صفحه 92 از 99 نخست ... 428289909192939495 ... آخرین
نمایش نتایج: از 911 به 920 از 986

موضوع: لیزینــگ رایــان سایپـــا ( ولساپا )

عضو فعال
    تشکر شده 5,462 بار در 1,716 ارسال

پاسخ : لیزینــگ رایــان سایپـــا ( ولساپا )

گفتم استفاده کنید از این خیرات
    ظاهرا افزایش سرمایه داره

عضو جدید
    تشکر شده 26 بار در 8 ارسال

اساتید و دوستان نظر بدن من خودم ولساپا رو از 135 تا 200 خریدم و برج 2 حدود 800 فروختم گرچه همون موقع خرید تجارت و صادرات 40 ت خریدم وبالای 400 بیشترشو فروختم ولی هنوز یه مقداری ولساپادارم طبق 2 تا چارت زیر سال 90 و 91فایل پیوست 5992 که قیمت دلار رشد کرده ولساپا یه اصلاح 70 درصدی داشته ولی بعد از تثبیت دلار ولساپا تازه رشدشو شروع کرده تا سال 95 البته تو این سهم نوسان زیاد میشه تا رسیدن به تارگت نظر شما چیه ؟

3. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید samanson از ایشان تشکر کرده است:

عضو جدید

فایل پیوست 5993 نمودار ولساپا

عضو جدید

نمودار دلارفایل پیوست 5994

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط samanson نمایش پست ها
    اساتید و دوستان نظر بدن من خودم ولساپا رو از 135 تا 200 خریدم و برج 2 حدود 800 فروختم گرچه همون موقع خرید تجارت و صادرات 40 ت خریدم وبالای 400 بیشترشو فروختم ولی هنوز یه مقداری ولساپادارم طبق 2 تا چارت زیر سال 90 و 91فایل پیوست 5992 که قیمت دلار رشد کرده ولساپا یه اصلاح 70 درصدی داشته ولی بعد از تثبیت دلار ولساپا تازه رشدشو شروع کرده تا سال 95 البته تو این سهم نوسان زیاد میشه تا رسیدن به تارگت نظر شما چیه ؟
    دکتر سهند و بورس فور اور و h.a خدای تحلیل رایان سایپا بودند جاشون خالی
    الان مطمینم اگر سهند عزیز بود رو رایان تک سهم شده بود!
    رایان وقتی ماشین مشتری نداشت سال ۹۶ فکر کنم بالای ۲۲۰ هزار لیزینگ همگن پراید داشت!
    سال بعد با دلار ۱۱۵۰۰ و فضای باز جهانی برای ایران و اشباع دلالی خودرو، تنها راه فروش تولیدات بالای سایپا زامیاد پارس خودرو لیزینگ های
    یا اعتباری بالای ۵۰ میلیون خواهد بود ( میشه هر لیزینگ ۵ تا پراید اون سال)، کاهش سود بانکی هم کمکش میکنه!
    سال ۱۴۰۰ رایان بالای ۱۴۰۰ ریال سود خواهد ساخت و قیمتش بالای ۱۴۰۰ خواهد بود!

7. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید TARGET از ایشان تشکر کرده است:

عضو جدید

به نظر منم لیزینگ بعد از تثبیت دلار و افزایش عرضه خودروها دیدن داره من مشکلم اینه با وجود آماتوری پولم توی این سه سال تقریبا 20 برابر شده البته بیشتر به لطف وبصادر و وتجارت 40 تومانی که اون موقع بیشتر اساتید با خریدش موافق نبودند و حسی و شانسی با خودم گفتم اینکه این سهمارو تو 40 ت نمیزارن رشد کنه به خاطر جمع کردن خودشونه تا سال 99 بتونن خوب بفروشن و الان بیشتر نقدم و تو صندوقای درآمد ثابت و تقریبا یک سوم پولم رو وملل تو 4تا کد با بیمش و فجر و مقداری هم ولساپا دارم حسم میگه ولساپا رو بخرم بندازم کنار ولی میترسم چون واقعا بعد از سود زیاد اولش ترس از دست دادنش رو داری لاکردار ترس هم مثل طمع به آدم ضربه میزنه من بانک دی 140 ت داشتم پارسال برج 4 دکتر ادیب یه پست زد که بازار حبابه و بخصوص بانک دی رو مثال زد که منم از ترسم تو 200 فروختم

9. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید samanson از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط samanson نمایش پست ها
    به نظر منم لیزینگ بعد از تثبیت دلار و افزایش عرضه خودروها دیدن داره من مشکلم اینه با وجود آماتوری پولم توی این سه سال تقریبا 20 برابر شده البته بیشتر به لطف وبصادر و وتجارت 40 تومانی که اون موقع بیشتر اساتید با خریدش موافق نبودند و حسی و شانسی با خودم گفتم اینکه این سهمارو تو 40 ت نمیزارن رشد کنه به خاطر جمع کردن خودشونه تا سال 99 بتونن خوب بفروشن و الان بیشتر نقدم و تو صندوقای درآمد ثابت و تقریبا یک سوم پولم رو وملل تو 4تا کد با بیمش و فجر و مقداری هم ولساپا دارم حسم میگه ولساپا رو بخرم بندازم کنار ولی میترسم چون واقعا بعد از سود زیاد اولش ترس از دست دادنش رو داری لاکردار ترس هم مثل طمع به آدم ضربه میزنه من بانک دی 140 ت داشتم پارسال برج 4 دکتر ادیب یه پست زد که بازار حبابه و بخصوص بانک دی رو مثال زد که منم از ترسم تو 200 فروختم
    رایان داره روزی ۱ تا ۲ درصد کل سهامش معامله میشه!!! حرکتهای عجیبی هم داره کامل وامیستند فروشنده های ناامید رو از سهم
    با اردنگی خارج میکنند! بعد آخر وقت رنج تا صف خرید!!!! رایان چند ساله افزایش سرمایه نداشته طوری معامله میشه کت انگار مثل خودرو ۳۲۰ میلیارد سهمی هست!
    در حالیکه کلا ۹ میلیارد سهمه که ۵۰ درصدش دست سایپاست! ۱۰ تا ۲۰ درصدش هم دست صندوقها و زیر مجموعه های سایپاست! شناورش شاید ۲ میلیارد سهم باشه!به نظرم سهم خشک شده هست بزودی بشدت حجم معاملات کاهشی خواهد بود

عضو فعال

در غیاب حقوقی با غیرت چند تا حقیقی پر قدرت قصد کنترل روند سهم رو دارند تا حرف اول و آخر رو تو سهم و روندش رو خودشون بزنند
    و امروز بر خلاف روند بازار و خودرویی ها پر قدرت عرضه کردند اما بازار خیلی خرید خیلی! فکرش را نمیکردند احتمالا رکب خوردند!؟ حالا فردا حقوقی بیاید و رکب را کامل کند ! امروز ۲ درصد شرکت معامله شد!
    سال بعد سال لیزینگ هست، خودرویی ها هر روز رکوردهای جدیدی از تولید میزنند
    بازیگران نامردش برای به کنترل گرفتن روند ولساپا خیلی وقت ندارد!
    سهم با اخبار فوق العاده یی همراه هست ظاهرا ۲/۲۰۰ میلیارد تومن از سایپا طلب دارد
    افزایش سرمایه از آورده و انباشته و مازاد تجدید دارایی دارد، قیمتش اصلاح شدیدی کرده، سودش سال آینده بالای ۱۰۰ تومان است

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید TARGET از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

شر نخاله ها کم شد از سر سهم

عضو فعال

صحبتهای مینی بر تهاتر طلب ۲۲۰۰ میلیارد تومانی رایان سایپا با کرفتن پروژه شاهین در رایان سایپا شنیده میشود!!!
    بازای هر سهم ۴۴۰ تومانی ۲۴۴ تومان رایان سایپا از سایپا طلب دارد

15. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید TARGET از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 92 از 99 نخست ... 428289909192939495 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع