صفحه 40 از 96 نخست ... 30373839404142435090 ... آخرین
نمایش نتایج: از 391 به 400 از 959

موضوع: لیزینــگ رایــان سایپـــا ( ولساپا )

عضو عادی حامد22 آواتار ها
    تشکر شده 451 بار در 107 ارسال
    خداوند لعنت کند این حرامزاده ها را که اینچنین با سرمایه ما بازی میکنند . از همه دوستان بابت این متن عذرخواهی میکنم اما هر چه فکر کردم واژه بهتری که بتواند شخصیت اینها را توصیف کند پیدا نکردم . مجددا عذرخواهی میکنم

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید حامد22 از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی ژولیده آواتار ها
    تشکر شده 366 بار در 63 ارسال
    منتظر ولساپای 170 تومنی هستم.

همیشه خیلی جاها این مطلب رو خوندم که "با روند سهم نباید جنگید". یه تجربه ی دیگه هم خودم کسب کردم که پایین آوردن میانگین یعنی آتش زدن به سرمایه. اینها رو شنیده بودم ولی خودم تا وارد این سهم نشده بودم تجربه نکرده بودم. حالا این ولساپا برای من تجربه ای شد که امکان نداره تا تو بورس هستم فراموشش کنم. قیمت سهم وقتی از حد ضرر پایینتر رفت باید از سهم خارج شد، حتی اگر فکر کنی سهم مثل طلا میمونه. کی فکرش رو میکرد ولساپا این قیمت رو ببینه. کاری ندارم سهم وارد بازی حق تقدم شده یا کل بازار منفیه. وقتی به حد ضرر رسیدی باید خارج بشی. ضرری که میشد جلوش رو روی 5 درصد گرفت حالا داره میرسه 25 درصد. من که دیگه کفی نمیبینم برای این سهم. امروز رسیده به 213 تومن، احتمالا تا یک هفته ی دیگه 170 رو هم ببینه. اینجوری که این داره میره پایین ولساپای 50 تومنی رو هم شاید ببینیم.

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ژولیده از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال سيد ياسر شريعت آواتار ها
    تشکر شده 37,179 بار در 4,824 ارسال
    واقعا که گل گفتی... مخصوصا اگه بازیگرای سهم خیلی زیاد حر..... باشه! اما واقعا این حد ضرر از اوجب واجباته! مخصوصا در بازارهای نزولی مثل حال حاضر ما....
    إِنَّ اللَّهَ عَلِيمٌ بِذَاتِ الصُّدُورِ

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید سيد ياسر شريعت از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال 2691 آواتار ها
    تشکر شده 659 بار در 239 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ژولیده نمایش پست ها
    منتظر ولساپای 170 تومنی هستم.

همیشه خیلی جاها این مطلب رو خوندم که "با روند سهم نباید جنگید". یه تجربه ی دیگه هم خودم کسب کردم که پایین آوردن میانگین یعنی آتش زدن به سرمایه. اینها رو شنیده بودم ولی خودم تا وارد این سهم نشده بودم تجربه نکرده بودم. حالا این ولساپا برای من تجربه ای شد که امکان نداره تا تو بورس هستم فراموشش کنم. قیمت سهم وقتی از حد ضرر پایینتر رفت باید از سهم خارج شد، حتی اگر فکر کنی سهم مثل طلا میمونه. کی فکرش رو میکرد ولساپا این قیمت رو ببینه. کاری ندارم سهم وارد بازی حق تقدم شده یا کل بازار منفیه. وقتی به حد ضرر رسیدی باید خارج بشی. ضرری که میشد جلوش رو روی 5 درصد گرفت حالا داره میرسه 25 درصد. من که دیگه کفی نمیبینم برای این سهم. امروز رسیده به 213 تومن، احتمالا تا یک هفته ی دیگه 170 رو هم ببینه. اینجوری که این داره میره پایین ولساپای 50 تومنی رو هم شاید ببینیم.
    مگه تعديل منفي داده سهم كه اين قيمت رو براش متصوريد؟
    زير 200 هرگز مگر تعديل منفي اتفاق بيافتد.

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید 2691 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 24,535 بار در 4,365 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط 2691 نمایش پست ها
    فکر میکنم ..ولساپا نتونه سودشو پوشش بده ...
    ریسک از آنجایی ناشی می‌شود که ندانید در حال انجام چه کاری هستید.

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی ژولیده آواتار ها
    تشکر شده 366 بار در 63 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط 2691 نمایش پست ها
    دوست گرامی
    یه زمانهایی هست که تحلیل فاندامنتال و تکنیکال دیگه جواب نمیده، یه سهمهایی هست که کاری به p/e و eps و کف و سقف نداره. نمونش همین ولساپا.
    قبل از مجمع رو قیمت 400 تومن p/e میشد 3.8 . سهم شروع کرد به سقوط، 390 رو دید رسید 380 ، گفتیم خوب اینجا کف قیمت هست میانگین پایین میاریم و آوردیم. منتظر صعود بودیم که دیدیم نه این سهم تکون نمیخوره، تحلیل کردیم برای خودمون که با سود 105 تومنی p/e 3.3 هم بدیم به سهم دیگه زیر 345 تومن نمیاد و با رسیدن به این قیمت بازهم کمی میانگین پایین آوردیم. ولی آخرش چی شد؟ سهم با 330 بسته شد رفت مجمع. اشتباه کردم روز بازگشایی سهم رو رد نکردم بره، چون یه جورایی تعصب داشتم رو سهم و p/e برابر 3.1 رو براش مسخره میدیدم.
    ایکاش بازار الان به پی ای 3 برای سهم اکتفا میکرد ولی با این اوضاع سیاسی-اقتصادی بازار فکر میکنه پی ای 3 خیلی بالاس، الان رسیده به 2.5. شما میگی اینجا کفشه؟ من میگم نه با این جو بازار و با این سیاستمداران و مسئولین اقتصادی کشور p/e برابر 1 براش مناسب هست! فردا 50 درصد سهم رو میدم بره، اینطوری شاید ضرر کرده باشم ولی اعصابم کمی راحت میشه.

از دوستانی که این سهم رو توی سبدشون دارن عذرخواهی میکنم، هدفم جو منفی دادن نیست. من خودم این سهم رو دارم و با احتساب 105 تومن سودی که معلوم نیست کی بدن نزدیک 25 درصد تو ضرر هستم. فقط خواستم درددل کنم.

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید ژولیده از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,180 بار در 728 ارسال
    لیزینگ های دیگرباp/eحدود4یابیشتردزحال معامله هستند.ولصنم حتی بعدازتعدیل مثبت هم اکنونp/eحدود4داره...
    به نظرم درقیمت کنونی ولساپاتمام اخبارمنفی پیش خورشده وبه دلیل عدم حمایت سهامدارعمده وجومنفی
    گروه سایپابه این قیمت رسیده...به نظرم کاملابعیده زیر200تومن بره وحدسم اینه درقیمتهای فعلی منتظربهانه ای
    برای صعودقیمتی ونزدیک کردنp/eخودبه بقیه لیزینگهاست...آیاتقسیم سودمناسب خساپاوفروش بلوک وپارس توسط
    وساپامی تونه این بهانه باشه؟...هفته ای سبزروبرای ولساپاپیش بینی میکنم وشایددوباره یکی ازصعودهای شارپ
    قدیمی خودش روشروع کنه(اگه البته کمی فقط کمی سهامدارعمده حمایت کنه)...

عضو عادی
    تشکر شده 67 بار در 31 ارسال
    ولساپا مناسب ترین سهم در گروه لیزینگ است وخریداران امروز سهم پشیمان نخواهند شد ///

عضو فعال
    تشکر شده 3,180 بار در 728 ارسال
    ولساپا​امروزمثبت میشه واحتمال صف خریدشدنش هم هست(امیدوارم!)...

كاربر فعال سلطان بورس آواتار ها
    تشکر شده 8,778 بار در 2,930 ارسال
    سلام
    با امور سهام امروز صبح تماس گرفتم و گفتن حدود 20% پوشش را روز 4 شنبه به سازمان ارائه کردند و میگفتن حتی از پارسال بهتر کار کردن و در تعجب بودن چرا قیمت سهم انقدر داره پایین میاد . احتمال دارد به خاطر افت اخیر سایپا بوده
    ویرایش توسط سلطان بورس : 2012/07/21 در ساعت 11:24

صفحه 40 از 96 نخست ... 30373839404142435090 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

بوک مارک ها