صفحه 1 از 39 123411 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 385

موضوع: اخبار حوادث

مدیر (6) مجيد رادمنش آواتار ها
    تشکر شده 24,882 بار در 4,797 ارسال

Exclamation اخبار حوادث

کرج – ‘ روح الله داداشی’ قوی ترین مرد ایران شنبه شب در یک نزاع خیابانی با ضربات چاقو به قتل رسید

یه گزارش خبرنگار ایرنا ، پیکر زخمی داداشی پس از درگیری توسط نیروهای امدادی به بیمارستان شهید مدنی جهانشهر کرج منتقل و در بخش سی پی سی آر بستری شد، اما به دلیل شدت جراحات وارده فوت کرد.

براساس گزارش های رسیده ، ضربات چاقو به گلو و سینه داداشی وارد شده است.

روح الله داداشی یکی از قوی ترین مردان ایران شب گذشته بر اثر هجوم عده ای ناشناس به خودروی وی و مجروح کردن او از ناحیه قلب و شکم به قتل رسید

روح الله داداشی یکی از قوی ترین مردان ایران شب گذشته بعد از برگزاری جشن نیمه شعبان که توسط یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در کرج برگزار شده بود هنگامی که قصد عزیمت به منزل را داشته در نزدیکی منزل مورد هجوم حمله فرد ناشناس قرار گرفته و از ناحیه قلب و شکم مجروح شده و جان خود را از دست می دهد.

گفته می شود مهاجمین سه تا چهار نفر بودند که در خیابان کوکب مقابل خودروی وی را که یکی از خبرنگاران کرجی نیز با وی همراه بوده است را گرفته و بعد از مضروب کردن روح الله داداشی به سرعت با خودرویی که در اختیار داشته اند از محل دور می شوند.

http://www.toppatogh.com/خبر-قتل-روح-الله-داداشي/
    ویرایش توسط مجيد رادمنش : 2011/07/17 در ساعت 18:29
    یـــــاد خــــــدا آرامش بخش دلهــــــاست ..... کجایند مردان بی ادعـــــــا

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده اند:

دادگستري استان هرمزگان خبر داد:
    اعدام داماد متجاوز

جام جم آنلاين: با حکم شعبه اول دادگاه کيفري استان هرمزگان و تائيد شعبه 32 ديوانعالي کشور و تنفيذ آن توسط رييس قوه قضائيه عامل جنايت کودک 5 ساله به دار مجازات آويخته شد.

به گزارش ايسنا و به نقل از روابط عمومي دادگستري استان هرمزگان، اين قتل که در روستايي از توابع بندرعباس رخ داده بود با پيگيري بازپرس ويژه قتل و مامورين آگاهي عامل جنايت دستگير و به دار مجازات آويخته شد.

«ق.ک» قاتل اين پرونده در بازجويي اوليه به بزه ارتکابي خود اعتراف کرد که مقتوله را به نام «ز.ح» خواهر خانمم را به بهانه بردن نزد همسرم او را از مادر خانم خود در روستايي از توابع شهرستان ميناب گرفتم و به يکي از باغات ليمو در روستايي از توابع شهرستان بندرعباس برده و پس از آزار و اذيت مقتوله از هوش رفت که ازترس وي را داخل گوني پيچيده و در کنار يکي از درختان ليمو دفن کردم.

پس از صدور حکم در دادگاه کيفري استان و تائيد شعبه32 ديوان عالي کشور و تنفيذ آن توسط رييس قوه قضائيه سحرگاه روز چهارشنبه هفته گذشته در محل زندان مرکزي بندرعباس به دار مجازات آويخته شد.

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده اند:

نهي از منكر بار ديگر به قيمت جان تمام شد؛
    تيغ اشرار روي شاهرگ طلبه جوان در بلوار پروين

خبرگزاري فارس: يكي از دوستان علي خليلي طلبه جوان ناهي از منكر به خبرنگار فارس گفت: طلبه جوان به همراه دوستانش از سوي اراذل و اوباش كه حدود 6 نفر بودند مورد حمله قرار گرفت و از ناحيه شاهرگ به شدت زخمي شد.

به گزارش خبرنگار حوادث فارس، نيمه شب گذشته راكبان يك خودروي پرايد قصد آزار و اذيت چند خانم جوان با ظاهر و پوشش معمولي در چهارراه سيدالشهدا واقع در بلوار پروين (تهرانپارس) را داشتند كه با اعتراض چند نفر از جوانان محل كه از هيئت عازم منزل بودند، درگيري آغاز شد.

در جريان اين درگيري، يك طلبه جوان كه به همراه دو نوجوان به رفتار ناشايست راكبان خودروي پرايد و موتورسيكلتي كه همراه آنها بود، اعتراض كرد، از سوي يكي از راكبان پرايد و از ناحيه شاهرگ گردن مورد اصابت چاقو قرار گرفت.

يكي از دوستان اين طلبه جوان به خبرنگار فارس گفت: اين طلبه جوان به همراه دوستانش از سوي اين افراد كه حدود 6 نفر بودند مورد حمله قرار گرفت كه وي از ناحيه شاهرگ به شدت زخمي شد.

وي با بيان اينكه بعد از انتقال به بيمارستان عرفان، ساعت 5 صبح مورد جراحي قرار گرفت گفت: در حال حاضر اين طلبه بيهوش است اما به گفته پزشكان احتمال دارد به خاطر خونريزي شديد و نرسيدن خون به مغز دچار ضايعه مغزي شود.

اين فرد آگاه درباره شناسايي عاملان اين حادثه گفت: شماره پلاك خودروي عاملان شناسايي شده است.

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده اند:

يكي از دوستان علي خليلي در گفتوگو با فارس خبر داد:
    خودداري 14 بيمارستان از پذيرش طلبه ناهي از منكر

خبرگزاري فارس: يكي از دوستان طلبه اي كه شب گذشته مورد حمله افراد شرور قرار گرفته، گفت: 14 بيمارستان از پذيرش وي خودداري كرده و بيمارستان آخر پذيرش وي را منوط به واريز 6 ميليون تومان وجه نقد كرد.

به گزارش خبرنگار حوادث فارس، يكي از دوستان علي خليلي، طلبه جواني كه شب گذشته در پي برخورد با افراد شروري كه قصد مزاحمت و آزار و اذيت چند زن در بلوار پروين را داشتند از ناحيه گردن مورد جراحت شديد واقع شد، اظهار داشت: همراهان و حاضران در صحنه بعد از متواري شدن افراد شرور، وي را به چند بيمارستان بردند كه 14 بيمارستان از پذيرش وي خودداري كردند.

وي ادامه داد: بيمارستانهاي رسول اكرم(ص)، امام حسين(ع)، شهداي تجريش، امام سجاد(ع) ، بقيهالله ، تهران كلينيك ، سينا ، ميلاد ، الغدير، طالقاني ، لاله، امام خميني، جماران و پارسيان از پذيرش اين طلبه جوان خودداري و علت اين كار را حال وخيم وي عنوان كردند.

اين فرد مطلع گفت: در نهايت همراهان خليلي، او را به بيمارستان خصوصي عرفان بردند كه مسئولان اين بيمارستان هم پذيرش وي را منوط به واريز مبلغ 6 ميليون تومان وجه نقد كرده و سرانجام با واريز 5 ميليون تومان او را پذيرش كردند.

به گفته اين شخص در حال حاضر علي خليلي وضعيت نيمههوشيار دارد.

گفتني است اين حادثه و مجروح شدن اين طلبه جوان در يكي از شرقيترين مناطق تهران بوده و اين در حالي است كه وي بعد از خودداري 14 بيمارستان، در بيمارستاني در غرب تهران پذيرش شده است.
    ویرایش توسط مجيد رادمنش : 2011/07/17 در ساعت 19:20

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده اند:

اعدام قاتل برادر كرزی در ملأعام (عکس + 18)

قاتل برای مدت ۲۰ دقیقه در شهر قندهار، شهری كه ترور در آن انجام شده بود به دار آویخته شد و سپس جسدش از منطقه خارج شد

جهان:شخصی كه "احمد ولی كرزی"، برادر رئیس جمهوری افغانستان را به قتل رسانده بود، در ملاء عام به دار آویخته شد. این فرد هم قبیله كرزی بوده و به مدت هفت سال با او همكاری داشته است. وی روز سه شنبه احمد ولی كرزی، برادر رئیس جمهور افغانستان را به قتل رسانده بود.

قاتل برای مدت ۲۰ دقیقه در شهر قندهار، شهری كه ترور در آن انجام شده بود به دار آویخته شد و سپس جسدش از منطقه خارج شد.

در مراسم تشییع احمد ولی كرزی، حامد كرزی، رئیس جمهور این كشور و برادر شخص مقتول نیز حضور داشت و هزاران نفر دیگر كه دیلیمیل از آنها به عنوان سیل جمعیت یاد كرده است، شركت داشتند.

كرزی در یك كنفرانس خبری اظهار داشت: "كشتن كار ساده ای است اما مرد واقعی كسی است كه بتواند جان دیگران را نجات دهد."

گفتنی است در حین برگزاری یك مراسم برای بزرگداشت برادر كرزی در قندهار، یك حمله انتحاری انجام شد كه دستكم سه نفر در آن جان خود را از دست دادند. "رئیس شورای علمای قندهار" در میان مقتولین این عملیات تروریستی بود.

G]

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده اند:

ملی پوش زن در دریاچه سد ارومیه ناپدید شد
    تاريخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۰ - ۲۰:۰۴

یكی از بانوان ملی پوش قایقرانی به علت واژگونی قایق خود در سد شهر چایی ارومیه جان خود را از دست داد.

ایسنا: "زهرا فرجی" قایقران ملی پوش آذربایجان غربی جمعه به همراه یكی دیگر از هم تیمی های خود " رویا عباسی" در اثر واژگونی یك دستگاه جت اسكی در سد شهر چایی ارومیه دچار حادثه شدند كه در این سانحه، رویا عباسی با كمك مردم بومی منطقهی سیلوانا توانست نجات پیدا كند اما به رغم جستجوها هنوز پیكر "زهرا فرجی" پیدا نشده است.

بلافاصله بعد از این حادثه با هماهنگی های به عمل آمده اكیپ های امداد و نجات، هلال احمر، آتش نشانی، اورژانس، نیروی انتظامی، هیئت نجات غریق و قایقرانی استان، فرمانداری، بخشداری سیلوانا و ستاد مدیریت بحران استان و اداره كل تربیت بدنی در محل وقوع حادثه حاضر شده و از ظهر جمعه تاكنون بدون وقفه به جستجوی خود ادامه داده اند.

براساس اعلام مسوولان مرتبط، وقوع این حادثه در جریان تمرینات تیم ملی و باشگاهی نبوده است.

آخرین پیگیری های ایسنا نشان می دهد، اثری از بانوی ملی پوش غرق شده نیست و مدیر كل تربیت بدنی آذربایجان غربی اكیپ غواصی از ستاد مدیریت بحران آذربایجان شرقی جهت كمك برای پیدا كردن "زهرا فرجی" درخواست كرده است.

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده اند:

روزی که قویترین مرد جهان میهمان برنا بود
    داداشی: به خاطر کشورم پیشنهاد مالزی را نپذیرفتم

قوی ترین مرد جهان گفت: من خودم را قوی ترین مرد جهان نمی دانم و هر فردی که در رشته های مختلف ورزشی قهرمانی کسب می کند قوی ترین مرد است.

هنگامی که نام قویترین مردم جهان به زبان می آید، همه فکر می کنند با فردی خشن و بداخلاق روبرو می شوند اما قوی ترین مرد جهان بسیار آرام و مهربان است.

قوی ترین مرد جهان شب گذشته به شکل مشکوکی به قتل رسید تا همگان از شنیدن این خبر شوکه شوند.

روح الله داداشی قویترین مرد ایران و جهان چندی پیش در خبرگزاری برنا حاضر شد و گفت وگوی وی نیز روی خروجی خبرگزاری قرار گرفت. به بهانه درگذشت داداشی گفت وگوی وی را مجددا روی خبرگزاری قرار دادیم.

داداشی که عنوان قویترین مرد جهان را به خود اختصاص داده بود در همین خصوص گفت: خود را قوی ترین مرد جهان نمی داند و خوشحال است که چنین عنوانی را از آن کشورش ایران کرده است.

متن کامل گفتگوی روح الله داداشی را در زیر می خوانید:

در مسابقات جهانی شرکت می کنم

ایرانی ها در رشته قوی ترین مردان واقعا قوی هستند و 10 نفر اول کشورمان اگر در مسابقات مختلف جهانی شرکت کنند، قطعا فینالیست خواهند شد.

بچه های ما از سطح خودشون خبر ندارند و خارجی ها را برای خود غول می کنند، چرا که در تورنمنت های برون مرزی شرکت نکرده اند و البته ما هم حریفان را بزرگ می کردیم. البته مسوولان رایزنی هایی را انجام داده اند و قرار است با انجمن های خارجی تعامل داشته باشند و از ایران نیز در مسابقات جهانی نماینده حضور داشته باشد که اگر چنین اتفاقی رخ دهد، و از من هم دعوت به عمل آید قطعا به رقابت با حریفان جهانی می پردازم.

حس رقابت، ایرانی ها را بهترین کرده است

ایرانی ها بهترین هستند به دلیل اینکه حس رقابت بالایی دارند. رقابت نزدیک است و "کرکری" به وجود آمده و هر فردی که تمرین می کند قصد دارد رکورد رقیبش را بزند. به همین دلیل در ایران آیتم ها بسیار سنگین برگزار می شود و خارجی ها هرگز فکر نمی کنند که ایرانی ها در این سطح باشند. حس رقابت باعث شده تا ایرانی ها پیشرفت زیادی کنند و این مسأله را خارجی ها هم به زبان آوردند. در مراسم اختتامیه رادزیکفسکی لهستانی به من گفت چرا شما که اینقدر خوب هستید در جهان شرکت نمی کنید و این برای من بسیار خوشحال کننده بود.

حواشی احتمالی نمی گذارد مسابقات در تهران برگزار شود

مسابقات قوی ترین مردان را به دلیل آب و هوا در قشم یا کیش برگزار می کنند. البته حواشی احتمالی این مسابقات نیز باعث شده تا مسوولان نتوانند این پیکارها را در شهرهایی همچون تهران یا اصفهان و ... برگزار کنند. چرا که خانواده ها و دوستان و طرفداران ورزشکاران برای تماشا به مسابقات می آیند و احتمال درگیری و حواشی به وجود می آید به همین دلیل مسابقات را در شهرهای دیگر برگزار می کنند.

نزدیک به 20 میلیون تومان برای هر مسابقه خرج می کنم

ورزشکاران اگر از لحاظ مالی حمایت شوند هیچ مشکلی ندارند. تنها دغدغه ورزشکاران مسایل مالی است و اگر آن برطرف شود، یک ورزشکار تنها به فکر حریف خود است نه اینکه پس از تمرین به فکر دخل و خرج زندگی اش باشد.

من برای مسابقات قویترین مردان ایران 20 میلیون هزینه کردم اما 12 میلیون تومان جایزه گرفتم. برای مسابقات قوی ترین مردان جهان هم نزدیک به 15 میلیون تومان خرج کرده ام، ولی 8 میلیون تومان جایزه داده اند. این مبالغ سنگین برای تغذیه، مکملها، دستگاه های مختلف آیتم ها و ... است، اما حتی پول خرج شده هم به جیب ما بر نمی گردد.

برای عشقم خرج می کنم

هر فردی یک عشقی دارد و من هم عاشق ورزش و رشته قوی ترین مردان هستم. برای همین است که چنین خرج هایی می کنم. از بابت مسایل مالی دیگر دلسرد شده ایم. قوی ترین مردان رشته ای است که بیننده های زیادی دارد و همه تحت تاثیر آن قرار می گیرند، اما هیچ حمایتی از سوی مسوولان صورت نمی گیرد البته بودجه کافی در اختیار فدراسیون نیست به همین دلیل ورزشکاران هم تحت فشار قرار می گیرند.

دکتر احمدی نژاد حمایتمان کند

قوی ترین مردان یکی از پر بیننده ترین برنامه های شبکه سوم سیما است، اما هیچ حمایتی صورت نمی گیرد اگر حمایتی که از فوتبال می شود و همین گونه در همه جا می زند از قوی ترین مردان می شد، قطعا در جهان حرف اول را می زدیم. بچه ها با فدراسیون رفیق هستند و ارتباط خوبی بین افراد حاکم است ولی مسوولان فدراسیون بودجه ای در اختیار ندارند و من از دولت و دکتر احمدی نژاد می خواهم که به فکر قوی ترین مردان هم باشد و به این رشته بها دهند.

شنیده ام که مسوولان هم شب های نوروز مردان آهنین را تماشا می کنند، اما این رشته تنها همچون سریال برنامه پر کن شده است و فقط تلویزیون می خواهد که بیننده جذب کند در حالی که هیچ حمایتی از این رشته و ورزشکارانش نمی شود.

به پیشنهاد مالزی جواب رد دادم

متاسفانه از ورزشکاران ایران حمایت خوبی صورت نمی گیرد و ما گهگاه هم دیدیم که ورزشکاران کشورمان برای کشورهای دیگر مسابقه داده اند که این اصلا خوشایند نیست. چندی پیش از مالزی به من پیشنهاد شد که برای این کشور مسابقه بدهم، اما قبول نکردم. عرق ملی و عشق به ایران اجازه نمی دهد که من بخواهم برای کشور دیگری مسابقه بدهم و انتظار دارم در کشور خودم مورد حمایت مسوولان قرار گیرم. نه اینکه دلسرد شوم و از رشته ورزشی ام کنار بروم.

ورزشکاران مشکلات بسیاری دارند

هنگامی که یک فرد مشهور می شود همه از او انتظار دارند، همه فکر می کنند که آن فرد پولدار شده و انتظار دارند که کمکشان کنند در حالی که هرگز اینگونه نیست و بسیاری از ورزشکاران مشهور ما حتی ماشین شخصی هم ندارند. هیچ ورزشکاری امنیت شغلی ندارد و از لحاظ مسکن در عذاب است. اگر ورزشکاری دچار مصدومیت شدید شود، دیگر نمی تواند حرفه خود را دنبال کند و همین باعث می شود تا از لحاظ مالی تحت فشار قرار گیرد. ورزش ما حرفه ای است اما نگاه حرفه ای به آن نمی شود این مشکلات باید حل شود تا ورزشکاران نیز با خیال آسوده فقط به تمرین بپردازند و افتخار آفرینی کنند.

ما دوپینگ نمی کنیم

متاسفانه مردم ذهنیت بدی از ما دارند. همه فکر می کنند که قوی ترین مردان دوپینگ می کنند در حالی که هرگز اینگونه نیست.

ورزشکاری که دوپینگ می کند عمر ورزشی اش یک یا دو سال است و پس از آن از ورزش کنار می رود، اما من که عاشق ورزش هستم این کار را نمی کنم و می خواهم که مدت طولانی در ورزش باشم. قوی ترین مردان تغذیه خوبی دارند و هر روز 7 وعده غذا می خورند، البته از مکمل های غذایی که مورد تایید وزارت بهداشت قرار گرفته هم استفاده می کنیم.

ورزشکارانی که تغذیه درست داشته باشند و سالم ورزش کنند تا 50 سالگی هم در مسابقات شرکت می کنند.

آرزو داشتم با قوی ترین مردان جهان عکس بگیرم!

هنگامی که بچه بودم رشته قوی ترین مردان را دنبال می کردم و یک روز آرزو داشتم با "ساموئل سن" که قهرمان جهان بود عکس بیندازم، اما با ورود به این رشته با او مسابقه هم دادم. در آن پیکار ها "ساموئل سن" چهارم شد و من آسیب دیدم و نتوانستم مسابقات را ادامه دهم. هنگامی که برادرم به قوی ترین مردان آمد من هم تصمیم گرفتم قدرتم را بسنجم و از پرورش اندام به قوی ترین مردان آمدم و خوشحالم که توانستم افتخاراتی هم کسب کنم.

دلیل خداحافظی ام

دلیل اصلی خداحافظی ام از مردان آهنین عدم توجه مسوولان بود. هنگامی که سوم شدم حمایتی صورت نگرفت دوم هم که شدم هیچی به هیچی. پیش خودم گفتم لابد وقتی قهرمان شدم حمایت می شوم، اما انگار نه انگار به همین دلیل بهتر دیدم که کنار بکشم و به همان رشته پرورش اندام بروم.

خودم را قوی ترین مرد جهان نمی دانم

مقایسه من با بهداد سلیمی اشتباه است. او در رشته وزنه برداری قهرمان شده و لقب قوی ترین مرد جهان را به او داده اند اما رشته ما با نام قوی ترین مردان مسابقه برگزار می کند و به نظر من هر فردی که در رشته خودش مقام و منزلت داشته باشد قوی ترین مرد جهان است.

من خودم را قوی ترین مرد جهان نمی دانم و هر فردی که در رشته های مختلف ورزشی قهرمانی کسب می کند قوی ترین مرد است.

قوی ترین مردان باید المپیکی شوند

متاسفانه قوی ترین مردان در جهان فدراسیون بین المللی ندارد و بهتر است این فدراسیون تشکیل شود و البته آیتم هایی را در نظر بگیرد تا یکی از رشته های ورزشی در المپیک باشد. اگر قوی ترین مردان به المپیک راه پیدا کنند و از هر کشور ورزشکارانی در آن شرکت کنند قطعا ایران مدال آور خواهد بود و می توان روی افتخار آفرینی ایرانی ها حساب باز کرد.

روحش شاد و یادش گرامی باد

14. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده اند:

جزئياتي از قتل قویترین مرد ايران

تنها شاهد قتل روح الله داداشي جزئياتي تازه از اين حادثه اعلام كرد.

مجيد فرجي لحظاتي قبل پس از پايان مراسم ختم روح الله داداشي قهرمان پرورش اندام ايران و جهان در گفت وگويي اختصاصي با فارس اظهار داشت: شب گذشته حدود ساعت 12 روح الله داداشي با من تماس گرفت و براي ديدار همديگر با هم قرار گذاشتيم.

وي افزود: پس از اينكه به وي ملحق شدم در بلوار هوشيار واقع در 45 متري گلشهر كرج جهت خريد به يك سوپر ماركت مراجعه كردم. پس از خروج از اين مغازه ديدم يك خودروي پرايد مشكي رنگ با 3 سرنشين كه فردي در عقب آن خودرو دراز كشيده بود با داداشي درگيري لفظي پيدا كرده بود.

اين شاهد عيني ادامه داد: پس از اينكه سوار بر ماشين شديم حدود 50 متر جلوتر مجددا خودروي فوق نزديك ماشين ما شد و با هتاكي براي مرحوم روحالله داداشي مزاحمت ايجاد كردند.

فرجي افزود: آنها وقتي بيتوجهي ما را ديدند مقابل خودروي ما پيچيدند و در اينجا درگيري آغاز شد.

وي افزود: يكي از سرنشينان خودرو به طرف من حمله كرد و دو نفر ديگر با روح الله داداشي درگير شدند كه در يك لحظه صداي فرياد روح الله را شنيدم كه گفت: زد تو قلبم.

فرجي خاطرنشان كرد: در اين لحظه متوجه شدم روح الله داداشي كه با چاقو او را مجروح كرده بودند، از سه ناحيه قلب، گردن و كتف خونريزي شديدي دارد.

http://www.rajanews.com/detail.asp?id=95949

16. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,833 بار در 629 ارسال
    جدیدترین خبر در مورد قتل داداشی:
    هر سه نفر قاتل روح الله داداشی دستگیر شدند.
    2نفر صبح امروز
    و قاتل اصلی که کم سن(17 ساله) بوده دقایقی پیش.
    ویرایش توسط محاد : 2011/07/18 در ساعت 10:11

18. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید محاد از ایشان تشکر کرده اند:

قاتلان قویترین مرد جهان شب گذشته دستگیر شدند.
    ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۷ تیر ساعت 09:12

به گزارش سرویس ورزشی برنا، بعد از به قتل رسیدن روح الله داداشی قوی ترین مرد ایران و جهان، کار چهره نگاری از سوی پلیس و اداره آگاهی برای شناسایی عاملان جنایت آغاز شد و در نهایت به نتیجه رسید.

شب گذشته قاتلان داداشی که 3 نفر بودند، در محله حسن آباد کرج دستگیر شدند و قرار است درباره آنها مطابق با قانون تصمیم گیری شود.

20. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 39 123411 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع