک آزاری پارسا از روز سهشنبه 14 تير به دنبال انتقال پيكر نيمهجان محمد پارسا – چهار ساله - به بيمارستان فياض بخش تهران در دستور كار قرار گرفت. تيم پزشكي با مشاهده آثار شكنجه و سوختگي شديد در بدن پسرك بلافاصله مأموران كلانتري 151 يافتآباد را در جريان قرار دادند. بدين ترتيب سيما – مادر پارسا – و ناپدرياش مجيد – 38 ساله – به اتهام كودكآزاري دستگير شدند. در پي اعلام مرگ مغزي پارسا و انتقالش به يكي ديگر از بيمارستانهاي تهران مادر پسرك در نخستين بازجوييها اعتراف كرد پارسا از سوي همسر موقتش شكنجه شده است.

روزنامه ایران نوشت: مجيد پس از دستگيري ابتدا منكر اتهاماتش شد اما به دنبال اعلام خبر مرگ پسرك، صبح ديروز بار ديگر تحت بازجويي قرار گرفت. متهم وقتي با مدارك و مستندات موجود در پرونده روبهرو شد چارهاي جز بيان حقيقت نديد و راز شكنجههاي هولناكش را فاش كرد.

متهم به قاضي «علي وسيله ايزد موسي» از شعبه اول دادياري دادسراي ناحيه 18 يافتآباد گفت: حدود 8 ماه قبل با سيما -مادر پارسا كوچولو- به طور اتفاقي آشنا شدم. از آنجا كه او از همسرش جدا شده و تنها و بيپناه مانده بود دلم برايش سوخت و آپارتماني در حوالي كرج برايش اجاره كرده و به او پيشنهاد ازدواج نيز دادم. من هم نزديكي همان خانه با همسر و فرزندانم زندگي ميكردم. پس از مدتي به دليل اينكه پارسا شيطنت ميكرد از سيما خواستم نگهداري از فرزندش را به پدر و مادرش بسپارد اما قبول نكرد.

درگيري و مشاجرات من و همسر موقتم بر سر مسائل مختلف ادامه داشت كه يك روز از شدت ناراحتي و به درخواست سيما پارسا را تنبيه كردم. چند روز قبل از حادثه نيز او را براي تنبيه به داخل حمام بردم و با شيلنگ كتكش زدم. سپس آب جوش را روي بدنش پاشيدم اما او تربيت نميشد. كار هم به جايي كشيده شد كه حتي همسايهها چندين بار به خاطر سر و صداي پارسا به ما تذكر دادند.

آخرين بار هم روز سهشنبه پارسا را براي تنبيه به حمام بردم و آب جوش روي بدنش ريختم اما ناگهان پسرك بيهوش شد. بنابراين با عجله او را به بيمارستان رسانديم ولي متأسفانه جان باخت. حالا هم بشدت پشيمان هستم و تقاضاي عفو و بخشش دارم! گفتني است پرونده اين جنايت هولناك به دليل عدم صلاحيت رسيدگي بزودي به دادسراي جنايي تهران ارسال خواهد شد.

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده اند:

ماجرای دختری که طعمه تنهایی اش شد

کيوان پس از آن که به خواسته هاي پليد خود رسيد با توسل به زور و تهديد وادارم کرد تا با دو پسر ديگر نيز ارتباط برقرار کنم و ... .او حتي چندين بار تهديدم کرد که اگر به او پول و طلا ندهم آبرويم را خواهد برد و به همين راحتي مرا رواني کرده است

خراسان: پدر و مادرم عاشق پول هستند و تمام وقت خود را صرف کار بيرون از خانه مي کنند تا پول بيشتري دربياورند. من يک سال قبل با دختر خاله يکي از هم کلاسي هايم آشنا شدم و چون خيلي تنها بودم دوستي ما زودتر از آن چيزي که فکرش را بکنيد عاطفي و صميمانه شد.

«ژيلا» دختر خوش سر و زباني بود و با شيرين کاري هايي که داشت جاي خالي پدر و مادرم را در خانه پر کرد او هر روز به ديدنم مي آمد و ما با هم حرف مي زديم و درد دل مي کرديم.

ژيلا يک روز پسر مورد علاقه اش را نيز به خانه ما آورد و ديدار با اين پسر جوان باعث شد تا از طريق او با کيوان که يکي از دوستان آن پسر بود آشنا شوم.

دختر جوان در مرکز مشاوره پليس خراسان رضوي افزود: متاسفانه من تحت تاثير حرف هاي «ژيلا» و دوست پسرش با کيوان ارتباط برقرار کردم و متاسفانه در اثر اين ارتباط شوم، پسري که ادعا مي کرد خيلي دوستم دارد و رابطه ما بايد در حد يک ملاقات و خيلي رسمي باشد مرا اغفال کرد و مورد سوء استفاده قرار داد.

کيوان پس از آن که به خواسته هاي پليد خود رسيد با توسل به زور و تهديد وادارم کرد تا با دو پسر ديگر نيز ارتباط برقرار کنم و ... .او حتي چندين بار تهديدم کرد که اگر به او پول و طلا ندهم آبرويم را خواهد برد و به همين راحتي مرا رواني کرده است.

من در اين مدت نتوانسته ام به پدر و مادرم چيزي بگويم و درد دل کنم و تصميم گرفتم مشکلم را از طريق قانوني پيگيري کنم. اي کاش با والدينم دوست بودم و همديگر را درک مي کرديم. من از تمام پدران و مادران خواهش مي کنم با فرزندان خود دوست و رفيق باشند و در کنار نيازهاي مالي آن ها، به خواسته ها و نيازهاي روحي و عاطفي آن ها نيز توجه داشته باشند.

همچنين از دختران جواني که اين ماجرا را خوانده اند نيز مي خواهم حواس خود را جمع کنند چون حرف هايي که دخترها و پسرها در زمان برقراري ارتباط در روزهاي اول به همديگر مي زنند خيلي رويايي و قشنگ است اما روز آخر با گريه، اندوه و تاسف همراه خواهد بود و بي رو دربايستي بگويم به قول معروف کسي که خربزه مي خورد بايد پاي لرز آن هم بنشيند.

يادآوري مي شود با پيگيري هاي به عمل آمده، تحقيقات پليسي در اين رابطه آغاز شد و ماموران کلانتري خواجه ربيع مشهد ۳ متهم اين پرونده را شناسايي و دستگير کردند.متهمان با تشکيل پرونده براي رسيدن به سزاي عمل خود به مراجع قضايي معرفي شده اند.

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده اند:

بخشي از خياباني در محدوده ميدان ونك ساعتي پيش نشست كرد + عکس
    تهران - بخشي از خيابان هرمز ستاري در محدوده ميدان ونك در شمال تهران ساعتي پيش نشست كرد.

به گزارش روز سه شنبه خبرنگار ايرنا، با نشست زمين در اين خيابان گودالي در سطح معبر به عمق 8 متر در ابعاد 2 در 2 ايجاد شده است.
    به گفته شاهدان عيني دراين حادثه خوشبختانه به كسي آسيب نرسيده است .

بواسطه اين حادثه ، ترافيك در خيابان وليعصر و خيابان هاي همجوار در محدوده ميدان ونك سنگين است و تردد خودروها عملا متوقف شده است.
    عوامل شهرداري ،پليس راهور و آتش نشاني در محل حضور دارند.

مسئولان مترو گفتند كه حادثه رخ داده ارتباطي با عمليات مترو دراين منطقه ندارد . آنها گفتند كه خط مترو در اين منطقه فاصله زيادي با محل حادثه دارد .

مدير روابط عمومي سازمان آتش نشاني تهران نيز تاييد كرد كه دراين حادثه خوشبختانه به كسي آسيب نرسيده است .

مامورين نهادهاي شهري در تلاش براي رفع مشكل بوجود آمده و عادي سازي ترافيك در منطقه هستند.

http://khabarfarsi.com/ext/841375

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 6 از 39 نخست ... 345678916 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع