صفحه 8 از 39 نخست ... 56789101118 ... آخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 385

موضوع: اخبار حوادث

عضو عادی
    تشکر شده 531 بار در 84 ارسال
    ماجرای تکان دهنده روح الله داداشی و دختر جوراب فروش!
    روحالله شهرت و محبوبیتش را نه فقط به خاطر مدالهای طلایی رنگش، که به خاطر کمکهایش به نیازمان به دست آورده بود؛ کمکهایی که هیچک... آنها را نفهمید و او بدون آنکه حتی به برادرش که نزدیکترین کسش بود بگوید؛ آنها را انجام داده است. علی داداشی در این مورد میگوید: «دختر خانمی از یکی از شهرهای شمالی کشور آمده بود و در مراسم روحالله شرکت کرد. او خیلی اصرار داشت مرا ببیند، وقتی با هم روبهرو شدیم گفت شما مرا میشناسید؟ هرچه فکر کردم او را به خاطر نیاوردم .او به من گفت 10 سال قبل شما یک مغازه مشاوره داشتید. من آن زمان یک دختربچه دستفروش بودم که هر از گاهی به مغازه شما میآمدم و شما از من جواب میخریدید، برادرتان یک روز از من جوراب خرید. وقتی جوراب را به او دادم،از من پرسید کلاس چند هستم؟ اما من همان سال به خاطر فقر مالی خانواده ام ترک تحصیل کرده بودم. او وقتی قصه زندگیام را شنید کاری کرد که زندگی مرا تغییر داد. او گفت تو به کارت ادامه بده اما درست را رها نکن.من هزینه تحصیلت را میدهم.
    الان من سال دوم دانشگاه هستم و تا به حال تمام هزینهها و مخارج تحصیلی من را برادرتان داده است. وقتی در روزنامه خبر مرگ او را خواندم احساس کردم دنیا به آخر رسیده است. من حامیام را برای همیشه از دست دادهام. اگر او نبود شاید زندگیام طور دیگری رقم میخورد و معلوم نبود چه سرنوشت شومی در انتظار من بود. اما او هدیهای به من داد که هرگز نمیتوانم آن را فراموش کنم. او به من زندگی داد.
    دختر جورابفروش تنها کسی نبود که روحالله به او کمک کرده بود او هفتهای یکبار به کهریزک میرفت و ماهانه مبلغی را به بهزیستی و سالمندان کهریزک پرداخت میکرد. او حتی جایزه یکی از مسابقاتش را به خانوادهای بخشید که وضعیت مالی بدی داشتند و دخترشان دیالیز میشد». علی داداشی، برادر مرحوم؛ حالا بلند هقهق میزند و گریه میکند

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mrt1364 از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر (6) مجيد رادمنش آواتار ها
    تشکر شده 24,882 بار در 4,797 ارسال
    ۱۲ مرداد ۱۳۹۰ - ۲۱:۲۹

دستگیر شدگان پارک آب و آتش در تلویزیون

عصرایران - بخش خبری "بیست و سی" سیما ، در برنامه چهارشنبه شب خود ، تعدادی از دختران و پسرانی که در ماجرای آب بازی پارک آب و آتش توسط پلیس دستگیر شده بودند را نشان داد در حالی که رویشان به دیوار بود و چهره هایشان دیده نمی شد.

این افراد در جملات کوتاهی مانند این که در فیس بوک با هم قرار گذاشته بودند به این پارک بیایند یا شادی کارشان زیاد بود در این باره حرف زدند.

همچنین سردار روزبهانی ، فرمانده پلیس امنیت اخلاقی نیز در گفت و گو با خبرنگار صدا و سیما ، این افراد را هنجار شکن دانست و گفت که با هماهنگی به عمل آمده با قوه قضاییه ، با این افراد برخورد شدیدی خواهد شد.

( خواندن نظرات خوانندگان نیز نسبت به این خبر خالی از لطف نیست )

http://www.asriran.com/fa/news/17563...لویزیون
    یـــــاد خــــــدا آرامش بخش دلهــــــاست ..... کجایند مردان بی ادعـــــــا

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده اند:

دانستنيهاي انتظامي خانواده

هنگام مراجعه مأموران ناجا از آنان كارت شناسايي بخواهيد

خبرگزاري فارس: هنگام مراجعه مأموران دولتي خصوصاً مأموران انتظامي براي احراز هويت از آنان كارت شناسايي بخواهيد.

به گزارش خبرنگار انتظامي فارس، يكي از شيوههايي كه سارقان حرفهاي در جهت نيل به اهداف شوم خود برميگزينند و متأسفانه به علت عدم آگاهي خانوادهها و شهروندان در پارهاي موارد موفق به انجام نيات پليد خود نيز شدهاند اين است كه تحت عنوان و يا پوشش مأموران انتظامي به صورت اكيپهاي دو يا سه نفره حتي با پوشيدن لباس نيروي انتظامي و همراه داشتن اسلحه و بيسيم واقعي و يا قلابي، كارت جعلي و حتي به كارگيري اصطلاحات انتظامي، تقاضاي ورود به منزل و بازرسي از آن را ميكنند.

به محض گشوده شدن در منزل و ورود آنان به داخل منزل، از نظر شيوه عملكرد به 3 گروه تقسيم ميشوند:

گروه اول بلافاصله با جمع كردن همه اعضاي خانواده در يك اطاق و بستن دست و پاي آنان توأم با تهديد اقدام به سرقت اشياء قيمتي و طلاجات و وجه نقد و غيره كرده و محل را ترك ميكنند.

گروه دوم با عاديسازي لازم همچنان به عنوان مأموران انتظامي اقدام به بازرسي از منزل كرده و سعي ميكنند اشياء و مواد ممنوعه را به رخ كشيده و با تهديد نسبت به پروندهسازي و غيره اقدام به اخاذي كنند.

گروه سوم كماكان با عاديسازي لازم همچون مأموران انتظامي از همه قسمتهاي منزل بازرسي و در خاتمه با تنظيم صورتجلسه صوري و اخذ امضاء كتبي مبني بر اينكه مواد و اشياء ممنوعهاي كشف نشده و بازرسي بدون اتفاق سويي خاتمه پذيرفته محل را ترك ميكنند؛ صاحبخانه در بازديد بعدي متوجه ميشود كه برخي از اشياء قيمتي و مقدار و يا كل طلاجات و وجه نقد را با خود برده و در واقع سرقت كردهاند.

اما براي وقوع از چنين جرائمي رعايت كردن برخي از نكات زير الزامي است

هنگام مراجعه مأموران دولتي خصوصاً مأموران انتظامي براي احراز هويت از آنان كارت شناسايي بخواهيد

1- خانواده و شهروندان محترم، شماره تلفن كلانتريها را همواره به خاطر داشته باشند تا در مواقع ضروري بتوانند بدون وقفه با مراكز فوق تماس حاصل كنند.

2- از ورود افراد فوق تا شناسايي كامل و هماهنگي با كلانتري محل به داخل منزل جلوگيري كنيد.

3- به كليه مأموران انتظامي ابلاغ شده در رابطه با بازرسي منزل و اجراي حكم و اجراي نيابت قضايي حتماً با هماهنگي و حضور نمايندهاي از كلانتري اقدام كنند.

4- چنانچه هويت مأمورين براي خانوادهها احراز شد مقتضي است به سرپرست آنها تكليف كنند تا مسئولين كلانتري محل نيز در جريان امر قرار بگيرند.

5- در صورت وقوع جرم سعي كنيد مشخصات ظاهري سارقان شامل سن، چاق يا لاغر بودن، وضعيت لباس و علائم مشخصه و لهجه و گفتوگوهاي آنان را دقيقاً به خاطر سپرده به كلانتري محل مراجعه و شرح واقعه را بازگو كنيد.

6- از ارائه هرگونه اطلاعات در زمينه نگهداري وجه نقد و زيورآلات و اشياء قيمتي در منزل به افراد غير قابل اطمينان امتناع كنيد.

7- حتيالامكان سعي كنيد اشياء گران قيمت و زيورآلات و وجه نقد خود را در جاهاي مختلف منزل جاسازي و نگهداري كنيد.

8- به فرزندان خود بياموزيد، در مواقعي كه در منزل تنها هستند و والدين آنها حضور ندارند اطلاعات صحيح به مكالمات تلفني ارائه نكنند.

9- در صورت سؤال آنان مبني بر اينكه والدين شما چه ساعتي به منزل مراجعه ميكنند حداقل زمان را اعلام كرده و يا پاسخ دهند به ما گفتهاند سريعاً به منزل مراجعت خواهيم كرد.

10- در صورت برخورد با موارد مشكوك علاوه بر تماس با كلانتري محل، همسايگان مورد اعتماد خود را نيز با خبر سازيد.

11- در صورتي كه افراد فوق محل را ترك كردند مشخصات ظاهري آنان و شماره خودرو و رنگ و مدل و ساير مشخصات آن را يادداشت و به مأمورين انتظامي ارائه كنيد.

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    تشکر شده 59,939 بار در 5,248 ارسال
    ایران جائیست که برای اسید پاش بخشش و برای آب پاش مجازات می طلبند!
    to continue, please follow me on my page

8. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

آفتاب: اولین جلسه رسیدگی به پرونده قتل مرحوم داداشی در حالی برگزار شد كه متهم مدعی شد وی را نمیشناخته و خانواده مقتول نیز خواهان قصاص متهمان در محل وقوع جنایت شدند.

در این جلسه كه با حضور پنج قاضی و مستشار برگزار شد؛ قاضی رنجبر ریاست دادگاه را برعهده داشته و قضات مازنی، بصیرنیا، موسویان و عبدی نیز دراین جلسه حضور داشتند.

در ابتدای این جلسه رضوان منش نماینده دادستان و نماینده مدعیالعموم با ارائه متن كیفر خواست خواهان قصاص متهمان در محل وقوع جنایت شد.

همچنین متهم ردیف اول ضمن دفاع از خود به بیان اینكه قصد كشتن روحالله داداشی را نداشته پرداخت و مدعی شد: اصلا وی را نمیشناختم.

این متهم در اظهارات اولیه خود تقاضای عفو نكرد.

اسماعیل صدری وكیل مدافع متهم ضمن دفاع از وی با استناد به اینكه متهم در دیماه به 18 سالگی میرسد در خواست عفو متهم را تفهیم كرد.

گفتنی است در حین رسیدگی به این پرونده داریوش اصلانی "مضروب" كه قبلاً از سوی متهمان مورد زورگیری و ضربوشتم قرار گرفته بود نیز نسبت به اعلام شكایت از متهمین اقدام كرد.

در این جلسه همچنین علاوه بر طرح ادعاهای متهم و دفاع وكیل مدافع وی، آزادبخت وكیل خانواده مرحوم داداشی به عنوان شاكی پرونده خواهان صدور حكم اشد مجازات برای قصاص متهمان شدند.

علی داداشی برادر مرحوم داداشی با بیان اینكه قصاص كمترین مجازات برای این متهمان است، گفت: گذشت و روح جوانمردی در همه جا نمیتواند تعیین كننده سرنوشت باشد و از اینرو درخواست اشد مجازات برای مهتمان را دارم.

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده اند:

خانه نواب صفوی را آتش زدند/ عکس

یکشنبه 16 مرداد 1390 - 01:40:08

چند رسانهای - خانه نواب صفوی که به شماره 12124 در سال 1384 به ثبت فهرست آثار ملی رسیده بود در آتش سوخت.به گفته یکی از ساکنان محل چند روز پیش شب هنگام افرادی ناشناس وارد ساختمان شده و خانه را به آتش کشیدند که با حضور به موقع مأموران آتش نشانی این حریق خنثی شد اما در این اتفاق در و پنجره های گره چینی بنا به کلی از میان رفت و تزئینات اطراف حیاط و دو اتاق سه دری آن در آتش سوخت.

حال تنها یاد و خاطره ازاین خانه تاریخی برجای مانده و میتوان تنها از خانه نواب صفوی به عنوان یکی از آنچه که قبلا در اصفهان بوده یاد کرد.

خانه تاریخی "نواب صفوی" در اصفهان گذری 400 ساله را طی کرده بود.

http://www.khabaronline.ir/news-166444.aspx

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده اند:

كشف بي سابقه محموله 9 تني مواد مخدر + عکس ------ دوشنبه 17 مرداد 1390

معاون وزير كشور گفت كه 9 تن مواد مخدر توسط ماموران نيروي انتظامي در مسير بم - كرمان كشف شد.

علي عبدالهي معاون امنيتي و انتظامي وزير كشور در گفت وگو با «فارس»، با اعلام خبر كشف 9 تن مواد مخدر براي اولين بار توسط ماموران نيروي انتظامي در مسير بم- كرمان گفت كه ماموران نيروي انتظامي به خاطر اشراف اطلاعاتي خوب، موفق شدند يك محموله بسيار بزرگ مواد مخدر كه در يك كانتينر جاسازي شده بود را كشف كنند.

http://www.jamejamonline.ir/pics.asp...m=100850862893

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده اند:

بانک مرکزی به دارندگان کارت بانکی هشدار شد

تهران:۱۷:۳۳ , ۱۳۹۰/۰۵/۱۷

بانک مرکزی به دارندگان کارت بانکی هشدار شد که تحت هیچ شرایطی نباید اطلاعات محرمانه کارتی خود را در اختیار شخص دیگری قرار دهند.

به گزارش خبرگزاری مهر، روابط عمومی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: اخیراً در روشی جدید و از طریق ارسال پیامک، افراد سودجو نسبت به سوءاستفاده از حساب برخی افراد اقدام می کنند؛ بدین ترتیب که با ارسال پیامک و وعده واریز وجوهی به عنوان جایزه (برای مثال : جایزه قرعه کشی در طرح پرداخت الکترونیکی قبوض تلفن همراه اول و ...) درخواست دریافت اطلاعات محرمانه مربوط به کارت اشخاص مانند رمز دوم، کد اعتبارسنجی (cvv2) و تاریخ انقضای کارت را مطرح مینمایند.

لذا به کلیه هموطنان توصیه می شود که هیچ بانک، موسسه یا شرکتی برای واریز وجه به حساب افراد، نیازی به اطلاعات محرمانه (به ویژه اطلاعات فوق) نداشته و دارندگان کارت نباید تحت هیچ شرایطی اطلاعات محرمانه فوق را در اختیار شخص دیگری قرار دهند. در غیراین صورت مسئولیت عواقب ناشی از سوءاستفاده از اطلاعات و برداشت غیرمجاز بر عهده دارنده کارت خواهد بود.

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده اند:

به نام خدا و باسلام - من یکی ازپرسنل شرکت فولاد کاویان هستم . می خواهم یک خبری به شما بدهم.

حوضچه ای درشرکت فولاد کاویان وجود دارد که 9 تن ازهمکاران ما را هر روزسه نفر به داخل آن می فرستند تا لجن هایی که باعث گرفتگی مسیر دفع فاضلاب شده را بیرون بکشند. تمام وسائل وتجهیزاتی که به آنهاداده می شود چکمه و دستکش است. این افراد باید درعمق 8 متر که 3 متراول دهانه باز و بدون آب و لجن و در 5 متر بقیه لجن همراه روغن صنعتی و گازمتان است کار کنند.

آنها اغلب هیچ اطلاعی از فشار و مقدار آب و لجن متراکم شده در سرتاسر لوله ندارند. لوله هائی که ازهمه شرکت جمع شده وبه این نقطه میرسد وهمچنین ازخطرمرگی که گازمتان میتواند برایشان ایجاد کند.

به دستور و تهدید رئیس خدمات هرکس نخواهد کاری که آنها می گویند انجام دهد اخراجش می کنند و یک وانت بیکار جدید می آورند و جایگزین اخراجی ها می کنند.

چند روز پیش بعد از تخلیه تمام لجن ها و روغن های درون حوضچه یکباره دهانه لوله ورودی به حوضچه با فشار گازمتان بازشد و نفر نشسته بنام سعیدخانی پور قبل از اینکه آب و لجن ها حوضچه را پرکند بدلیل گازگرفتگی هنگام فراراز داخل حوضچه بیهوش شده و به داخل حوضچه سقوط کرد و خفه شد. نفرسوم که در ورودی دهانه سه متری بود بیهوش شد و به اغما رفت.

مقصراصلی سلسله مراتب شرکت فولادکاویان است که برای کم کردن هزینه های شرکت و پرکردن جیب رسول سلیمی نمین که 4 شرکت فولاد اهدائی دولت را با قیمت مفت صاحب شده است.

یکی ازبستگان سعید خانی پور که درحال فیلم گرفتن با موبایل بود مورد سوال حراست قرار گرفت. حراستی ها گفتند فیلم می گیری و فردا می رود در اینترنت. او هم گفت: اینهمه کشتید و زدید عکس و فیلمش هم رفت توی اینترنت کسی کاری با شما کرد؟ با این جواب آنها تمام موبایل ها را جمع کردند.

خواهش و التماس می کنم برای خوشحالی دل ما کارگران شرکت فولادکاویان و به حکم انسانیت، علیرغم گذشت زمان به هرشکل که میتوانید این خبر را منتشر کنید.

( از نظرات بینندگان بورس نیوز )

http://boursenews.ir/fa/pages/?cid=30402
    ویرایش توسط مجيد رادمنش : 2011/08/08 در ساعت 21:49

18. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال meysam آواتار ها
    تشکر شده 558 بار در 131 ارسال
    نمی دونم چه بنویسم و آیا جای این مطلب اینجا فقط بگم دوستان دعا یادتون نره بخصوص برای صبا خانم :

صبا" دیگر نمی وزد/ پدری که برای درمان فرزندش کلیه فروخت
    شیراز - خبرگزاری مهر: "صبا" دیگر نمی وزد، دیگر با شادیهای کودکانه اش خنکای نسیمی نیست که روح پدر و مادرش را جلا ببخشد، او امروز روی تخت خوابیده و خیره به روبه رویش می نگرد، برای صبا خیلی زود است که در کودکی تخت نشین بیماری شود، خیلی زود است..
    http://www.mehrnews.com/fa/NewsDetai...NewsID=1376448
    http://www.mehrnews.com/fa/newsdetai...NewsID=1377154

20. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید meysam از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 8 از 39 نخست ... 56789101118 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع